عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

سلام
مبارز جونم، بابابزرگ، تولد دوباره، کیمیا ، سنا و مسافرکوچولوی عزیزم از لطفتون ممنونمKhansariha (8)
امیدوارم بتونم به مسافرکوچولوی عزیزم کمک کنم...

اول از همه باید بگم از وضعیت نمازخوندن خودم خیلی خجالت میکشم 1276746pa51mbeg8j سعی میکنم درستش کنم ...
دیشب داشتم با خودم فکر میکردم ماه محرم فرصت خوبیه  که نمازخوندنمو بهتر کنم. میخواستم به خودم قول بدم که این ماه یه شروع دوباره باشه برای نماز خوندنم. گفتم بهتره بیام اینجا قول بدم . میدونم نمازخوندن شما خیلی بهتر از منه ولی اگه کسی میخواد به خودش، خدا و به بقیه بچه های تاپیک قرار عاشقی قول بده که تو این ماه بیشتر مراقب نماز خوندنش باشه بیاد قول بده.

اگه نماز صبحتون قضا میشه، اگه نمازاتونو اول وقت نمیخونید و ...
بیاید از امروز یعنی اول محرم به خودمون و خدا قول بدیم که تو این ماه بیشتر به قرارعاشقیمون توجه کنیم .  بیاید تو این ماه قرار عاشقیمونو عاشقانه تر کنیم .
منتظرتون هستم Khansariha (8)

عهد عاشقانه برای ماه محرم

1. ستاره سهیل : قول میدم تو این ماه همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه و سعی کنم اول وقت بخونم.

2.  53
3. 53
...
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
اگه نماز صبحتون قضا میشه، اگه نمازاتونو اول وقت نمیخونید و ...
بیاید از امروز یعنی اول محرم به خودمون و خدا قول بدیم که تو این ماه بیشتر به قرارعاشقیمون توجه کنیم .  بیاید تو این ماه قرار عاشقیمونو عاشقانه تر کنیم .
منتظرتون هستم [تصویر:  3.gif]

1. ستاره سهیل : قول میدم تو این ماه همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه و سعی کنم اول وقت بخونم.

2. سنا: قول میدم نمازام مخصوصا نماز صبحم اول وقت باشه و با حضور قلب و خالصانه باشه [تصویر:  8.gif]
3. [تصویر:  8.gif]
...
سلام
چقدر هم ک من خوش قولم..46

1. ستاره سهیل : قول میدم تو این ماه همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه و سعی کنم اول وقت بخونم.53

2. سنا: قول میدم نمازام مخصوصا نماز صبحم اول وقت باشه و با حضور قلب و خالصانه باشه [تصویر:  8.gif]

3. سها : قول میدم نمازامو علاوه بر جماعت و اول وقتی با تمرکز و خلوص و دقت بخونم..[تصویر:  8.gif]
4. 53
.
.
.

خیلی التماس دعا..

در پناه خدا..53
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

آفرین چ قولای قشنگی گذاشتین
التماس دعا
1276746pa51mbeg8j
من انقدر خوش قولم و انقدر تا حالا سعی کردم نماز خون شم نشده دیگه حرفی برای گفتن ندارم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام[تصویر:  3.gif]

امروز سعی کردم به قولم عمل کنم و تا حدودی موفق بودم.

صبح>♥♥
    ظهرعصر>
مغرب عشا>♥♥

بچه ها چه قول دادید و چه نه، اعلام وضعیت یادتون نرهclapping

می توانم جونم

خب ازین حرفا میزنی من خجالت میکشم که با این وضع نمازخوندن و بدقولی هام شدم سرپرست این تاپیک 1276746pa51mbeg8j
اینجا ناامیدی نداریما !!! مثل بقیه کانون که ناامیدی ممنوعه اینجا هم ممنوعه ...

منم بعد از سالهای طولانی که نمازنمیخوندم وقتی تصمیم گرفتم نمازبخونم هزاردفعه به خدا قول دادم ولی نتونستم بهش عمل کنم 1276746pa51mbeg8j امیدوارم ایندفعه بتونم 53258zu2qvp1d9v
گذشته مهم نیست ... خدا منتظرمونه ... بیا از امروز شروع کنیم ...

منتظرت هستیم Khansariha (18)

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.

سلام

ستاره سهیل خانم بهتون تبریک میگم Khansariha (8)

صبح:

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]:gol::gol::gol:
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

صبح:

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

امروز به عهدم وفا کردم خداروشکرKhansariha (8)

التماس دعا
یا علی
سلام

بچه ها کجایید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  بیاید اعلام وضعیت دیگه !!! با زبون خوش نیاید وارد مراحل بعدی میشما :smiley-yell:
بابا بزرگ 303
تولد دوباره ، کیمیا و سناجونم 53258zu2qvp1d9v
می توانم Khansariha (18)
آقا عطا 303
و .......

منتظر اعلام وضعیت های قشنگتون هستم Khansariha (8)

صبح>♥♥♥
    ظهرعصر>♥♥
مغرب عشا>♥♥♥
امروز هم تونستم به قولم عمل کنم ... خداجونم مرسی53

غمگین و تنها ...

سلام303

1. ستاره سهیل : قول میدم تو این ماه همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه و سعی کنم اول وقت بخونم.[تصویر:  8.gif]

3. سها : قول میدم نمازامو علاوه بر جماعت و اول وقتی با تمرکز و خلوص و دقت بخونم..[تصویر:  8.gif]

4. علیرضا 68 : قول میدم همه نمازامو بخونم حتی اگه قضا بشه بخونمش و پشت گوش نندازم53

صبح:

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

خدا قوت به خانوم ستاره سهیل303

التماس دعا
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

ستاره سهیل خانم عصبانی نشین

من اومدم303

صبح:

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

التماس دعا 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

سورد313:
1276746pa51mbeg8j
صبح))))))))))) *****
ظهر و عصر)))) *****
مغرب و عشا))) *****

الحمدالله

1. ستاره سهیل : قول میدم تو این ماه همه نمازامو بخونم و نذارم نمازم قضا بشه و سعی کنم اول وقت بخونم.[تصویر:  8.gif]

4. علیرضا 68 : قول میدم همه نمازامو بخونم حتی اگه قضا بشه بخونمش و پشت گوش نندازم53

5-سورد313: قول میدهم همه نمازامو اول وقت بخونم و اگه نماز صبحم اول وقت نشد حاقل قضا نشود53

التماس دعا
یا علی53
سلام
واسه عهد عاشقانه تو محرم هستم
قولمم خوندن نمازام و حتى المکان سر وقت بخونم.....به اميد خدا
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همگی 303
مخصوصا تازه واردای جمع Khansariha (8)
سنا جونم، مامان سها، بابابزرگ، آقا حسام و آقا میلاد ممنونم که تصمیم گرفتید تو این ماه محرم کنار هم قرارهای عاشقی قشنگ تری رو تجربه کنیم Khansariha (18)

آقا عطا از شما هم ممنونم به خاطر اعلام وضعیت های قشنگ و خوش رنگتون 53

منتظر اعلام وضعیت های قشنگ همگی هستم clapping

4. علیرضا 68 : قول میدم همه نمازامو بخونم حتی اگه قضا بشه بخونمش و پشت گوش نندازم[تصویر:  8.gif]

5-سورد313: قول میدهم همه نمازامو اول وقت بخونم و اگه نماز صبحم اول وقت نشد حداقل قضا نشود[تصویر:  8.gif]

6. میلاد میلانو : قول میدم نمازامو بخونم و حتی الامکان سر وقت بخونم 53

7. ؟؟؟ 53

غمگین و تنها ...

سلام به همه گل های کانون. منم هستم. تموم تلاشم رو میکنم که نمازام رو بخونم و نماز صبح که چند روزه داره قضا میشه رو در وقت خودش بخونم.
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سسسسسسسسسسسسلام303

صبح:1276746pa51mbeg8j

ظهر و عصر:

مغرب و عشا:

خدا قوت به خانوم مسافر کوچولو و خانوم ستاره سهیل[تصویر:  7.gif]

التماس دعا

یا رئوف
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان