عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

فورد در برابر فراری (انگلیسی: Ford v Ferrari)، یکفیلم آمریکایی در ژانر زندگینامه‌ای درام به کارگردانی جیمز منگولد است در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط جیسون کلر بر اساس رخدادهای واقعی به نگارش درآمده است. فیلم، داستان زندگی و رفاقت پیچیدهٔ کن مایلز و کرول شلبی را به تصویر می‌کشد که در اوایل دهه ۶۰ توسط شرکت فورد استخدام می‌شوند تا ماشین مسابقه‌ای قدرتمند بسازند که بتواند ماشین شرکت فراریرا شکست دهد. کریستین بیل، مت دیمون، جان برنثال،کترینا بلف، نوآ جوپ و جی‌جی فیلد ستارگان فیلم هستند.

من که فیلم های واقعی خیلی دوست دارم
انشالله شما هم دوست داشته باشید
[تصویر:  02vm_damonbale-1559074329443_1280w.jpg]
 سپاس شده توسط
فیلم Child 44 داستان‌های بحرانی مأمور مخفی پلیس لئو دمیدوف را در روسیه شوروی بیان می‌کند، کسی که با محکوم نکردن همسر خود رایسا به عنوان یک خیانتکار، موقعیت، قدرت و خانه خود را از دست می‌دهد. لئو و رایسا که از مسکو به یک پایگاه استانی تبعید شده‌اند، به نیروهای ژنرال میخائیل نستروف می‌پیوندند قهرمان این داستان که یک افسر شوروی است، دچار بحران‌های زندگی خود و اتهام خیانت همسرش است که کودک دوستش مفقود شده و پس از مدتی جسد او یافت می‌شود. پزشکی قانونی قتل را خودکشی اعلام کرده و از بیان حقیقت و تجاوز صورت گرفته به این پسربچه سرباز می‌زند. او تصمیم می‌گیرد که به تنهایی به دنبال قاتل این کودک برود و او را بیابد. در این مسیر متوجه می‌شود که این کودک، چهل و سومین کودکی است که توسط آن قاتل، به قتل رسیده‌است

حال از یک طرف دولت شوروی او را به دلیل پیگیری این قتل، خائن می‌خواند و متهم به سیاه‌نمایی می‌کند و از طرف دیگر قاتل سعی در نابودی او دارد..

پ ن: خارج از نقد ها،برای من فیلم جذابی بود و فکر نکردم ک وقتم تلف شده : )

[تصویر:  3z8ojdi92Sb886AnePb7uFL0rP7YsyHUgmKtq0I9...FWbg9G4b2g]
 سپاس شده توسط
فیلم سینمایی اعجوبه
اعجوبه، داستان پسربچه‌ای به نام آگوست پولمن را روایت می‌کند که به خاطر تفاوت‌هایی که در اثر ابتلا به سندرم تریچر کالینز از بدو تولد در چهره‌اش وجود دارد، همیشه دور از اجتماع زندگی کرده و در خانه به آموختن درس‌هایش پرداخته‌است. او بعد از رسیدن به کلاس پنجم تصمیم می‌گیرد به میان هم سن و سالانش رفته و در مدرسه‌ای عادی به فراگیری درس‌هایش بپردازد.
[تصویر:  ez2m_wonder_2017.jpg]
دیشب تلویزیون گذاشت عالی بود عالی
یه رمان هم داره به همین اسم 
خیلی خوب بود
داستان فیلم دربارهٔ دو شخصیت کلیدی در مأموریت حمل سرم به سمت شهر نوم آلاسگا در سال ۱۹۲۵ است. توگو یک سگ و ستاره فیلم است. توگو رهبر سگ های سورتمه ای است که قرار سرم را انتقال دهند. این سگ باهوش ترین سگ در آن زمان بوده که با فداکاری که انجام میدهد از همه گیر شدن دیفتری جلوگیری میکند. با کمک گروهی از سورتمه سگ‌ها، سرم آنتی توکسین‌ برای بیماری دیفتری در شرایطی سخت و با پیمودن مسافتی نزدیک به ۷۰۰ مایل برای نجات شهر نوم در آلاسکا از همه‌گیری دیفتری منتقل میشود. داستان این فیلم برگرفته از واقعیت میباشد

پ ن: فیلم بسیار جذابی هست  53258zu2qvp1d9v 

[تصویر:  d94e7eff-5108-4f22-84c8-c190dc66731f.jpg...=420&h=618]
 سپاس شده توسط
The intouchables
دست نیافتنی ها، البته تو تلوزیون با اسم دوباره زندگی پخش شده
محصول  2011 فرانسه
ژانر: درام، آمیخته با طنز
توسط بهترین دوبلار ها دوبله شده

خلاصه داستان 

داستان فیلم اقتباسی از یک داستان واقعی است. قصه نویسنده ثروتمندی به نام فیلیپ که در اثر سقوط با چتر از گردن به پایین فلج می‌شود و برای پرستاری از خود مردی به اسم دریس را استخدام می‌کند. فیلیپ تا قبل از استخدام دریس؛ مردی بداخلاق و غیرقابل تحمل بود اما با حضور دریس که شخصی است که سابقه سرقت و زندان نیز دارد زندگی و شخصیت فیلیپ متحول می‌شود.دریس زندگی فیلیپ را به‌طور کامل عوض می‌کند. زندگی کسل‌کننده فیلیپ با ورود دریس تغییر می‌کند به گونه‌ای که از بیرون رفتن با آمبولانس ، به بیرون رفتن با ماشین‌های مازراتی خود رو می‌آورد. 
[تصویر:  The_Intouchables.jpg]
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
پسر طوفان
[تصویر:  qgst_16965612-5519-a.jpg]

داستان فیلم پسر طوفان

یک پسر جوان که در ساحل زیبا اما خالی از سکنه در جنوب استرالیا زندگی می کند، به طور غیر منتظره ای سه پلیکان را نجات داده و آن ها را بزرگ کرده و با آنها پیوندی نزدیک ایجاد می ‍کند. در همین حین خود را در تقابل با پدر ماهیگیرش می یابد و زندگی وی به طرز عجیب و غیر منتظره ای تغییر می کند …

من از وسطای فیلم دیدم
ولی خیلی قشنگ بود
خیلی دوست دارم یه جایی که اونا زندگی میکردن زندگی کنم دور از آدما
فیلم مرد دوپیکر ب نظرم برای کسانی که سبک اکشن دوست دارن فیلم خوبی هست البته یه تیکه یه جای ناجور داره ولی خوب در کل فیلم خوبیه فیلم در مورد یکی از بهترین افراد نظامی امریکا است که میخواد استفا بده ولی از قبل از روی اون با ژنومش یه مشابه از اونا ساختن چون بهترین نظامیشون بوده
اگه بخوام یه فیلم اکشن دیگه دلی در عین حال درام بهتون معرفی کنم
این فیلم:فاتح کادارام
فیلم هندیه
خلاصه داستان : واسو یه پزشک است که برای کار همراه با همسر حامله اش به تازگی به مالزی مهاجرت کرده و به دنبال سر و سامان دادن به زندگی جدیدشان است. ورود یک بیمار پس از یک تصادف به بیمارستان و عده ای به دنبال کشتن او هستند، زندگی آرام آنها را دستخوش حوادث میکند و …

فیلمه یه جاییش واقعا هندیه باید ببینید البته اگه روحیه لطیفی دارید پیشنهاد نمیشه
سلام
من چند صفحه از این انجمن رو که نگاه انداختم با فیلم هایی مواجه شدم که دوستان  معرفی کردن که اغلب بدون سانسور هستند واین فیلم ها برای ماها واقعا مثله سم هستن، حداقل واسه من که اینطور بوده. نه که فیلم نبینید بلکه سعی کنید فیلم های سانسور شده ببینید.
برای امتحان برای یه مدت کوتاه فیلم های بدون سانسور نبینید حتما تاثیرشو رو پاکیتون میبینید.
من خیلی اهل فیلم نیستم و بیشتر مستند میبینم. مستند میراث آلبرتا3 رو پیشنهاد میکنم اگه ندیدین حتما ببینید.[تصویر:  mov_10729_1-m.jpg]
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
پارانورمال اکتیویتی

[تصویر:  uYXCOYP_Eai5XD4om5j-8kn_5LpS4AFu7dgs6MD1...gUs3sC7NoM]

یک زوج جوان ازطبقه ی متوسط به خانه‌ای در حومهٔ شهر نقل‌مکان می‌کنند، اما حضور نیرویی در نیمه‌های شب، که ممکن است شیطانی باشد، آرامششان را برهم می‌زند. هرچه می‌گذرد، فعالیت‌های مرموز این نیرو بیشتر و بیشتر می‌شود، به‌ویژه وقت‌هایی که زوج جوان در خوابند.

کیتی و دوست‌پسرش، میکا، سه سال است با هم زندگی می‌کنند که ناگهان درمی‌یابند وقتی خوابند، نیرویی آن‌ها را تسخیر می‌کند. کیتی به میکا اعتراف می‌کند که از وقتی ۸ ساله بوده حضور این نیرو را احساس می‌کرده‌است. میکا اعتقادی به نیروی شیطانی ندارد و دوربینی می‌خرد تا فعالیت‌های شبانهٔ آن را ضبط کند. کیتی از یک متخصص ارواح به نام فردریکس کمک می‌خواهد. فردریکس هم حضور شیطان را احساس می‌کند و به آن‌ها توصیه می‌کند با یکی از دوستانش تماس بگیرند.
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
فیلم سینمایی کیسه برنج 

معصومه خانم زنی است که همراه تنها پسرش زندگی می‌کند و مستمری بگیر است و کیسه برنج را برای اِدای نذرش می‌خواهد؛ بنابراین، با جیرانْ کودک پنج ساله برایِ خرید همراه می‌شود. در راه برگشت به خانه، کیسهٔ برنج در اتوبوس پاره می‌شود و برنج‌ها به زمین می‌ریزد، اما با کمک مسافرانِ خانم تمامِ برنج‌ها جمع‌آوری می‌شود، ولی پیرزن تک‌وتنها نمی‌تواند کیسهٔ برنجِ سنگین را جابه‌جا کند. در طول مسیر، آدمایِ مختلف به کمکِ پیرزن و کودک می‌آیند. در این بِین، کودک از پیرزن می‌خواهد که او را به پارک بِبَرد و بالاخره معلمی که موتور دارد، به کمک‌شان می‌آید و کودک و پیرزن را به پارک و سپس خانه می‌برد. معصومه خانم نیز نذرِ شُله زردِ خود را اِدا می‌کند.

خیلی قدیمیه سال ساختش ۱۳۷۵ سالی که من به دنیا اومده بودم Khansariha (13)
نمیدونم چرا ولی من این سبکی ها را دوست دارم
Khansariha (13)

[تصویر:  kdxu_images_(2).jpeg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
من خیلی اهل فیلم دیدن نیستم. ولی یه بار یه روان شناس، چند فیلم را به ما معرفی کرد که تقریباً همه رو دیدم. یه فیلمی که خیلی دوست داشتم و چند بار دیدمش، «12 مرد خشن» بود محصول سال 1957 آمریکا.
یه پسر نوجوان به اتهام قتل پدرش، به مرگ محکوم می شود. تایید حکم این پسر به دست 12 نفر است که هیأت منصفه دادگاه هستند. اگر همه آن 12 نفر به نتیجه برسند که پسر قاتل است، باید اعدام شود و اگر همه 12 نفر بگویند بی گناه است، بخشیده می شود.
کل فیلم در یک اتاق اتفاق می افته. یادمه این روان شناس موقع معرفی فیلم به ما گفت: فیلم رو نگاه کنید و ببینید شخصیت شما شبیه کدوم یکی از این افراده. با وجود خیلی قدیمی بودن و سیاه و سفید بودن فیلم، ولی اگر اونا ندیدین، حتماً توصیه می کنم ببینید.

[تصویر:  suyd_ahr0chmlm0elmkylmkzzmy5hbwf6b25hd3m...zjnzi=.jpg]
آلفا (انگلیسیAlpha) یک فیلم درام تاریخی و ماجراجویی به کارگردانی آلبرت هیوز است که در سال ۲۰۱۹منتشر شد.  موضوع این فیلم دربارهٔ نحوهٔ دوستی انسان خردمند در دوره‌های نخستین زندگی انسانی، با گرگ هاست. و به فرگشت سگ ها از گرگها به دست انسان‌ها می‌پردازد.

پ ن :این فیلم هم ،فیلم جذابی هست  53258zu2qvp1d9vچند روز پیش تو تی وی دیدم نشونش میداد : ) من پارسال نگاه کردم: )
خیلی عالیه  53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  %D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%81%DB...%DB%B8.jpg]
[تصویر:  Martin-Eden-DVD-Rental-Rai-Cinema-18122019.jpg]

دیدن این فیلم ایتالیایی زیبا رو به دوستان توصیه می کنم..فیلمی درباره ی زندگی و پستی ها و بلندی هایش...فیلم "مارتین ادن"
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
[تصویر:  b1bf89e81b8e2bd266089458525b66ca.jpg]

شعری زیبا درباره ی زندگی..درباره ی مقاومت در برابر آنچه به آن اعتقاد داریم ... فیلمی درباره ی انسان بودن و انسان ماندن..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان