امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

بچه ها کی سریال ۲۴ رو دیده؟
خیلی وقتا واقعا فکر میکنم چقدر انسان میتونه توانا باشه
صبر،صبببر ، رفتار عاقلانه ، تصمیم درست در لحظه، مهم تر از همه اعتماد ب نفس 
جک باور الگوی خوبی میتونه باشه برای اینکه یاد بگیریم چجوری صبور باشیم
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
[تصویر:  3X-Return-of-Xander-Cage-2017.jpg]

نام فیلم: 3X: Return of Xander Cage
ژانر: اکشن، ماجراجویی، هیجان انگیز
کارگردان: D.J. Caruso
ستارگان: Vin Diesel, Donnie Yen, Deepika Padukone
محصول کشور: آمریکا
سال انتشار: 2017
مدت زمان: 106 دقیقه
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: ژاندر کیج (ون دیزل) اینبار در مقابل گروهی به سرکردگی ژیانگ (دانی ین) قرار میگیرد تا از دسترسی این گروه به یک سلاح مرگبار با نام جعبه پاندورا جلوگیری کند...

سایت برای دانلود 

به عنوان فیلم اکشن فیلم خوبیه

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 20، 19:12)chika نوشته است: بچه ها کی سریال ۲۴ رو دیده؟

چند بار میخواستم شروعش کنم هی تعداد قسمتاشو دیدم بیخیالش شدم  Hanghead
خیلی طولانیه 
الان شروعش کنی عید سال بعد تموم میشه 
طولانی ترین سریالی که دیدم فرندز بوده با 240 قسمت که اونم کلا قضیه ش فرق میکنه  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 22، 12:26)یوسف نوشته است:
(1396 مرداد 20، 19:12)chika نوشته است: بچه ها کی سریال ۲۴ رو دیده؟

چند بار میخواستم شروعش کنم هی تعداد قسمتاشو دیدم بیخیالش شدم  Hanghead
خیلی طولانیه 
الان شروعش کنی عید سال بعد تموم میشه 53258zu2qvp1d9v

مگه لازمه تمام فصل هاش رو یک جا ببینی داداش؟
هر فصلی برای خودش داستان جداگانه ای داره 
مثل اینه که 9 تا سریال جدا میبینی البته ی سری چیزای ریز داره که بهم مرتبطش میکنه ولی کل داستان خراب نمیشه  4chsmu1

سپاس شده توسط
[تصویر:  38-Task-Force_2016.jpg]

واحد پلیس 38
ژانر: کمدی ، جنایی
تعداد قسمت ها : ۱۶
محصول کشور : کره جنوبی
سال انتشار : ۲۰۱۶
شبکه پخش : OCN
نویسنده : Han Jung Hoon
کارگردان : Kim Jung Min
بازیگران : Ma Dong Suk ، Seo In Gook ، Choi Soo Young
خلاصه داستان : بر اساس  ماده ۳۸ قانون که مربوط به پرداخت مالیات است ، این واحد پلیس با بهره گیری از تکنیک های خود ، کلاهبرداران بند قانونی را زیر نظر میگیرند

لینک دانلود 

تمام کسانی که توی این فیلم مالیات نمیدن از سران و مقام داران کره محسوب میشن که با رشوه و وعده مقام به افراد از مالیات دادن فرار کردن
این گروهی که تشکیل میشه به نوعی خلافکار هستن و با نقشه هایی که میکشن میتونن این مالیات ها رو پرداخت کنند فقط یک نفرشون خلافکار نیست که کارمند شهرداری و بخش مالیات هستش

من از نقشه هاشون لذت بردم و وسعت دیدی که میشه به ماجرا داشت ، دور زدن تمام احتمالاتی که پیش میاد ، شجاعت مقابله باهاشون و پیش بینی دقیقشون خیلی جالب بود

سپاس شده توسط
سلام
دیروز تولد بازیگر مورد علاقه م بود 
رابرت دنیروی افسانه ای دیروز 74 ساله شد 
همینجوری داره پیر میشه  Hanghead
کلا بازیگریه که وحشتناک تو نقشاش فرو میره
یه نمونه ش همین فیلم awakenings که نقش یه بیمار رو خیلی قشنگ بازی میکنه 
فیلم سال 1990 تولید شده 
از دست ندید فوق العاده ست 
صحنه هم نداره کاملا پاکه   49-2
اما داستان فیلم :
سال ۱۹۶۹، «دکتر مالکوم سیر» (ویلیامز)، مدیر بیمارستان بین بریج را متقاعد می کند تا اجازه بدهد او داروی لوو دوپا را – که در درمان پارکینسن مؤثر بوده-روی «لنرد لووه» (دنیرو) که از کودکی به تدریج کنترل حرکاتش را از دست داده و دچار کاتاتونیا شده، امتحان کند. «لنرد» تحت تأثیر لوو دوپا آرام آرام قدرت حرکت و تکلمش را دوباره به دست می آورد و ...
[تصویر:  wdx4_91vx7pye0hl._sy445_.jpg]
 سپاس شده توسط
Assassins Creed 2016 
اساسین کرید نام فیلم سینمایی در ژانر اکشن , ماجرایی , فانتزی می باشد که توسط استودیوی Regency Enterprises و با همکاری استودیوی Ubisoft ساخته شده است . این فیلم که مستقیما از سری بازی به همین نام الهام گرفته شده است برای اولین بار در سال 2007 توسط استودیوی یوبیسافت برای پلتفرم PC منتشر شد . محبوبیت این بازی به قدری بود که تا به امروز نسخه های مختلفی از این بازی ساخته شده است . از طریق یک فن آوری انقلابی که خاطرات ژنتیکی را آزاد می سازد . Callum Lynch از طریق همین تکنولوژی ماجراجویی جد خود Aguilar را در قرن 15 میلادی در اسپانیا تجربه می کند . کالوم از یک جامعه ی مخفی و مرموز پرده بر می دارد . نام این جامعه مخفی ” فرقه قاتلین ” نام دارد . دشمن مستقیم اساسین ها نیز فرقه ای به نام Templar نام دارد هر دو گروه از مهارت های خاص و ویژه ای برخوردار می باشند و وظیفه ی آنها از بین بردن جرم و جنایت می باشد .

لینک دانلود 

کی بازی کرده 53258zu2qvp1d9v   4chsmu1
دیدن فیلمش لذتبخش بود  49-2

سپاس شده توسط
نام فارسی فیلم : دزیره
ژانر: بیوگرافی ، درام ، تاریخی

خلاصه داستان : ماجراهاى زندگى دزیره کلارى (با بازی سیمونز) که زمانى قرار بود همسر ناپلئون بوناپارت (براندو) شود، اما ناکام ماند و با ژنرال برنادوت (رنى) ازدواج کرد و ملکه‏ ى سوئد شد.
حواشی شخصیت اصلی فیلم : برنادین اوژنی دزیره کلاری در ۸ نوامبر ۱۷۷۷ میلادی در مارسی بدنیا آمد. او دختر فرانسوا کلاری تاجر ابریشم بود. خواهر بزرگتر وی، ژولی کلاری بود که با ژوزف بناپارت ازدواج کرد و اندکی بعد ملکه ناپل و اسپانیا شد. دزیره نیز در ابتدا قرار بود با ناپلئون ازدواج کند و آن دو در سال ۱۷۹۴ با یکدیگر نامزد شدند، اما دو سال بعد ناپلئون نامزدی خود را با او لغو کرد و در هشتم مارس ۱۷۹۶ با ژوزفین دوبوهارنه که زنی بیوه و دارای موقعیت و روابط اجتماعی بالایی در آن زمان بود، ازدواج کرد. بعد از این موضوع او همراه با خواهرش به ایتالیا رفت

لینک فیلم دزیره 

یه فیلم نوستالژی از داستان ناپلئون بناپارت
من 4 بار دیدمش  4chsmu1 بازم دوس دارم ببینمش  4chsmu1

سپاس شده توسط
فیلم بر اساس داستان واقعی یک مخالف جنگ و پزشک ارتش به نام دزموند داس است که حاضر نمی‌شود سلاحی حمل کند. اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک‌های بی وقفه‌ی دشمن ، یک تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم رزمانش را نجات می‌دهد و در نتیجه موفق به دریافت مدال افتخار می‌شود و…

hacksaw ridge

فیلمی ک هرچندبار هم ببینم تکراری نمیشه 53258zu2qvp1d9v

سلام 
دیروز یه فیلم بی نهایت دوست داشتنی دیدم گفتم اینجا هم معرفی کنم 

the straight story 1999

imdb : 8

این فیلم بر اساس داستان واقعی ساخته شده وقصه ش راجع به یه پیرمرد هفتاد و چند ساله ست که به خاطر بیماری برادرش تصمیم میگیره یه سفر عجیب وغریب رو شروع کنه 
کارگردان این فیلم دیوید لینچ دوست داشتنیه 
فقط این فیلم رو به کسایی که دنبال ریتم تند واکشن وهیجانی هستن اصلا توصیه نمیکنم 
اگه دنبال یه درام خانوادگی ودلچسبید این فیلم گزینه خوبیه  53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  haxg_the-straight-story_1280x720.jpg][تصویر:  f4sa_the-straight-story.jpg]
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 31، 11:24)chika نوشته است: Assassins Creed 2016 
اساسین کرید نام فیلم سینمایی در ژانر اکشن , ماجرایی , فانتزی می باشد که توسط استودیوی Regency Enterprises و با همکاری استودیوی Ubisoft ساخته شده است . این فیلم که مستقیما از سری بازی به همین نام الهام گرفته شده است برای اولین بار در سال 2007 توسط استودیوی یوبیسافت برای پلتفرم PC منتشر شد . محبوبیت این بازی به قدری بود که تا به امروز نسخه های مختلفی از این بازی ساخته شده است . از طریق یک فن آوری انقلابی که خاطرات ژنتیکی را آزاد می سازد . Callum Lynch از طریق همین تکنولوژی ماجراجویی جد خود Aguilar را در قرن 15 میلادی در اسپانیا تجربه می کند . کالوم از یک جامعه ی مخفی و مرموز پرده بر می دارد . نام این جامعه مخفی ” فرقه قاتلین ” نام دارد . دشمن مستقیم اساسین ها نیز فرقه ای به نام Templar نام دارد هر دو گروه از مهارت های خاص و ویژه ای برخوردار می باشند و وظیفه ی آنها از بین بردن جرم و جنایت می باشد .

لینک دانلود 

کی بازی کرده 53258zu2qvp1d9v   4chsmu1
دیدن فیلمش لذتبخش بود  49-2

هیچی بازیش نمیشه بخصوص برادرهوود و بلگ فلگ
فرقه قاتلین در ایران هم بودن قبلا
فیلمشم قشنگ بود ولی اگه استیفن امل بازی میکرد باحال تر میشد
پ.ن:چ نقدی کردم 22 22

بیصبرانه منتظر اومدن War for the Planet of the Apes از فیلم های چند گانه 
سیاره میمون هام
بیبی درایور هم برای اونایی که عشق رانندگی اند اومده

خلاصه داستان : Baby Driver و یا بیبی راننده ، بچه راننده ، یک فیلم اکشن و جنایی به کارگردانی و نویسندگی Edgar Wright می باشد که با بودجه ای 34 میلیون دلاری توسط کمپانی ترایستار پیکچرز منتشر شده است.درباره پسر جوانی است که ما او را به اسم بیبی ( انسل الگورت ) می شناسیم. فردی که از لحاظ روحی شکننده است اما بطور شگفت انگیزی در رانندگی تبحر دارد و همین مسئله باعث می شود تا عضو گروه تبهکاری شود که ریاست آن را داک ( کوین اسپیسی ) برعهده دارد. بیبی مطابق انتظار برای این گروه بهترین رانندگی و فرار از مهلکه را انجام می دهد و امیدوار است پس از آخرین ماموریتش ، زندگی آزادانه ای را به همراه دختر رویاهاش دبورا تجربه کند. اما شرایط مطابق انتظار پیش نمی رود و..
گذشته از اون دوتا از فیلمایی که هیچوقت یادم نمیره :جنگجوی درون و فیلم se7en با بازی بردپیت و مورگان فریمن

والتروایت_برکینگ بد(ترجمه درستش افسار گریخته‌ست نه پسران بد)

من تو خطر نیستم

من خودِ خطرم! ??

راستی بازیگرای مورد علاقتون کیان؟
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 26، 9:08)موری نوشته است: راستی بازیگرای مورد علاقتون کیان؟

تو بازیگرای مرد اول که رابرت دنیرو بدون هیچ حرفی
بعدش ال پاچینو , جک نیکلسون با اون لبخنداش ,پل نیومن, جیمز استوارت ودنیل دی لوییس 
تو بازیگرای خانم هم مریل استریپ ,اینگرید برگمن ,کیت وینسلت وناتالی پورتمن  49-2
 سپاس شده توسط
تو عروسکیای
کانجیورینگ ۱و۲
انبلا۱و۲و۳
.ساو هم معرف حضور همه هست(بیشتر چندشه تا ترسناک)
هاستل و یتیم خانه...فیلم جن گیر...چشم و تپه ها چشم دارن...سری فیلمای پارانورمال اکتیویتی که مشهوره...فیلمای شوم و نژادم بد نیستن
پ.ن:این عروسکا دیگه بچه بازی شده 22 ولی کانجیورینگ ۲ بینشون بهتره
Witches 2017 اینم یکی معرفی کرده من ندیدم 22
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Cult-Of-Chucky-2017.jpg]
Cult Of Chucky 2017
حجم : ۴۰۰ مگابایت
محصول : آمریکا
ستارگان : Brad Dourif, Fiona Dourif, Michael Therriault, Jennifer Tilly
کارگردان : Don Mancini
خلاصه داستان :چاکی ۷ ، فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی دان مانچینی هست. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، نیکا و خانواده‌اش گرفتار نفرین شده‌اند. بعضی از اعضای خانواده‌اش مرده‌اند و خود او نیز دیوانه شده و در تیمارستان به سر می‌برد. در این اوضاع ، دوباره چاکی قصد انتقام دارد و سایه‌ی شوم مرگ بر سر نیکا و اعضای خانواده‌اش افتاده است و…
لینک 

پ ن : هنوز ندیدمش فقط به یاد بچگی گذاشتم تا بعد ببینم 
یادش بخیر اون روزا خانواده نمی ذاشتن سری های قبلی این فیلم رو ببینیم 
من و بچه های فامیل هم گاهی به زور گاهی یواشکی گاهی هم عین عملیات جاسوسی با کشیک دادن میدیدیم  Khansariha (13)

سپاس شده توسط
سلام دوستان عزیز
می خواستم سایت http://www.3an3or.tv رو خدمتتون معرفی کنم . این سایت فیلم ها و سریال های خارجی  رو سانسور می کنه. دیگه با خیال راحت می تونید فیلم ببینید و حتی فیلم ها رو با خانواده ببینید 1 . تیم سانسورش خیلی حرفه ایه ، هم سانسور حذفی و هم سانسور لباسی دارند .
فقط ماهانه باید 4 هزار تومان بدید (اگه اشتباه نکنم) . تقریبا هر فیلم یا سریالی که بخواید می تونید اونجا پیدا کنید .

این اطلاعیه سایتشه :
رسانه تصویری سانسور اولین وبسایت مجاز و فعالیت داوطلبانه در زمینه ی سانسور حرفه ای (لباس + حذفی) فیلم و سریال در ایران می باشد که با هدف نهی از منکر و فرهنگ سازی در زمینه ی پاکسازی فیلم و سریال خارجی طبق فرهنگ ناب ایران اسلامی فعالیت می کند بدون اینکه خدشه ای در محتوای اصلی داستان اون فیلم یا سریال وارد شود . این وبسایت متشکل از گروه 10 نفره جهت سانسور و 4 نفره در بخش مدیریت می باشد گروه سانسور فیلم های روز دنیا رو جمع آوری و بصورت کاملا حرفه ای طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران همانند صداو سیما سانسور حذفی و سانسور لباس می کنند و به کاربران ارائه می دهند ... هزینه ی هاست و سروری که کاربران دانلود میکنند از طریق اشتراک ویژه که با توافق کاربران تعیین شده تامین می شود . برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سایت سانسور به قوانین سایت مراجعه کنید .
گهی بر درد بی درمان بگریم
                                  گهی بر حال بی سامان بخندم 

بودنم درد می کند از هبوط سخت آدم بر زمین..........
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان