امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی های املایی

(1398 خرداد 16، 10:57)AufBau نوشته است: پیشنهاد: شخصی هست به اسم جناب آقای دکتر هلاکویی ایشون در آمریکا ساکن و بار علمی و تجربه ی ایشون در روانشناسی بسیار بالا و مدتی هم استاد و در سمت  رئیس  دانشگاه تهران  قبل از انقلا ب بودن  ایشون رادیویی دارن به اسم رادیو همراه که در لس آنجلس پخش میشه از برنامه هایی که داخل این رادیو پخش میشه 2 ساعت در روز به ایشون اختصاص داره و  به مراجعه کنندگان به صورت تلفنی و به صورت رایگان مشاوره تلفنی میدن .  قشر مراجعه کننده هم معمولا از قشر بسیار با سواد و فرهیخته ی ایرانی هستند. با شعور فعلی من و طبق تجربه بسیار کمک کننده هست تا جایی که وبسایتی به اسم رازها و نیازها این برنامه ها رو ضبط میکنه و فایل ها رو در معرض دانلود برای عموم میذاره که استفاده کنند. تلوزیون اندیشه هم سالهاست که ایشون همچینین برنامه ای دارند
و از طرفی ایشون چند مجموعه فایل صوتی که در اینترنت هم موجود هست دارن برای خود روانکاوی و خود رواندرمانی از جمله خشم و اظطراب. چرا ازدواج چرا طلاق . افسردگی و شخصیت سالم و ناسالم
اضطراب
[quote pid='459157' dateline='1559879556']
رامین.

سلام
در طول روز دو تا زمان هستن که باید کنترل کنم اون دو لحظه رو تا بتونم پاک بمونم
یکی شب قبل از خواب
یکی صبح بعد از بلند شدن از خواب
مشکلی که من هر شب دارم ایه که هرچقدر هم که خسته باشم ساعت 12 اراده کنم برای خوابیدن در بهترین شرایط ساعت 1 خوابم میبره
دیشب ساعت 1 رفتم بخوابم ساعت 3 و نیم خوابم برد
این مدت زمان همه جور فکر و خیال دنیا میاد تو ذهن ادم . حالا نه حتما فکر های جنسی . ولی انقدری فکر و خیال قصط و وام و گرفتاریهای خودم و دیگران میاد تو ذهنم...

[/quote]
قسط

آقا رامین یه مدت سوتی نمیداد نگرانش شدیم خب خدا رو شکر نگرانیمون برطرف شد  4chsmu1 جالبه قبلا همین کلمه رو سوتی دادن
65 این نقل قول چه جوریه چرا من هنوز یادش نگرفتم
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
نقل قول: 65 این نقل قول چه جوریه چرا من هنوز یادش نگرفتم

سلام
اول متن مورد نظر رو کپی کنین تو باکس پاسخ
بعد انتخابش کنین و از منوی بالای باکس اون گزینه که شکل ابر نقل قوله انتخاب کنین. کنار php
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
نقل قول: عروصی

17 22
عروسی

فعلا فقط جرات دارم از یه نفر سوتی املایی بگیرم . خودت بیا بگو کی هستی 4chsmu1 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
(1398 مرداد 9، 0:37)rezvaneh نوشته است:
نقل قول: عروصی

17 22
عروسی

فعلا فقط جرات دارم از یه نفر سوتی املایی بگیرم . خودت بیا بگو کی هستی 4chsmu1 53

خداوکیلی باورت میشه من این و غلط بنویسم؟؟؟اشتباه تایپی شده1چون تند تند تایپ میکردم اینطور شده ولی خب امیدوارم لبخندی رو لب بقیه بیاد با این غلط املایی.
پ ن:این دومین غلط املاییه ک ازم میگیری..یکیشم پارسال بود اگر درست یادم باشه کلمه ای از شعر مولوی بود مستور بود فکر کنم یادم نمیاد دقیق.
[quote pid='468964' dateline='1572725648']
Salam
آقاااا . امروز تو یه کتاب درسی اشاره کرده بود به اینکه افراد با هوش برای افسردگی مستعد ترند. این نظریه متواتر هست . یعنی جاهای دیگه هم خوندم.
اما الان چند دقیقه پیش یه مقاله خوندم  راجع به این که در حالت عادی و سلامت  افراد باهوش معمولا دیر به خواب میرند. یا شب زنده دار هستند در مواردی. مستند علمی راجع به این موضوع نیست ولی شک من رو بر انگیخت و در حال تحقیق میدانی هستم . فکر میکنم درست باشه چند تا از افراد باهوشی که میشناسم حد اقل مدتی دچار این مساله بودن
خواستم ببینم این دیر به خواب رفتن یا شب زنده داری  به جز ریشه ی اظطرابی ( که فرد رو تبدیل به شب بیدار روز خواب میکنه)  آیا ربط مستقیمی به ضریب هوشی داره یا نه . 39 106
[/quote]

اضطراب
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 1، 23:30)رامین. نوشته است:  .

پی نوشت :
منضله رو درست نوشتم؟  65
گوگل کار نمیکنه نمیتونم سرچ کنم ببینم درستش چیه  65
همیشه کمترین نمره هام برای املا بود  65

خدایی خوشگلترین منظله ی دنیاس Khansariha (13) 
یعنی عجیب ترین سوتی املایی بود Khansariha (13)

منزله هست  53258zu2qvp1d9v
(1398 بهمن 12، 11:25)رامین. نوشته است:
(1398 بهمن 12، 9:51)atrisa نوشته است: دارم از کنار ی مدرسه ای رد میشم ،فکر کنم شادترین آدم های دنیا الان بچه مدرسه ای ها هستن.برنامه دهه فجرو جشن و فرار از درس 4chsmu1

پ ن:میگم چرا این برف شهر های شماها نمیاد؟؟؟ Swear1
 شد  Khansariha (56)
حالا من گیج ... معلممون چقدر از من گیج تر بود که این روزنامه دیواری رو به عنوان 3 مقاله برتر کلاس در ضمینه ی دهه فجر معرفی کرد و بهم جاییزه کارت 10 آفرین دادن  Khansariha (56)

زمینه
 سپاس شده توسط
اینجا چه جای باحالیه. منم از این به بعد میام.

317
 سپاس شده توسط
نقل قول: آسمان هفته سوم زرد
ارزیابی : ترکشهای آخرهفته قبل به اول هفته سوم هم خورد. اما به هول وقوه الهی و به لطف دوست عزیزم سوشیانس رو به بهبوده انشاالله.
برنامه : انشالله کیفیت نماز رو بهبود دادن  ، میتونه برام خیلی موثر باشه.
هنگامی که وقت نماز میشه ، اگه توجه به ایستادن دربرابر یگانه قدرت عالم امکان که مالک کل هستی است تقویت بشه ، احتمال خطا به صفر نزدیک میشه.

این آقای new aseman که در روزهای پاکی، خیلی موفق بوده و هست، این هفته کمی تا قسمتی خوب ظاهر نشده و همین باعث شده ناراحت و اندوهناک باشه و این ناراحتی، بر روی دیکته اش هم اثر گذاشته و یه کلمه اشتباه نوشته.
《حول و قوه الهی》 رو اشتباه نوشته که بدین ترتیب، تصحیح میشه.
نقل قول: 123Sanaz123 نوشته است:

من خیلی بی عرزه تر از اینم که آدم موفقی باشم و زندگی خوبی را برای خودم بتونم بسازم
نمی خواستم تو این شب عزیز بشکنم
این شب برای من شب خیلی خیلی ارزشمندیه
شرمندم
کاش هیچ وقت این حس وجود نداشت
خسته شدم از بس تو فکر و رویا و خیال زندگی کردم [تصویر:  tears.gif]

ساناز خانم، اتفاقاً شما خیلی هم باعرضه و با جَنَمی. منتهای مراتب این خ.ا خیلی قوی و سرسخته و ما باید با هر شکست، درس بگیریم و قوی و قوی تر بشیم تا جایی که زورمون بر این دیو پلید، بچربه.
نقل قول: مبارکا باش [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]
تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه 
[تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif]

انشالله تو زندگی همیشه موفق باشیییییید [تصویر:  khansariha (70).gif]
برای همه زحمت هایی که برای اینجا و آدم هاش کشیدین 
ممنونیییییییییییم [تصویر:  greenstars.gif]
تشکرات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه 
[تصویر:  thankyou.gif][تصویر:  thankyou.gif][تصویر:  thankyou.gif]
ساناز خانم این پیام را برای تبریک به منتخبین و چهره های سال 98 فرستادن. فقط نمی دونم چرا جمله اول رو نوشتن «مبارکا باش» در این صورت فکر کنم منظورشون اینه که باش رو با کسره زیر «ش» به صورت «باشِ» بخونیم. نمی دونم این نوع رسم الخط از چه موقعی باب شده که «های غیرملفوظ» آخر کلمات رو حذف می کنن. عجیبه.
Gig
(1399 فروردين 19، 7:54)Aurora نوشته است: ۵ روز خوب
تشکر از همه
ممنون از دوستان 53

جدیدا یه بنده خدایی یه جمله ای گفته منو در تفکر فرو برده ( انسان ممکن الخطاست.. جایزالخطا نیست... خدا بهش عقل داده)   نقل قول از استاد راعفی پور Hanghead

آهو خانم به نکته ای بسیار زیبا اشاره کرده اند. وقتی بگوییم جایزالخطا، گویی به انسان مجوز داده ایم خطا کند ولی وقتی بگوییم ممکن الخطا، یعنی انسان علی رغم به کار بردن عقل و سبک سنگین کردن موضوع، امکان دارد راه به اشتباه ببرد و خطا کند. اشتباه انسان در حالت اخیر، قابل گذشت است.

این سخن تأثیرگذار، طبق گفته آهو خانم، احتمالاً از استاد علی اکبر رائفی پور است. حالا شاید هم از شخص دیگری باشد به نام استاد راعفی پور. الله اعلم.
 سپاس شده توسط
[quote pid='473820' dateline='1578274775']
(1398 دي 14، 10:19)حامدحامد نوشته است:
دوست دارم یکی باشه باهاش درد دل کنم و بهم تسلّا بده یا اینکه دوست دارم یکی باشه یه چندتا فحش آبدار بهم بده بلکه آروم شم. 

[/quote]

تسلی : دلداری 

تسلا: فیزیکدان
---------------
پ ن: نمیدونم پست برای چ زمانی هستش اما من امروز تو تاپیک دیدمش .

پ ن۲: یکی از دوستان عزیز مکررا کلمه ی بی عرضه رو به شکل بی عرزه نوشته  65
(1399 فروردين 19، 0:18)رامین. نوشته است: سلام دوستان
در حال حاظر دوتا صندلی داغ نیمه باز داریم
یکی اقای ارمین که هنوز سوالات رو هم جواب ندادن ولی کلا ایشون هیچی از حضورشون تو صندلی داغ قطع امید کردیم
یکی هم خانوم اتریسا که صندلی داغشون نصفه مونده ؛ اگه دوست دارید صندلیشون رو باز کنم سوالاتون رو بپرسین
یا اگه کسی دیگه رو مد نظر دارید بگید که براش صندلی داغ بگیریم  49-2

حاظر 17 17
 حاظر آخه؟؟؟؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان