مهمان عزیز : .:.::. اعلام نتایج هفته‌ی دوم مسابقه‌ی گروهی .::.:.

مهمان عزیز : .:. جشن پاکی آقایان karma ، ssinaa2345 ، new aseman .:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

Hanghead
یعنی همتون فانتزی دوست دارین Khansariha (56)
من اصلا نمیدونستم فانتزی چیه  106
کلی گشتم دیدم بله از همناست که من دوست ندارم 4chsmu1
فیلم جدید قشنگ غیر فانتزی بود Shy
بگید لطفا 302
چندین شب است کارتون تکراری می نگیریم Hanghead
Thankyou
همانا قيامت خواهد آمد(ولى) من مى‌خواهم (زمان) آن را مخفى كنم تا هركس در برابر سعى و تلاش خود، جزا داده شود.(15)

سوره طه آیه 15

[تصویر:  uVYLXr.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 22، 23:29)mahdimontazer نوشته است:
(1399 مهر 22، 23:24)فرید نوشته است:
(1399 مهر 22، 23:11)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: باید جالب باشه سریالهای تو این سبک رو میپسندم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] الان دارم سریال تهران رو نگاه میکنم ۸ قسمت ازش اومده و از قسمت رو به بعدش تازه شکل میگیره سریال در مورد جاسوسی موصاد از ایرانه و نبرد اطلاعاتی ایران و اسراییله(سریال ساخت اسرائیله و در یونان فیلم برداری میشه اگه اشتباه نکنم) اگه این ژانر رو دوست دارید فیلم قشنگیه
17 17 17
فیلمش یه جوری نیست؟ 39
تا اونجایی که من از تریلرش فهمیدم  یه ذره صحنه هم داره توش Hanghead
البته اگه ایران می خواست یه فیلمی درست کنه که موساد رو خراب و تحقیر کنه به این خوشگلی در نمی یومد Khansariha (13)
سوتایی رو که دادند تو فیلم از سوتیای تاپیک سوتی کانون بیشتره 4chsmu1
خدا حفظشون کنه با این خودتحقیریشون!
یکی دو قسمت اولش چون میخوان ایران رو مخالف دموکراسی نشون بدن یه ذره بی ربطه ولی بعدش خوبه از نظر من نکته جالبش اینه که برخلاف اکثر فیلما که نیروی اطلاعاتی خودی رو قوی و اطلاعاتیهای دشمن رو ضعیف نشون میده این فیلم موساد و اطلاعات ایران رو تقریبا همطراز نشون داده تا اینجا
خیلی وارد جزییات نمیشه تو صحنه‌اش 42 
سوتی 39
یه جایی تو فیلم بود که می گفت دانش جو که مواد فروش هم هست یه رشوه ای داده و مقدار اون رشوه هم برابره با کل فروش ماهیانه موادش و این که اصلا این مقدار پولی که تو فیلم میگه خیلی ضایع هستش و این که بازیگر اصلی فیلم تو فارسی حرف زدن مشکل داره 17
البته بگم من یه قسمت کوتاهی از نقدش رو دیدم و شاید هم من اشتباه می کنم
طراز غلط املایی نداره؟
قیمت رو دقت نکردم ولی بازیگر اصلی خانومیه که از اسراییل میاد ایران و خوب حرف نزدنش خیلی مهم نیست ولی اگه پسره رو میگی تا حدودی شاید بتونم قبول کنم 1 حتی سیاه لشکراش هم ایرانی های مقیم یونانن و این خیلی کمک کرده به فیلم
تو خیلی از فیلمها وقتی میخوان ایران رو نشون بدن بیشتر شبیه کشورهای عربی با افغانستان نشون میدن اما اینجا هم دکور و هم اشخاص ایرانی ترن و اتفاقا این نقطه قوت کاره...
فکر نکنم طراز غلط باشه مطمئن نیستم
ارزشش رو داره؟ 
 سپاس شده توسط
حالا بقیه اش رو ببینم باز میام نظر میدم 4chsmu1
ارزشش رو داره؟ 
 سپاس شده توسط
[تصویر:  uHx4Oh.jpg]

پیشنهاد میشه 53258zu2qvp1d9v
■♡شهید حمید سیاهکالی مرادی♡■

[تصویر:  uVPizg.gif]

[تصویر:  uHhYPj.jpg]

سپاس شده توسط