عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

(1399 مهر 22، 23:29)mahdimontazer نوشته است:
(1399 مهر 22، 23:24)فرید نوشته است:
(1399 مهر 22، 23:11)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: باید جالب باشه سریالهای تو این سبک رو میپسندم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] الان دارم سریال تهران رو نگاه میکنم ۸ قسمت ازش اومده و از قسمت رو به بعدش تازه شکل میگیره سریال در مورد جاسوسی موصاد از ایرانه و نبرد اطلاعاتی ایران و اسراییله(سریال ساخت اسرائیله و در یونان فیلم برداری میشه اگه اشتباه نکنم) اگه این ژانر رو دوست دارید فیلم قشنگیه
17 17 17
فیلمش یه جوری نیست؟ 39
تا اونجایی که من از تریلرش فهمیدم  یه ذره صحنه هم داره توش Hanghead
البته اگه ایران می خواست یه فیلمی درست کنه که موساد رو خراب و تحقیر کنه به این خوشگلی در نمی یومد Khansariha (13)
سوتایی رو که دادند تو فیلم از سوتیای تاپیک سوتی کانون بیشتره 4chsmu1
خدا حفظشون کنه با این خودتحقیریشون!
یکی دو قسمت اولش چون میخوان ایران رو مخالف دموکراسی نشون بدن یه ذره بی ربطه ولی بعدش خوبه از نظر من نکته جالبش اینه که برخلاف اکثر فیلما که نیروی اطلاعاتی خودی رو قوی و اطلاعاتیهای دشمن رو ضعیف نشون میده این فیلم موساد و اطلاعات ایران رو تقریبا همطراز نشون داده تا اینجا
خیلی وارد جزییات نمیشه تو صحنه‌اش 42 
سوتی 39
یه جایی تو فیلم بود که می گفت دانش جو که مواد فروش هم هست یه رشوه ای داده و مقدار اون رشوه هم برابره با کل فروش ماهیانه موادش و این که اصلا این مقدار پولی که تو فیلم میگه خیلی ضایع هستش و این که بازیگر اصلی فیلم تو فارسی حرف زدن مشکل داره 17
البته بگم من یه قسمت کوتاهی از نقدش رو دیدم و شاید هم من اشتباه می کنم
طراز غلط املایی نداره؟
قیمت رو دقت نکردم ولی بازیگر اصلی خانومیه که از اسراییل میاد ایران و خوب حرف نزدنش خیلی مهم نیست ولی اگه پسره رو میگی تا حدودی شاید بتونم قبول کنم 1 حتی سیاه لشکراش هم ایرانی های مقیم یونانن و این خیلی کمک کرده به فیلم
تو خیلی از فیلمها وقتی میخوان ایران رو نشون بدن بیشتر شبیه کشورهای عربی با افغانستان نشون میدن اما اینجا هم دکور و هم اشخاص ایرانی ترن و اتفاقا این نقطه قوت کاره...
فکر نکنم طراز غلط باشه مطمئن نیستم
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
حالا بقیه اش رو ببینم باز میام نظر میدم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
[تصویر:  uHx4Oh.jpg]

پیشنهاد میشه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
فیلم
The Secret: Dare to Dream 
راز: جرئت رویاپردازی

خلاصه داستان :
میراندا ولز یک بیوه جوان کارگر است که تلاش می کند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ دهد. اما زندگی به همین راحتی نیست و زندگیشان دست خوش بالا و پایین هایی میشود و با ورود یک شخص به این خانواده همه چیز عوض میشود...

حقیقتش اون شخصی که وارد زندگی این خانواده میشه
طرز حرف زدنش و آرامشی که به این خانواده میده
خیلی شبیه بچه های اینجاست
برای همین این فیلم را دوست داشتم
حتما سانسور شده نگاه کنین لطفا

اولین جمله فیلم میگه
فقط دو راه برای زندگی هست،
یکی اینکه انگار هیچ معجزه ای نیست،
دیگری انگار همه چیز معجزه است

نظر شما رو کدومه؟اولی یا دومی؟

[تصویر:  q534945_.jpg]

فیلم هندی سی نابغه
بر اساس واقعیت

خلاصه فیلم: آناند کومار پسری جوان در یک خانواده فقیر زندگی می کند، او نابغه ریاضی است. آناند از طرف دانشگاه کمبریج دعوت نامه دریافت می کند اما او برای رفتن هیچ پولی ندارد. تا اینکه رییس یک آموزشگاه گران قیمت او را دعوت به کار می کند. او به عنوان معلم و مشاور در آموزشگاه مشغول کار می شود تا پول سفر خود را بدست بیاورد. آناند در این آموزشگاه به دانش آموزان پول دار خود آموزش می دهد تا در آزمون استخدامی و ورودی یک شرکت رایانه ای قبول شوند. او پس از مدتی متوجه می شود رییس آموزشگاه از نام او برای جذب بیشتر دانش آموزان مرفه استفاده می کند. اما آناند تصمیم می گیرد کارش را در این آموزشگاه رها کند و به بچه های مستعد اما فقیر درس بدهد. او با پخش اعلامیه و به صورت رایگان آموزش سی دختر و پسر فقیر را در یک کلاس درس مخروبه شروع می کند. اما مسئول آموزشگاه و یکی از مسئولین شهر که با رفتن او، بسیار متضرر شده اند، تلاش می کنند کلاس او را منحل کنند و ...

[تصویر:  e773032_.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
به به.. 
ببین چه انجمنی پیدا کردم 317
تا حالا کجا بود اینجا
داستان من
 سپاس شده توسط
فیلم The wave موج 
فیلم آخرالزمان
(1399 آذر 4، 16:02)ماجراجو نوشته است: فیلم The wave موج 
فیلم آخرالزمان

پیشنهاد میکنم نبینید 65
(1399 آذر 5، 19:02)فرید نوشته است:
(1399 آذر 4، 16:02)ماجراجو نوشته است: فیلم The wave موج 
فیلم آخرالزمان

پیشنهاد میکنم نبینید 65

چرا
چون صرفا ماجرای یه سونامیه! Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 6، 20:29)فرید نوشته است: چون صرفا ماجرای یه سونامیه! Khansariha (56)

مگه سونامی چشه
خب فیلم ها هم باید سبک های مختلف داشته باشن دیگه
اینم یه فیلم هیجانیه
(1399 آذر 6، 20:36)ماجراجو نوشته است:
(1399 آذر 6، 20:29)فرید نوشته است: چون صرفا ماجرای یه سونامیه! Khansariha (56)

مگه سونامی چشه
خب فیلم ها هم باید سبک های مختلف داشته باشن دیگه
اینم یه فیلم هیجانیه

آره خوب برای کسی که ژانر هیجانی دوست دارن خوبه ولی به نظرم خیلی داستان قشنگ و هدفمندی نداره 42
اما وقتی میگید آخرالزمانی آدم انتظار یه سبک فیلم دیگه رو داره Hanghead
البته اینجا بعضیا جان ویک رو هم دوست دارن Khansariha (56) 4chsmu1
تنت رو کسی دیده؟
(1399 آذر 18، 19:50)فرید نوشته است: تنت رو کسی دیده؟

من دیدم 4chsmu1
(1399 آذر 30، 19:17)فرید نوشته است:

من دیدم 4chsmu1
خب چطور بود 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 30، 21:14)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 آذر 30، 19:17)فرید نوشته است:

من دیدم 4chsmu1
خب چطور بود 65

نولان بازی با زمان رو به اوج میرسونه تو این فیلم و گرچه بعد علمیش قابل هضم نیست ولی ایده‌ی خوبی پشت فیلمه ساخت و پایان بندیش همکه حرف نداره?
پ.ن: گرچه به اینتراستالر و ممنتو و اینسپشن نمی‌رسه به نظرم 65
پ.ن۲: اگه لوپ رو دوست داشتید این فیلم رو هم دوست خواهید داشت

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان