عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

(1399 آذر 30، 22:43)فرید نوشته است:
(1399 آذر 30، 21:14)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 آذر 30، 19:17)فرید نوشته است:
(1399 آذر 18، 19:50)فرید نوشته است: تنت رو کسی دیده؟

من دیدم 4chsmu1
خب چطور بود 65

نولان بازی با زمان رو به اوج میرسونه تو این فیلم و گرچه بعد علمیش قابل هضم نیست ولی ایده‌ی خوبی پشت فیلمه ساخت و پایان بندیش همکه حرف نداره?
پ.ن: گرچه به اینتراستالر و ممنتو و اینسپشن نمی‌رسه به نظرم 65
پ.ن۲: اگه لوپ رو دوست داشتید این فیلم رو هم دوست خواهید داشت
ممنونم 4chsmu1
تا جایی ک سر درآوردم ازش خوشم نمیاد Shy
Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام علیکم
فیلم چاقوهای برهنه ، هکتور در جست و جوی خوشبختی
و برای دوست داران فانتزی ، مری پاپینز برمیگردد و فندق شکن و چهارقلمرو پیشنهاد میکنم.
از اپلیکیشن فیلیمو میتونین راحت دان کنید با کیفیتای متفاوت و سانسور شده 53
این فیلم را احتمالا خیلی هاتون دیدین
تلویزیون بارها گذاشته
فقط به نظرم چون قشنگ بود میگم

فیلم مربی کارتر
بر اساس واقعیت

خلاصه فیلم : «کنی کارتر» (جکسن) اعضای تیم بسکت بال دبیرستان ریچموند کالیفرنیا را طوری رهبری می کند که قهرمانی ایالتی در دو قدمی شان قرار می گیرد. اما هنگامی که «کارتر» متوجه می شود نمرات درسی بچه ها پایین است، تصمیم می گیرد در استادیوم را بر روی آنان ببندد و در عوض آنان را تا نمرات شان بهتر نشده، در کتابخانه نگه دارد و …

[تصویر:  j098971_.jpg]

[تصویر:  j661129_.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام ، از دوستان کسی هست که تلقین رو دیده باشه؟
(1399 دي 5، 11:19)ارادتمند شهدا نوشته است: سلام ، از دوستان کسی هست که تلقین رو دیده باشه؟

4chsmu1
قبل اینکه بقیه ها بیان بگن واو چه فیلمی بود
اصلا کیف کردیم
دیگه فیلم مثل اینو نساختن
من نظرمو بگم 4chsmu1
خیلی طولانی بود
خیلی حرف میزدن
من که کلا گیج میشدم چی به چیه
برای همین خوشم نیومد
ولی کلا همه میگن خیلی قشنگه Hanghead

مرسی از نقل قول
اره درسته طولانیه خیلیم حرف میزنن و همچنین خیلی تند تند حرف میزنن...
منم دیدم خیلی تعریفشو کردن دان کردم
خیلی خیلی پیشنهاد میکنم نگاه کنین
کارتون روح
دوبله اش را دیدم
صحنه نداشت
من سانسور شده دیدم
ولی چیز خاصی نداشت که اصلا بخواهن سانسور کنن
جز یه لحظه 5 ثانیه ای
بریا همین سانسور شده نگاه کنین
بسی قشنگ بود
خیلی قشنگ
خیلی قشنگ
در موردش تو درد و دل ها هم نوشتم
ما را بسی تحت تاثیر قرار داد

[تصویر:  e253444_.jpg]

[تصویر:  r272247_.jpg]

[تصویر:  e056172_.jpg]

[تصویر:  v177689_.jpg]

تشکر میکنم از خانوم کانونی، منم میخوام ببینمش ، امتیازش که عالیه از تعریفا معلومه که محتواشم فوق العادست.
فیلمو دیدم عالی بود.
سلام
فیلم نمیروز (High noon)
سال ساخت ۱۹۵۲
اثر آقای زینه مان

یک فیلم جمع و جور که شرایط تنها و تنهاتر شدن یک نفر که میخواد سر چیزی که فکر میکنه درسته پایداری کنه رو به تصویر میکشه ...
تماشای فیلم رو به کسی که در چنین موقعیت‌هایی بوده و فشارهای بیرونی یا تزلزل‌های داخلی به لرزه انداختنش، پیشنهاد میکنم.
انیمیشن غار نشینان 1 و 2 فراموشتون نشه
من یکشو دیدم فوق العاده بود..
پ ن: قسمت دومش به گفته یکی از کانونیا یکم مشکل اخلاقی داره.
سلام ، فیلم سیندرلا ساخت 2015 رو از فیلیمو دیدم 
بد نبود ، من انیمیشنشو بیشتر دوست داشتم.
(1399 دي 24، 16:55)ارادتمند شهدا نوشته است: انیمیشن غار نشینان 1 و 2 فراموشتون نشه
من یکشو دیدم فوق العاده بود..
پ ن: قسمت دومش به گفته یکی از کانونیا یکم مشکل اخلاقی داره.

بله من چند وقت پیش دیدم 
متاسفانه 
فقط روی ع.شق تمرکز میکنه Swear1

واقعا متاسفم 
ولی پیشنهاد میکنم نبینیدش 128fs318181
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
سلام 
اومدم یه انیمیشن بهتون معرفی کنم به خدا نزدیک شیش هفت ساله دنبالش بودم پیدا نمیشد
خاطرات ۴ سالگیم کلا زنده شد
وای چقدر عاشق این کارتونم  53258zu2qvp1d9v
اون موقع با دی وی دی نگا میکردم 
809197ps94ijjhwg
شخصیت داستان 
عاشق ایون رود ( پشه ) هستم Khansariha (96) Khansariha (46) 317 4chsmu1
اینم از کارتونی که بعد از چندین سال پیداش کردم نمیدونید چقدر خوشحالم

[تصویر:  The_Rescuers_1977.jpg]

اینم همون شخصیت دوس داشتنی منه 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  10112746_8194_b.jpg]

خیلی فوق العادس حتما ببینیدش 
واسه من خیلی ارزشمنده 
شماهم طرفدارش میشید
اسمش نجات دهندگان 
یاعلی
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
فیلم اخبار دنیا
News of the World 2020
ماجرای مردی اهل تگزاس را دنبال می‌کند که در غرب وحشی سفری آغاز کرده و به دختر جوانی برمی‌خورد که ربوده شده است. مرد می‌کوشد دختر را نجات دهد اما خود را وارد رویدادهای زنجیروار و خطرناکی می‌کند و…

[تصویر:  m948811_.jpg]

[تصویر:  h066208_.jpg]

فیلم قشنگیه
کلا ماجرای یه سفر
طبیعت کویری تگزاس را هم نشان میده
به نظرم اسم فیلم را باید میگذاشتن دختری که دو بار خانواده اش را از دست داد 53258zu2qvp1d9v
شعل آقاهه هم خیلی جالبه
فیلم را سانسور شده نگاه کنین. سانسور شده اش به نظرم خوب بود . هیچ مشکلی نداشت

اسم بازیگر مرد را بلد نیستم
ولی من بازی هاش را دوست دارم
اگر دیده باشید از فیلم هاش، فیلم ترمینال را تلویزیون خیلی پخش کرده
مردی که در فرودگاه(ترمینال) گیر میکنه
اگر خواستین نگاه کنین سانسور شده نگاه کنین که خیالتون راحت باشه

[تصویر:  u630170_.jpg]

[تصویر:  t868399_.jpg]
[تصویر:  q650973_.jpeg]

302 
امیدوارم دوست داشته باشید

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان