عزیز : .:.::. نظرسنجی چله گروهی جدید .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن قهرمان‌های پاکی؛ خانم ها: Roza-r ، رها Y ، بهاران ، عارفه و آقایان: ورزش گریز ، poorang ، Ragnar ، _shayan_ ، سرباز گمنام ، تواب * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

سلام
دام کاب یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب‌پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه می‌کند. او یک گروه چیره‌دست از روان‌کاوان و معماران زبردست دارد که همراه او مخفیانه وارد خواب‌های دیگران شده و سعی در کشف و ربودن اطلاعات دارند.
***سانسور شده دیده شود***
دوستان این فیلم نسخه سانسور شده اش توسط صدا و سیما خوب نیستش چون متوحه داستان فیلم نمیشید و ممکنه براتون پیجیده شه

[تصویر:  1dv9_7106ulyy2ll._ac_sl1111_.jpg]

فارست گامپ ، مرد ساده‌دلی است که در ایستگاه اتوبوسی منتظر نشسته‌است. با آمدن خانمی، خود را معرفی می‌کند و داستان زندگیش را تعریف می‌کند....

[تصویر:  4ulx_61a9gncra3l._ac_sx522_.jpg]

سانسور شده دیده شود

سریال هم
THE QUEENS GAMBIT=ملکه شطرنج
مینی سریال هست که 7 قسمته
خیلی عالیه حتما ببینید ولی **سانسور شده**
 داستان خیالی دربارهٔ زندگی یک نابغه شطرنج یتیم به نام بث هارمون است. او از سن ۹ تا ۲۲ سالگی تلاش می‌کند بزرگترین شطرنج باز جهان بشود در حالی که با مشکلات عاطفی و وابستگی به مواد مخدر و الکل دست و پنجه نرم می‌کند. داستان از اواسط دهه ۱۹۵۰ آغاز و تا دهه ۱۹۶۰ ادامه دارد
[تصویر:  mqnt_71+nx8mwnql._ac_sy679_.jpg]
غصه داریم اما اونو قصه نمی کنیم!
تا خلق بقیه تنگ نشه
53258zu2qvp1d9v فارست گامپ را من دیدم. بسی جالبه Khansariha (13)  واقعا فکر نمیکردم آقاهه به هم چین زندگی ای برسه 4chsmu1

ولی خیلی سانسور شده ببینید.  53258zu2qvp1d9v
سلام دوستان اگه میشه یه فیلمی رو معرفی کنید که فضای درس و مدرسه داشته باشه  4chsmu1

البته که جالب هم باشههههه
فرمول ترک

1) تحمل کنی میگذره  Khansariha (69)
2) هیچی نیست جز یه لحظه vayy  
3) اعتیاد آوره 117
4) همیشه بعدش به خودت  میگی میتونستم تحمل کنماا اینو قبل شکست یادت باشه 128fs318181
5) توکل بر خدایت کن / کفایت میکند حتما

اگه سقوط کنی بالت میشکنه  53258zu2qvp1d9v
و اوج گرفتنت سخت میشه  Hanghead

سپاس شده توسط
سلام چطورید.

در سال ۲۰۱۰ در آمریکا ویروسی پخش شده‌است (از سال ۲۰۰۹) که انسان‌ها را از حالت نرمال خود خارج کرده و نوعی از هاری است. همۀ مردم تبدیل به افراد هاری شده‌اند که انسانیت خود را از دست داده‌اند. از خصوصیات این موجودات این است که نمی‌توانند در روشنایی زنده بمانند. در نتیجه شب‌ها بیرون می‌آیند و دست به تخریب شهر می‌زنند.

تنها یک نفر در این شهر سالم است. دکتر رابرت نویل کسی است که هنوز انسان مانده‌است. او زندگی و ساعت خود را طوری برنامه‌ریزی کرده‌است که فقط روزها از خانه بیرون بیاید و هیچ‌گاه در تاریکی نرود. تنها همدم او سَم، سگ اوست.

دکتر رابرت نویل روزها به شکار مبتلایان می‌رود تا روی آن‌ها داروهایی که برای درمان می‌سازد را امتحان کند. او طی این سه سال به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌است.

از طرفی او یک افسردگی دائمی گرفته‌است. در یکی از درگیری‌ها سَم هم دچار ویروس زامبی می‌شود و مجبور به کشتن او می‌شود. این افسردگی ناشی از تنهایی تشدید می‌شود.

شب بعد که او می‌خواهد تمام موجوداتی را که باعث مرگ سم شده‌اند زیر ماشین له کند، موجودات بر او غالب می‌شوند تا اینکه نور ماشینی آن‌ها را فراری می‌دهد. کسی برای نجات نویل آمده‌است…

[تصویر:  rrym_i-am-legend-2007.jpg]

فاقد صحنه 
(با زبان اصلی می تونید ببینید)
با کسانی که مشغول نبرد  سختی هستند
مهربان باشید 53
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 23، 19:38)آبی آسمانی نوشته است: سلام دوستان اگه میشه یه فیلمی رو معرفی کنید که فضای درس و مدرسه داشته باشه  4chsmu1

البته که جالب هم باشههههه

سلام و درود 
فیلم بازی تقلید را ببینید
سریال هم suits
هردو حتما سانسور شده
تا خلق بقیه تنگ نشه
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 23، 18:53)_رعنا_ نوشته است: 53258zu2qvp1d9v فارست گامپ را من دیدم. بسی جالبه Khansariha (13)  واقعا فکر نمیکردم آقاهه به هم چین زندگی ای برسه 4chsmu1

ولی خیلی سانسور شده ببینید.  53258zu2qvp1d9v

بله کاملا درست گفتید
این فیلم بسیار انگیزشی هست
و از رتبه های برتر imdb
االبته این فیلم برای من به اندازه inception قشنگ‌ نبود
زندگی به من اموخت هر ادمی هر چیزی که بخواهد می شود
بخواهید تا به شما داده شود
تا خلق بقیه تنگ نشه
https://uupload.ir/view/video_2021-04-22..._gxwh.mp4/
30 ثانیه
ببینین بگین تحت تاثیر موسیقی قرار گرفتین؟
تا خلق بقیه تنگ نشه
 سپاس شده توسط
اگه خدایی نکرده توی نا امیدی هستین فیلم ۱۲۷ ساعت رو حتما ببینید.
■♡یا صاحب الزمان♡■
■♡به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی♡■

■♡به یاد شهید عباس آسمیه♡■

■♡به یاد شهید حمید سیاهکالی مرادی♡■

■♡به یاد شهید ابراهیم هادی♡■

■♡به یاد شهید بابک نوری♡■

■♡به یاد شهید عارف کایدخورده♡■

■♡به یاد شهید محمودرضا بیضایی♡■

■♡به یاد شهید غازی علی ضاوی♡■

■♡به یاد شهید روح الله قربانی♡■

■♡به یاد شهید محسن حججی♡■

پیامبر (ص): «بنده ای نیست كه به وقت های نماز و جاهای خورشید اهمیت بدهد، مگر این كه من سه چیز را برای او ضمانت می كنم: برطرف شدن گرفتاری ها و ناراحتی ها، آسایش و خوشی به هنگام مردن و نجات از آتش.»
صلوات فرستادن انسان را در ۳ عالم بیمه میکند.
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 19، 14:15)HEART نوشته است: سلام فیلمی که معرفی می کنم
از نامزدهای اسکار هست
اسمش 1917
[تصویر:  i7hpwc0uhux6.jpeg]

بهار سال ۱۹۱۷ و در اوج جنگ جهانی اول در شمال فرانسه دو سرباز جوان انگلیسی به نام‌های اسکافیلد و بلیک مأموریتی غیرممکن پیدا می‌کنند: رساندن پیغامی مهم به یک گردان ۱۶۰۰ نفری انگلیسی برای جلوگیری از ورود آن‌ها به کمین مرگبار دشمن که برادر بلیک نیز در بین این ۱۶۰۰ نفر است. این درحالی است که زمان به سرعت برای آن‌ها در حال سپری شدن است.

[تصویر:  Interstellar_2014.jpg]

داستان:این فیلم آینده ای پسا رستاخیزی را نمایش می دهد که در آن بشریت در تکاپوی بقا است و داستان گروهی از فضانوردان را روایت می کند که در جستجوی خانه جدیدی برای بشریت، از یک کرم چاله عبور کرده و حقیقت سیاره های جدید را می پویند …

[تصویر:  mov_966_1_b.jpg]

در سال ۱۹۵۴ دو مارشال ایالات متحده، تِدی دانیلز  و همکار جدیدش چاک ایول  برای بررسی فرار یک بیمار روانی خطرناک، راشل سولاندو ( امیلی نورتیمر)، از بیمارستانی در «جزیره شاتر» در نزدیکی بوستون با کشتی به این جزیره مسافرت می‌کنند.
فیلم 1917 صحنه تحریک کننده نداره
اما فیلمای میان ستاره ای و جزیره شاتر رو سانسور شده ببینید
سلام  intersterral  واقعا قشنگ بود فک نکنم کسی ببینه و پشیمون بشه 
و جزیره شاتر از اون قشنگتره محصوصا اخر فیلم .به شدت پیشنهاد میشه ببینید من ک خیلی دوسش داشتم
خدایا‌
درجستجوی‌آنچه‌برایم‌مقدر‌نکرده‌ای ‌
خسته‌ام‌نکن. 53
فیلم ۱۹۱۷ رو بنده هم دیدم 49-2
زیبا بود 128fs318181
من یه کشتی گیرم و اجازه نمیدم وسوسه ها من رو خاک بکنن Khansariha (69) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 9، 15:08)سفیر بهشت نوشته است: اگه خدایی نکرده توی نا امیدی هستین فیلم ۱۲۷ ساعت رو حتما ببینید.

برای نا امیدی بیشتر فیلم رستگاری در شاوشنگ رو پیشنهاد میدم 
و اول اینکه رتبه اول سایت imdb  رو داره
در رتبه بندی
یعنی قطع یقین هر کی این فیلم و ببینیه محاله خوشش نیاد
تا خلق بقیه تنگ نشه
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان