امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

نه ولی بخاطر آواتار شما مشتاق شدم ببینم 4chsmu1
برای دانلود زبان اصلی این مدل فیلما (خارجی و قدیمی)چه سایت های مورد قبولن؟ 4chsmu1
البته نمیدونم معرفی کردنشون خلاف قوانین محسوب میشه یا موردی نداره 65
 سپاس شده توسط
فکر کنم گفتن سایت دانلود خلاف قوانینه Hanghead
اما فیلمه بسیار معروفیه و کمتر سایتی پیدا میشه که نداشته باشدش 53258zu2qvp1d9v
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام مجدد 303
فیلم ۱۲ مرد خشمگین رو دیدم و میتونم بگم فوق‌العاده بود 53258zu2qvp1d9v
نکاتی که من از فیلم برداشت کردم این بود که
اولین اینکه خیلی عمیق بود و با وجودی که کل فیلم در یک اتاق در بسته صورت گرفته بود خیلی زیبا به بررسی لایه های شخصیتی هیئت منصفه پرداخته شده بود
هنری فوندا یا مرد شماره ۸ در این فیلم شخصیتی دغدغه مند ، متوجه به جزئیات و البته وسواس بود که کاملا وسواس فکری رو خیلی بارز به بازی درآورده بود 
مثلا توی سکانسی که مشغول خشک کردن دستاش بود می‌دیدیم که با چه ظرافتی انگشتانش رو پاک و خشک میکنه یا وسواسی که به جونش افتاده بود و همین باعث ادامه‌دار شدن جلسه شد و درواقع به نفع متهم واقع شد
اینکه پرداخته شده بود چقدر سخته برای سایر اعضا که بدون تعصب و دید شخصی به مسئله بخوان واقعیت ها رو قبول کنند هم از نکات مهم فیلم بود به نظرم 

و بررسی لایه‌های شخصیتی اعضا که در بین همین صحبت ها و مکالمه های کوتاهی که شاید چندان مهم به نظر نیان اتفاق می‌افتاد هم نکته جذاب و بحث برانگیزی بود
و نکته فوق‌العاده‌ی قابل برداشت از فیلم هم اینکه گاهی یه دید سطحی خیلی قطعی رو ارتباط بین جزئیاتی که اصلا مهم به نظر نمیان رد میکنه که هم در روند فیلم برداری رعایت شده بود و هم از داستان فیلم برداشت میشد 53258zu2qvp1d9v
و به شخصه روند فیلم‌برداری رو خیلی دوست داشتم چون به خوبی افزایش لحظه به لحظه کلنجار روانی اعضا و کلافگی و گرما و... رو به تصویر کشیده بود
و در آخر با وجودی که فیلم در فروش اولیه چندان موفق نبوده و به عنوان یه فیلم سیاه سفید و قدیمی شاید در بررسی سطحی یکنواخت و خسته کننده به نظر بیاد برای من بی‌نهایت جذاب و باحال بود و از دقت نظر و سلیقه آقای فرید در پیشنهاد این فیلم خیلی خیلی ممنونم  302 
و اما فکر میکنم فیلم برای مخاطب های مثل من بیشتر جذاب باشه که جزئیات شخصیتی رو دوست دارن و چندان اهل تنوع نیستن و به پیچوندن افکار هم علاقه دارن 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1400 آذر 15، 22:00)العبد المرحوم نوشته است: سلام مجدد 303
اولین اینکه خیلی عمیق بود و با وجودی که کل فیلم در یک اتاق در بسته صورت گرفته بود خیلی زیبا به بررسی لایه های شخصیتی هیئت منصفه پرداخته شده بود
هنری فوندا یا مرد شماره ۸ در این فیلم شخصیتی دغدغه مند ، متوجه به جزئیات و البته وسواس بود که کاملا وسواس فکری رو خیلی بارز به بازی درآورده بود 
مثلا توی سکانسی که مشغول خشک کردن دستاش بود می‌دیدیم که با چه ظرافتی انگشتانش رو پاک و خشک میکنه یا وسواسی که به جونش افتاده بود و همین باعث ادامه‌دار شدن جلسه شد و درواقع به نفع متهم واقع شد
اینکه پرداخته شده بود چقدر سخته برای سایر اعضا که بدون تعصب و دید شخصی به مسئله بخوان واقعیت ها رو قبول کنند هم از نکات مهم فیلم بود به نظرم 

و بررسی لایه‌های شخصیتی اعضا که در بین همین صحبت ها و مکالمه های کوتاهی که شاید چندان مهم به نظر نیان اتفاق می‌افتاد هم نکته جذاب و بحث برانگیزی بود
و نکته فوق‌العاده‌ی قابل برداشت از فیلم هم اینکه گاهی یه دید سطحی خیلی قطعی رو ارتباط بین جزئیاتی که اصلا مهم به نظر نمیان رد میکنه که هم در روند فیلم برداری رعایت شده بود و هم از داستان فیلم برداشت میشد 53258zu2qvp1d9v
و به شخصه روند فیلم‌برداری رو خیلی دوست داشتم چون به خوبی افزایش لحظه به لحظه کلنجار روانی اعضا و کلافگی و گرما و... رو به تصویر کشیده بود
و در آخر با وجودی که فیلم در فروش اولیه چندان موفق نبوده و به عنوان یه فیلم سیاه سفید و قدیمی شاید در بررسی سطحی یکنواخت و خسته کننده به نظر بیاد برای من بی‌نهایت جذاب و باحال بود و از دقت نظر و سلیقه آقای فرید در پیشنهاد این فیلم خیلی خیلی ممنونم  302 
و اما فکر میکنم فیلم برای مخاطب های مثل من بیشتر جذاب باشه که جزئیات شخصیتی رو دوست دارن و چندان اهل تنوع نیستن و به پیچوندن افکار هم علاقه دارن 4chsmu1

خانم عبدالمرحوم انقدر فیلمای خوبی میبنین یه روز ممکنه هر چی  فیلم ببنیید به پا اینا نرسه Gigglesmile
خب راستش از اون روز ترجیح میدم دیگه فیلم نبینم و به همون دنیای کتاب کام بک بزنم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Arcane-League-of-Legends-2021.jpg]

نام انیمیشن: آرکین: لیگ افسانه ها – Arcane: League of Legends | ژانر: اکشن، درام، تخیلی
 | تعداد قسمت: 9
پخش از سرویس NETFLIX | امتیاز: 9.2 از 10
خلاصه داستان:
انیمیشن Arcane 2021 که اقتباسی از بازی معروف League of Legends است، بر رابطه‌ی دو خواهر به نام های Vi و Jinx تمرکز دارد. این دو خواهر جزء قهرمانان دنیای League of Legends هستند. هرچند که کودکی سخت خود را در کنار هم گذراندند، اما مسیر سرنوشت آن‌ها از هم جدا شد و هر کدام زندگی متفاوتی برای خود ساختند؛ این سریال همچنین به مبارزات بین دو شهر Piltover و Zaun نیز پرداخت است…

خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:

خوشحالم ‌ که ‌ خوشتون اومده 53

به نظرم یکی از زیباترین وجهه های فیلم اینه که هر کدومشون به نحوی یک تکه از حقیقت رو روشن میکنن مثلا پیرمرد از نیاز به توجه میگه و اونی که برای محله فقیر نشین هاست از نحوه چاقوکشی و... 
فکر کنم سلیقه خیلیا باشه چون سالهاست که جزء فیلمهای برتره آی ام دی بیه 53258zu2qvp1d9v

گفتید زندگی زیباست رو هم دیدید؟ 65
(1400 آذر 17، 8:46)فرید نوشته است:

خوشحالم ‌ که ‌ خوشتون اومده 53

به نظرم یکی از زیباترین وجهه های فیلم اینه که هر کدومشون به نحوی یک تکه از حقیقت رو روشن میکنن مثلا پیرمرد از نیاز به توجه میگه و اونی که برای محله فقیر نشین هاست از نحوه چاقوکشی و... 
فکر کنم سلیقه خیلیا باشه چون سالهاست که جزء فیلمهای برتره آی ام دی بیه 53258zu2qvp1d9v

گفتید زندگی زیباست رو هم دیدید؟ 65

الان من اینم تو لیستمه که باید ببینم 

هم دوازده مرد خشمگین
هم زندگی زیباست
نقل قول: به نظرم یکی از زیباترین وجهه های فیلم اینه که هر کدومشون به نحوی یک تکه از حقیقت رو روشن میکنن مثلا پیرمرد از نیاز به توجه میگه و اونی که برای محله فقیر نشین هاست از نحوه چاقوکشی و... 
فکر کنم سلیقه خیلیا باشه چون سالهاست که جزء فیلمهای برتره آی ام دی بیه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

گفتید زندگی زیباست رو هم دیدید؟ [تصویر:  65.gif]
‌ها  اعتبار
بله دقیقا 
با وجود مخالفت اولیه همشون اما گره جزئی از حقیقت به دست هر کدوم از ۱۲ مرد باز میشه 53258zu2qvp1d9v
بله ولی نکته جالب اینجاست که در اکران های اولیه استقبال خوبی ازش نشده و حتی هزینه ساخت فیلم در نیومده اما بعد از مدتی یهو اینطوری مورد استقبال قرار گرفته 128fs318181

نه ندیدم  65
ولی اگر قدیمیه حتما میبینم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
زودتر میگفتی سایلنت ویس 65 داشتیم اسپویل میکردیم که 4chsmu1

من این قضیه رو نمی‌دونستم خانم عبد المرحوم چقدر بد چرا خوب  Swear1
۲۰ سالی از ۱۲ مرد عصبانی جدیدتره ولی همچنان قدیمی حساب میشه 42
 سپاس شده توسط
چرا اینجا هم همه تریپ فیلم های قدیمی و سیاه و سفید برداشتن؟ 4chsmu1 
این قرطی بازیا چیه؟
فیلم های جدید معرفی کنین 4chsmu1

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
نقل قول: من این قضیه رو نمی‌دونستم خانم عبد المرحوم چقدر بد چرا خوب  [تصویر:  swear1.gif]

۲۰ سالی از ۱۲ مرد عصبانی جدیدتره ولی همچنان قدیمی حساب میشه [تصویر:  p.gif]
یکی از دلایلش رو میگن چون مصادف شده با اولین فیلم های رنگی ولی بخاطر کمبود بودجه سیاه سفید ساخته شده و واسه همین ازش استقبال نشده و همینطور توی اون دوره مردم بیشتر دنبال لذت بردن از ویو های متفاوت فیلم بودن و یکم فضای این فیلم خسته کننده به نظر اومده اما خب با این وجود کارگردان توی همون دوره هم معتقد بوده بهترین فیلمش رو ساخته هرچند که مورد استقبال واقع نشده 53258zu2qvp1d9v

الان رفتم سرچ کردم ظاهرا یه ۴۰ سالی بعد از ۱۲ مرد خشمگین ساخته شده و رنگی هم هست
کنجکاو شدم حتما ببینم 4chsmu1
 سپاس شده توسط

[تصویر:  the-hitmans-wifes-bodyguard-2021.jpg]

نام: محافظ همسر هیتمن | ژانر: اکشن، کمدی، جنایی، هیجان انگیز | سال انتشار: 2021
 مدت: 100 دقیقه 
محصول مشترک آمریکا و بریتانیا | امتیاز: 6.5 از 10

خلاصه داستان:
در فیلم محافظ همسر هیتمن The Hitman’s Wife’s Bodyguard 2021 خواهید دید مایکل برایس (با بازی رایان رینولدز) و داریوس کینکید (با بازی ساموئل ال. جکسون) با ماموریت خطرناک دیگری بازگشته‌اند. اکنون آن‌ها باید همراه با هم برای نجات همسر داریوس یعنی سونیا (با بازی سلما هایک) تلاش کنند اما این ماموریت کار چندان ساده‌ای نبوده و…

سانسورشده Khansariha (36)
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
 سپاس شده توسط

[تصویر:  Five-Feet-Apart-2019.jpg]

نام فیلم: یک و نیم متر فاصله – Five Feet Apart | ژانر: عاشقانه، درام | تاریخ انتشار: سال 2019
 | مدت زمان: 01:56:15
| امتیاز: 7.2 از 10
خلاصه داستان:
دو نوجوان مبتلا به بیماری فیبروز سیستیک، در یک بیمارستان با یکدیگر دیدار می‌کنند و دلباخته یکدیگر می‌شوند، اما به دلیل شرایط خاص بیماری‌شان مجبورند که هنگام صحبت با یکدیگر، فاصله‌ای مشخص را رعایت کنند و…

خیلی قشنگه اما بسی غم انگیزه Hanghead
کتابم داره 53258zu2qvp1d9v

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط
[تصویر:  Mike-Mogis-Nate-Walcott-The-Fault-In-Our-Stars-2014.jpg]

نحسی ستاره های بخت ما

سال انتشار : ۲۰۱۴
مدت زمان : ۱۳۲ دقیقه
ژانر : غم انگیز و عاشقانه
محصول : آمریکا
بازیگران : Shailene Woodley, Ansel Elgort, Nat Wolff, Laura Dern

خلاصه داستان : فیلم براساس رمان پرفروشی به قلم جان گرین ساخته شده است و داستان آن از این قرار است که هیزل مبتلا به سرطان است و به اصرار پدر و مادرش به گروه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و مبارزه علیه این بیماری می پیوندد اما…

در عین حال که غم انگیزه انگیزشی هم هست 53258zu2qvp1d9v

سانسورشده Khansariha (36)

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان