عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

(1399 شهريور 13، 8:17)karma نوشته است: خب معروف ها که احتمالا دیده باشید مامور انتقال هست (اون که جیسون استاتهام توش بازی کرده) مکانیک  / پارکر / سریع و خشن هابز و شاو هم تقریبا توی همین مایه هاست  کلا فیلم های جیسون استاتهام این مدلین ولی اینا یه کم قدیمیه)(غیر از سریع و خشن) اگه مشکلی ندارید
اگه اینا رو دیدید قبلا بگید تا چند تا دیگه بگم 128fs318181
 فردا نگهبانان قدیمی رو دانلود میکنم میبینم Khansariha (69)
یه فیلم تو مایه های همین نگهبانان قدیمی میشناسم به اسم : چه اتفاقی برای دوشنبه افتاد اون رو کامل ندیدم یه قسمت هاییش رو دیدم به نظر جالب بود ولی نمیدونم سانسور شدن یا نه

سری maze runner رو دیدید؟ من 1و 2 رو دیدم خیلی عالی بود ولی داستان تموم نشد و قرار بود قسمت 3 بیاد منم ذوق زده سرچ کردم برا 3 قرارشده بود سال بعد بیاد قسمت 3 منم منتظر نشستم که بیاد گذشت و گذشت این اومد منم دان کردم نشستم پاش دیدم که ای بابا اصلا داستان فیلم چی بود پاک فراموش کردم Khansariha (13) دیگه هم حوصلم نرسید 1 و 2 رو دوباره ببینم و فیلم به اون خوبی از دستم رفت Khansariha (60)
فقط پارکر را ندیدم 
اونم جنیفر توش بازی میکنه ازش خوشم نمیاد 
نگاه نمیکنم 4chsmu1 
چه اتفاقی برای دوشنبه افتاد هم الان دیدم خیلی تخیلیه
ولی احتمالا میگیرم ببینم

برادر تو سبک جان ویک چی داری 4chsmu1 
هر چی آدم بیشتری کشته بشه بهتر 4chsmu1 
Maze runner هم احتمالا نگاه کنم
ممنونم 
الان دیدم یاد جومانجی افتادم خنده داره  Khansariha (13)
نمیدونم چرا ولی یادش افتادم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
خب اونا که گفتم سبک جان ویک بود دیگه سبک جان ویک یعنی بکش بکش؟ یا این که یه نفر بره دخل یه لشکر آدم رو بیاره؟

Maze runner چه ربطی به جومانجی داره؟  39
نقل قول: آتریسا ب هدف رسیدی اعصابش خط خطی شد)

God
 سپاس شده توسط
نقل قول: آقا من یه سوال دارم (فقط سواله قصد توهین ندارم) از چی انیمه ها و فیلم های کره ای و هندی خوشتون میاد؟؟ من هیچ جوره نمیفهمم

تنها فیلم کره ای که دوست داشتم جومونگ بود [تصویر:  4chsmu1.gif]

اقای کارما  حتی فکر کردن به این که درکش نمیکنید باعث میشه سرمو بزنم به دیوار...........
چطور کسی نمیتونه انیمه دوستداشته باشه؟؟؟؟؟؟
دنیای تخیل 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
عشق بدون شهوت...  دوستی بدون نگاه جنسی (( البته به استثنای سه سبک خاص انیمه ای))  و مهم تر از همه فرهنگ غنی و معرکه ی ژاپن.....
احترام .. اداب و رسوم ... همه چیز ژاپن خاصه......
تماما فضاهای اسطوره ای و سیمبولیک 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 
ادمو میبره تو رویا... تماما میتونی با شخصیت اصلی همزاد پنداری کنی 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v  کل دقایق پخش انیمه رو حس میکنی پای لپ تاب نییستی بلکه تو داری فیلم رو پیش میبری
من از بچگی شاید نوزادی .. با فیلم و سریال و کارتون و انیمه بزرگ شدم....
همه سبکی  همه کشوری....
تویه خانواده ی اهل ذوق  فیلم دوست..بودم.. البته معمولاااا کارهای ضعیف رو نه... 53258zu2qvp1d9v
اولین انیمه ای که دیدم فوتبالیستها بود.... با سبکش خیلی حال میکردم و بعدش اعتیاد شدید به انمیه و تبدیل شدن به یه اوتاکوی واقعی 53258zu2qvp1d9v
من علاوه بر انیمه  .. مانگا و مانهوا و کومیک و مانگوکیا رو هم میپرستم 53258zu2qvp1d9v فیلم هندی دوستندارم ... همش صحنه است...  صحنه اشم قشنگ نیست  ناجوره Swear1Swear1   با این  قیافه ها سیاه سوخته و زشتشون... راجوووووووووو .. اه پدر... اه پسرم.....   Swear1 Swear1     سلمان خان با موتور وارد میشود...
کره ای ها رو هم فرهنگشونو دوستدارم.. حس محبت و علاقه رو قشنگ بهم القا میکنه .عاشق فیبم پسران فراتر از گل بودم..... ((مدیونید فکر کنید بخاطر لی مینهو)) 65  کلا شرق دور رو دوستدارم.. 2uge4p4 . بجز تایلند و تایوان Swear1 

فیلم تورکی های جم تیوی رو هم حقییقتا بازیگراش خیلی خوشگلن لباساشونم معرکه است Khansariha (56) Khansariha (56) Khansariha (56)    خدایی بازیگر به این خوشگلی دیده بویدن تو فیلما دیگه 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v    لباساشون همه برنده و عجب تن پوشایی داره...
فرهنگشونم نزدیکه.. مسلمونم هستن 53258zu2qvp1d9v    گرچه همش راجع به 34 ضلعیه عشقی و خیانته 4chsmu1 

امریکایی و انگلیسی هم که دیگه عالیه  ... کی میتونه بگه هری پاتر که محصول انگلستانه موردی داره Swear1    i am a
potter head girle

یا مثلا کی شرلوک هولمزه رو دیده و تحسین نکررده هوش پشت ین فیلم رو.... 49-2

کسی جرات داره راجع به جیسون استاتهام چیزی بگه Cowboypistol Cowboypistol
سریع و خشن
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
د مورد سریال هندی اتفاقا خیلی خیلی عالی هستن،اصلا صحنه ندارن . فیلم هندی هایی ک شما انتخاب کردین مشکل دار بوده 65 من میگم ما خانوادگی سریال هندی نگاه میکردیم .فیلم هندی هایی ک اروپا پخش میکنه نمیدونم چ هستن و ندیدم اما سریال هایی ک ما نگاه کردیم بسیار هدفدار بوده واقعا.مثلا ی سریالی و یادمه پارسال هممون دنبال میکردیم احترام ب خانواده موضوع اصلیش بود و اصلا هم صحنه ای نداشت 53258zu2qvp1d9v سریال هندی ها کلا خیلی عشقن  53258zu2qvp1d9v
----------
سریال های ترکی هم ولله از ایرانی خیلی بهتره،من نمیدونم جم تی وی چ پخش میکنه اماچون ما کلا رسانه ی ترکیه رو خیلی وقته دنبال میکنیم میدونم ک فیلم های ترکیه اکثرشون صحنه ندارن و خانوادگی هستند بعضی هاشونم حتی میتونم اسم ببرم ک اصلا عشقی نیستند و عالین Khansariha (69)
وای بر سریال ایرانی ک میشه دل،هم گناه و آقازاده ک همش اعصاب خردیه 65
 سپاس شده توسط
نقل قول: Maze runner چه ربطی به جومانجی داره؟  [تصویر:  39.gif]
هیچ ربطی نداره من فقط یادش افتادم  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: خب اونا که گفتم سبک جان ویک بود دیگه سبک جان ویک یعنی بکش بکش؟ یا این که یه نفر بره دخل یه لشکر آدم رو بیاره؟
4chsmu1 چه قشنگ سبک جان ویک را گفتین Khansariha (13)
بله درسته همشون بکش بکش
گفتم که نگاه میکنم بچشم 303
ممنونم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
من مشکل انیمه و سریال های کره ای رو با دختر خالم هم دارم اونم همین حرفای شما رو میزنه خب انیمیشن های دیگه رو هم سانسور شده بگیرید ببینید همونه دیگه خب شما کدوم انیمه رو میشناسید که پای رالف خرابکار یا pet بیاد یا حتی به گرد پاش برسه؟؟ غیر از اون این ویژگی ها که شما گفتید چیزی نیست که منو جذب کنه یهانیمیشن دیدم سر یارو رو با ستون فقراتش کشید بیرون یا طرف رو انقدر با شمشیر زد که گوشت چرخ کرده شد 4chsmu1 با یه ضربه 6 لیتر خون میپاشید این ور اون ور و کلا کم ترینش قطع سر بود  4chsmu1 با اون خیلی حال کردم 19

فیلم های کره ای رو اگه بخوام نظرم رو صادقانه بگم یه کم لوسن برا همین خوشم نمیاد ازشون 65

ساناز خانوم اگه اونا رو دیدید یه گشتی تو فیلم های تام کروز بزنید توی اون ها هم خیلی این مدلی هست/ غیر از اون ها  فیلم خبرچین / هیتمن (فک کنم 3 تا فیلم داشته باشه) / کینگزمن که احتمالا دیده باشید خیلی عالیه / محافظ مزدور / یکی دیگه هم هست اونم معروفه تقریبا لئون ازش خوشم نیومد ولی توی همین سبکه 128fs318181

برنامه فیلم های امروزم: 
blackout 
arrow یکی دو قسمت
Vikings یکی دو قسمت 
Old guardians 
برنانه فشرده ایه خدا کنه از پسش بر بیام 317
 سپاس شده توسط
جومانجی فقط اوناش ک پسره ب میمون تبدیل میشه 29

منم تصمیم دارم سریال کره ای زندگی شخصیش و تموم کنم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
نقل قول: شمشیر زد که گوشت چرخ کرده شد

اینو عکسش رو پیدا کردم  Khansariha (13)
شرمنده یه کم مشمئز کنندس 4chsmu1

هشدار حاوی صحنه دلخراش
عکس
 سپاس شده توسط
داشتم به این تاپیک علاقه مند میشدم که با عبارت سبک جان ویک مواجه شدم 4fvfcja جان ویک آخه 4chsmu1
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 15:03)فرید نوشته است: داشتم به این تاپیک علاقه مند میشدم که با عبارت سبک جان ویک مواجه شدم 4fvfcja جان ویک آخه 4chsmu1

Khansariha (134) درست میبینم؟؟؟؟ 45
پس چ ؟؟ Vamonde
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 15:13)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 14، 15:03)فرید نوشته است: داشتم به این تاپیک علاقه مند میشدم که با عبارت سبک جان ویک مواجه شدم 4fvfcja جان ویک آخه 4chsmu1

پس چ ؟؟ Vamonde

جان ویک آخه شد فیلم؟ سگ طرف رو میکشن میره همه رو میکشه 4fvfcja یعنی محتوا ازین داغون تر ممکن نیست واقعا 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 15:19)فرید نوشته است:

پس چ ؟؟ Vamonde

جان ویک آخه شد فیلم؟ سگ طرف رو میکشن میره همه رو میکشه 4fvfcja یعنی محتوا ازین داغون تر ممکن نیست واقعا 4chsmu1

بعد شما ک راضی نیستین چرا نگاه کردین؟ 65
 سپاس شده توسط
فرید خان قشنگ گند زد به بحثتون Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 16:47)علی‌رضا نوشته است: فرید خان قشنگ گند زد به بحثتون Khansariha (13)

تعبیر خوبی نیست 53258zu2qvp1d9v
با صحبت آقا فرید من نظرم عوض نشده 53258zu2qvp1d9v

53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 15:40)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 14، 15:19)فرید نوشته است:

پس چ ؟؟ Vamonde

بعد شما ک راضی نیستین چرا نگاه کردین؟ 65

باید نگاه میکردم که ببینم راضی هستم یا نه دیگه 42

(1399 شهريور 14، 16:47)علی‌رضا نوشته است: فرید خان قشنگ گند زد به بحثتون Khansariha (13)

آخه هیچ هدفی نداره فیلمش Khansariha (56)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان