عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

[تصویر:  parasite-movie.jpg]
[تصویر:  21038075_20130909110053289.jpg]
[تصویر:  MV5BOTMyYTIyM2MtNjQ2ZC00MWFkLThhYjQtMjhj...75_AL_.jpg]

سلام این سه فیلم تقریبا توی یک ژانراجتماعی  هستن 
طبقات اجتماعی نشون دادن

اول platform  بعد parasite  و در اخر هم snowpiercer
دیدید جدی جدی باربی اپنهایمر رو تو فروش زد Vamonde
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1402 مرداد 7، 23:39)karma نوشته است: دیدید جدی جدی باربی اپنهایمر رو تو فروش زد Vamonde

جریان باربی و اپنهایمر و نمیدونم  65

ــــــــــــــــــــــــــــــ

خب مبحث فیلم و با ی فیلم ترسناک میخوام استارت بزنم  4chsmu1 

فیلم run 
ژانر ترسناک، راز الود و هیجان انگیز
  امتیاز 6.7  53258zu2qvp1d9v

خلاصه : فیلم فرار کن (Run) داستان دختر نوجوانی را روایت می کند که به جای مدرسه رفتن، در خانه درس می خواند و کم کم نسبت به مادرش مشکوک می شود زیرا فکر میکند او راز مهیبی را پنهان می کند.

نظر من : نقد های این فیلم و نخوندم ، اگر میخواید فیلم ترسناگ ببینید اما از طرفی هم دلش و ندارید بهتون پیشنهاد نمیکنم  Khansariha (56) من نظرم و در ی کلمه ی فیلم مریض خلاصه میکنم . داستان عجیبی داره و بازیگری سارا پلسون خیلی قشنگه . 

[تصویر:  Run-2020.jpg]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
نقل قول: جریان باربی و اپنهایمر و نمیدونم  [تصویر:  65.gif]

دوتا فیلم غولن که باهم اکران شدن 
اپنهایمر جدید ترین فیلم کریستوفر نولانه و یه تیم بازیگری خفن داره کیلین مورفی و رابرت جونیور و فلورنس پیو و ... درمورد زندگی رابرت اپنهایمر مخترع بمب اتمه 
باربی هم یه فیلم مسخره و بچگونه و پر از رنگ صورتی و به شدت فمینیستیه که تنها نکته مثبتش مارگو رابیه Khansariha (56)
پ.ن:سعی کردم بدون جانب داری توضیح بدم 4chsmu1
نقل قول: فیلم run 
ژانر ترسناک، راز الود و هیجان انگیز
  امتیاز 6.7  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

من اینو دیدم 22

فیلمش اصلا ترسناک نیست بیشتر همون راز آلود و اعصاب خرد کنه  Khansariha (56)
در کل برا کسی که دلش بخواد یه کم سر به سر سلامت روانش بزاره خوبه 4chsmu1
 سپاس شده توسط
نقل قول: دوتا فیلم غولن که باهم اکران شدن 
اپنهایمر جدید ترین فیلم کریستوفر نولانه و یه تیم بازیگری خفن داره کیلین مورفی و رابرت جونیور و فلورنس پیو و ... درمورد زندگی رابرت اپنهایمر مخترع بمب اتمه 
باربی هم یه فیلم مسخره و بچگونه و پر از رنگ صورتی و به شدت فمینیستیه که تنها نکته مثبتش مارگو رابیه [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
پ.ن:سعی کردم بدون جانب داری توضیح بدم [تصویر:  4chsmu1.gif]

من فکر میکردم باربی ی فیلم بچگونه با رنگ های صورتی هست ولی یکی از زیباترین فیلم هایی بود ک نگاه کردمش . پیام کاربردی داشت و پایان بندی خیلی جالبی داشت . فمینیستی نبود 53258zu2qvp1d9v 

اپنهایمر و فقط نیم ساعتش و نگاه کردم و اون نیم ساعتم ده بار دیدم تا بفهمم چ ب چیه ، کامل نگاهش نکردم .
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سریال ونزدی و نگاه کردم و خیلی قشنگ بود  53258zu2qvp1d9v 

خلاصه :  ونزدی آدامز پس از ریختن پیرانیاهای زنده به استخر مدرسه، برای تلافی از تیم واترپلو پسران که برادرش پاگزلی را اذیت می‌کنند، از مدرسه اخراج می‌شود. این باعث می‌شود که والدینش، گومز و مورتیشیا آدامز، او را در دبیرستان خود، آکادمی نِوِرمور در شهر جریکو، ورمانت ثبت نام کنند، که یک مدرسه خصوصی برای طردشدگان هیولایی است. شخصیت سرد و بی عاطفهٔ ونزدی و طبیعت سرکش او، برقراری ارتباط با همکلاسی‌هایش را برای او دشوار می‌کند و باعث می‌شود که او با مدیر مدرسه درگیر شود. با این حال، او متوجه می‌شود که توانایی‌های روانی مادرش را به ارث برده‌است که به او اجازه می‌دهد یک معمای قتل محلی را حل کند.

[تصویر:  250px-Wednesday_Netflix_series_poster.png]

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سریال وکیل ووی خارق العاده ک ی سریال خیلی قشنگ کره ای هست این شب ها از شبکه دو پخش میشه  53258zu2qvp1d9v

خلاصه : درباره یک وکیل 27 ساله مبتلا به سندرم آسپرگر است که به دلیل بهره هوشی بالای 164، حافظه چشمگیر و فرآیند تفکر خلاق در بالاترین سطح کلاس خود از دانشگاه ملی معتبر سئول برای کالج و دانشکده حقوق فارغ التحصیل شد. با این حال، او هنوز هم وقتی صحبت از تعاملات اجتماعی به میان می‌ آید، با مشکل مواجه است و …

پ ن : یکی از قشنگی های این سریال نکات آموزشی در مورد نهنگ ها بود ک من و هیجانزده میکرد . شب ها ساعت 9/30 از شبکه 2 پخش میشه .

[تصویر:  Extraordinary-Attorney-Woo-e1679892367656.jpg]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
[تصویر:  91jkH3eQKcL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg]

[تصویر:  MV5BMTA3MTcxNjE0NzNeQTJeQWpwZ15BbWU4MDc3...x._V1_.jpg]

درود این فیلمارو ما دیدیم کیف کردیم 6

انجمن شاعران مرده ژانر درام 

و دومی افسانه ۱۹۰۰ ژانر درام
اولی درباره یه معلم ادبیاته که با یه سبک جدیدی ادبیات تدریس می‌کنه...

دومی هم درباره یک نوزاده که تو کشتی جا میمونه و اونجا بزرگ میشه و از پیانو خوشش میاد و جذب پیانو میشه...
چقدر دلم برای کانون و پست گذاشتن تنگ شده بود
از اونجایی که از معدود تفریح هایی که تو کشور عزیزمون باقی مونده فیلم دیدنه منم چندتا فیلم خوب که جدیدا اومدن را معرفی کنم و برم
البته احتمالا قبلا معرفی شدن ولی بازم خالی از لطف نیست گفتنش

فیلم anatomy of a fall که فرانسویه و ژانر معمایی داره

مینی سریال dear child که آلمانیه و اون هم ژانر معمایی داره

فیلم oppenheimer با بازی فوق العاده کیلیان مورفی که نه فیلمش نه موضوعش نیاز به معرفی نداره

سریال انیمه attack on titan که البته جدید نیست اما فصل آخرش امسال اومد، اگه این سریال را میخواین ببینین حواستون باشه اسپویل نشه
53
 سپاس شده توسط
سلام 303 

(1402 بهمن 11، 19:00)جناب خان نوشته است: فیلم anatomy of a fall که فرانسویه و ژانر معمایی داره

قبلاً بهم پیشنهاد شده بود ولی دوبله سانسور شده اش رو پیدا نکرده بودم 39

نقل قول: فیلم oppenheimer با بازی فوق العاده کیلیان مورفی که نه فیلمش نه موضوعش نیاز به معرفی نداره

هنوز ندیدمش و احتمالاً تا یک سال آینده هم نبینم 42 
نمیدونم چه حالتیه که اگه زیاد تعریف یه فیلمو بشنوم، دلم نمیخواد برم سراغش 29 
مثلاً میان‌ستاره‌ای رو 3 سال بعد از اکرانش تماشا کردم 65 

نقل قول: سریال انیمه attack on titan که البته جدید نیست اما فصل آخرش امسال اومد، اگه این سریال را میخواین ببینین حواستون باشه اسپویل نشه

تا فصل سوم برام جذاب بود ولی بعدش دیگه نه 53258zu2qvp1d9v 
آخرین بار که تماشا کردم، تا یه قسمت مونده به آخر رسیدم و دیگه رها کردم 4chsmu1 

منم فیلم outfit (لباس) رو پیشنهاد میدم.

[تصویر:  MV5BYWQ0NWUyMjktYjg4Yy00NmY3LTg2YzEtNWY5...X1000_.jpg]

یه فیلم در ژانر جنایی و درام.
درباره اش اومده:
درباره خیاطی زبردست است که باید در برابر گروه خطرناکی از گانگسترها ذکاوت بیشتری به خرج دهد تا بتواند از شبی مرگبار جان سالم به در ببرد.

پایانش یه کم غیر قابل پیش‌بینیه 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان