عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

.::سال نو مبارک::.

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب53258zu2qvp1d9v
سال نوی همتووووووووووووووووووووون مبارک41
از خدا میخوام امسال جز سبز ترین سالای عمرتون باشهKhansariha (48)
[size=x-large]
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
[تصویر:  thumbnail.aspx?q=5054983701398550&id=97f...norouz.jpg]
سال نو همه گی پیشاپیش مبارک
ایشالا سال نو برای همه گی پر از پاکی و آرامش باشه

ای کاش که هر لحظه بهاری باشی
هر روز پر از امیدواری باشی
هر سیصد و شصت و پنج روز امسال
سرگرم شمردن هزاری باشی 4fvfcja4fvfcja

.....

دوستان پیشاپیش عیدتون مبااااااااارک
یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست
از نقطه ای بترس که شیطانیت کند
عطر نرگس ، رقص باد ،نغمه ي شوق پرستوهاي شاد
خلوت گرم كبوتر هاي مست ،
نرم نرمك مي رسد اينك بهار ،
خوش بحال روزگار،
پيشاپيش عيد نوروز مبارک.
[تصویر:  18468869-f15a-4b17-a5ff-e4c0e67568d7.jpg]
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

[تصویر:  NewsIcon%5C18.jpg]

53رسيد مژده كه آمد بهار و سبزه دميد53
53وظيفه گر برسد مصرفش گل است و نبيد53

53مكن زغصه شكايت كه در طريق طلب53
53به راحتي نرسيد آنكه زحمتي نكشيد53

53ز روي ساقي مهوش گلي بچين امروز53
53كه گرد عارض بستان بنفشه دميد53

53بهار مي گذرد دادگسترا درياب53
53كه رفت موسم حافظ هنوز مي نچشيد53

53535353535353535353535353
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

لحظه ی تحویل سال واستون دعا میکنم.....لحظه ی تحویل سال واسم دعا کنین....مهربوناااااااااااااا.....سال خوبی داشته باشیم5353خداجونم بهمون کمک کن...امید به رحمت توست که مارو سرپا نگه داشته...
اسفند رو به پایان است
وقت کوچ کردن به فروردین
وقت نو شدن
وقت بخشیدن و صاف کردن دل
پس مرا ببخش اگر با نگاهی یا صدایی یا زبانی بر دلت ترک انداختم53258zu2qvp1d9v
بهار پیشاپیش مبارکKhansariha (8)

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

وان مواعید که کردی مرواد از یادت
[تصویر:  noroz2s.jpg]

عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  96685366233694101262.jpg]
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
[تصویر:  44630294665214254635.jpg]
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
سلام
[تصویر:  tehp9nco600h753tc.jpg]
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[color=#32cd32]
سلام سلام..
عیدتون مبارک.. دلتون خوش.. لبتون خندون..
رسم اینه ک هر کی میاد دیدن کسی بهش عیدی بدن..
من هم ب رسم یادگار و شاد باش داشتم سعی کردم برای کسایی ک میان عیدی مهیا کنم..

آما دیدم تنهایی نمیتونم..ب هر حال سنی گذشته.. و تفاوت نسل نمیذاره انتخابم ب مذاق بچه ها خوش بیاد..تازه من کجا سلیقه این پسرای جینگولی امروزی رو بدونم؟؟؟17

این شد ک ب علیرضا گفتم گل پسرم بیا تا با هم بریم خرید..علیرضا هم ک ته مرام.. نه نگفت..
اومدیم تو بازار.. بهش گفتم تو مردونه ها رو انتخاب کن من زنونه ها.. غر زد ک: اِ؟؟ دخترا کمترن!! گفتم بهش پسر خوب.. چ ربطی داره؟؟و سعی در گول زدنش کردم.. موفق شدم! بچه ام مهربونه.. حالا یا گول خورد.. یا کوتا اومد..ب هر حال قرار شد پسرونه ها رو اون انتخاب کنه.. منتها من همنظر بدم.. یهو شیطونی نکنه!
رفتیم تو بازار ک دیدیم بهتره از ی نفر دیگه هم کمک بگیریم.. این شد ک اون نفر سومی(ک خواسته نامش فاش نشود!) اساسی بهمون کمک کرد..
تو مسیر من هی غر میزدم..بدنم هی کم میاورد.. علیرضا هم هی ب من میخندید!! و روحیه میداد و برام خوراکی میخرید ک تجدید قوا کنم..
البته ی بخش مسیر رو سوا رفتیم.. اما گفتم خوبیت نداره تنهایی بازار رفتن.. این شد ک باز همراه هم شدیم..
نمیدونین ک بازار هنر و تمام چهار باغ رو پیاده رفتیم.. میدون امام و نظر و اطرافش رو هم چرخیدیم..
بازار نرگسیه و ترکمن رو زیر پا گذاشتیم.. بازار رجایی و خیابون قارن رو هم بالا پایین کردیم..
هی راه رفتیم.. هی رفتیم..

آخر کار محصول مشترک ماها این شد..
دیگه حلال کنین..اگه بده.. وسعمون همین بود..(راستش پول و وقتمون تموم شد‍!!! )

و جالب اینه ک حالا ی عده ای نمیان دیدن ما ..
اشکالی نداره.. من بر اساس وظیفه کادوشونو کنار میذارم..دیگه اگه تا آخر تعطیلات نیومدن براشون پست میکنم..(عین این مامان سالمندیا! )

قابل شما رو نداره..:

تنها: خانم مهندس ک از بس بیزیه منو دیر دیر یاد میکنه..
ی دنیا خوبی و ی عالم راحتی همراه لحظه هات باشه..
[تصویر:  nekles.jpg]

باران: دردانه ای ک همیشه ب دوست بودن باهاش افتخار میکنم.. شادیش بینظیره..
براش سلامت و موفقیت و خوشبختی میخوام..
[تصویر:  12286.jpg]

مهتاب: مهربون گلی ک خیلی وقته بیخبرم ازش.. امیدوارم عروس شده باشه..
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcT37lQEYzGxu3DbQ-90K5S...OS0PsIhubQ]
الون: دختر خوب و مهربون.. حساس و پرانرژی.. با قابلیتهای بینظیر.. کمک حالم بود این آخر سالی..
[تصویر:  128839_ki_a.jpg]
اتريال: عجیب و مهربون و بسیار باکلاس..و کلا ارادتمندم!
[تصویر:  8801.jpg]
به ياد حق: اسمش همیشه منو یاد چیزای خوب میندازه.. امیدوارم پاکی برات همیشگی باشه..
[تصویر:  yahya10538_2033_1.jpg]
ترک: بینظیر.. مثه برکه اس.. آروم.. زلال.. مطهر..
[تصویر:  210.jpg]
شايني: دوست گلم..خیلی خوب.. تو حاشییه رفته ی مدته.. اما همچنان عزیزه..
[تصویر:  necklace-irwebshop.jpg]
چکاوک: عزیزه دلم.. مهربون شدید! دست خیری داره بینظیر.. همیشه منو یاد ذکر میندازه..
[تصویر:  4s.jpg]
همارها: بینظیر..عالی.. خوبیش فوق العاده اس.گوش های خوبی هم داره.. حرفهای خوبی هم میزنه..اون ستاره جینگولی آا کمه ..
[تصویر:  z88z_pic_1328359597_364.jpg]
امصدرا: از من خیلی خوشش نمیاد..اما ب خاطر خوبی خودش من خیلی دوستش دارم.. همیشه منو یاد خواهر زاده ام میندازه.. با همون حالتها و همون فضا.. همیشه شاد باشی.. محکم و با اراده..
[تصویر:  Eynak6.jpg]
ميتوانم: تازه اما قدیمی.. خاصه.. عجیبه.. خوبه.. مهربون و رو راست.. حس میکنم مثه رودخونه اس.. هم مواج هم آروم..
[تصویر:  441-1321980167.jpg]
ساحل : مهربون دختر زودرنجی ک براش بهترین آرزو ها رو دارم. و امیدوارم این هدیه همراه همیشگیش باشه..
[تصویر:  628876_orig.jpg]
بهار: لطیف و ملایم.. مثه نسیم میمونه.. کم میاد.. اما دل انگیزه..
[تصویر:  l1311364725.jpg]
مسافرکوچولو: عزیزه مهربونم.. گلم خدا پنجره باز اتاقت باشد.. همیشه همراهت..همیشه هم صحبتت و همیشه کنارت..
[تصویر:  12214_1190543022.jpg]
فرخنده: عروس عروس قشنگم..میخواد کمک کنه ها. خو نمیتونه.. درکش میکنم.. دوستش دارم.. و براش ی دنیا خیر میخوام از خدا..
[تصویر:  233153220014175192224521591683623510255119.jpg]
گيتا: من موندم کی این دختر از پشت اون سیستم پا میشه(اشاره ب آواتارش) و اگه پشت اون سیستمه.. پ چرا کانون نیست.. و کلا دلم برای خوبی هاش تنگه.. کاش بیشتر میاومد..
[تصویر:  samsung-dvd-h1080-pebble-like-compact-dvd-player.jpg]
مونا: فارغالتحصیل جوان.. میخواد ی سره تا ته پاکی بره.. خیلی خانم و خیلی ملایم.. موفق باشی عزیزم..تا بری سر کار میتونی استفاده کنی و لذت ببری!
[تصویر:  coby-dvd1023.jpg]
نفيسه: قرار بود دوست من باشه.. اما میاد میره دو هفته بعد میاد.. کلا یکی بود یکی نبوده.. اما وقتی هست نشاطت و مهربونیش حس خوبی میده..
[تصویر:  Engagement_Rings_234.jpg]
زارا: مودب.. شاعر پیشه.. آرام و آهسته.. لطیف و دوست داشتین..موفق باشی عزیزم..
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSqStxFbqbeouWZDeP-HOg...U-zR-XB2UB]
ماري: من فقط تو مشاعره خیلی دیدمش! این یعنی اهل فضل و ادبه.. موفق باشی و تا همیشه پاک..
[تصویر:  2image003.jpg]
پريسا: جدیدترین و آروم ترین سرپرست تالار مذهبی.. بلکه ام اینجوری صداشو بشنویم.. و این تعجب آوتارش من نمیدونم از چیه.. امیدوارم ک ی روز تموم شه..
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcT4JZpvckGshZn-Z0KOXOa...VeCiK6tvAw]
رکسانا: دوستم نداری.. میدونم.. اما من خودم خیلی دوستت دارم.. تازشم خیلی هم جات خالیه!
[تصویر:  Necklaces_07.jpg]
نازي:نازی! کم با من حرف زده.. من هم کم دیدمش.. اینم هدیه واسه اینک بلکه بهانه شه همو بیشتر بشناسیم..
[تصویر:  heart-shape-jewelry04.jpg]
سوزان: تازه تازه..داغ داغ دوستمون شدی.. امیدوارم بادوام باشه.. مستمر باشه و همیشگی.. برات پاکی تا همیشه رو آرزو میکنم.
[تصویر:  0.396816001308225682_Bracelets_09.jpg]
باروني: اسمت غمگینه.. اما امیدوارم دلت همیشه شاد باشه.. و بیشتر با هم آشنا بشیم..
[تصویر:  1_adana_ir15.jpg]
تبسم: دلم برای همون سلام وقت بخیر هات هم تن شده.. کجای؟! امیدوارم خوش خبر باشی و خوش حال و سلامت..
[تصویر:  heart-shape-jewelry01.jpg]
حسن يوسف: خیلی لطیف خیلی حساس.. اما ب همون نسبت هم مهربون و دوست داشتنی.. هر جا هستی موفقیت همراه لحظه هات باشه..
[تصویر:  Bracelets_01.jpg]
فائزه: اصلا معلوم نشد چی شدی!! کجایي؟؟ در چ حالی؟!
[تصویر:  i24754_coat1.jpg]
پانيذ: مهربون دختر بهشتی.. هر جا هستی خوش باشی و پاک گله من.. دلم برات تنگ شده...
[تصویر:  Bracelets_16.jpg]

دیگه اینا دست من جا شدن.. بقیه اش با علیرضاست..
1276746pa51mbeg8j
مبارکتون باشه و سلامت باشین..
در پناه خدا..
یاعلی.Khansariha (8)Khansariha (18)
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام سلام..

عیدتون مبارک.. دلتون خوش.. لبتون خندون..

رسم اینه ک هر کی میاد دیدن کسی بهش عیدی بدن..

من هم ب رسم یادگار و شاد باش داشتم سعی کردم برای کسایی ک میان عیدی مهیا کنم..

آما دیدم تنهایی نمیتونم..ب هر حال سنی گذشته.. و تفاوت نسل نمیذاره انتخابم ب مذاق بچه ها خوش بیاد.. اینه ک ب سها گل دختر ارشدم گفتم بیا تا با هم بریم خرید..

سها دختر هم ک ته مرام.. نه نگفت.. اومدیم تو بازار.. بهش گفتم تو زنونه ها رو انتخاب کن من مردونه ها..

رفتیم تو بازار ک دیدم بهتره از ی نفر دیگه هم کمک بگیریم.. این شد ک اون نفر سومی(ک خواسته نامش فاش نشود!) اساسی بهمون کمک کرد..

تو مسیر من هی غر میزدم.. خب چ کنم؟؟ بدنم باهام سر ناسازگاری داره.. هی کم میاره.. سها دختر هم هی ب من میخندید!!

آخر کار محصول مشترک ماها این شد..
دیگه حلال کنین..اگه بده.. وسعمون همین بود..

و جالب اینه ک حالا ی عده ای نمیان دیدن ما ..

اشکالی نداره.. من بر اساس وظیفه کادوشونو کنار میذارم..دیگه اگه تا آخر تعطیلات نیومدن براشون پست میکنم..(عین این بابا بزرگا 4fvfcja! )

قابل شما رو نداره..:

سلام: خوبی؟ این تاجو بذار رو سرت نوه گلم بیشتر بهت میاد یکم بشتر سر بزن (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو تو سفرم به انگیلیس از رو سر ملکه الیزابت برداشتم)

[تصویر:  201010251145053862.jpg]

مجتبي: نوه منقطی و خوب گلم برات تابلو وان یکاد خریدم که داماد شدی ببری بذار خونه خودت ممنون که بیشتر میای (ماله تو از ماله بقیه گرونتر هستش به کسی نگو اینو یکی از بزرگان بهم داده)
[تصویر:  12214_1190543022.jpg]

مهدي: نوه کم پیدا و نا پیدا میدونم که یحتمل نمیای ولی اینو برات کنار گذاشتم (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو)

[تصویر:  photos_aspx.jpg]

داوود جي تي: اینم از نوه های دست به خیر منه رفته سربازی برات یه کوله خریدم توش هم کلی خرت و پرته (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو تو حراجی ایتالیا خریدم مال مارکوپولو بود)
[تصویر:  litt60+10.jpg]

سفيد: از خرداد ماه هست این نوه ام پست نزده متاهل شده و دیگه پاکه بیا نوه کوچولو اینو بگیر هدیه منه (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو اینو از حراجی اصفهان خریدم)

[تصویر:  441-1321980167.jpg]

آرمان : این از نوه های شرور منه دست به کتکش خیلی خوبه بیا بگیر رو این تمرین کن و با امیرحسین کاری نداشته باش الان رفته خونه خدا فکر کنم عاقل بشه دیگه وقت زن گرفتنشه (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو این رو از حراجی هنگ کنگ خریدم مال بروسلی بود)

[تصویر:  Pear-ShapedHookJabBag.jpg]

هادي: مش هادی شلوغکار از نوه های خوش خنده منه 34 سالشه ولی 24 سال بیشتر نشون نمیده خریدم برات چشمت نزنن (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو فرمش از عاج فیله)

[تصویر:  520515.jpg]

اميرحسين: اهل شعر و ادبه این نوه ام براش ازینا خریدم نمیدونم اسمش چیه تو دوران ما که نبود ازین خبرا از مالزی خریدم برات (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو پشتش یه دکمه داره بزنه ماشین میشه)

[تصویر:  1.jpg]

بهنام: از نوه های گل خودمه دستی در ساز و اینا داره این سنتور رو براش گرفتم درد دلاشو با این بزنه (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو ماله حب.یب سماع.ی هستش کش رفتم ازش )

[تصویر:  Santoor_Altere.gif]

پوريا: از نوه های فعال که چه عرض کنم بیش فعال منه لپتو بیار جلو یه بکشم آفرین حالا اینو بگیر جدیدترین سیستومه (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو اصل اصله خودم از بازار سیاه خریدمش آخریش بود )
[تصویر:  laptop.jpg]

پرشان : این نوه یکم نترسه برا خودش دفتر دستک درست کرده تو پارازیت و بنیان همه رو قلقلک میده
بیا نوه اینو برات خریدم که عکسهای پارازیتو با کیفیت تر بگیری (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو اصل خارج ماکشو ببین حالشو ببر )
[تصویر:  214595_mo.jpg]

رضا : اینم از نوه های کم پیدای منه مگه دستم بهش نرسه یه بار سر کیک پاشو لگد کردم قهر کرد رفت که رفت این مارک کم پیدایی هستش خیلی هم خوشبو هستش (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو از دیوید بکوم گرفتم نامردی کلی پول گرفت بابتش )

[تصویر:  Davidoff_Champion.jpg]

رضاي 2: اینو نوه رو من 2 بار بیشتر ندیدمش چون اونم رضاست اینم رضاست برا هر دوتا ازین ادکلونا خریدم (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو توش پودر سکه طلاهستش )

[تصویر:  1329441072.jpg]
برنده: نوه ناپیدا اینو برات از خونه کمال الملک گرفتم (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو کلی تو حراجیه قیمت بالا پایین کردم تا گرفتمش)

[تصویر:  0000191.jpeg]

صابر: نوه قد بلندم شوهر کرده ببخشید زن گرفته گلی خانوم اینم هدیه عقدتون (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو من بهت عیدی دادم عیدمو ندی به عروس گلی میگما)

[تصویر:  00-944.jpg]

کريم : نوه ساکت و بی سر و صدامه بیا این کفش خوشگلا رو بگیر برا دومادیت خریدم الان نپوشیا (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو براد پیت تو جشنش اینو پوشیده بود نامرد کلی هم پول چاپید ازم)
[تصویر:  788387ss35165_Mahoganym1.jpg]

ناصر: نوه کم پیدا کجایی مگه دستم بهت نرسه اینو برات از امریکا خریدم (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو هنوز تو بازار نیومده تام کروز قرار تو ماموریت غیرممکن 4 از این استفاده کنه)

[تصویر:  113299_720.jpg]

محمدرضا2003: نوه شیطون من اینو برات خریدم حالشو ببر (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو استیو جابزم باهاش عکس یادگاری انداخته)

[تصویر:  jobs-mac.jpg]

امين: نوه مظلومم رفته سربازی براش ساعت خریدم تا قدر لحظه لحظه های مرخصیشو بدونه چون دوباره باید بره (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو از بازار سیاه سوئیس خریدم با لارسن کلی کل کل کردم)

[تصویر:  74174.imgcache.jpg]

طاها : نوه مظلوم و مهربون دیر خواب خودم تا ساعت 3 بیداره وقتی که ما میخوابیم براش کفش خریدم (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو اصل ایتالیا هستش از مغازه فرانچسو خریدم همون توتی خودمون)

[تصویر:  LROf2ZIYrNpspMq.jpg]

سهيل : این نوه همشهری منه خیلی دوستش دارم دانشگاه میره سرش شلوغه براش کیف خریدم پولاشو این تو بذاره(ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو چمش اصل تبریزه فکر نکنی ازین چینیها هستشا نه اصله)

[تصویر:  dvf-leather-belt-bag-grey-brown.jpg]

ساريگلين: نوه رنگارنگ خودمه براش ازین کیفا خریدم اینو آلفرد هیچکاک توی فیلم پرندگان به کمرش بسته بود کلی پول بابتش دادم مال تو از بقیه گرونتر شده به کسی نگو

[تصویر:  CatridgeBagBeltComboBrown1.jpg&w=300&zc=1&q=80]

رايتئوس: اینم نوه خوشگل خودمه بیا برات ببین چی خریدم همونی که دوست داشتی (ماله تو از ماله بقیه گرونتر شده به کسی نگو به پرشانم نگو مال تو از مال اون یه مدل بالاتره )
[تصویر:  19.jpg]

احسان : نوه کوچولو و خوش ذوقم نوه با خدایی هستش براش قران خریدم مال تو از بقیه بهتره بهشون نگی حسودی کننا آفرین نوه خوبم ماله تو از همه نظر بهتره

[تصویر:  628876_orig.jpg]

سعير سيزده : این نوه جنگجوی منه ماله تو از بقیه گرونتر شده بهشون نگو این شمشیرا رو توی فیلم جنگجوی سیزدهم قرار بود انتونیو باندراس استفاده کنه ولی چون گرون بود پولشون نرسید من رفتم گرفتم برات برو با سهیل هووان و ناصر و محمدرضا و.. شمشیر بازی کن

[تصویر:  56027023734259473587.jpg]

حامدخسته: نوه خسته خودم یکم خسته هستش اینارو از شانگهای خریدم برات اینو جکی جون توی فیلم ساعت شلوغی استفاده کرده بود گفتم بلاخره هوای تورو داشته باشم به بقیه چیزی نگو ماله تو از بقیه بهتره آفرین

[تصویر:  belt%20%26%20wallet%204.jpg]

اميرحسين خان : نوه شیطون بلای خودم بازیگوشه براش کفش اسپرت شیک خریدم که اینقدر اینور اونور میره خسته نشه به کسی نگیا این کفش لیونل مسی هستش توی سالن اینارو میپوشید مال تو از بقیه گرونتر شده

[تصویر:  2_1353.jpg]

پسر پاک: نوه پاک خودمه برات کلاه خریدم خیلی گرونه ها اینجوری نگاهش نکن اینو از ژان کلود ون دام خریدم توی فیلم سرباز جهانی یه سکانس گذاشته بود سرش نامرد پول هنگفتی گرفت ازممال تو از بقیه بهتره بهشون چیزی نگو

[تصویر:  59251987285489673688.jpg]

محمد32 این نوه کوچولوی منه تازه به دنیا (کانون) اومده این کلاه رو از تونی مونتانا گرفتم کانگستر بزرگیه خیلی خطرناکه حسن خلاصه ماله تو از بقیه ارزشش بیشتره به کسی نگو

[تصویر:  87950851099250529916.jpg]

عرشيا : اینو برای نوه گلم عرشیا خریدم دانشگاه میره با خودش ببره این کیف مرحوم استیو جابزه باورکن رفتم با قیمت گزاف از خوانده اش خریدم مال تو از بقیه گرونتر شده بهشون چیزی نگو
[تصویر:  108036_1_1?&op_sharpen=1&op_usm=1,1,1&ql...80&wid=280]

هوان وونگ : نوه چینگ چانگ خودمه اینو برات از خود کره خریدم از همون ایالات که هووان توش جنگید و تسو رو شکست داد کلی پولشو دادما به بقیه بچه ها نگو میان خرابش میکنن

[تصویر:  20-11.jpg]

Abextra : نوه حسین خودمه هر از چند گاهی فعال میشه به کسی نگو مال تو از همه بهتره طی عملیات خطرناکه حسن از چشم آرنولد برداشتم

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcR3sZnSmFB1sPCssYFMjxt...iAEgRz48-x]

سعيد جي : نوه سعید نوه سعید کجایی پسرم بیا این عینکو از ریو دوژانیرو گرفتم برات به کسی نگو مال تو خیلی گرونه از بقیه بهتره از حراجی برداشتماونجا با رونالدو کچله کلکل سختی داشتم نامرد چقدر پارتی داره

[تصویر:  bahalpic-3108.jpg]

همايون : نوه درس خون و موتای کار خودمه براش میز مطالعه خریدم راحت بشینه درساشو بخونه نه که کنکور داره خستگیش در بره (مامان سها گیر داد برات همینو بخرم) ماله تو از بقیه گرون تر شده بهشون چیزی نگو

[تصویر:  kosha-by-claudio-damore_1_18770.jpg]

سحرگاه : نوه کوچولوی خوشگل خودمه یکم تنهاست براش اینو از خود اکیپ یانی خریدم به قیمت خیلی گرون در حد لالیگا اینو به کسی نگو بچه ها شاید حسودیشون بشه چون مال تو از بقیه بهتره

[تصویر:  1280997269.jpg]

شهاب شب شکن : نوه شهاب خودمه شهباو که زده ترکونده این کفشارو براش خریدم که بلکه بزنه کوه هارو هم بشکنه اینو از سیلوستر استالونه تو فیلم صخره نوردش گرفتم به کسی نیگا میان ازت میگیرن

[تصویر:  bontrager-race-mountain-shoe-brown-47363.jpg]

مسافرپاکي : نوه مسافر خودمه توی موزه لوور پاریس حراجی گذاشته بودن با زیزو کلی کل کل داشتم و مثل همیشه بابا بزرگ برنده میشه به کسی نگیا ماله تو از بقیه گرونتر شده

[تصویر:  20-7.jpg]

شازده کوچولو : نوه کوچولو خودمه این گل هارو بهش میدم از گلهای رز کمیابه مثل شازده کوچولو ازش مراقبت کن اینو از جنگلهای برزیل ته دره گولا گولا گندم پرورش دادم و برات آوردم

[تصویر:  potX.jpg]

پوري :
نوه پوری گل خومه این ساعتو براش از خونه پیکاسو آوردم تو جوونی تو حراجی حومه خونه شون گرفتم 20 یورو به کسی نگو الان 6000 یورو می ارزه

[تصویر:  divary%20%289%29.jpg]

پهلوان : نوه پهلوون من شماره پاش 45 هستش این کفشو زبل خان همین مدلشو داشت تو جنگلها ماداگاسکار میچرخید باهاش کم یابه به کسی نگو ماله تو گرونتر از بقیه شده

[تصویر:  stock-photo-4700924-sport-shoes.jpg]

اقيانوس آرام : نوه گلم براش بلیط اقیانوس آرام رو خریدم رفت و برگشت حالشو ببر نوه گلم به کسی نگیا هوای تورو از بقیه بیشتر داشتم

[تصویر:  travel_tourism_airplane-ticket.jpg]

اشتياق : اینو برای نوه اشتیاق خریدم نوه خارجی خودمه اینو یورگین کلینزمن برای دخترش میخواست بخره من ازش قاپیدم پول بشتری دادم مال تو از بقیه گرونتر شده به کسی نگیا

[تصویر:  281306596292.jpg]

اسکی بوی نوه در غیبت من این دی وی دی پلیر رو از مغازه نوه ادیسون گرفتم خیلی تعریف کرد میگفت چینی نیستش باور کن میگفت ازین فقط یه دونه درست کردیم یاد بود بابا بزرگم منم ازش خریدم به قیمت بوق تا به کسی نگیا ماله تو از بقیه گرونتره
[تصویر:  bluedot-portable-dvd-player-bdp-2700k.jpg]

آرش : نوه آرش دوچرخه سوار خودمه امیدوارم که قهرمان بشه کم پیدا شده بیا برات چیزای خوب دارم اینو از کلکسیون آرمستراگ خریدم با این 6 با قهرمان توردو فرانس شده به کسی نگیا ماله تو از همه گرونتر شده

[تصویر:  bicycle.jpg]

غفور : اینم برا نوه غفور خیلی کم پیدا هستش اینو از هاوایی خریدم براش مال تو خیلی گرون شده به هیچکی نگو شاید شبانه بیان بروباین

[تصویر:  3cmwylvw4zz30ieo7v59.jpg]

امید رهایی : نوه رها خودمه امیدش به خداست این کوله پشتی اصلی گالیور هستش تو حراجی که تو بمبئی بود خریدم کلی پولشو دادم به کسی نگو مال تو از همه بهتره

[تصویر:  7fe0e17d92972faabd7456f4192b9e7f.jpg]

داوود2005 : نوه داوود خودمه ورزشکاره و از سربازی برگشته کلی پاش پوتین بوده ازینا براش خریدم تا پاش خوب بشه اینو از بولت خریدم به کسی نگیا کلی راه رو رفتن امریکا ازش خریدم مال تو از بقیه گرونتره بهشون چیزی نگو

[تصویر:  adverimg-63881.jpg]

دد بوی: نوه دد بوی خودمه ورزشکاره براش سوپرایز دارم مال تو از بقیه گرونتر وایستاد قیمت یه مشت و کبودی زیر چشم از طرف تایسون بله این دستکشی هست که تایسون باهاش توی اون مسابقه که گوش طرف مقابلشو گاز گرفت استفاده کرد

[تصویر:  m13-03.jpg]

................
یا رب العالمین
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
535353سال نو بر همتون مبارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ535353

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلااااااااااام317

سال نو بر همه مبارک

مرسی از کادوها

خیلی خییییییییییییلی زیااااااااااد Muscular53258zu2qvp1d9v

خیلی التماس دعا بچه ها

خیلی...53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان