عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدیریت بعد از لغزش

(1398 آذر 13، 11:11)123Sanaz123 نوشته است: من شکستم 
بعد کلی تلاش دیشب
دیشب خیلی سخت بود خیلی
ولی همه چی از دست رفت  809197ps94ijjhwg

سلام 

همون نکته ای که تو اورژانس بهتون گفته بودم : 

گرد و خاک های رو لباستونو پاک کنین ، دستتونو بزارین رو زانوتون ، یه یا علی بگید و بلند شین و بعد همادامه ی مسیر.

جوری پوزه ی شیطون رو به خاک بمالونید که خودش نفهمه از کجا خورده . 

موفق باشید .  53
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
ممنونم ازتون 
Thankyou 
اینجانب تصمیممو گرفتم
یه قراری با خدا گذاشتم
قرار گذاشتم اگر ۱۰ روز پاک بودم چیزی که میخوام را تا یکی دوروز بعد اون ده روز بهم بده
از یکی دو ساعت پیش این ده روز شروع شده
چیزی که میخوام بگیرم برام بیش از حد و اندازه مهمه
مطمئنم خدا به قولش عمل میکنه
فقط مونده خودم
که ۱۰ روز خیلی سخت را پیش رو دارم
آخه بعد شکستم دوباره رفتم سراغ فیلتر شکن و .....
یه جورایی خیلی همه چی خراب شد
۱۰ روز اندازه ۱۰۰ روز تلاش میخواد
کمکم کنین لطفا
Khansariha (69) bliss
من میتونمممممممممممممممممممم
Confetti
مــــــــن  گــــــــــند زدم بعد از 21 روز  گـــــــــــــــند 46
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1398 بهمن 2، 19:27)future d نوشته است: مــــــــن  گــــــــــند زدم بعد از 21 روز  گـــــــــــــــند 46

شما 21 روز موفق شدید گرگ سرکش درونتون رو کنترل کنید و بابت این موضوع بهتون تبریک میگم  53
(1398 بهمن 2، 19:27)future d نوشته است: مــــــــن  گــــــــــند زدم بعد از 21 روز  گـــــــــــــــند 46

بنظرم ۲۱ روز خیلی خوبه،ینی عالیه،دلیل لغزشتو حتما بنویس،احساساتی که بلافاصله بعد از خودارضایی میان سراغتو بنویس که یادت نره
(1398 بهمن 6، 2:25)Sadegh_ra نوشته است:

بنظرم ۲۱ روز خیلی خوبه،ینی عالیه،دلیل لغزشتو حتما بنویس،احساساتی که بلافاصله بعد از خودارضایی میان سراغتو بنویس که یادت نره

تا چند دقیقه  بعد از شکست  خوشحالم.. خودمو گول میزنم که همه این کارو میکنن مثلا  فلانیو فلانی... در کل بهانه میارم برا ی  خودم
اما خودمم میدونم حرف مفته........ و بعد از اتمام اون چند دقیقه
تا چندروز دلم میخواد خودکشی کنم  تا میام درست بشم باز گند میزنم  بیشترین رکوردم 4 ماهه که مربوط به 2 ساله پیشه
از اون به بعد بیشتر از 20  روز پاک نبودم
و امروز فکر میکنم تا لب مرز شکستن رفتم  شایدم واقعا شکستم دوباره.. بعد از 11 روز...
الان کاملا قابلیت اینو دارم که زمین دهن باز کنه و من محو بشم
بعد از شکست فقط دلم میخواد ... وجود نداشته باشم  یه جور محو شم انگار هیچوقت نبودم
خیـــــــــلی سخته  فقط همینو میتونم بگم که گاهی فکر میکنم مردن اسون تره
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1398 بهمن 15، 23:37)تا چند دقیقه  بعد از شکست  خوشحالم.. خودمو گول میزنم که همه این کارو میکنن مثلا  فلانیو فلانی... در کل بهانه میارم برا ی  خودم نوشته است: اما خودمم میدونم حرف مفته........ و بعد از اتمام اون چند دقیقه
تا چندروز دلم میخواد خودکشی کنم  تا میام درست بشم باز گند میزنم  بیشترین رکوردم 4 ماهه که مربوط به 2 ساله پیشه
از اون به بعد بیشتر از 20  روز پاک نبودم
و امروز فکر میکنم تا لب مرز شکستن رفتم  شایدم واقعا شکستم دوباره.. بعد از 11 روز...
الان کاملا قابلیت اینو دارم که زمین دهن باز کنه و من محو بشم
بعد از شکست فقط دلم میخواد ... وجود نداشته باشم  یه جور محو شم انگار هیچوقت نبودم
خیـــــــــلی سخته  فقط همینو میتونم بگم که گاهی فکر میکنم مردن اسون تره

اون خوشحالی بخاطر اینه که سطح دوپامین و بقیه‌ی هورمون های مربوط به شادی با این کار خیلی خیلی بالا میره و یکی از مهمترین دلایل اعتیاد ما به خودارضایی همینه،این افزایش ترشح هورمون های شادی از حد طبیعیش زیاد تره و مثل یه ماده‌ی مخدر آدمو یه مدت کوتاهی سرخوش میکنه و باعث میشه به هیچ چیز دیگه ای فکر نکنیم،خیلی از ماها مشکلاتمون رو سکشوالایز میکنیم،مثلا خشم،یا اضطراب و ناراحتیمون رو،وقتی خیلی تحت فشار احساسات منفی هستیم اون احساسات رو سعی داریم با خودارضایی فقط چند دقیقه فراموش کنیم،اما این کار فقط مسکنیه که باعث میشه نه تنها بعد از فروکشه مقدار زیاد هورمون های شادی احساس افسردگی خیلی زیادی بهمون دست بده،بلکه بعد از اینکار دیگه انرژی ای برامون نمیمونه که اون مشکل رو حل کنیم،مثل کسی که دستش شکسته باشه و مسکن های قوی بزنه تا دردش رو حس نکنه،بنظرم اصلا از واژه های خودکشی و اینجور چیزا استفاده نکن چون انرژی منفی خیلی زیادی دارن این کلمات،هیچوقت نا امید نشو...
وقتی خودارضایی رو ترک میکنیم اون مشکلاتی که ما سکشوالایزشون میکردیم دوباره هجوم میارن به سمتمون و باید اینبار باهاشون روبرو بشیم و بجای انکار کردن با همه چیز کنار بیایم و درستشون کنیم،اینارو گفتم چون مشکل خیلی از ماها همینه و خودارضایی به خودیه خود مسئله‌ی اصلی نیست.
در ضمن این رو هم بگم که هیچوقت بخاطر صفر شدن روز شمارت دلسرد نشو،از اول شمردن روز های پاکیت به این معنا نیست که تلاش هات به هدر رفتن و همه چی از اول شروع شده،تو مثل ورزشکاری هستی که یه مدت تمرین کرده و روز مسابقه به حریفش که همون شهوت باشه شکست خورده،بنظرت روز های تمرینت بی فایده بوده یا همونا به قدرت و مهارت تو اضافه شدن برای مسابقات بعدی؟حتی همون شکستت بهترین تجربت میشه واسه مسابقه‌ی بعدی،شکست گاهی لازمه‌ی پیروزیه،پس فکر نکن با هر بار لغزشت از نقطه‌ی صفر شروع میکنی
سالهاست گرفتارم، ولی خدارو شکر تونستم خیلی کنترلش کنم، از وقتی که فهمیدم چی به سرم دارم میارم که حدودا ده سال میشه (قبلش نمیدونستم) خیلی تلاش کردم وباز شکست خوردم ولی اینو یاد گرفتم که نباید ناامید شد. هر بار که شکست می خورم خیلی بهم میریزم و داغون میشم ولی برای چند ساعت، بعدش غسل میکنم و دوباره شروع میکنم. تغریبا هر روز خ.ا میکردم بعضی اوغات روزی دوبار شایدم بیشتر ولی الان یکی دو ماه دووم میارم . به خدا توکل کنید این سایت هم خیلی کمک می کنه ازش قافل نشید.
سلام
من بعد از 17 روز شکستم . احساس خوبی ندارم . ولی الان که میبینم چه عواملی باعث میشه این اتفاق بیفته، میتونم از قبل پیشگیری کنم که دیگه اون عامل جلودار مسیرم نشه .
53
دیگه وقتی شکست خوردی مدیریتش سخته که با شیطان ذهنت در بیفتی
سه شنبه ۸/۴…۰۲:۰۰
ایها الناس Please
نمیدونم ۲ روزه یا سه روزه
دیگه اصلا نمیدونم روزی چند بار دارم میشکنم
نمیتونم  2
(1399 شهريور 7، 14:07)*دختر پاک* نوشته است: ایها الناس Please
نمیتونم  2

تجربه ی من این بوده که معمولا بعد از یه مدت پاکی اگه آدم لغزش کنه لغزش های بعدیهم میان،چونکه اون تصاویر و اعمال هنوز تو ذهنمه وطول میکشه تا از حافظه پاک بشن، معمولا برای خود من تا حالا هر وقت لغزیدم، چند ساعت اول بعد ازلغزش تا ۲۴ ساعت خیلی اعصاب خوردکن و بد بوده ولی اگه این چند روز اول بگذره خیلی بهتر میشه، ولی من از پیامتون نفهمیدم داره بهتون فشار میاد یا اینکه در مورد مدیریت بعد از شکسته؟
(1399 شهريور 7، 14:07)*دختر پاک* نوشته است: ایها الناس Please
نمیتونم  2

اول شکست هات و تموم کن و ی نقطه بزار جلوش.
بعدش برنامه بریز برای ده روزت.
شکست هات با چ بوده؟تصاویر یا تخیل؟هرچیزی ک باعث شکست میشه رو حذف کن.
بی نظم نباش.
ده روز اول سخته اما تو ثابت کردی ک میتونی ،ساناز ب خاطر خودت کاری انجام نمیدی ب ما و کانون فکر کن.ما از پاکی تو امید میگیریم و جلو میریم .اینهمه صفر بودن باعث ناامیدی ماهم میشه.
۲۴ساعته کانونی اما میشکنی هم،یکم بهش فکر کن.اومدی کانون ک پاک بشی از گناه.اگر ب پاکی نرسی پس کانون بودنت چیه؟ب خودت کمک کن.حیفی ب خدا .
تو ماه محرمیم ،پاشو دو رکعت نماز عشق بخون و توبه کن.نیت کن ک نماز عشق میخونی و بعدش هر چ تو دلته بریز بیرون .با خدا حرف بزن و ازش کمک بخواه.
ماهم اینجا هستیم و برات دعا میکنیم.
وقتت و پر کن.تو انسانی و میتونی نیازت و نفست و کنترل کنی.باید بتونی .
زود تند سریع شروع کن ک تو میتونی ،من بهت ایمان دارم  Khansariha (69)
سلام بچه ها
امروز شکست خوردم، ولی در واقع شکست اصلی رو اون موقعی خوردم که فیلتر شکنو از روی گوشیم پاک نکردم، من استفادم از فیلتر شکن به خاطر این بود که داشتم تو یوتیوب یه دوره ی آموزشی میگذروندم، اما یه نکته اینکه هیچ وقت هدفم از نصب فیلتر شکن رفتن به سایتای مستهجن نبوده، ولی هر وقت فیلتر شکن نصب کردم، اولین کاری که کردم رفتن به سایتای مستهجن بوده، و همه ی چند تا شکست اخیرم، به خاطر داشتن فیلتر شکن بوده، برای همین تجربه ی من اینه که سعی کنید به هر دلیلی که فکر میکنید نیازه که فیلتر شکن نصب کنید، ممکنه باعث لغزش بشه، و یه راه دیگه پیدا. کنید و نصب نکنید
سلام سلام
اول از همه باید بگم که حس میکنم این تاپیک مهجور مونده، چون آخرین ارسالی مال خودم بوده اونم سه ماه پیش، ولی این تاپیک خیلی مهم تر از ایناست
حالا بگذریم بریم سراغ بحث اصلی

معمولا آدما حاضر نیستن خودشونو به سختی بندازن مگه اینکه یه دلیل مهمی واسشون داشته باشه
من تو این مدت (که فک کنم هشتادو شیش روز شد) هرکاری کردم که بتونم خودمو حفظ کنم، خیلی تلاش کردم، ولی به هر حال نشد که بشه، توی دقیقه های آخر این هشتادو خورده روز دیگه تقریبا به جنون رسیده بودم،قرار نیست توجیه کنم ولی تمام تلاشمو کردم

میدونم چه روندی رو تا شکست طی کردم،واسه همین نیاز به گفتنش نیست،ولی یه چیزی این دفعه ی آخر اضافه شد و اونم سرما بود،سرما
راستش من بخاطر کنکور و کرونا این چند مدت خیلی و خونه بیرون نمیرم،والبته این روزای سال دقیقا سرد ترین روزاشه و منم تو سرما خیلی ضعیف میشم و احتمال شکستم میره بالا

حالا دیگه گذشته ها گذشته، نمیشه کاریش کرد و مهم ترین کار اینه که باید روی آینده تمرکز کنم، و هدف اول هم ده روزه، ده روز بدون هیچ لغزشی و باید بگم که مهم تر از همه چیز همین روزای اوله،مخصوصا دوسه روز اول، پس محکم میریم سراغشون

پس شد ۸۶ روز
خیلی دوست داشتم صد روز بشم ولی نشد
تمام تلاشمو میکنم که دویاره به اون ۸۶ روز برسم
قول نمیدم که حتما برسم ولی تمام تلاش
/۸۶ روز  best record
.
.
محمد/۲۵آذر
ســلــام 49-2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال