عزیز : .:.::. *«ادامه میز گرد»* .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن پاکی؛ جشن پاکی خانم ها _رعنا_ ، Roshana ، آقایون Ara ، افرا ، SSaeid، آخرین بار ، Newfighter،سرباز گمنام ، Mahdimontazer Confetti * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: earfun، rahayii و Bright Star)

سلام

خدا قوت به سرپرست های محترم

سنا /11 اردیبهشت / 155 روز ورزشی 49-2
هنوزم وقت داری همونی بشی که دلت میخواد...

کافیه از اینجا شروع کنی >>>

یا امیرالمؤمنین / 9 مهر 1399 / 50 روز  [تصویر:  53.gif]

* جمع ورزش هفتگی
سلام
Silent scream
۳۵ روز ورزشی 
تصور کن، خدا با آن عظمتش
تو را دوست دارد :‌)

من سرم گرم گناه است سرم داد بزن
سینه ات سخت به تنگ آمده فریاد بزن

سلام به همه ورزشکاران و سرپرستان محترم  [تصویر:  303.gif]
عرض ادب و احترام خدمت همه کانونی  [تصویر:  302.gif]

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  302.gif] اعلام وضعیت [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  302.gif]
سرباز ولایت ۳۱۳/ ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۹۸  روز ورزشی 

موفق و موید باشید 
یا علی مدد [تصویر:  balloons.gif]
در ارزوی شهادت برایم دعا کنید   Confetti Confetti   2uge4p4 chase
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 302 302

سپاس شده توسط
عرفان/۸۴ روز

این هفته تونستم هر روز ورزش کنم. با این که دو روز به موقع بیدار نشدم و زمان ورزش صبحم رفت ولی تو طول روز براش وقت خالی کردم و نذاشتم زنجیرهٔ ورزش کردنم پاره بشه.

ورزش منظم، غیر از تاثیری که توی سلامتی داره، تاثیرات دیگه‌ای هم داره.
یه تاثیری که برای من داره، اینه که نگاهم رو نسبت به خودم مثبت می‌کنه. یعنی مثلا قبلا گاهی پیش می‌اومد که من از خودم ناامید می‌شدم و حس می‌کردم پای هیچ تصمیمی نمی‌تونم بمونم. حس می‌کردم عزم و اراده کافی ندارم. مخصوصا بعد از لغزش این حس پیش میاد و احتمالا باهاش آشنایی دارید.
ولی الان به خودم می‌گم من همونیم که چند ماهه، هر روز ورزش کرده. یه کسی که تو گرما و سرما اول صبح پاشده رفته دویده، نمی‌تونه یه شخص ضعیف باشه. این شخص تواناییش رو داره؛ اگه تو تصمیمی موفق نشده، مشکل از اراده نبوده و با پشتکار و پیدا کردن خطا‌ها می‌تونه تو زمینه‌های دیگه هم موفق بشه.
الان نگاهم نسبت به خودم خیلی بهتر از قبله و این بهم انگیزه میده.

به نظر شما، ورزش منظم چه فواید دیگه‌ای می‌تونه داشته باشه؟
 سپاس شده توسط
سلام 
امیدوارم ک پر انرژیتر و قدرتمند تر از قبل باشین Khansariha (69)

ایرانا،،،، 2 مرداد ،،، 96 روز ورزشیی Khansariha (98)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
سلام
Silent scream
۳۶ روز ورزشی 
تصور کن، خدا با آن عظمتش
تو را دوست دارد :‌)

من سرم گرم گناه است سرم داد بزن
سینه ات سخت به تنگ آمده فریاد بزن

سپاس شده توسط
درود 303
امیرعلی.د/۶مرداد/70روز ورزشی 317
بدرود
پیشگیری:
1. در روز هایی که احساس میکنم امکان وسوسه شدن زیاد هست،سعی کنم امتیاز بیشتری از برنامه ریزی خودم بگیرم،و صد البته اینکه پاکی مهم تر لز برنامه هست پس مثلا اگر هنگام درس خوندن وسوسه شدم و تنها بودم بدون هیچ درنگی باید به جمع برم و کار کنم تا خسته بشم.به این دلیل میگم امتیاز بیشتری بگیرم که اگر من در روز وقتم پر باشه دیگه وسوسه نمیتونه جایی در ذهن من داشته باشه
2.نماز و کار های مربوط به نزدیک شدن با خدا را بسیار اهمیت قائل بشم و سعی کنم که از خدا دور نشوم
3. در روز های که وسوسه هستم از عواملی که دفعه های قبل از آن ها ضربه خوردم دوری کنم، مثلا حمام را کمی دیر به دیر تر بروم و اگر وسوسه داشتم به هیچ عنوان حمام نروم البته این میتونه جزو دسته دوری از مکان های بد هم باشه.
4.ورزش مداوم،همیشه به یاد خدا بودن،مشغله زیاد داشتن کمک بزرگی میکنه
5.در محیط های اجتماعی که بد حجابی اونجا بود یا حتی ممکنه هیچ بد حجابی هم نباشه ولی ذهن ما شروع به افکار بد درباره اون تصویر کنه باید سرم رو به پایین بندازم و خیلی سریع اون محل را ترک کنم
مدیریت:
1.اولین اولویت اورژانس کانون هست
2.اگر اورژانس نتونستم برم باید ذکر،صلوات،قرآن،وضو،آواز و.. را فراموش نکنم
3. خیلی سریع سعی کنم تغییر وضعیت بدم، به عنوان مثال نشستم پاشم برم بیرون، بیرون هستم بیام خونه،حموم هستم سریع بیام بیرون،و..
4. مرور اهداف، مصاحبه ها ، پست های عالی کانون ، کتاب های مربوط به ترک خ.ا و
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان