عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

[تصویر:  Shadow-and-Bone-2021.jpg]

نام سریال: سایه و استخوان – Shadow and Bone | ژانر: اکشن، درام، فانتزی | انتشار: 2021
| تعداد قسمت: 8 اپیزود
پخش از نتفلیکس NETFLIX | امتیاز: 8.5 از 10

خلاصه داستان:
سریال سایه و استخوان Shadow and Bone 2021 در جهانی روایت میشود که به دو نیم تقسیم شده و دو کشور در آن وجود دارد؛ از طرفی تاریکی مطلق فرمانروای تمامی مناطق آن است و در این جهان و پشت جان‌پناه‌ انسانی، موجودات شیطانی از شکار انسان‌ها لذت می‌‌برند و جشن می‌گیرند؛ در ادامه یک سرباز، نیرویی جادویی را کشف می‌کند که این نیرو قادر است دو کشور را با هم متحد کند، اما مشکلات فراوانی پیش روی دارد و باید با نیروهای دشمن بجنگد و جنگ‌های زیادی را از سر بگذراند تا در نهایت در زمان درست بتواند از نیروی جادویی خود بهترین استفاده را ببرد…
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
 سپاس شده توسط
سریال dark 45

اسمشو گذاشتن شاهکار نتفلیکس ولی باید میگفتن سرکاری نتفلیکس  22
فصل سومم ولی هنوز سریال به یه سرانجامی نرسیده Khansariha (13)
از این سریالاس که مجبورت میکنه ادامه بدی از سر کنجکاوی 117

گفتم بگم که شما مثل من تو دام نیفتین 65
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
 سپاس شده توسط
انیمیشن میچل در برابر ماشین ها رو دیدم

امتیاز شش از ده

به نظرم خیلی خیلی خوب هم نبود 

خیلی خیلی بد هم نبود 

می خوام بهش رای بدم یاد تنت نولان میوفتم 
نه میشه که خیلی عالیه 
نه میشه گفت خیلی بده 
بهترین امتیاز بنظرم براش شش هست
 سپاس شده توسط
[تصویر:  28560590-6810-b_sx39.jpg]انیمیشن روح رو دیدم 
حقیقتا از دیدنش لذت بردم و خیلی خوشم اومد ازش حس خوبی گرفتم  53258zu2qvp1d9v
میدونم از اون دسته انیمیشن هاست که چندین بار دیگه میبینم پیشنهاد میشه  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

بالاخره این تاپیک باز شد  Khansariha (134)

[تصویر:  My-Name-2021.jpg]

نام: نام من – My Name | ژانر: اکشن، جنایی، درام، رازآلود، هیجانی | سال انتشار: 2021

| تعداد قسمت‌‌: ۸
محصـول کشور کره جنوبی | امتیاز: 8.2 از 10

خلاصه داستان:
سریال نام من My Name 2021 در مورد دختری جوان به نام یون جی وو (با بازی هان سو-هی) است که پس از مرگ ناگهانی پدرش، تصمیم میگیرد هر طور شده از کسانی که مسئول مرگ او هستند، انتقام بگیرند. اکنون یون جی وو با کشف علت مرگ پدرش، وارد اداره پلیس شده و عضو گروه مخفی مواد مخدر میشود تا اینکه…

بسی قشنگه 317
بعد از بازی مرکب معروف ترین سریال بوده 53258zu2qvp1d9v

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط
سلام
پیشنهادی های من:
قصه های شبانه
گدال
سریال در یک نگاه
پیشنهادی های دنیل ردکلیف(هری پاتر):
جنگل 
شاخ ها (سانسور شده)
فرار از پرتوریا.
 سپاس شده توسط
نام فیلم :چشمه
THE FOUNTIAN
[تصویر:  MV5BMTU5OTczMTcxMV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDg3...@._V1_.jpg]

کارگردان:دارن آرونوفسکی
بازیگران:هئو جکمن و ریچل وایس

نظرات:
یکی از فیلمایی که شاید موسیقی متنش از خود فیلم بهتر و معروف‌تر باشه!!

آلبومش رو دانلود کنید و با هدست گوش بدید، کار کلینت منسل فوق‌العادست، فوق‌العاده

فیلمش هم قطعاً واسه یه بار ارزش دیدن داده…
-
یکی از بهترین فیلمهایی که دیده ام
-
موسیقی متن این فیلم روی روح شما تاثیر میزاره
-
بی نظیر و بسیار خاص. خوراک کسانی که صرفا جهت لذت لحظه ای فیلم نگاه نمیکنند. 45 دقیقه موسیقی ناب.کمتر فیلمی این هماهنگی بالا رو با موسیقی متن داشته. کسانی که میگن هیچی ازش نفهمیدن باید چند بار نگاه کنند.در مورد کابالا مطالعه کنند و حد اقل 50 خط نقد فیلم رو بخونند.فیلم تماما تمثیلی هست.
----

یکی از بهترین فیلمهایی که در بعد پست مدرنیسم و فلسفی ساخته شده با بازی بسیار درخشان از هیو جکمن و ریچل ویسز و داستانی نسبتا قوی و موسیقی بسیار عالی و غنی…..

---------

یکی از بهترین فیلم هایی هست که میشه به عنوان یه فیلم درام با یه تراژدی واقعاً غم انگیز دید، این فیلم حداقل برای من اینقدر غم انگیز بود که نتونستم بیشتر از یه بار ببینمش، اما هرگز از دیدنش پشیمون نشدم چون بی نهایت زیباست، این فیلم شامل چندین داستان در قالب چندین زمان مختلف می باشد، شاید هر یک از داستانها شما رو به یاد یه ماجرا از رندگی خودتون بندازه، پیشنهاد میکنم حتماً ببینید فیلمی زیبا با یه موسیقی فوق العاده
-----------------

داستان فیلم:فیلم از سه داستان موازی تشکیل شده‌است که در انتها به هم می‌پیوندند. فیلم با داستان یک جنگاور اسپانیایی به نام "توماس"  آغاز می‌شود. او در جنگلهای محل زندگی مایاها به دستور "ملکه ایزابل" (راشل وایز) به دنبال درخت حیات است.داستان دوم به زندگی دکتر "تام کرئو"  می‌پردازد که به دنبال درمانی برای سرطان می‌گردد تا همسرش "ایز"  را از مرگ نجات دهد. در داستان سوم روایت مردی است که در فضایی ناشناخته درون حبابی به همرا یک درخت خشک و کهنسال شناور است.

حتما حتما بعد فیلم نقدش و بخونید

نام فیلم: چشمه – The Fountain | ژانر: درام  علمی تخیلی | محصول مشترک آمریکا و کانادا

سپاس شده توسط
برام سواله که
اینجا کسی فیلم گرگ های وال استریت رو دیده؟؟؟

خوبه که ببینمش؟؟؟؟
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام 
به طوری صحنه داره که اگر بخواین سانسور شده ببینید از سه ساعت و اندی ، پنجاه و پنج دقیقه میمونه و اگر بدون سانسور ببینین چیزی تو مایه های پ*ن  22
البته بنده ندیدم میخواستم ببینم که چون اینطوری بود دیگه نگاه نکردم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 18، 15:46)یآرا نوشته است: برام سواله که
اینجا کسی فیلم گرگ های وال استریت رو دیده؟؟؟

خوبه که ببینمش؟؟؟؟

البته دو تا فیلم گرگ وال استریت هست 

یکی دیکاپریو بازی کرده که  واسه پاکی سمه 
سانسور شده هم ببینید احتمالا هیچی نمی فهمید 
پس کلا بزاریدش کنار 
یکی دیگم هست اونو نمیدونم‌ ولی سال 1987 ساخته شده
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Fate-The-Winx-Saga-2021.jpg]

نام سریال: سرنوشت: حماسه وینکس | ژانر: اکشن، ماجراجویی، درام، فانتزی | انتشار: 2021
تعداد قسمت ها: 6
محصول نتفلیکس | امتیاز: 7.1 از 10

خلاصه داستان:
این مجموعه که با اقتباس از سریال Winx Club ساخته شده است، ماجراجویی‌های جدید شخصیت بلوم را به تصویر کشده که که زندگی در جهانی تازه را آغاز کرده و می‌بایست چگونگی کنترل کردن قدرت‌های جادویی‌اش را یاد بگیرد اما…

سانسورشده Khansariha (36)

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط
[تصویر:  MUIASLNWTJFY3N2S5A5RQCYFI4.jpg]

اخیرا پیکسار با انتشار یک تریلراز انیمیشن Lightyear رونمایی کرد که در آن شاهد شخصیت محبوب باز لایتیر بودیم. این تریلر کمی طرفداران را گیج کرده و دقیقا نمی‌دانند با چه اثری روبه‌رو خواهند شد. مهم‌ترین سوال این است که انیمیشن جدید پیکسار چه ارتباطی با دنیای انیمیشن داستان اسباب بازی دارد به احتمال زیاد این انیمیشن قصد دارد به خواستگاه این رنجر فضایی بپردازد.

حال این سوال پیش می‌آید چگونه سیاره زمین در داستان اسباب‌بازی از نظر فناوری خیلی پیشرفته نیست، اما در انیمیشن Lightyear، باز به دور خورشید می‌چرخد؟ اِنگِس مکلین، کارگردان این انیمیشن در گفت و گو با EW به این سوال پاسخ داده که کمی پیچیده است:

ارتباط با دنیای داستان‌اسباب‌بازی به نوعی عجیب است. یه راه ساده این است که بگوییم با یک فیلم اکشن علمی‌تخیلی درباره شخصیت باز لایتیر مواجهیم. در دنیای داستان اسباب‌بازی، این انیمیشن مانند فیلمی است که شاید اندی می‌دید و او را وادار می‌کرد تا یک اسباب بازی اکشن فیگور از باز لایتیر بخواهد. فیلم تمام نمی‌شود و بعد می‌بینید که اندی در حال خوردن پاپ کورن است. این مخصوص به خود شخصیت است. فیلم مستقل باز لایتیر، به عنوان رنجر فضایی، نه اسباب بازی آن.

با این تفاسیر می‌توان Lightyear را به عنوان یک فیلم در دنیای داستان‌ اسباب‌بازی دانست که اکشن فیگور معروف را بر اساس وی ساخته‌اند. کریس ایوانز که به‌جای تیم آلن، صداپیشگی این شخصیت را برعهده دارد، قبلا گفته بود که داستان باز در این فیلم منشا انسانی دارد. وی در توییتر گفته بود:

نقل قول:
فقط برای شفاف‌سازی باید بگویم که این داستان اصلی باز لایتیر انسان است که اسبا‌ب‌بازی بر اساس آن ساخته شده.
حال که تریلر این انیمیشن منتشر شده، می‌بینیم که صحبت‌های کریس ایوانز آنقدر هم واضح نبوده. بیایید یک‌بار دیگر تمام تلاش خود را بکنیم تا بفهمیم این فیلم دقیقا چه ماجرایی دارد. لایتیر یک فیلم علمی‌تخیلی در دنیای داستان اسباب‌بازی است که داستان یک رنجر فضایی خیالی را روایت می‌کند. در نتیجه، اسباب‌بازی «باز لایتیر» نیز با الهام از همین کاراکتر خیالی در دنیای Toy Story ساخته شده است. 
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Maid-TV-Series-2021.jpg]

نام: خدمتکار – Maid | ژانر: دراماتیک | محصول شبکه NETFLIX آمریکا | سال انتشار: 2021
 تعداد قسمت‌‌: 10 اپیزود

خلاصه داستان:
سریال خدمتکار Maid 2021 در مورد مادری به نام الکس است که پس از فرار از رابطه آزار دهنده با همسرش، شغلی به عنوان خدمتکار منازل پیدا میکند تا بتواند زندگی تنها فرزند خود را تامین کرده و آینده بهتری برای او بسازد. حال او در این مسیر سخت با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کرده و…

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط
فیلم تخیلی تل ماسه: بخش اول ۲۰۲۱
[تصویر:  Dune-Part-One-2021.jpg.webp]

تل ماسه: بخش اول – Dune: Part One | ژانر: ماجراجویی، درام، تخیلی | انتشار: 2021
***توجه این فیلم از روی کتاب تل ماسه نوشته فرانک هربرت ساخته شده است گفتنی است یکی از سخت ترین اقتباس های فیلم به شمار می رود ***

زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت: 155 دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد

فرمت: MKV | محصول مشترک آمریکا و کانادا | امتیاز: 8.3 از 10

خلاصه داستان:
فیلم تل ماسه: بخش اول Dune: Part One 2021 در آینده‌ای دور روایت شده و در مورد فرزند یک خانواده‌ اصیل به نام پل آتریدس (با بازی تیموتی شالامی) است که با سرنوشتی متفاوت و فراتر از درکش متولد شده است. وی محافظت از ارزشمندترین و حیاتی‌ترین دارایی و عنصر سیاره آراکیس را به عهده دارد. عنصری که زندگی انسان‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده و قدرت‌های ویژه‌ای را در وجود آن‌ها به وجود می‌آورد اما…
 سپاس شده توسط
احتمالا به کلاس شما نخوره انقد فیلم خارجی میبینید Gigglesmile ولی ما سریال ایرانی میبینیم 
سریال های حرفه ای و جزیره و نیسان آبی سریال های خوبی هستن مخصوصا نیسان آبی با بازی مهران غفوریان این بشر خیلی خوب بازی میکنه Gigglesmile 
توی تلگرام می تونید به انگلیسی اسمشون را بنویسید لینک های دانلود میاد واستون 65 البته اشتراک بگیرید از نمایش خانگی یعنی چه این کار ها 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان