عزیز : .:.::. * آخرین اعلام وضعیت مسابقه پاکی محرم * .::.:.

عزیز : .:.::. * بشتابید بشتابید :امتیاز دهی مسابقه عکاسی شروع شد 128fs318181 * .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن قهرمان‌های پاکی؛ خانم: hich=) و آقایان: Ssaeid ، یا امیرالمومنین ، سپهرر ، محسنین ، Reza4030 Confetti * .::.:.

عزیز : .:.::. صندلی داغ آقای شازده کوچولو 36.::.:.

عزیز : .:.::. * جشن قهرمان‌های کنترل نگاه و ذهن؛ خانم‌ها: Bright Star ، عارفه ، خانوم لبخند ، (=hich ، مهربانو ، Roza_r و آقایان: سپهرر ، عاشق فاطمه زهرا ، یا امیرالمؤمنین ، سرباز گمنام ، مهدوی * .::.:.

عزیز : .:.::. * ختم صلوات گروهی * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: تاج و rahayii)

سلام  خدا قوت
بنده با اجازه از  اول شروع میکنم
یا باب الحوائج/2روز
[تصویر:  -و-گیف-متحرک-بسم-الله-الرحمن-الرحيم-12_4p3r.gif]
53 قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ 53
53 إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
53

53 بگو: اى بندگان من كه [با ارتكاب گناه] بر خود تجاوز كار بوده ايد! از رحمت خدا نوميد نشويد، 53  
53 يقيناً خدا همۀ گناهان را مى آمرزد؛ زيرا او بسيار آمرزنده و مهربان است؛
53

نماز
 - قرآن - نگاه و ذهنصلوات - نماز قضا

ورزش - مکتبخونه -
برنامه روزانه - صراطسرو
 سپاس شده توسط
(1400 شهريور 27، 23:41)SILENT scream نوشته است: شادی
یک روز ورزشی Confetti

دو روز 53258zu2qvp1d9v
برای آنچه اعتقاد دارید،
 ایستادگی کنید
حتی اگر هزینه اش،
تنها ایستادن باشد...

سلام بر ورزشکاران و سرپرستان عزیز [تصویر:  303.gif]

*مهدی* /  23 خرداد  /42 روز ورزشی   [تصویر:  muscular.gif]
عاشق فاطمه زهرا / روز ورزشی ................................ ۱۶۸
 سپاس شده توسط
صدای خاموش / 62....روز ورزشی/ ۲۰ تیر 1400
وقتی مجبورید در جایی که اکنون هستید بمانید کتاب خواندن به شما جای دیری برای رفتن میدهد....
زندانی در برزیل وجود دارد که زندانیان با خواندن یک کتاب و نوشتن برداشت خود از کتاب می‌توانند چهار روز از مدت زمان حبس خود کم کنند!
مردی که به جرم سرقت مسلحانه به زندان محکوم شده بود با خواندن حدود سیصد جلد کتاب ، مدت حبس خود را از ده سال به کمتر از هفت سال کاهش داد.
این مرد پس از آزادی از زندان، به لطف مطالعات و دانش کسب شده در مدت حبس، بلافاصله در آزمون ورودی معتبر ترین دانشگاه این کشور پذیرفته شد و اکنون پس از گذشت ده سال از آزادی خود و اخذ مدرک دکتری، به عنوان استاد و مدرس دانشگاه مشغول به کار است.
برای همینه که میگن مردمی که کتاب بخوانند ملتی سربلند و موفق خواهند بود.
دوست خوبم  که داری امضای منو میبینی، چرا به مکتب خونه  سر نمیزنی؟؟؟Khansariha (2)

?سرانه مطالعه هر ایرانی در روز: حدود 17 دقیقه!

درود
امیرعلی.د/۶مرداد/47روز ورزشی
بدرود
پیشگیری:
1. در روز هایی که احساس میکنم امکان وسوسه شدن زیاد هست،سعی کنم امتیاز بیشتری از برنامه ریزی خودم بگیرم،و صد البته اینکه پاکی مهم تر لز برنامه هست پس مثلا اگر هنگام درس خوندن وسوسه شدم و تنها بودم بدون هیچ درنگی باید به جمع برم و کار کنم تا خسته بشم.به این دلیل میگم امتیاز بیشتری بگیرم که اگر من در روز وقتم پر باشه دیگه وسوسه نمیتونه جایی در ذهن من داشته باشه
2.نماز و کار های مربوط به نزدیک شدن با خدا را بسیار اهمیت قائل بشم و سعی کنم که از خدا دور نشوم
3. در روز های که وسوسه هستم از عواملی که دفعه های قبل از آن ها ضربه خوردم دوری کنم، مثلا حمام را کمی دیر به دیر تر بروم و اگر وسوسه داشتم به هیچ عنوان حمام نروم البته این میتونه جزو دسته دوری از مکان های بد هم باشه.
4.ورزش مداوم،همیشه به یاد خدا بودن،مشغله زیاد داشتن کمک بزرگی میکنه
5.در محیط های اجتماعی که بد حجابی اونجا بود یا حتی ممکنه هیچ بد حجابی هم نباشه ولی ذهن ما شروع به افکار بد درباره اون تصویر کنه باید سرم رو به پایین بندازم و خیلی سریع اون محل را ترک کنم
مدیریت:
1.اولین اولویت اورژانس کانون هست
2.اگر اورژانس نتونستم برم باید ذکر،صلوات،قرآن،وضو،آواز و.. را فراموش نکنم
3. خیلی سریع سعی کنم تغییر وضعیت بدم، به عنوان مثال نشستم پاشم برم بیرون، بیرون هستم بیام خونه،حموم هستم سریع بیام بیرون،و..
4. مرور اهداف، مصاحبه ها ، پست های عالی کانون ، کتاب های مربوط به ترک خ.ا و
سپهر/13بهمن99 /50 روز ورزشی
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم
سلام 303

Tagon ا/7شهریور/ 12 روز ورزشی

دوباره از امروز ، هر روز برنامه ورزشیم رو انجام میدم  4chsmu1
تا پایان راهی که طولانیست ، تا قعر چیزی که عمیقه Cowboypistol 
عاشق فاطمه زهرا / روز ورزشی ................................ ۱۶۹
 سپاس شده توسط
سلام و خداقوت به همه دوستان [تصویر:  53.gif] زینبی/28 آبان 98/ 136 روز ورزشی :gol
 سپاس شده توسط
صدای خاموش / 63....روز ورزشی/ ۲۰ تیر 1400
وقتی مجبورید در جایی که اکنون هستید بمانید کتاب خواندن به شما جای دیری برای رفتن میدهد....
زندانی در برزیل وجود دارد که زندانیان با خواندن یک کتاب و نوشتن برداشت خود از کتاب می‌توانند چهار روز از مدت زمان حبس خود کم کنند!
مردی که به جرم سرقت مسلحانه به زندان محکوم شده بود با خواندن حدود سیصد جلد کتاب ، مدت حبس خود را از ده سال به کمتر از هفت سال کاهش داد.
این مرد پس از آزادی از زندان، به لطف مطالعات و دانش کسب شده در مدت حبس، بلافاصله در آزمون ورودی معتبر ترین دانشگاه این کشور پذیرفته شد و اکنون پس از گذشت ده سال از آزادی خود و اخذ مدرک دکتری، به عنوان استاد و مدرس دانشگاه مشغول به کار است.
برای همینه که میگن مردمی که کتاب بخوانند ملتی سربلند و موفق خواهند بود.
دوست خوبم  که داری امضای منو میبینی، چرا به مکتب خونه  سر نمیزنی؟؟؟Khansariha (2)

?سرانه مطالعه هر ایرانی در روز: حدود 17 دقیقه!

سپاس شده توسط
(1400 شهريور 29، 14:39)SILENT scream نوشته است:
(1400 شهريور 27، 23:41)SILENT scream نوشته است: شادی
یک روز ورزشی Confetti

دو روز 53258zu2qvp1d9v

سه روز 49-2
برای آنچه اعتقاد دارید،
 ایستادگی کنید
حتی اگر هزینه اش،
تنها ایستادن باشد...

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان