عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

[تصویر:  bcccb2c493a6a87e0ad467be42a48a20.jpg]

یک فیلم زیبای وودی آلنی دیگه که می تونه یک بعدازظهر بارونیتون  رو با تجربه ی زیبایی از عشق تو یه فیلم کمدی رمانتیک پر کنه..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
[تصویر:  large_f9d6da01-0e0d-4818-ab74-975c0c3394b0.jpg]
راز داوینچی
«پروفسور رابرت لنگدون» (هنکس) نمادشناس معروف امریکایی، به کمک «سوفی نوو» (توتو)، رمزشناس پلیس فرانسه، از سلسله رازهایی در آثار «لئوناردو داوینچی» پرده بر می دارند. این دو با فرقه ای آشنا می شوند که اعضایش زندگی خود را وقف محافظت از رازی قدیمی کرده اند که حدود دو هزار سال مخفی نگاه داشته شده است.
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
[تصویر:  MV5BMGUwZjliMTAtNzAxZi00MWNiLWE2NzgtZGUx...75_AL_.jpg]

سلام
تو فیلمای 2019 به نظرم بهترین بود
100% پیشنهاد میشه

ماجرایی و سرگرم کننده با داستان عالی Khansariha (48)

[تصویر:  MV5BYWZjMjk3ZTItODQ2ZC00NTY5LWE0ZDYtZTI3...00_AL_.jpg]

اینم یکی دیگه از خوبای 2019 که حسابی هم معروف شد و ترکوند و اسکار بهترین فیلمم گرفت
البته فک کنم اکثر فیلمبازا دیده باشن اما خب بازم پیشنهاد میدم Smiley-face-thumb
53
 سپاس شده توسط
فیلم متفاوت مثل من
بر اساس واقعیت
خلاصه داستان یک دلال هنری بین المللی مجبور می شود دوستی را با یک بی خانمان خطرناک برقرار نماید تا بتواند از این طریق زندگی مشترکش با همسرش را نجات دهد اما...

[تصویر:  hgkr_same-kind-of-different-as-me-2017.jpg]

میتونست خیلی قشنگ تر ساخته بشه
ولی به اندازه ای بود که منو یه یاد کارهایی که دوست دارم انجام بدم بندازه
نکته: اگر میخوای به کسی کمک کنی حتما حتما نباید با پول باشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام شاید این فیلم مال ۴سال پیش  باشه  اما موضوع فیلم همین فشار جنسی بر جوانان است که مردی به اسم میثم میخواهد کتابی در رابطه مشکلات جنسی جوانان منتشر کند اما اجازه نمی دهند
درکل فیلم درد جامعه را بیان میکند
[تصویر:  Dar-Modate-Maloom.jpg]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Two_Popes_PA_2x3_27_1579189860087_1.jpg]

فیلمی بسیار زیبا درباره ی دغدغه ی این روزهای همه ی ما در کانون یعنی "تغییر"..اینکه چطور میتونیم از گذشته ای که داشتیم درس بگیریم برای ساختن آِینده ای بهتر..دیالوگ های فیلم به شدت آدم رو به فکر فرو می بره و فیلم از لحاظ آشنایی با فرایند انتخاب پاپ ها در دین مسیحیت بسیار آموزنده است. در نهایت هم فیلم با اینکه جدیه ولی لحن شوخ و شنگی داره که باعث میشه ازش لذت ببرید.

فیلم تقریبا صحنه ای نداره و قابل تماشاست.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  MV5BMTQ5NjQ0NDI3NF5BMl5BanBnXkFtZTcwNDI0...@._V1_.jpg]

این فیلم راجب به یه فردی هست که تقریبا همچیشو از دست میده و شروع میکنه کارایی کنه که تا به حال نکرده
حتما ببینید 
فیلمیه که ارزش چندین بار دیدنو داره
اگه واقعا میخواین یه فیلمی که امیدوارتون کنه،این دوای شماست 53
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
یکی یه انیمیشن بگه
53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 تير 4، 1:58)*دختر پاک* نوشته است: یکی یه انیمیشن بگه
53258zu2qvp1d9v

رالف اینترنت را خراب میکند .
اگه ندیدین از نظر من عالیه
 سپاس شده توسط
(1399 تير 4، 2:11)رضا خان نوشته است:
53258zu2qvp1d9v

دیدمش
53258zu2qvp1d9v
دیگه چی
یه چی بگین لطفا
ما نیازمند یه کارتون جدیدیم 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
عملیات آجیلی ۲ رو دیدین؟
 سپاس شده توسط
(1399 تير 4، 2:14)رضا خان نوشته است: عملیات آجیلی ۲ رو دیدین؟

نه یک اش هم ندیدم  Confetti
ممنونیممممممممممممممم Thankyou

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 21، 15:08)هومان نوشته است: [تصویر:  MV5BMTQ5NjQ0NDI3NF5BMl5BanBnXkFtZTcwNDI0...@._V1_.jpg]

این فیلم راجب به یه فردی هست که تقریبا همچیشو از دست میده و شروع میکنه کارایی کنه که تا به حال نکرده
حتما ببینید 
فیلمیه که ارزش چندین بار دیدنو داره
اگه واقعا میخواین یه فیلمی که امیدوارتون کنه،این دوای شماست 53

فیلم خیلی قشنگی بود  53
 سپاس شده توسط
(1399 تير 4، 2:12)*دختر پاک* نوشته است:
53258zu2qvp1d9v

دیدمش
53258zu2qvp1d9v
دیگه چی
یه چی بگین لطفا

آثار Hayao Miyazaki انیماتور ژاپنی، فوق العاده هستن و عمق معنایی دارن که علاوه بر کودکان برای بزرگسالان هم دیدنیه

3 تا نمونه:

شهر اشباح
شاهزاده مونونوکه
سرویس تحویل کی کی
 سپاس شده توسط
(1399 تير 10، 0:24)حبیب نوشته است:
(1399 تير 4، 2:12)*دختر پاک* نوشته است:
53258zu2qvp1d9v

دیدمش
53258zu2qvp1d9v
دیگه چی
یه چی بگین لطفا

آثار Hayao Miyazaki انیماتور ژاپنی، فوق العاده هستن و عمق معنایی دارن که علاوه بر کودکان برای بزرگسالان هم دیدنیه

3 تا نمونه:

شهر اشباح
شاهزاده مونونوکه
سرویس تحویل کی کی
می بخشید
انا دوبله دارن؟
و اینکه من اولیش را تو تلویزیون فکر کنم دیدم خیلی قصه شادی نداره
داستاناشون چه مدلیه
غمگینه؟
امیدوار کننده است؟
چیه

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان