عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

سلام چطورید.

در سال ۲۰۱۰ در آمریکا ویروسی پخش شده‌است (از سال ۲۰۰۹) که انسان‌ها را از حالت نرمال خود خارج کرده و نوعی از هاری است. همۀ مردم تبدیل به افراد هاری شده‌اند که انسانیت خود را از دست داده‌اند. از خصوصیات این موجودات این است که نمی‌توانند در روشنایی زنده بمانند. در نتیجه شب‌ها بیرون می‌آیند و دست به تخریب شهر می‌زنند.

تنها یک نفر در این شهر سالم است. دکتر رابرت نویل کسی است که هنوز انسان مانده‌است. او زندگی و ساعت خود را طوری برنامه‌ریزی کرده‌است که فقط روزها از خانه بیرون بیاید و هیچ‌گاه در تاریکی نرود. تنها همدم او سَم، سگ اوست.

دکتر رابرت نویل روزها به شکار مبتلایان می‌رود تا روی آن‌ها داروهایی که برای درمان می‌سازد را امتحان کند. او طی این سه سال به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌است.

از طرفی او یک افسردگی دائمی گرفته‌است. در یکی از درگیری‌ها سَم هم دچار ویروس زامبی می‌شود و مجبور به کشتن او می‌شود. این افسردگی ناشی از تنهایی تشدید می‌شود.

شب بعد که او می‌خواهد تمام موجوداتی را که باعث مرگ سم شده‌اند زیر ماشین له کند، موجودات بر او غالب می‌شوند تا اینکه نور ماشینی آن‌ها را فراری می‌دهد. کسی برای نجات نویل آمده‌است…

[تصویر:  rrym_i-am-legend-2007.jpg]

فاقد صحنه 
(با زبان اصلی می تونید ببینید)
اگه خدایی نکرده توی نا امیدی هستین فیلم ۱۲۷ ساعت رو حتما ببینید.
(1400 فروردين 19، 13:15)HEART نوشته است: سلام فیلمی که معرفی می کنم
از نامزدهای اسکار هست
اسمش 1917
[تصویر:  i7hpwc0uhux6.jpeg]

بهار سال ۱۹۱۷ و در اوج جنگ جهانی اول در شمال فرانسه دو سرباز جوان انگلیسی به نام‌های اسکافیلد و بلیک مأموریتی غیرممکن پیدا می‌کنند: رساندن پیغامی مهم به یک گردان ۱۶۰۰ نفری انگلیسی برای جلوگیری از ورود آن‌ها به کمین مرگبار دشمن که برادر بلیک نیز در بین این ۱۶۰۰ نفر است. این درحالی است که زمان به سرعت برای آن‌ها در حال سپری شدن است.

[تصویر:  Interstellar_2014.jpg]

داستان:این فیلم آینده ای پسا رستاخیزی را نمایش می دهد که در آن بشریت در تکاپوی بقا است و داستان گروهی از فضانوردان را روایت می کند که در جستجوی خانه جدیدی برای بشریت، از یک کرم چاله عبور کرده و حقیقت سیاره های جدید را می پویند …

[تصویر:  mov_966_1_b.jpg]

در سال ۱۹۵۴ دو مارشال ایالات متحده، تِدی دانیلز  و همکار جدیدش چاک ایول  برای بررسی فرار یک بیمار روانی خطرناک، راشل سولاندو ( امیلی نورتیمر)، از بیمارستانی در «جزیره شاتر» در نزدیکی بوستون با کشتی به این جزیره مسافرت می‌کنند.
فیلم 1917 صحنه تحریک کننده نداره
اما فیلمای میان ستاره ای و جزیره شاتر رو سانسور شده ببینید
سلام  intersterral  واقعا قشنگ بود فک نکنم کسی ببینه و پشیمون بشه 
و جزیره شاتر از اون قشنگتره محصوصا اخر فیلم .به شدت پیشنهاد میشه ببینید من ک خیلی دوسش داشتم
خدایا‌
درجستجوی‌آنچه‌برایم‌مقدر‌نکرده‌ای ‌
خسته‌ام‌نکن. 53
فیلم ۱۹۱۷ رو بنده هم دیدم 49-2
زیبا بود 128fs318181
سلام 303
امتحانات میان ترم که تموم شد
خیلی دلم برا فیلم تنگ شده بود Gigglesmile
دیدم دو تا فیلم
خیلی عالی بود 
***نکته مهم حتما سانسور شده***
[تصویر:  large_ba283055-8d49-46e5-afe8-44dbcd7735cd_7bt0.jpg]
 نام گلادیاتور
[b]خلاصه داستان: یک ژنرال رومی مورد خیانت قرار میگیرد و خانواده‌اش توسط یک شاهزاده فاسد قتل عام میشوند. او در پی انتقام‌، بعنوان یک گلادیاتور به روم باز می گردد.[/b]
چند نظر جالب درباره فیلم TENET به کارگردانی کریستوفر نولان
مشکل کسانی که فیلم های نولان می بینند اینکه فقط به موضوع توجه می کنند در اصل هیچ شخصیت پردازی و ابتکاری در کارگردانی دیده نمی شد که خیلی متعجبم کرد از کسی مثل نولان انتظار بیشتر از این داشتم به شخصه فیلمو دوست ندارم و از بدترین فیلم های نولان می دونم ولی پیشنهاد می کنم ببینید فیلم از فیلم های بد نولانه ولی در کل ارزش یبار دیدن داره بالاخره یه شکل جدیدی رو ایجاد کرد ولی همون طور که اشاره کردم خیلی ضعف داشت و جزو فیلم های خوب نولان هم نیست چون همون طور که راجر ایبرت اشاره کرد نولان نصفی کارگردان نصفی نویسنده است و بهتر بود مثل فیلم های قبلیش فقط در یک بخش فعالیت کنه ولی هر دو تارو دست گرفت و کار خراب کرد اگه برادرش می نوشت خودش می ساخت مثل اینترستلار و بتمن یه کار ارزشی می شد

کلا دو نوع ادم بعد دیدن تنت داریم، یا اونایی که میگن خیلی قشنگ بود یا میگن افتضاحه~

عجیب ترین حس نسبت به یک فیلم رو در سال های اخیر به این فیلم دارم نه آنقدر دوسش دارم که به آن نمره شاهکار بدم و در ثناء اش شعر بگم نه آنقدر از آن متنفرم که بتوانم بدترین الفاظ رو نثارش کنم برای همین حتی نمیدونم چه نمره ای بهش بدم ولی یک چیز رو خیلی شدید دارم حس میکنم که این فیلم آغاز جهان سینمایی TENET خواهد بود به نظرم Christopher Nolan سعی کرده یک جهان ارجینال غیر کامیک بوکی برای وارنر خلق کنه که اگر کرونا نبود و فیلم در شرایط عادی اکران میشد احتمال زیاد با فروش بالا موفق به این هدف گذاری میشد برای همین منتظرم در لا به لای اخبار سینما حرف از ادامه دار بودن TENET و گسترش دنیای فیلم بشنوم احتمالا این فیلم سفارش وارنر به Christopher Nolan بوده برای خلق یک جهان سینمایی ارجینال که دست وارنر پرتر باشه برای مبارزه با فیلم های جهان محور دیگه ولی به نظرم نه Christopher Nolan و نه وارنر موفق نبوده اند اگر فیلم رو برای بار دوم دیدید کمی دقت کنید متوجه توئیست ها و اشارات متعدد میشید که این فیلم در یک جهان مختص به خودش داره روایت میشه در اصل داره داد میزنه که من یک قسمت نخواهم بود و منتظر آغاز جهان سینمایی من باشید و همین باعث این سردرگمی من نسبت به این فیلم شده نه آنقدر خوب است که مشتاق قسمت های بعدیش باشم نه آنقدر بد است که یقین کنم برای همیشه ایده ایجاد جهان سینمایی بر پایه اش دفن شده
سلاااام فیلم باز های گرامی 4chsmu1
فیلم اکشن یا تخیلی چی سراغ دارین؟
جدید باشه لطفا ،چون من بیشتر فیلمای این ژانر رو دیدم 49-2
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
 سپاس شده توسط
سلام لطفا نظرتون رو در مورد فیلم های دزدان دریایی کارائیب بگین
دوستش داشتین؟
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 28، 11:22)alone heart نوشته است:
(1400 ارديبهشت 27، 21:29)rahayii نوشته است: سلاااام فیلم باز های گرامی 4chsmu1
فیلم اکشن یا تخیلی چی سراغ دارین؟
جدید باشه لطفا ،چون من بیشتر فیلمای این ژانر رو دیدم 49-2
سلام
اون بالاتر یکی TENET 4chsmu1
INCEPTION
THE PRESTIGE

Tenet رو قبلادیدم راستش زیاد چیزی متوجه نشدم  Hanghead
Inception هم دیدم واقعا اون قدری که میگن جالب نیست
جدید تر از اینا سراغ ندارین  Khansariha (56)
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
 سپاس شده توسط
سلام
دو تا فیلم دیگه رو ندیدم ولی ماتریکس اصلا فیلم جالبی نیست 42
یجورایی گیج کنندس..
من قسمت اول رو دیدم و هیچی متوجه نشدم Gigglesmile
بهتون پیشنهاد میکنم
برای ژانر تخیلی فیلم سنت شکن، دونده مارپیچ و عطش مبارزه رو نگاه کنین Khansariha (56)

اگر هم اکشن و جنگی دوست دارین فیلم بی مصرف ها 4chsmu1
البته هرکدوم از فیلما خودش سه قسمته 65
و حتمااا سانسورشده نگاه کنین Khansariha (69)

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط

سنت شکن 53258zu2qvp1d9v
ژانر: علمی تخیلی،اکشن و هیجان انگیز
[تصویر:  Insurgent-2015-2.jpg]

دونده مارپیچ
ژانر: علمی تخیلی،اکشن و ماجراجویی Khansariha (56) 

[تصویر:  maze_runner.jpg]

عطش مبارزه( بازی های گرسنگی)
ژانر: علمی تخیلی، اکشن daghighan
[تصویر:  The-Hunger-Games-Catching-Fire-2013-UPTV.co_.jpg]

بی مصرف ها
ژانر: اکشن و جنگی 
بهترین فیلمی که تو این ژانر دیدم 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  mov_7051_1-m.jpg]

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط
عطش مبارزه باحاله؟
میتونید مثال بزنید به چه فیلمایی شباهت داره؟
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 10، 14:22)سفیر بهشت نوشته است: عطش مبارزه باحاله؟
میتونید مثال بزنید به چه فیلمایی شباهت داره؟

من خیلی وقت پیش دیدم ولی تا جایی که یادمه خیلیییی خوبه Khansariha (69)
فیلم که الان حضور ذهن ندارم
ولی داستانش درباره اینه که هرسال دو نفر از هر قبیله رو میبرن برای مسابقه..مسابقش هم تلاش برای زنده موندن و بقا هست..بکش تا کشته نشی 4chsmu1
اونا میمیرن تا مردمشون زنده بمونن Hanghead

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

سپاس شده توسط
که اینطور
مچکرم ازتون.
 سپاس شده توسط
کسی اگه از ژانر فانتزی یا درام یا ترسناک ، فیلمی دیده که دوست داشته ممنون میشم معرفی کنه.
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان