عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

فیلم کمدی دکتر کنوک

[تصویر:  a874736_.jpg]

[تصویر:  s957560_.jpg]
دکتر کنوک که دارای گذاشته‌ی تاریکی است، به روستایی کوچک در سنت موریس می‌رود و در آنجا قصد دارد همه را متقاعد کند که بیمار هستند و تنها او می‌تواند آنها را درمان کند. اما…

*لطفا نسخه سانسور شده ای که تلویزیون پخش کرده را نگاه کنین. من نسخه دیگه اش را نگاه کردم کمی مشکل داشت ولی اونی که تلویزیون خودمون پخش کرد هیچ مشکلی نداشت*

فیلم تقریبا کمدیه 
کل اتفاقات تو یه روستای قشنگ میفته
چند تا صحنه خنده دار داشت که ترجیح دادم معرفی کنم
قصه یه دکتر پول دوست عاشق 4chsmu1
و البته با مغزی متفکر 4chsmu1

بازیگر مرد را احتمالا با فیلم طردشدگان بشناسید
[تصویر:  c958894_.png]
به اندازه این فیلم قشنگ نیست
ولی خب خوبه. برای من صحنه خنده دار داشت. لذت بردم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام به همه دوستای کانونی و فیلم بین و البته علاقه مند به آشپزی(همون شکمو خودمون  Khansariha (49) )
من این چند روز چندتا فیلم با موضوع آشپزی دیدم که گفتم اینجا معرفی کنم
نکته ی مشترک این فیلم ها  علاوه بر موضوعیت آشپزی، اینه که معمولا تو تمام فیلم ها شما تلاش و کوشش و خسته نشدن از شکست را میبینید. نکته بعدی، که این فیلم ها دارن اینه که معمولا شما همراهی دوست، خانواده، همکار و ... را میبینید. 

از قدیم به جدید شروع میکنیم

فیلم جولی و جولیا
این فیلم بر اساس واقعیت و بر اساس دو کتاب ساخته شده. فیلم تقریبا کمدی است. غذاهایی که درست میکنن، غذاهای فرانسوی قدیمی هستند. میگم قدیمی، چون تو یه فیلم دیگه هم غذاهای فرانسوی را درست میکردن ولی کاملا مدلشون فرق داشت. میتونم بگم تو این فیلم روابط خوب بین زن و شوهر را میتونین ببینین. من از دیدن این رابطه خوب لذت بردم. درست بر عکس فیلم های ایرانی که همش زن و شوهرها دارن دعوا میکنن. 

[تصویر:  538728e6_18cf_426c_b2e7_4698c321d2cb.jpg]

داستان فیلم جولی و جولیا

نویسنده ی جوانی به نام "جولی پاول" ، که به عنوان یک تلفنچی در یک شرکت در منهتن کار می‌کند ، از کارش راضی نیست. برای همین روزی او تصمیم می‌گیرد که هر روز یکی از غذاهای کتاب آشپزی "جولیا چایلد" را درست کند. او یک وبلاگ راه‌اندازی می‌کند و کارهای روزانه‌اش را در وبلاگ می‌نویسد و در این راه

درباره فیلم جولی و جولیا
فیلم جولی و جولیا به کارگردانی نورا افرون در سال 2009 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم مریل استریپ، ایمی آدامز، استنلی توچی، کریس مسینا، لیندا ایمند، هلن کری , استیون گولدبلات به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سرآشپز
تا نصفه فیلم همش دعوا و صحبت و حرف زدن است . ولی از نصفه بعدیش آشپزی و دیدن غذاها شروع میشه. غذاها معمولا غذاهای کوبایی هستن. فیلم جالبه چون سبک غذاشون با بقیه فیلم ها که دیدم فرق داشت. البته فیلم نکات خنده دار هم داشت. نصفه دوم فیلم که آشپزی داره همراه با یه سفر است. 

[تصویر:  chef_2014_fari_720.jpg]

داستان فیلم سرآشپز
یک آشپز که شغلش را در رستوران از دست داده، تصمیم میگیرد یک رستوران سیار را در یک کامیون راه اندازی کند، و از این طریق خانواده اش را هم دوباره سر و سامان ببخشد...

درباره فیلم سرآشپز
فیلم سرآشپز به کارگردانی جان فاورو در سال 2014 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم جان فاورو، اسکارلت جوهانسون، جان لگویزمائو، بابی کاناوله، رابرت داونی جونیور، داستین هافمن , سوفیا ورگارا به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سوخته
تو این فیلم هم غذاهای فرانسوی را میبینید ولی در سبک جدید. از این غذاها که کوچولو ان و خیلی قشنگ تزئین شدن. 
من سانسور شده این فیلم را دیدم ولی اگر خیلی حساس هستید میتونه صحنه هایی داشته باشه که اذیت بشید. ولی موضوع اصلیش همون آشپزیه. 
البته اینکه بازیگر اصلی یه معتاد بوده و ترک کرده هم برای من جالب بود. جدیدا تو این جور موقع ها یاد خودم و ترک خ.ا میفتم.
در آخر هم بگم موسیقی فیلم قشنگ بود.

[تصویر:  Burnt_2015.jpg]

داستان فیلم سوخته

آدام جونز ( بردلی کوپر ) سرآشپزی است که در رستورانش در شهر پاریس مشغول به کار است، اما به دلیل مصرف مواد مخدر و رفتار پرخاشگرانه ای که دارد، رستورانش را از دست می دهد. وی سپس به لندن باز می گردد تا بتواند همه چیز را از ابتدا بسازد...

درباره فیلم سوخته
فیلم سوخته به کارگردانی جان ولز در سال 2015 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر خانوادگی و عاشقانه می‌باشد. در این فیلم بردلی کوپر، سیه نا میلر، دانیل برول، متیو ریش , اوما تورمن به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم عشق سارا
تو این فیلم خبری از غذا نیست و همش شیرینی است. تقریبا یک چهارم اول فیلم صحبت کردن و اینا است ولی ما بقی اش شیرینی پختن را دارد. قشنگی فیلم اینه که شیرینی کشورهای مختلف را میبیند و من این را دوست داشتم. من این فیلم را سانسور شده دیدم ولی اگر حساس هستید میتونه اذیتتون کنه. 

[تصویر:  timthumb.jpg]

داستان فیلم عشق سارا

«عشق سارا» فیلمی کمدی-عاشقانه به کارگردانی «الایزا شرودر» و محصول سال 2020 کشور انگلستان است. داستان فیلم حول محور دختری جوانی است که نام مادرش «سارا» است و او در تلاش است تا آرزوی دیرینه ی مادرش را محقق کند. به همین منظور تصمیم میگیرد با کمک مادربزرگ و یکی از دوستان قدیمی اش یک شیرینی پزی در ناتینگ هیل لندن باز کند.

درباره فیلم عشق سارا
فیلم عشق سارا به کارگردانی الایزا شرودر در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور انگلیس و در ژانر کمدی و عاشقانه می‌باشد. در این فیلم سلیا ایمری، روپرت پنری جونز، شلی کان، بیل پترسون , گریس کالدر به هنرمندی پرداخته‌اند.

لطفا هر فیلم خارجی ای که خواستین نگاه کنین حتما سانسور شده نگاه کنین. 
اگر از فیلم هایی که معرفی میکنم، فیلیمی را نگاه کردین ، خوشحال میشم نظرتون را بگید.
خودم فیلم جولی و جولیا را بیشتر دوست داشتم چون واقعی بود و بسی هم جالب بود.
موفق باشید. 53
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
53258zu2qvp1d9v
اگر فیلم قشنگ دیدین بگید
ممنونیم 302

یادش بخیر پارسال این موقع ها اولین دفعاتی بود که هری پاترو نگاه میکردم...
هری پاتر رون ویزلی هرمیون گرینجر ، هاگرید ، هاگوارتز ، دامبلدور
چه حال و هوای خوبی داشت این فیلم 53258zu2qvp1d9v
کسایی که گرگ و میش رو دیدن بیان لطفا نظراتشون رو بگن و همچنین لطفا فیلم هایی که همرده هری پاتر میشناسید رو لطفا بگید تا این عید هم بسی سرگرم بشیم و ذوق کنیم
گرگ و میش رو من یکمشو دیدم ولی هی حوصلم نمیشه ادامشو ببینم Hanghead
سلام داداش،
شاید دیده باشی:

فیلمای
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
و
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

ارتباطشون با هری پاتر به نظرم شبیه فیلمای hobbit و ارباب حلقه ها هست.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1399 اسفند 27، 14:13)ارادتمند شهدا نوشته است: یادش بخیر پارسال این موقع ها اولین دفعاتی بود که هری پاترو نگاه میکردم...
هری پاتر رون ویزلی هرمیون گرینجر ، هاگرید ، هاگوارتز ، دامبلدور
چه حال و هوای خوبی داشت این فیلم 53258zu2qvp1d9v
کسایی که گرگ و میش رو دیدن بیان لطفا نظراتشون رو بگن و همچنین لطفا فیلم هایی که همرده هری پاتر میشناسید رو لطفا بگید تا این عید هم بسی سرگرم بشیم و ذوق کنیم
گرگ و میش رو من یکمشو دیدم ولی هی حوصلم نمیشه ادامشو ببینم Hanghead

گرگ و میش یک نمونه ی کامل از عاشقانه ی ریتمیکه .. 
یعنی فقط یه سیر شدید عاشقانه و احساساتی تینیجری داره . . .
و البته اینو بگم که... هرچی فیلم جلو می‌ره صحنه های بیشتر میشن مخصوصا دوقسمت آخر .. . .  ولی خب صحنه ی آنچنانی هم نیست .. .  گفتم در جریان باشید اگر خواستید با سانسور ببیند
 . . . 302
احتمال میدم شاید چون با ساسنورش رو دیدید خوشتون حوصلتون سر رفته... 
و اینکه درسته ظاهراً صحنه نداره.. ولی عواطف و هورمونهای عاطفی گرایش به جنس مخالف آدم رو قلقلک میده Khansariha (56)

فیلم های  مثل هری پاتر
 ۱_covenant  سینمایی محصول انگلستان. . .
صحنه نداره اگر خواستید بی زیر نویس ببیند
((این فضاش خیلی باحاله  همش داره بارون میاد ))
۲_ Percy Jackson سری کاملش
۳_هابیت
۴_ارباب حلقه ها

راستش چندتا سریال هستند که احتمالا خوشتون بیاد 
یکیش vampire diaries.  سریال به شدت معروفیه .و فصل آخرشم سه ال پیش تمام شد سبکش فانتزی .. سوپر نچرال. تخیلی عاشقانه است.. با کلی بکش بکش . . .
من تو ۱۴ سالگی دیدم خیلییییییییی خوشم اومد و فصل آخرشم ۱۹ سالم بود تمام کردم. . .

راستی فیلمش صحنه داره. .  البته در حد فیلمهای آمریکایی  . . 
نمی‌دونم با سانسورش هست یا نه. . .. 

سریال معرکه ی money heast
 که کلی ترکونده امسال استاد ها و مشاور ها هم خیلی میگن ببینیدش...
محصول اسپانیاست . . . من تازه شروعش کردم .. قسمت ۱۱ ام تا اینجا که خوب بوده . . .

سریال محشر game of thrones سرشار از صحنه ی زیاااااد واقعا زیااااااااد ((این توصیه مو حدی بگیرید اگر با دیدن صحنه های فیلم ها اذیت میشید.. صحنه های این فیلم خیلی بیشتر از قبلیا اذیتتون می‌کنه ))اما با سانسورش هست توی نت. ولی حتما زیر نویس ببینید . .اصلا دوبله اش رو نبینید چون فیلم خیلی پیچیده است توی دوبله صحبت هارو عوض میکنن . و اینکه حتی استاد دانشگاه ها توصیه میکنن ببینینش . . 

بازم اگر سبک خاصی یا مال کشور خاصی مد نظرتونه بگید تا معرفی کنم. . . یا 
۱... روانشناسی.. فلسفی... اخرالزمانی... اتئیستی. . . عاشقانه.. جنگی...  فانتزی.. تخیلی.. علمی...تاریخی.... فقط فیلم ترسناک چون نمی‌بینم نمی‌دونم ..
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: سریال معرکه ی money heast
 که کلی ترکونده امسال استاد ها و مشاور ها هم خیلی میگن ببینیدش...
محصول اسپانیاست . . . من تازه شروعش کردم .. قسمت ۱۱ ام تا اینجا که خوب بوده . . .

تابستون تمومش کردم خیلی خیلی عالی هست: )
شبکه ۵ هم چندهفته پیش نمایش میداد،توصیه میکنم تو آپارات سانسور شدش رو نگاه کنید .
معرکه ست این سریال .مخصوصا فصل ۳ رو خیلی دوست داشتم.
ب جای فیلم های تخیلی و سحر و جادو ب نظرم این سریال ها جذاب تر هستند .
گرگ و میش هم خوبه ولی خب خوبه فقط : )
هابیت هم ک فکر کنم اکثر کانون میدونن من دوست ندارم Hanghead

سلام بچه های هری پاتری
به نظرتون هری پاتر ۹ ساخته میشه یا نه؟ 7
بی نظیر ترین فیلمیه که دیدم Khansariha (63)
چقد من تعریف میکنم ازش 4chsmu1
دوستان من نظراتتونو که فیلم به من پیشنهاد داده بودین تازه دیدم خیلی خیلی ممنونم 53 53
پرسی جکسون رو دیدم ارزش دیدن رو داشت و همچنین هابیت رو هم دیدم که اونم ارزش دیدن رو داشت ولی فکر کنم بیشتر پسرپسند باشه واسه همین زیاد واسه دخترا پیشنهاد نمیکنم چون ممکنه خوششون نیاد ( هرچند خیلیا شاید خوششون بیاد )
(1400 فروردين 9، 16:33)ارادتمند شهدا نوشته است: سلام بچه های هری پاتری
به نظرتون هری پاتر ۹ ساخته میشه یا نه؟ 7
بی نظیر ترین فیلمیه که دیدم Khansariha (63)
چقد من تعریف میکنم ازش 4chsmu1

احتمالا فعلا نه
بخاطر فوت الان ریک من
جی کی رولینگ اعلام کرده کسی نمیتونه دیگه اون نقش رول بآزی کنه . .
میبینم که پاتر هد ها دارن اعلام حضور میکنن.. 53
آقای ارادتمند شهدا . . . . Khansariha (69)

شروع کنید کتابهاش رو خوندن.. از فیلمهاشم بهتره Khansariha (69)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
که اینطور...
ایشالله در آینده ای نه چندان دور شاهدش باشیم...
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام فیلمی که معرفی می کنم
از نامزدهای اسکار هست
اسمش 1917

راستش این فیلم از حیث طریقه تصویربرداری چون همش در یک شات گرفته شده خیلی خاصه
اما راستش داستانش خیلی چیز خاصی نداشت به نظرم! 53258zu2qvp1d9v
خط داستانی فیلم از اول تا لحظه ای که بلیک کشته میشه خیلی خوبه،اما از اون به بعدش خیلی چیزی خاصی نبود به نظرم 53258zu2qvp1d9v

در عوض فیلم Interstellar رو دوست دارم
در کل به نظرم بهترین فیلم کریستوفر نولان باشه چون عموماً خیلی مفاهیم خاصی رو مطرح میکنه
تغییرات ایجاد شده در زمین، آینده بشر، رمز و راز اجرام آسمانی و قابلیت سکونت برخی سیارات و مهمتر از همه مفهوم عشق و فداکاری؛ اینها مسائل خیلی مهمی هستن
البته من همه فیلم های نولان رو نمی‌پسندم
مثلاً فیلم Tent بازم بحث ساختار زمان رو مد نظر قرار داده اما واقعاً با interstellar قابل قیاس نیست 53258zu2qvp1d9v
یا مثلاً فیلم Dunkirk رو وقتی دیدم بعدش بابت زمانی که براش صرف کردم پشیمون شدم 106
اما از طرفی مجموعه The dark knight به نظرم خوب بود 65

آقا توی یه نقد چندین فیلم رو معرفی کردیم Khansariha (49)

فیلم شاتر آیلند رو تا حالا ندیدم 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
53258zu2qvp1d9v فارست گامپ را من دیدم. بسی جالبه Khansariha (13)  واقعا فکر نمیکردم آقاهه به هم چین زندگی ای برسه 4chsmu1

ولی خیلی سانسور شده ببینید.  53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
سلام دوستان اگه میشه یه فیلمی رو معرفی کنید که فضای درس و مدرسه داشته باشه  4chsmu1

البته که جالب هم باشههههه
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان