امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

سلام

خدا قوت ستاره سهیل خانم

درباره قولم پرسیدین، روم نمیشه بگم1276746pa51mbeg8j هر کاری میکنم نمیتونم توجهمو جمع کنم1276746pa51mbeg8j ولی سعیمو میکنم

صبح:

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

یا حسین53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

خدا قوت به خانوم ستاره سهیل و خانوم مسافر کوچولو

صبح:[تصویر:  l.gif]

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

و قسمت دوم قولمو حاضر بودم نمازای قضامو همون روز میخونم53

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

مغرب و عشای دیروز : آبی
صبح : قرمز (قضا شو خوندم)
ظهر و عصر : آبی
مغرب و عشای امروز هنوز نخوندم

ستاره سهیل Khansariha (8)

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دوستای خوبم Khansariha (18)

صبح >
    ظهرعصر>
مغرب عشا> ♥♥

خدا جونم معذرت میخوام امروز نتونستم به عهدم وفا کنم.1276746pa51mbeg8j ولی قضای نمازمو خوندم 53258zu2qvp1d9v فردا بیشتر تلاش میکنم.

آقا میلاد مرسی به خاطر اعلام وضعیت Khansariha (8) عیبی نداره نتونستید کامل به عهدتون وفا کنید. هنوز اول راهیم و تا وقتی زنده ایم وقت داریم برای تلاش کردنcheshmak

آقا رضا - دی مرسی به خاطر اعلام وضعیت قشنگتون. 317آفرین خیلی خیلی عالی شروع کردید. مطمئنم عالی تر هم ادامه می دیدclapping
آقا عطا مرسی به خاطر اعلام وضعیت منظمKhansariha (8) نمازاتون که عالیه. اگه یه کم هم بیشتر سعی کنید مطمئنم میتونید با توجه کامل و خیلی خیلی عاشقانه بخونیدشKhansariha (48)

بابابزرگ303خیلی خوبه که بازم تونستید  به قسمت دوم قولتون عمل کنیدclappingبرای قضا نشدن نمازای صبحتونم میتونید ساعت خوابتونو یه کم تغییر بدید یا نماز صبحتونو دیرتر یعنی نزدیک طلوع آفتاب بخونید یا از یکی مثلا یه دوست خواهش کنید صبح ها برای نماز صبح  بهتون زنگ بزنه و بیدارتون کنه ( البته اگه دوستی داشته باشید که نماز بخونه 1276746pa51mbeg8j آخه دوستای من ... )

می توانم عزیزم Khansariha (18) خیلی خیلی خوش اومدی. مرسی به خاطر اعلام وضعیت قشنگتKhansariha (8) ایشالا نماز مغرب و عشایی که هنوز نخوندی فردا آبی میشه دیگه clapping منتظریما cheshmak

از همه تون متشکرم بچه ها 317

[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلام به همه بخصوص ستاره جون

من اول هفته پیشم رو تکمیل کنم :
نماز صبح *******
نماز ظهر و عصر*******
نماز مغرب و عشا *******

و بعدش اینکه منم هستم42 فقط با اجازه من دیر به دیر اعلام وضعیت میکنم ولی حتما اعلام میکنم cheshmak

عهد عاشقانه برای ماه محرم

1. ستاره سهیل : قول میدم تو این ماه همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه و سعی کنم اول وقت بخونم.[تصویر:  8.gif]

2. سنا: قول میدم نمازام مخصوصا نماز صبحم اول وقت باشه و با حضور قلب و خالصانه باشه [تصویر:  8.gif]

3. سها : قول میدم نمازامو علاوه بر جماعت و اول وقتی با تمرکز و خلوص و دقت بخونم..[تصویر:  8.gif]

4. علیرضا 68 : قول میدم همه نمازامو بخونم حتی اگه قضا بشه بخونمش و پشت گوش نندازم[تصویر:  8.gif]

5-سورد313: قول میدهم همه نمازامو اول وقت بخونم و اگه نماز صبحم اول وقت نشد حداقل قضا نشود[تصویر:  8.gif]

6. میلاد میلانو : قول میدم نمازامو بخونم و حتی الامکان سر وقت بخونم [تصویر:  8.gif]

7. دایموند : قول میدم نمازام رو بخونم و نماز صبح که چند روزه داره قضا میشه رو در وقت خودش بخونم[تصویر:  8.gif]

8. رضا - دی : قول میدم که نمازامو بخونم ( تاکید میکنم فقط بخونم ) [تصویر:  8.gif]

9. عطا : قول میدم نمازامو با تمرکز و توجه بیشتر بخونم [تصویر:  8.gif]

10. می توانم : قول میدم همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه [تصویر:  8.gif]

11. کیمیا : قول میدم نماز صبحمو اول وقت بخونم53
یا عباس
سلام

صبح :

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

ممنونم از ستاره سهیل عزیز
نماز صبح امروزم دیر شد
یکم تنبلیم میشه زود بیدار شم

در مورد حضور قلب هم خیلی سعیمو میکنم اما بازم راضی نیستم

آقا عطامنم سعی میکنم به معنی نماز توجه کنم تا حواسم پرت نشه
اول وقت خوندن و درست وضو گرفتن و انجام خیلی از مستحبات مثل مسواک زدن و لباس تمیز پوشیدن هم خیلی موثره
راستی گفتید اول وقت بیدار شدن براتون سخته اما چطوری بیدار شدید این دو روز؟؟ 42خیلی خوبه

این رو از سایت شهید آوینی پیدا کردم:

نزديک اذان صبح از طرف مشرق سفيده‏اى رو به بالا حرکت مى‏کند، که آن را فجر اول گويند. موقعى که آن سفيده پهن شد، فجر دوم و اول وقت نماز صبح است. و آخر وقت نماز صبح، موقعى است که آفتاب بيرون مى‏آيد.

http://www.aviny.com
سلام دوستای خوبم [تصویر:  5.gif]

صبح >
    ظهرعصر>
مغرب عشا> ♥♥♥

خدا جونم مرسی که کمکم کردی به قولم عمل کنمKhansariha (8)

واااای !! ببین کی اینجاست ؟!! کیمیا جونم مرسی که اومدی و قول دادی Khansariha (8) 
مطمئنم مثل ما همه سعیتو برای عمل کردن به قولت می کنی. عیبی نداره کیمیاجونم هر وقت تونستی بیا اعلام وضعیت. من سرپرست مهربونیم4fvfcja 
اصلا هم گیر نمیدم برا اعلام وضعیت Smiley-happy114

سنا جونم مرسی به خاطر اطلاعات خوبی که در مورد نماز اول وقت صبح و تمرکز تو نماز بهمون دادی. به من که خیلی کمک کرد. مطمئنم بقیه بچه ها هم ازش استفاده کردنKhansariha (8) 
نمازاتم که خیلی قشنگن. دیگه چی بگم من؟
میگم میخوای بیای سرپرست اینجا شی؟ 424fvfcja

حالا بریم سراغ بقیه :smiley-yell: بچه ها کجاااااااایید؟!!
اونوقت میگن چرا خشن میشی ؟! خب یه شب من نیومدم اعلام وضعیت هیچ کی نیومده 17

بچه هایی که دیشب کانون بودید و نیومدید اعلام وضعیت!!! با شما هستما!!!
 دیشب خودم چند نفری رو تو کانون رویت کردمSmiley-happy114اسم نمیبرم!!!!
خب بچه ها این همه راه زحمت می کشید تا کانون تشریف میارید ما رو هم قابل بدونید یه سر بزنید و اعلام وضعیت کنید42

منتظر اعلام وضعیت های قشنگ همگی تون هستمcheshmak

راستی دقت کردید من چه سرپرست مهربونیم ؟؟؟!!! Smiley-happy114

عهد عاشقانه برای ماه محرم

1. ستاره سهیل : قول میدم تو این ماه همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه و سعی کنم اول وقت بخونم.[تصویر:  8.gif]

2. سنا: قول میدم نمازام مخصوصا نماز صبحم اول وقت باشه و با حضور قلب و خالصانه باشه [تصویر:  8.gif]

3. سها : قول میدم نمازامو علاوه بر جماعت و اول وقتی با تمرکز و خلوص و دقت بخونم..[تصویر:  8.gif]

4. علیرضا 68 : قول میدم همه نمازامو بخونم حتی اگه قضا بشه بخونمش و پشت گوش نندازم[تصویر:  8.gif]

5-سورد313: قول میدهم همه نمازامو اول وقت بخونم و اگه نماز صبحم اول وقت نشد حداقل قضا نشود[تصویر:  8.gif]

6. میلاد میلانو : قول میدم نمازامو بخونم و حتی الامکان سر وقت بخونم [تصویر:  8.gif]

7. دایموند : قول میدم نمازام رو بخونم و نماز صبح که چند روزه داره قضا میشه رو در وقت خودش بخونم[تصویر:  8.gif]

8. رضا - دی : قول میدم که نمازامو بخونم ( تاکید میکنم فقط بخونم ) [تصویر:  8.gif]

9. عطا : قول میدم نمازامو با تمرکز و توجه بیشتر بخونم [تصویر:  8.gif]

10. می توانم : قول میدم همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه [تصویر:  8.gif]

11. کیمیا : قول میدم نماز صبحمو اول وقت بخونم[تصویر:  8.gif]

12. یعنی دوازدهمین عاشق کیه ؟53258zu2qvp1d9v

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.

سلام

خدا قوت ستاره سهیل خانم

واااااای، فکر کنم منظورتون منم 1276746pa51mbeg8j آره دیشب اینجا بودم، اتفاقا تا دیر وقت، ولی یادم رفت1276746pa51mbeg8j آخه من عادت دارم فقط پستای جدیدو میخونم،

چون پستی از قرار عاشقی ندیدیم حتما یادم رفته1276746pa51mbeg8j، اتفاقا دقیقا وقتی سیستمو خاموش کردم، موقع خواب یادم اومد، که اینجا اعلام

وضعیت نکردم1276746pa51mbeg8j

اعلام وضعیت تا دیروز:

صبح:

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

نماز صبح امروزم بیدار نشدم 1276746pa51mbeg8j الانم اذان ظهر گفت برم نماز بخونم Khansariha (8)

راستی عهدامم بهتر شده

یا حسین53
سلام

اعلام وضعیت تا الان (آخه شاید شب نیام اعلام وضعیت):

صبح:

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

از فردا هم تا یه هفته نیستم، منم توی نمازای عاشقانتون دعا کنیدKhansariha (8)

یا حسین 53
سلام

صبح :

ظهر و عصر:★★★

مغرب و عشا:

ممنون ستاره سهیل عزیزمKhansariha (8)
خیلی هم سرپرست خوبی هستیKhansariha (18)

من خداروشکر دیروز و امروز نماز صبحم رو اول وقت خوندم
این دو شب با وضو خوابیدم و قبل خواب هم صلوات وآیت الکرسی خوندم
واقعا موثر بود
تا ساعتم زنگ زد پریدم از خواب 4chsmu1
خدایا شکرت

اما حضور قلبم و توجهم تو نماز هنوز کمه1276746pa51mbeg8j
خدایا کمکمون کن

بچه ها بیاید اعلام وضعیت دیگه
چرا ستاره جون رو عصبانی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiley-yell:

التماس دعا
یا علی53
سلامممممممم ستاره سهیلم بهت سرپرستیتو تبررررررررررررررریک میگمم شک ندارم بی نظیری

الونKhansariha (8)

صبح :★★★★

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام 303

صبح > ♥♥
    ظهرعصر> ♥♥
مغرب عشا> ♥♥♥

1276746pa51mbeg8j روم نمیشد دیشب بیام اعلام وضعیت. دیروز روز خیلی بدی داشتم. شکستن، نمازنخوندن ، به قولام عمل نکردمTears

الون جونم خیلی خوش اومدی. یه قول قشنگم بده53
آقا عطا ممنونم به خاطر اعلام وضعیت 53 دعا میکنم تو این مدت که نیستید هم بتونید به قولتون عمل کنید.
سنا جونم مرسی53
می توانم جونم منتظر یه اعلام وضعیت طلایی و خوش رنگ هستیم53
از همگی ممنونم Khansariha (8)
بچه ها میشه دعام کنید ؟! Khansariha (8)

غمگین و تنها ...

سلام عهد میبندم تا جایی که میتونم نمازامو اول وقت با دقت بیشتری بخونمم

یا علیKhansariha (8)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام

سلام

صبح :

ظهر و عصر:★★★

مغرب و عشا:

ممنون از ستاره عزیزم
التماس دعا
یا علی53
سلام

ستاره جون من دعات میکنم. با حُسن نیتی که تو به بچه های قرار عاشقی کمک میکنی مطمئنم خدا دستتو میگیره و خیلی زود به روزهای خوب ات بر میگردی

من خدا رو شکر این هفته همشو سبز بودم تا الانKhansariha (8)
یا عباس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان