امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

سلام
یعنی میشه ی روزی تمام قرارای عاشقیم سبز باشن؟حتی قرار صبحم؟ سبز با حضور قلب؟( انشالله)

صبـــــــــــــــح:
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا: 

خدایا شکرت [تصویر:  happy-butterfly-smiley-emoticon.gif]
 سپاس شده توسط
صبـــــــــــــــح:   [تصویر:  shy.gif]
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:

این هفته ان شاءالله
صبـــــــــــــــح:   
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:

اینجا رو بخونید

همش درسته ؟ اونجایی که در مورد نماز مودبانه می گن؟
 سپاس شده توسط
طاهر / 23 آذر ماه
صبـــــــــــــــح:    
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا: 

الحمدلله علی کل حال
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
سلام
صبـــــــــــــــح:   
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا: 

///
صبـــــــــــــــح:
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
صبـــــــح :   
ظهر و عصـر :
مغرب و عشا :★★★

امروز که بهتر از دیروز عمل کردم. خدا رو شکر نماز ظهر و عصرم رو هم سعی کردم حواسم پرت نشه.
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
صبـــــــــــــــح:   
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:

صبـــــــــــــــح:★    
ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا:

صبـــــــــــــــح:★     2 2دیگه نمیدونم چیکار کنم 2
ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا:
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
صبـــــــح :   
ظهر و عصـر :
مغرب و عشا :★★★
روزهایی که حضور قلبم در نماز بیشتره، ذهنم کمتر درگیر خ.ا هست. آخه خود حضرت مهدی(ع) گفته هیچ چیز مثل نماز بینی شیطوون رو به خاک نمی ماله. الان قشنگ می تونم حسش کنم.
شما هم امتحان کنید.
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
صبـــــــــــــــح:  Shy
ظهـــر و عصـر:
Shy
مغرب و عشا: Shy
 سپاس شده توسط
پس هم چنانکه آنچه که از خوردنی و آشامیدنی دندان‌هایت را کثیف میکند با مسواک تمیز میکنی، همین گونه هم سعی کن نجاست گناهان را با تضرع و خشوع و شب زنده‌داری و استغفار در سحرگاهان زایل کنی و باطن و ظاهرت را از تیرگی‌های گناهان و انجام معاصی پاکیزه سازی و برای خدا خالص گردانی زیرا پیامبر صلّی اللّه علیه و آله مسواک را مثلی برای مردمان بیدار دل قرار داده باین بیان که مسواک، نباتی است لطیف و پاکیزه، و شاخۀ درختی است شاداب و مبارک، و دندان‌ها آفریده‌ای است که خدای متعال آن را در دهان برای خوردن و جویدن غذا آفریده و سبب اشتهاء طعام و اصلاح معده است، و این جوهر صافی است که بر اثر جویدن غذا آلوده می‌گردد و به واسطۀ آن بوی دهان تغییر میکند و از آن در مغز آدمی فسادی پدید میآید. پس آنگاه که مؤمن زیرک با نباتی لطیف مسواک کند و با مسواک بر آن جوهر صاف کشد آن فساد و تغییر از بین برود و بحال اولش برگردد، همین گونه ذات اقدس حق قلب آدمی را طاهر و صاف آفریده و غذایش را ذکر و فکر و هیبت و تعظیم قرار داده پس آنگاه که این قلب صاف بر اثر تغذیه به غفلت و کدورت آلوده شود با سوهان توبه جلا داده شود و بآب انابه پاکیزه گردد تا بآن حال اول و جوهر صافی که در اصل بود برگردد، خداوند می‌فرماید:
«إِنَّ اللّهَ یُحِبُّ التَّوّابِینَ وَ یُحِبُّ الْمُتَطَهِّرِینَ».

و پیامبر صلّی اللّه علیه و آله فرموده است: بر شما باد بمسواک، و این فرمایش پیامبر صلّی اللّه علیه و آله گر چه در ظاهر بمسواک دندان بر می‌گردد، ولی رسول بزرگوار این معنای باطنی را اراده فرموده است، پس آن کس که در استخراج مثل این امثال مرکب تفکر را بر آستانۀ باب عبرت بخواباند خداوند چشمه‌های حکمت را برای او بگشاید و از فضل خود بر او ارزانی دارد و خدا جزای نیکوکاران را ضایع نسازد. انتهی.
می‌گویم بر کسیکه تصدیق پیامبر صلّی اللّه علیه و آله و آل او نموده سزاوار است که به امثال این سخنان در کمال جدیت تأمل کند و مبادا که این گونه فرمایشات را مهمل گذاشته و یا ضایع سازد بلکه میبایست که این گونه کلمات را جزء اسرار دانسته و این تأویلات حقه بجزئیات عبادت را که در شریعت مقدسه آمده غنیمت بشمارد، و خدا و رسول بزرگوار صلّی اللّه علیه و آله و خلفاء آن حضرت را که حافظین این اسرارند بلکه همۀ کسانیکه این سخنان از آن بزرگواران روایت نموده‌اند سپاسگزار باشد و شکر این نعمت‌های گران قیمت را ادا کند و به انوار این معارف دست یابد و ثمرات و فوائدش را بچنگ آورد و الا آن کس که از این نعمت‌های لطیف حقیقی غافل شود و آنگونه که سزاوار آنها است حق آنها را نگذارد نه تنها نفعی از آنها نبرده بلکه چون پس از اتمام حجت آنها را ضایع ساخته خسران فراوانی نموده است.

سلام
صبـــــــــــــــح :   
ظهـــر و عصـر :
مغرب و عشا : 
 سپاس شده توسط
صبـــــــــــــــح:    
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:

ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:

دلم خوش بود که نماز صبحم اول وقت خوندم...
ولی نماز های بعدی رو خراب کردم ...
حقمه بهم اعتبار منفی بدین .
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
صبـــــــــــــــح:   
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:

ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا:

صبـــــــــــــــح:★     [تصویر:  2.gif] [تصویر:  2.gif]دیگه نمیدونم چیکار کنم [تصویر:  2.gif]
ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا:
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
صبـــــــــــــــح:   
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا: 

///
صبـــــــــــــــح:
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
گلبرگ جان.. خب این ک سکون داشته باشیم و حرکت اضافه نداشته باشیم ک جز وجوب نمازه..
تواضع و توجه هم جز آدابه..
میدونی تعبیری ک من دارم اینه.. خودتو تصور کن جلو ی بزرگی (رئیسی - فرمانده ای-- حاکمی ..) چطوری ادب میکنی؟
این ادب تو نماز باید چندین برابر باشه... ب نظرم این پست همینو میخواد بگه..

و
الحمدلله..

ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا: 

التماس دعا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ممنونم سها خانم.از دیشب دارم بهش فکر می کنم : اینکه  اون سرخاروندن و یا ...هر حرکت اضافه ای که تا حالاداشتم تو نماز  مثلا اشاره کردن با دست و ..
نمازمو باطل کرده و قضاشو لازمه بخونم؟ Hanghead  وضعم پس خیلی خرابه Hanghead  ...میشه گفت نماز نمی خوندم تا حالا Hanghead 
مثل این پست آقای مهدی یار 53258zu2qvp1d9v

صبـــــــــــــــح:
   [تصویر:  shy.gif]
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:

این هفته ان شاءالله
صبـــــــــــــــح:   
ظهـــر و عصـر:

مغرب و عشا:
سلام به همگی
خوبین؟ التماس دعا دارم از همتون
با اجازتون آخر هفته است. منم از همین امروز چهارشنبه شروع میکنم 303