عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

(1399 شهريور 12، 20:54)karma نوشته است: فیلم هندی Khansariha (60)
آخه چرا God
از چی فیلم هندی خوشتون میاد؟؟

نقل قول: من به شما اعتماد میکنم و تا اواخر هفته ی آینده نگاش میکنم 

خب اگه فقط end game رو میخواید ببینید نبینید چون یه سری کامل فیلم یعنی حدود 10_12 تا فیلم رو باید ببینید تا برسید به end game و ببینیدش
راستی حرفش شد من که بی صبرانه منتظر black widow ام که قراره بیاد و از الآن برای doctor starnge 2 ذوق زدم

چرا ؟فیلم و سریال های هندی بعضی هاشون خیلی خوبن ،اتفاقا ما پارسال خانوادگی ی سریال هندی و دنبال میکردیم خیلی جالب و خوب بود در کل.
فیلم هاشونم دوست دارم ،حالا ن هرفیلمی ولی بعضی هاشون خیلی خوبه.
هردوتارو سرچ کردم اصلا باب سلیقه ی من نیست  4chsmu1 
خیلی دوز هیجانشون بالاست 4chsmu1 
من تنها فیلمی ک منتظرشم جان ویک هست ،از دنیای فیلم خیلی وقته ک اخبار و دنبال نکردم 53258zu2qvp1d9v 
البته منتظر فصل ۵خانه ی کاغذی هم هستم ،خیلی این سریال و دوست دارم 53258zu2qvp1d9v 
(1399 شهريور 12، 20:56)علی‌رضا نوشته است:
(1399 شهريور 12، 19:59)AtrisA نوشته است: کلا فیلم های اینجوری ب علاوه ی انیمیشن نمیتونم نگاه کنم 65

[تصویر:  fnbjcRDYn6YviCcePDnGdyAkYsB-683x1024.jpg]

که اینطور ، ولی من انیمیشن خیلی دوست دارم.

مثلا؟؟؟؟ی مورد خوبش و بگین من نگاه کنم نظر بدم 65
اتریسااااااااا
برو مزار کرم های شب تاب رو ببین 65 65 65 65 65 65
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
نقل قول: هردوتارو سرچ کردم اصلا باب سلیقه ی من نیست

Black widow و doctor strange 2 که هنوز منتشر نشدن  22
جان ویک 1 و 2 رو بیشتر پسندیدم 3 بیخود بود نه؟
و خود این بازیگرش خیلی رو مخه Khansariha (60)

آقا من یه سوال دارم (فقط سواله قصد توهین ندارم) از چی انیمه ها و فیلم های کره ای و هندی خوشتون میاد؟؟ من هیچ جوره نمیفهمم
تنها فیلم کره ای که دوست داشتم جومونگ بود 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 12، 23:03)karma نوشته است:
نقل قول: هردوتارو سرچ کردم اصلا باب سلیقه ی من نیست

Black widow و doctor strange 2 که هنوز منتشر نشدن  22

سرچ کردم بازیگرها و اطلاعات فیلم و دیدم  53258zu2qvp1d9v نخواستم نگاش کنم ک نیاز ب منتشر شدنش باشه .

جان ویک 1 و 2 رو بیشتر پسندیدم 3 بیخود بود نه؟
و خود این بازیگرش خیلی رو مخه Khansariha (60)
بیخود؟؟؟؟ Swear1  بهترین فیلمیه ک دیدم.تازشم کیانو ریوز یکی از جذابترین،بهترین،عالی ترین بازیگرهات 53258zu2qvp1d9v  اون مصاحبش در مورد مرگ هست ها خیلی خوبه .

آقا من یه سوال دارم (فقط سواله قصد توهین ندارم) از چی انیمه ها و فیلم های کره ای و هندی خوشتون میاد؟؟ من هیچ جوره نمیفهمم
تنها فیلم کره ای که دوست داشتم جومونگ بود 4chsmu1

منم انیمه رو درک نمیکنم ،سریال کره ای الان میبینم و خیلی خوشم میاد چون رفتار و گفتار زشتی ندارن ،سریال های کره ای ک من میبینم برای سرگرمی خوبن و فسادی توش نیست .الان چیه این سریال هم گناه یا دل و قازاده توش همه چ هست 29 هر فحش و فسادی یافت میشه .
اما هندی ،سریال های هندی بسیار خانوادگیه ب نظرم و کلا اون چیزهایی ک تو سینمای هند میبینیم توش نیست .
موضوع هاشونم تکراری نیست و کلا جالبه .
من کره ای جنگی اینا نمیبینم هاااا 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
آتریسا خانم رالف اینترنت را خراب میکند هم گزینه خوبیه.
 سپاس شده توسط
اورورا خانم ممنون از معرفی ، من ندیدمش.
 سپاس شده توسط
نقل قول: نخواستم نگاش کنم ک نیاز ب منتشر شدنش باشه .
Vamonde
نقل قول: بیخود؟؟؟؟  بهترین فیلمیه ک دیدم.تازشم کیانو ریوز یکی از جذابترین،بهترین،عالی ترین بازیگرهات اون مصاحبش در مورد مرگ هست ها خیلی خوبه .

نگفتم فیلمش بیخوده گفتم 3 نسبت به 1 و 2 ضعیف تر بود  17

معنی جذاب و بهترین و عالی ترین فرق کرده تازگی ها؟؟؟ 106
با اون مو های مسخرش 4chsmu1

فیلم و سریال ایرانی که اصلا ارزش دیدن ندارن 
و خب سریال های کره این اصلا ارزش دیدن ندارن که بخوام فکر کنم صحنه داره یا نه 65

ولی راست میگید سریال ها خیلی بد وضعن من سانسور شده دانلود میکنم ولی باز معلومه چی ساختن Hanghead

من سریال هندی ندیدم ولی فیلم هاشون بیشتر مضحک و خنده دارن تا با ارزش باشن و  ارزش دیدن داشته باشن  Shy
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 12، 23:21)karma نوشته است:
نقل قول: نخواستم نگاش کنم ک نیاز ب منتشر شدنش باشه .
Vamonde
نقل قول: بیخود؟؟؟؟  بهترین فیلمیه ک دیدم.تازشم کیانو ریوز یکی از جذابترین،بهترین،عالی ترین بازیگرهات اون مصاحبش در مورد مرگ هست ها خیلی خوبه .

نگفتم فیلمش بیخوده گفتم 3 نسبت به 1 و 2 ضعیف تر بود  17
ضعیف اون دوتا فیلمیه ک منتشر نشده Swear1
9

معنی جذاب و بهترین و عالی ترین فرق کرده تازگی ها؟؟؟ 106
با اون مو های مسخرش 4chsmu1
مسخره؟؟؟ Kill میدونین کیانو ریوز چقدر طرفدار داره؟؟؟ Swear1

فیلم و سریال ایرانی که اصلا ارزش دیدن ندارن 
دقیقا daghighan
و خب سریال های کره این اصلا ارزش دیدن ندارن که بخوام فکر کنم صحنه داره یا نه 65

مثلا وارثان و دکتر خوب ارزش ندارن؟من خیلی دوسشون دارم .
ولی راست میگید سریال ها خیلی بد وضعن من سانسور شده دانلود میکنم ولی باز معلومه چی ساختن Hanghead
من خیلی علاقه دارم سریال های پاکستانی،مصری و لبنانی هم نگاه کنم اما زیر نویس ها پیدا نمیشن اصلا 53258zu2qvp1d9v

من سریال هندی ندیدم ولی فیلم هاشون بیشتر مضحک و خنده دارن تا با ارزش باشن و  ارزش دیدن داشته باشن  Shy

سریال های هندی واقعا خانوادگی و هدفدار ساخته میشن و بسیار طرفدار زیادی دارن و سرگرم کننده هستند .من چندتا سریال هندی رو واقعا خیلی دوست دارم  53258zu2qvp1d9vاصلا جنگی و این مسخره بازی ها نیست ،ب خصوص اینکه بازگرهای سریال ها کلا مثلا اون هایی نیستن ک تو دنیا شناخته شدن .سلمان خان و امیرخان و آمیتاپاچان تو سینمایی هاشون هستن .
کلا خوبه دیگه همین 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
نقل قول: جان ویک 1 و 2 رو بیشتر پسندیدم 3 بیخود بود نه؟
واااااااااااااااای 
جان ویک
من جان ویک خیلی دوست دارم
کت ضد گلوله منو بیارید Khansariha (13)

یعنی یه جوری دقیق با یه شلیک آدم میکشه که آدم کیف میکنه
53258zu2qvp1d9v
هعی یه زمانی یک اش که اومد فیلم مورد علاقه من بود
البته هنوزم هست 4chsmu1

از اینا چی سراغ دارین آقای کارما
اون نگهبانان قدیمی که گفتمم بنظرم دوست داشته باشین
تقریبا تو همین سبک ها بود 
فقط یه ذره تخیلی قاطیش شده

آتریساهندی اینو ببین من دوست داشتم
اول بگما عشق و عاشقی نیست
داستان یک بچه است
آخرش خیلی قشنگ تموم میشه
اولش خیلی خیلی خیلی غم انگیزه 809197ps94ijjhwg
یه بار اولش را دیدم طاقت نیاوردم تمومش کنم
[تصویر:  4jwm_18bd58d83cb78ac9fbeb7676c109cda1.jpg]

فیلم ستاره های روی زمین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 13، 1:24)*دختر پاک* نوشته است:
نقل قول: جان ویک 1 و 2 رو بیشتر پسندیدم 3 بیخود بود نه؟
واااااااااااااااای 
جان ویک
من جان ویک خیلی دوست دارم
کت ضد گلوله منو بیارید Khansariha (13)

یعنی یه جوری دقیق با یه شلیک آدم میکشه که آدم کیف میکنه
53258zu2qvp1d9v
هعی یه زمانی یک اش که اومد فیلم مورد علاقه من بود
البته هنوزم هست 4chsmu1

از اینا چی سراغ دارین آقای کارما
اون نگهبانان قدیمی که گفتمم بنظرم دوست داشته باشین
تقریبا تو همین سبک ها بود 
فقط یه ذره تخیلی قاطیش شده

آتریساهندی اینو ببین من دوست داشتم
اول بگما عشق و عاشقی نیست
داستان یک بچه است
آخرش خیلی قشنگ تموم میشه
اولش خیلی خیلی خیلی غم انگیزه 809197ps94ijjhwg
یه بار اولش را دیدم طاقت نیاوردم تمومش کنم
[تصویر:  4jwm_18bd58d83cb78ac9fbeb7676c109cda1.jpg]

فیلم ستاره های روی زمین

فقط شبکه نمایش ۲۵بار این و گذاشته Khansariha (60)
 سپاس شده توسط
Khansariha (13)
راست میگی؟
من یه بارش را دیدم اولش انقدر غصه داشت نتونستم بقیه اش را ببینم
ولی بار بعدی که گذاشت دیدم
نمیدونم چرا 4chsmu1

دیگه هندی
یکی دیگه هم هست بازم نمایش خیلی گذاشته
بین هند و پاکستان یه دختر بچه از پاکستان میاد هند گم میشه
اینم خیلی قشنگه اسمش را نمیدونم 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: ضعیف اون دوتا فیلمیه ک منتشر نشده

من روی 5 تا شخصیت تعصب دارم اولینشون دکتر استرنجه این حرف شما توهین بزرگیه  Khansariha (58) 4chsmu1

نقل قول: مثلا وارثان و دکتر خوب ارزش ندارن؟من خیلی دوسشون دارم .
ندیدم اینا رو

نقل قول: من خیلی علاقه دارم سریال های پاکستانی،مصری و لبنانی هم نگاه کنم اما زیر نویس ها پیدا نمیشن

دروغ چرا من سریال خارجی فقط قهرمانی هاشو دیدم که معمولا آمریکایین دو هفته پیش بود که یه سریال خیلی معروف لهستانی دیدم که بازیگر نقش اولش  انگلیسی بود باز  دو تا سریال دیگه هم تو لیست دارم که شروع کنم

سریال هندی رو چون اولین باره اصلا شنیدم هند هم سریال داره نظری نمیدم Hanghead

نقل قول: از اینا چی سراغ دارین آقای کارما اون نگهبانان قدیمی که گفتمم بنظرم دوست داشته باشین تقریبا تو همین سبک ها بود  فقط یه ذره تخیلی قاطیش شده

خب معروف ها که احتمالا دیده باشید مامور انتقال هست (اون که جیسون استاتهام توش بازی کرده) مکانیک  / پارکر / سریع و خشن هابز و شاو هم تقریبا توی همین مایه هاست  کلا فیلم های جیسون استاتهام این مدلین ولی اینا یه کم قدیمیه)(غیر از سریع و خشن) اگه مشکلی ندارید
اگه اینا رو دیدید قبلا بگید تا چند تا دیگه بگم 128fs318181
 فردا نگهبانان قدیمی رو دانلود میکنم میبینم Khansariha (69)
یه فیلم تو مایه های همین نگهبانان قدیمی میشناسم به اسم : چه اتفاقی برای دوشنبه افتاد اون رو کامل ندیدم یه قسمت هاییش رو دیدم به نظر جالب بود ولی نمیدونم سانسور شدن یا نه

سری maze runner رو دیدید؟ من 1و 2 رو دیدم خیلی عالی بود ولی داستان تموم نشد و قرار بود قسمت 3 بیاد منم ذوق زده سرچ کردم برا 3 قرارشده بود سال بعد بیاد قسمت 3 منم منتظر نشستم که بیاد گذشت و گذشت این اومد منم دان کردم نشستم پاش دیدم که ای بابا اصلا داستان فیلم چی بود پاک فراموش کردم Khansariha (13) دیگه هم حوصلم نرسید 1 و 2 رو دوباره ببینم و فیلم به اون خوبی از دستم رفت Khansariha (60)
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 13، 2:55)*دختر پاک* نوشته است: Khansariha (13)
راست میگی؟

آره 46
من یه بارش را دیدم اولش انقدر غصه داشت نتونستم بقیه اش را ببینم
ولی بار بعدی که گذاشت دیدم
نمیدونم چرا 4chsmu1
کجاش غصه داره؟؟ Gigglesmile  من اونجایی ک اعدادو تو فضا ضرب میکنه رو خیلی دوست دارم  Khansariha (13)

دیگه هندی
یکی دیگه هم هست بازم نمایش خیلی گذاشته
بین هند و پاکستان یه دختر بچه از پاکستان میاد هند گم میشه
اینم خیلی قشنگه اسمش را نمیدونم :4chsmu1

ابلفض  117 ۴بارم این و نگاه کردم،فکر کنم شاهدا هست اسمش  53258zu2qvp1d9v سه احمقم همیشه میزاره.کلا ایران ب سلمان خان و امیرخان خیلی علاقه داره 65

(1399 شهريور 13، 8:17)karma نوشته است:
نقل قول: ضعیف اون دوتا فیلمیه ک منتشر نشده

من روی 5 تا شخصیت تعصب دارم اولینشون دکتر استرنجه این حرف شما توهین بزرگیه  Khansariha (58) 4chsmu1
منم خیلی تعصب دارم رو جان ویک و کیانو ریوز Gigglesmile  خدایی ولی بدن آخه؟طرف۵۰سال و رد کرده ی حرکت هایی میزنه ،اهههه تو سری آخری انگشتش و قطع کرد خیلی خوب بود اصلا  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: مثلا وارثان و دکتر خوب ارزش ندارن؟من خیلی دوسشون دارم .
ندیدم اینا رو
دکتر خوب اصلش کره ای هست اما ترکیه و امریکاهم سریالی با این موضوع ساخته ،موضوع سریال دربااره ی دکتر مبتلا ب اوتیسم هست ک میره تو ی بیمارستانی شروع ب کار میکنه،کره ایش و ایرانم پخش کرده  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: من خیلی علاقه دارم سریال های پاکستانی،مصری و لبنانی هم نگاه کنم اما زیر نویس ها پیدا نمیشن

دروغ چرا من سریال خارجی فقط قهرمانی هاشو دیدم که معمولا آمریکایین دو هفته پیش بود که یه سریال خیلی معروف لهستانی دیدم که بازیگر نقش اولش  انگلیسی بود باز  دو تا سریال دیگه هم تو لیست دارم که شروع کنم
منم اصلا سریال های امریکایی رو نگاه نکردم ،فقط چندتا . بهترینش مرلین و وایکینگ ها بود ک وایکینگ ها الانم هست فکر کنم 53258zu2qvp1d9v

سریال هندی رو چون اولین باره اصلا شنیدم هند هم سریال داره نظری نمیدم Hanghead

4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
اینم دکتر خوب کره ای ک از شبکه دو و نمایشم پخش شده 53258zu2qvp1d9v خیلی جذاب و قشنگه.
[تصویر:  b9s4_postimg-7253.jpg]
 سپاس شده توسط
من که نگفتم بدن من خودمم طرفدار جان ویکم فقط گفتم 1 و 2 بهتر بود Khansariha (60)

فعلا دو سه تا سریال دارم که ببینم یکیشون وایکنگ هاست اون چطوره؟ تعریفش رو خیلی شنیدم 39
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 13، 15:42)karma نوشته است: من که نگفتم بدن من خودمم طرفدار جان ویکم فقط گفتم 1 و 2 بهتر بود Khansariha (60)

65 65
( Khansariha (69) آفرین آتریسا ب هدف رسیدی اعصابش خط خطی شد)

فعلا دو سه تا سریال دارم که ببینم یکیشون وایکنگ هاست اون چطوره؟ تعریفش رو خیلی شنیدم :39
من خوشم میاد ازش ،کم نگاه کردم اما همونم یادم مونده و جذاب بوده 53258zu2qvp1d9v
دیروز تولد کیانو ریوز بود و ۵۶ساله شد Confetti

[تصویر:  hw2a_screenshot_2020-09-03-17-03-25_1.jpg]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان