عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

Priest هم قشنگه
واسه امساله
کشیش ها بر علیه ومپایرها

سلام

[تصویر:  the_sixth_sense.jpg]

نقد تصویری فیلم حس ششم به کارگردانی ام نایت شیمالان

به دیدنش می ارزه

امیدوارم که خوشتون بیاد

حجم : 24.48MB

فرمت : flv

دانلود از مدیا فایر:

دانلود

.................
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

4fvfcja
من فیلم حس ششم رو دیدم فیلم عالی هست .

truman show هم که پوریا دانلودش رو گذاشتن خیلی فوق العاده هست ، که البته قبلا توی همین تاپیک در باره اش گفتم
...................................................................................................................................................

نقد فیلم paul از نظر من :

اما فیلمی که یکی دو ماه پیش دیدم به نام paul که توی لیست دانلود پوریا هم هست ، فوق العاده وحشتناک و افتضاحه !! فقط مفهوم منفی و بد به بیننده تلاقی میکنه

فیلم paul عملا تریبون شیطان هست ، توی این فیلم رسما زنا ، دروغ ، و کارهایی که شیطان دوست داره خیلی ظریف یاد داده میشه !

paul یه ادم فضایی شبیه آدم فضایی خاکستیری هاست که عکس و نمادش توی خیلی از فیلم های هالیوودی استفاده شده ، در واقع یک کپی خیلی نزدیک از شکل جن آبی هست ،

اولین بار توی فیلم مردان سیاه پوش وقتی کله ی یکی از آدم های مسخ شده به موجود فضایی رو باز کردن ، دقیقا همین شکل و شمایل رو این موجود فضایی داشت ، که البته بسیار کوچیک بود و داشت توی مغز ، مغز طرف رو کنترل میکرد .

[تصویر:  i297317_Paul.png]

افکار این موجود توی فیلم بسیار جالی هست ........

اواسط فیلم با یه دختر و پدر مذهبی و تندرو و دارای عقاید خرافی دینی و تند مواجه میشن ،

چشم چپ اون دختر کور شده ، در جریان اشنایی اون دختر با paul پائول با سوالات منطقی پایه های افکار خرافی این دختر رو متزلزل میکنه ،

در ادامه جریان فیلم paul با دست خودش دستش رو روی چشم جپ اون دختر میذاره ، دختر تصاویری از نور و علم ، تکنولوژی گذشته و اینده روی صفحه ی ذهنش رد و بدل میشه ، چیزی که paul اسمش رو میذاره "حقیقت " و اون دختر میبینه

بعدش چشم چپش شفا پیدا میکنه .

..........................................................................................................................................

حالا از این به بعد چشم چپ اون داره کار میکنه ، ولی اون دختر افکار مذهبی و خرافی اش به کلی از بین رفته ، و "روشن فکر شده " به طور کل دین و مذهبش رو کنار میذاره و ...

...................................................
در نماد های فراماسونری ،
چشم چپ نماد عقل جزء گرا ، یا بخشی از ذهن انسان هست که فقط به منطق ، جزئیات و اعتباریات توجه داره

چشم موعود ، چشم چپ هست که قراره در جهان ظهور کنه ،

در صورتی که در این فیلم هم دقیقا به این ماجرا این طور که گفتم اشاره شده ، و پائوول مدام با چشم چپش چشمک میزنه

و برعکسش چشم راست نماد ، عقل کل گرا هست ، سمت راست مغز انسان مربوط به باور ها و ایمان اون هست ، در صورتی که ما بیشتر با مغز چپ اطلاعات ضمیر هوشیار رو میگیریم ، ولی مغز راست اطلاعات ضمیر ناخود آگاه و اون بخش مربوط به باور و ایمان ما هسن ...

در جای جای فیلم میشه به حرف ها و نکته هایی که این موجود فضایی به نام paual به دوستانش گوشزد میکنه جالبه ! خدا رو که قبول نداشت و اسم onh هم که توی فیلم میومد میگفت : حالا هر چی !!

فوق العاده بد دهن ، اصل موسیقی و رقص ، و بی خیالی ، و با زنا و همجنس بازی اعتقاد داشت که بسته به خود طرف هست و انسان ها آزادن!

چهره آدم های مذهبی رو هم بسیار تندرو اخمق و خرافی معرفی کرد این فیلم

همینطور ، کنترل کننده و اسیر کننده paul یک زن بود که پائول از دستش فراری بود ، این هم بازم یه نکته هسن ، نماد شیطان پرستی که حالا تونسته جن رو به تسخیر خودش در بیاره ، به نظر من نشون دهنده یه زن از رتبه های بالای پله های انجمن های مخفی بود .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1390 آبان 16، 14:27)Pourya نوشته است:
Black Hawk Down

(سقوط شاهین سیاه)

[تصویر:  i114384_1378x566.jpg]
فیلم قشنگی بود. اگرچه مشخصا اهداف سیا/سی پشتش زیلاد بود ولی نمی شه گفت خوب نبود. نجات سرجوخه رایان رو بیشتر می پسندیدم
(1391 تير 11، 15:23)Pourya نوشته است:

( Master and Commander: The Far Side of the World ( 2003

| جوایز: 2 جایزه ی اسکار - 20 جایزه - 57 نامزدی |

[تصویر:  90730073455059337091.jpg]
قشنگ بود ولی نه در حد اسکار. البته نا گفته نماند که لهجه بربتیش بود خیلی شو نمی قهمیدم4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1391 تير 24، 22:50)Pourya نوشته است:
نقل قول: فیلم قشنگی بود. اگرچه مشخصا اهداف سیا/سی پشتش زیلاد بود ولی نمی شه گفت خوب نبود. نجات سرجوخه رایان رو بیشتر می پسندیدم

هادی اصلا نجات سرجوخه رایان رو با این فیلم مقایسه نکن 4fvfcja ، دنیایی از حرف بود توی فیلم نجات سرجوخه رایان 53258zu2qvp1d9v

تام هنکس توی این فیلم عالی بازی کرد x:
من نگرفتم4fvfcja یعنی نجات سرجوخه رایان خیلی پایین تر بود یا بالاتر از این؟4fvfcja البته احتمالا منظورت بالاتر بوده4fvfcja
به نظر من نجات سرجوخه رایان اون صحنه های اولیش یکی از شاهکارهای سینماست. عالیه واقعا. محشره. کاملا حس میدان جنگ رو منتقل می کنه42
پ ن: خیلی از فیلمهایی که گذاشتی دیگه لینکاش کار نمی کنه1276746pa51mbeg8j

wow
فیلم the green mile رو دیدم. عالی بود. حتما ببینیدش. شاهکار بود واقعا، خیلی خوشم اومد. نمی دونم پوریا گذاشتش یا نه ولی بسیار زیبا. 8.4 تو ای ام دی بی.

داستان فیلم هم در مورد یه زندان است و یه زندانی.

(1391 مرداد 1، 19:44)Hadi نوشته است: wow
فیلم the green mile رو دیدم. عالی بود. حتما ببینیدش. شاهکار بود واقعا، خیلی خوشم اومد. نمی دونم پوریا گذاشتش یا نه ولی بسیار زیبا. 8.4 تو ای ام دی بی.

داستان فیلم هم در مورد یه زندان است و یه زندانی.

البته جدید نیست آقا هادیSmiley-face-cool-2 من یه بیست باری دیدم4fvfcja ( غلو بود البته)

بعد تازه با اون شخصیت اصلی فیلم،اون آقاهه که یه کم بزرگه سایزش1276746pa51mbeg8j هم ذات پنداری می کردم1276746pa51mbeg8j

[تصویر:  nasimhayat.png]
سسسسسسلام303

فیلم مسیر سبز با بازی تام هنکس و اون مرد هیکلیهKhansariha (46)

خیلی فیلمش قشنگ بودSmiley-face-thumb

یادمه 7 الی 8 سال پیش تو تلویزیون دیدم

(ستاد سرکوفت زدن به هادی4fvfcja)

دیدنش خالی از لطف نیست منم تاییدش میکنم

(نقد رو کیف کردید4fvfcja)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بنده هم سال ها پیش دیدمش(در امتداد سرکوفت به هادی4fvfcja) و از فیلم های محبوبمه
جالب اینه که کارگردانش همون کارگردان رستگاری از شاوشنکه و مسیر سبز رو بعد اون فیلم ساخته (شاوشنک:1994 مسیر سبز: 1999)
ولی از همین کارگردان ( فرانک دارابونت) یه فیلمی دیدم که خوشم نیومد زیاد. فیلم the mist. اصلا قابل قیاس با این 2 اثر معروفش نیست!
البته لازم به ذکره هر 3 تا فیلمی که نام بردم برگرفته از 3 تا رمان یک نویسندن، استفن کینگ.
از رمان های استفن کینگ که فیلم شدن فیلم 1408 رو هم دیدم. فیلم به نسبت باز از فیلم مه(the mist) بهتر بود ، ولی باز به نظرم قابل قیاس با شاوشنک و مسیر سبز نیست!

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
منم نگفتم جدیده که شروع کردین به سرکوفت زدن. محصول 1999. من تازه دیدم خوب4fvfcja دارم اثار برجسته ی سینما رو می بینم با کیفیت بالا.4fvfcja
اسمش هم ترجمش نمی شه مسیر سبز! در حقیقت مابل به معنی یه راه طولانی است نه مسیر. 4fvfcja ستاد تخریب علیرضا4fvfcja

دارم نقد فیلم می دم بهتون دیگه.
فیلم Good will hunting هم فیلم قشنگی بود اگه بیکار شدین ارزش دیدن داره.cheshmak

از جرفای ما چیزی نفهمیدی از فیلم! اگه ندیدی فیلم روببین. ارزش دیدن داره.cheshmak

تو مایه های این گود ویل هانتین یه فیلمی هست که شخصیت اصلی داستان جان نش است. فیلم در مورد جان نش یه ریاضی دان است. اسم فیلم رو یادم نیست.Tears فیلم dark matter هم فیلم بدی نیست که ارزش دیدن داره. در مورد زندگی یه داشنجوی چینی در امریکاست

(1391 مرداد 2، 1:07)Hadi نوشته است: از جرفای ما چیزی نفهمیدی از فیلم! اگه ندیدی فیلم روببین. ارزش دیدن داره.cheshmak

تو مایه های این گود ویل هانتین یه فیلمی هست که شخصیت اصلی داستان جان نش است. فیلم در مورد جان نش یه ریاضی دان است. اسم فیلم رو یادم نیست.Tears فیلم dark matter هم فیلم بدی نیست که ارزش دیدن داره. در مورد زندگی یه داشنجوی چینی در امریکاست

آقا هادی اوون فیلمی که جان نش شخصیت اصلیشه اسمش Beautiful mind.....
که جان نش دچار اسکیزوفرن میشه و لی با کمک زنش و با تلاش خودش برنده ی جایزه ی نوبل میشه...53258zu2qvp1d9v
واقعا فیلم علی هستش ...Smiley-face-thumb
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

من مسیر سبز و خیلی سال پیش دیده بودم....یادمه خیلی حالم بد شده بود....خیلی فیلمه دردناکیه1276746pa51mbeg8jمخصوصا اونجاش که اون مرده رو با اسفنج خشکTearsوای.....
ذهن زیبا م خیلی قشنگه...فوق العاده س...یه فیلمم هست به اسم شاتر ایسلند که دی کاپریو بازی کرده....با همین مظمونه...من از اون خیلی بیشتر خوشم اومد.....آخرش اصن آدم و میخکوب میکنه....
فیلمه سالمی هم هست میتونید به راحتی ببینیدش53258zu2qvp1d9v
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
میگما

اینجا چرا من اصلا نقدی نمیبینم

میگم اگه قرار به معرفیه فیلمای خوبه منم یه دونه بگم:
The book of Eli
فیلم تقریبا اشاره به مذهب و این جور چیزا داره
خیلی فیلم قشنگیه،البته حتما فول اچ دی شو ببینید
میتونید زبان اصلیشو هم ببینید چون از لحاظ روابط نامشروع 1 چیزی نداره 1

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
هادی جان مایل سبز معنی میده؟4fvfcja

اصلا بگیم کیلومتر سبز چطوره؟ نه اصلا چنین چیزی داریم ما؟4fvfcja

پوریا هم که گفت مسیر سبز دیگه تمومه

(ستاد سرکوفت زدن به صورت دوبل به هادی4fvfcja)

همه این فیلمهایی که گفتید از آثار خوب هستشSmiley-face-thumb

تقریبا همه شونو دیده بودم

نقل قول: از اون مسیر سبز هم چیزی نفهمیدم [تصویر:  4.gif] اون مرده ، همه رو شفا میداد [تصویر:  e.gif]
و منم مونده بودم یارو با اون هیکل درشتش شفا هم میداد17

فیلم روزی روزگاری در امریکا هم قشنگ بود53258zu2qvp1d9v

بخصوص اهنگ قشنگی که داشت

دیدنش خالی از لطف نیست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان