عزیز :.:.::. * شروع مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

عزیز : .:.::. *  مسابقه #پاکی_رمضانConfetti * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدیریت قبل از لغزش، پدافند غیرعامل

چند مورد نیاز بود اضافه کنم و برنامه رو کامل تر کنم

1_مجتبی
2_آرمان
3_ مهتاب
4- پوریا
5_ توبه 18
6_امیر علی
7-سها
8- هادی
9-علیرضا
10- رضا.کاردرست

برنامه ی من :

1- وقتی ذهنم به سمت عوامل تحریک کننده منحرف میشه سعی میکنم با تمرکز روی کارهای دیگه ذهنم رو کنترل میکنم

2- به خودم تلقین می کنم که حتما موفق میشم و هیچ عاملی مانع موفقیت من نخواهد شد

3- یاد تلاشی که تا اینجا برای رسیدن به موفقیت کردم می افتم

4- فرستادن صلوات

5- خوردن یک لیوان آب

6- اومدن به کانون و صحبت با بچه ها

7-دوری از کوچکترین عامل تحریک کننده

8- فیلم رو سعی میکنم حذف کنم یا فیلم هایی ببینم که میدونم مشکلی ندارن

9- میدونم که توی زندگی یکی از عوامل شکست هام همین هست پس برای بهبود شرایط زندگی هم شده باید ترک کنم

10- فاصصله من با خدا خیلی زیاد شده گذشته توی هر شرایطی بودم اول از خدا طلب یاری میکردم ولی الان حتی توی بدترین شرایط هم از خدا غافل میشم

مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
برنامه ی من :

1- وقتی ذهنم به سمت عوامل تحریک کننده منحرف میشه سعی میکنم با تمرکز روی کارهای دیگه ذهنم رو کنترل میکنم

4- فرستادن صلوات

5- خوردن یک لیوان آب

7-دوری از کوچکترین عامل تحریک کننده

9- میدونم که توی زندگی یکی از عوامل شکست هام همین هست پس برای بهبود شرایط زندگی هم شده باید ترک کنم

10- فاصصله من با خدا خیلی زیاد شده گذشته توی هر شرایطی بودم اول از خدا طلب یاری میکردم ولی الان حتی توی بدترین شرایط هم از خدا غافل میشم

11- فیلم تا اطلاع ثانوی تعطیل [تصویر:  i90797_icon-rolleyes.gif]

سلام به همه همسفرهای گل

برای همه ما لحظه هایی خاص پیش میاد که در ان لحظه فاصلمون با شکست و اشتباه دوباره خیلی کم میشه و این تنها در مورد خود ارضایی نیست البته، در اینجا در مورد خود ارضایی می نویسم و میشه این را در مورد تمام کارها تعمیم داد.

ریشه یابی افکاری که من را به سمت دوباره انجام دادن خود ارضایی و یا محرک های خود ارضایی می برد
بعد از پیدا کردن افکار مزاحم ، همون موقع راهکار صحیحی را برای مقابله با اون انتخاب می کردم و "نه" گفتن به وسوسه ها
زیاد به خودم سخت نمی گیریم و مواقعی که از لحاظ روحی شرایط مناسبی ندارم ، وقت بیشتری را به تفریح و قدم زدن و کارهای مورد علاقم اختصاص میدم تا حالم عوض بشه.

گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سپاس شده توسط
من کف دستم رو نگاه می کنم و به ازای هر بند انگشت اسم یکی از 14 معصوم رو میارم و با خودم می گم با چنین دست مقدسی هرگز این کار زشت رو نخواهم کرد
..........................
همون طور که میدونید هر دست انسان 14 بند انگشت داره
حالا واقعا می دونستید؟
4fvfcja
تازه پنج تا هم انگشت داره به نشانه 5 تن آل عبا
التماس دعا
یا حق

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1390 شهريور 5، 10:19)azad نوشته است: سلام اول از همه به همه پیشنهاد می کنم حتما کتاب موفقیت در 20 روز انتونی رابینز رو به خونید و تک تک تمریناتشو انجام بدین در جایی از این کتاب انتونی به یک روش جالب اشاره کرده .زمانی که دچار وسوسه می شید ودر حالت بحرانی قرار می گیرید پشت سر هم از خودتون سوالات ربط و بی ربط بپرسد حتی سوالاتی از خودتون بپرسید که باعث خندتون بشه در صورت امکان با صدایی که خودتون بشنوید وحتی بلند تر این کار رو بکنید.مثلا بپرسید که ایا تا درختان صنوبر به همراه خانواده خود به پیک نیک می روند؟4fvfcjaایا شما حاضرید یک بشقاب جیر جیرک را به قیمت 4000$ بخرید ؟wacko2و.... این کار باعث میشه حلقه های منفی که داره تو ذهنتون شکل می گیره از بین بره .حتما امتحان کنید انشاالله جواب میده.

درست میگن ، اگه وقت شد من ایشالله توی تاپیک روش های تغییر عادت هم این روش رو میارم ف هرچند نمونه اش رو اوردم و دو تا پست دربراه سوالهای عذاب اور و لذت افرین داشتیم ،

ولی میتونه سوال به عنوان یه عامل عوض کننده تمرکز استفاده بشه ، انتونی رابینز دو روش رو برای تغییر ناگهانی تمرکز مهم و قوی معرفی میکنه :

1) پرسیدن سوال
2) حرکت جسمی ناگهانی

ولی سوال باید این طور باشه ، طوری که بدون دادن جواب هم ذهن رو سمت چیزی که میخواییم متمرکز کنه ، مثلن وقت تحریک یا احساس وقتی که باید تمرکزمون رو عوض کنیم بپرسه :

چرا من عاشق ترک و پاکی ام ؟
چرا ترک کردن برام مفیده و باش به آرامش میرسم ؟

سریع و توی همون لحظه این سوالات را بپرسه ، نیازی به دنبال جواب بودن نیست خود پرسیدن سوال ذهن رو سوق میده به فکر کردن در مورد ترک و پاکی ،

البته9 سوالات عذاب آوزم بد نیست ، ولی توی این لحظات نه ، بلکه برای مدیریت قبل از شکست یک نوع تمرکز روی خود گناه یا تحریک هست ، بلکه باید سوالات عذاب اور رو وقتی که حال خوب و تسلط داشتیم از خودمون بپرسیم و البته لازمه همیشه این سوالات رو توی ذهنمون باشه :

چرا من از استمنا متنفرم ؟ چرا حالم ازش بهم میخوره ؟

با استمنا چه چیزی از دست میدم ؟ چه احساسات منفی و تنفر آمیزی برام داره ؟ چه شرایط بدی برام به ارمغان میاره

2) حرکت جسمی ناگهانی

یه ورجه وجه کردن یا حرکت ناگهانیم خیلی موثره یا حرکت عجیب غریبی که معمولن ازمون سر نمی زنه مثل پرش ناگهانی یا کله معلق زدن ، برای عوض کردن فکر و عوض کردن چیزی که میخواییم روش متمرکز بشیم .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
[highlight=#ffffff]سلام منم هستم303
1_مجتبی
2_آرمان
3_ مهتاب
4- پوریا
5_ توبه 18
6_امیر علی
7-سها
8- هادی
9-علیرضا
10- رضا.کاردرست
11-محمد رضا

برنامه ی من:
1-توی اینترنت بدون هدف نرم
2-پشت کامپیوتر بیشتر از 45 دقیقه مداوم نشینم
3-توی جمع باشم
4-چون ما دوتا شبکه ی فیلم ماهواره ای داریم تنهایی اونارو نگاه نکنم
5-هرچی وسوسم گفت بر عکسشو انجام بدم
6-توی حموم با خودم ذکر بگم و حموم رو زود تموم کنم
7-و از این جور چیزا...[/highlight]

[highlight=#ffffff]53[/highlight]
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

1_مجتبی
2_آرمان
3_ مهتاب
4- پوریا
5_ توبه 18
6_امیر علی
7-سها
8- هادی
9-علیرضا
10- رضا.کاردرست
11-محمد رضا
12-سهیل

منم بیام چطوره؟؟؟
1-از فردا نمازا سر وقت...........
2-دید نزدن تو سایتای سه نقطه............
3-رفتن به باشگاه
4-نمیتونم فیلم نبینم.........دیگه شرمنده.
5-بقیه رو بعدا اضافه میکنم.....
[تصویر:  MuALi.png]
منم میخوام باشم 1276746pa51mbeg8j

1_مجتبی
2_آرمان
3_ مهتاب
4- پوریا
5_ توبه 18
6_امیر علی
7-سها
8- هادی
9-علیرضا
10- رضا.کاردرست
11-محمد رضا
12-سهیل
13-رکسانا

- صلوا صلوات صلوات
- بیام اورژانس کانون
- ذهنمو منحرف کنم و هی بگم باشه بعد
- به بعدش فک کنم
- با خودم بگم اگه اینکارو بکنم زیرچشام گود میشه و زشت میشم1276746pa51mbeg8j
- آهنگ گوش بدم

تمرین تو جمع بودنو نمیتونم بکنم چون اکثرا وقتایی که تنهام یا همه خوابن وسوسه میاد سراغم 1276746pa51mbeg8j
فعلا همینا دیگه 42
الان دارم مقاومت میکنم ایشاالله که اتفاقی نمیوفته 317
برنامه ی من :

4- فرستادن صلوات

5- خوردن یک لیوان آب

7-فاصله من با خدا خیلی زیاد شده گذشته توی هر شرایطی بودم اول از خدا طلب یاری میکردم ولی الان حتی توی بدترین شرایط هم از خدا غافل میشم

10- دوری از کوچکترین عامل تحریک کننده

11- محدود کردن تماشای فیلم و سریال

12- جلوگیری از ورود افکار مزاحم (وقتی مانع ورودشون بشید دیگه وسوسه هم نخواهیم شد)

سلام امیر خان ، خطبه 221 بوده من اشتباهی گفتم 222 ، خطبه های 221 و 83
توی تاپیک یاد مرگ هم گذاشتمشون :
(1388 بهمن 11، 14:25)مجتبی نوشته است:
Tears "تکان دهنده" ترین خطبه حضرت علی(ع) رو که درباره مرگه :

به امید این که دلاهامون زنده تر و قلب هامون بیدار تر بشه ، چون وقتی همش رو با هم میذارم ، تاثیرش بیشتره ، این دفعه پستم طولانی تر میشه :
........................................
مقدمه :
" ابن حدید میگوید : از روزی که این خطبه را یافتم تا کنون که پنجاه سال است حدود 1000 بار آن را خواندم و هر بار در دلم ، ترس ، لرزش و پند پذیری تازه ای بوجود آمد"

حضرت علی (ع) :
که درورد خدا بر او باد پس از خواندن آایه ی اول صوری تکاثر ("افزون طلبی شما را به خود مشغول داشته تا انجا که به دیدار قبر ها رفتید؟ " ) فرمودند :

هشدار از غفلت زدگى‏ها

شگفتا چه مقصد بسيار دورى، و چه زيارت کنندگان بيخبرى و چه کار دشوار و مرگبارى!
پنداشتند که جاى مردگان خالى است، آنها که سخت مايه عبرتند، و از دور با ياد گذشتگان، فخر مى‏فروشند. آيا انها به گورهاى پدران خويش مى‏نازند؟
و يا به تعداد فراوانى که در کام مرگ فرو رفته‏اند؟ آيا خواهان بازگشت اجسادى هستند که پوسيده شد؟ و حرکاتشان به سکون تبديل گشت؟ آنها مايه عبرت باشند سزاوارتر است تا تفاخر!
اگر با مشاهده وضع آنان به فروتنى روى آورند عاقلانه‏تر است تا آنان را وسيله فخرفروشى قرار دهند!
اما بدانها با ديده‏هاى کم‏سو نگريستند، و با کوته‏بينى در امواج نادانى فرو رفتند، اگر حال آنان را از خانه‏هاى ويران و سرزمينهاى خالى از زندگان مى‏پرسيدند، پاسخ میدادند:
: (آنان با گمراهى در زمين فرو خفتند، و شما ناآگاهانه دنباله‏روى آنان شديد.)

بر روى کاسه‏هاى سر آنها راه مى‏رويد و بر روى جسدهايشان زراعت مى‏کنيد.
و آنچه بجا گذاشته‏اند مى‏خوريد، و بر خانه‏هاى ويران آنها مسکن گرفته ايد،
و روزگارى که ميان آنها و شماست بر شما گریه و زارى مى‏کند،
آنها پيش از شما بکام مرگ فرو رفتند، و برای رسیدن به آبشخور از شما پیشی گرفتند .

شرح حالات رفتگان

آنها داراى عزت پايدار، و درجات والاى افتخار بودند . پادشاهان حاکم، يا رعيت سرفراز بودند که سرانجام به درون برزخ راه یافتند.
و زمين آنها را در خود گرفت، و از گوشت بدنهاى آنان خورد، و از خون آنان نوشيد. پس در شکاف گورها بى‏جان و بدون حرکت پنهان مانده‏اند. نه از دگرگونيها نگرانند ،
و نه از زلزله‏ها ترسناک، و نه از فريادهاى سخت هراسی دارند ،
غائب شدگانى که کسى انتظار آنان را نمى‏کشد، و حاضرانى که حضور نمى‏يابند،
اجتماعى داشتند و پراکنده شدند، با يکديگر مهربان بودند و جدا گردیدند .
اگر يادشان فراموش گشت ، يا ديارشان ساکت شد، براى طولانی شدن زمان یا دورى مکان نيست،
بلکه جام مرگ نوشيدند،
گويا بودند و لال شدند، شنوا بودند و کر گشتند، و حرکاتشان به سکون تبديل شد، چنان آرميدند که گويا بيهوش بر خاک افتاده و در خواب فرو رفته‏اند.

همسايگانى هستند که با يکديگر انس نمى‏گيرند، دوستانى اند که به ديدار يکديگر نمى‏روند، پيوندهاى شناسايى در ميانشان پوسيده، و اسباب برادرى قطع گرديده است،
با اينکه در يک جا گرد آمده اند تنهايند، رفيقان يکديگرند و از هم دورند، نه براى شب صبحگاهى مى‏شناسند، و نه براى روز شامگاهى، شب، يا روزى که به سفر مرگ رفته‏اند براى آنها جاويدان است.

خطرات آن جهان را وحشتناک‏تر از آنچه مى‏ترسيدند يافتند، و نشانه‏هاى آن را بزرگ‏تر از آن چه مى‏پنداشتند مشاهده کردند.

و براى رسيدن به بهشت يا جهنم ، تا قرارگاه اصلى‏شان مهلت داده شدند، و جهانى از بيم و اميد برايشان فراهم آمد، اگر مى‏خواستند آنچه را که ديدند توصيف کنند، زبانشان عاجز مى‏شد.

پیام مردگان :

حال اگرچه آثارشان نابود، و اخبارشان فراموش شده ، اما چشمهاى عبرت‏بين، آنها را مى‏نگرد، و گوش جان اخبارشان را مى‏شنود، که با زبان ديگرى با ما حرف مى‏زنند و مى‏گويند:
چهره‏هاى زيبا پژمرده، بدنهاى نازپرورده پوسيده شد، و بر اندام خود لباس کهنگى پوشانده‏ايم،
و تنگى قبر ما را در فشار گرفته، وحشت و ترس را از يکديگر به ارث ‏برده ايم. خانه‏هاى خاموش قبر بر ما فرو ريخته، و زيباييهاى اندام ما را نابود، و نشانه‏هاى چهره‏هاى ما را دگرگون کرده است.
اقامت ما در اين خانه‏هاى وحشتزا طولانى است، نه از مشکلات رهايى يافته، و نه از تنگى قبر گشايشى فراهم شد.
مردم!
اگر آنها را در انديشه خود بياوريد، يا پرده‏ها کنار رود،
مردگان را در حالتى مى‏نگريد که
حشرات گوشهايشان را خورده، چشمهايشان به جاى سرمه پر از خاک گرديده، و زبانهايى که با سرعت و فصاحت سخن مى‏گفتند پاره پاره‏شده،
قلبها در سينه‏ها پس از بيدارى به خاموشى گراييده، و در تمام اعضاى بدن پوسيدگى تازه‏اى آشکار شده، و آنها را زشت گردانيده،
و راه آفت‏زدگى بر اجسادشان گشوده شده، همه تسليم‏شده، نه دستى براى دفاع، و نه قلبى براى زارى دارند.
و آنان را مى‏بينى که دل هاى خسته از اندوه، و چشمهاى پرشده از خاشاک دارند،
در حالات اندوهناک آنها دگرگونى ايجاد نمى‏شود و سختى‏هاى آنان برطرف نمى‏گردد.

عبرت از گذشتگان

آه! زمين چقدر اجساد عزيزان خوش سيما را که با غذاهاى لذيذ و رنگين زندگى کردند، و در آغوش نعمتها پرورانده شدند بکام خويش فرو برد.
آنان که مى‏خواستند با شادى غمها را از دل برون کنند، و به هنگام مصيبت با سرگرميها، صفاى عيش خود را بر هم نزنند،

دنيا به آنها و آنها به دنيا مى‏خنديدند، و در سايه خوشگذرانى غفلت‏زا، بى‏خبر بودند که روزگار با خارهاى مصيبت‏زا آنها را درهم کوبيد و گذشت روزگار توانايى‏شان را گرفت،

مرگ از نزديک به آنها نظر دوخت، و غم و اندوهى که انتظارش را نداشتند آنان را فرا گرفت،
و غصه‏هاى پنهانى که خيال آن را نمى‏کردند در جانشان راه يافت،

در حالى که با سلامتى انس داشتند انواع بيماريها در پيکرشان، پديد آمد، و هراسناک به اطبا، که دستور دادند گرمى را با سردى، و سردى را با گرمى درمان کنند روى آوردند که بى‏نتيجه بود زيرا، داروى سردى، گرمى را علاج نکرد، و آنچه براى گرمى بکار بردند، سردى را بيشتر ساخت، و ترکيبات و اخلاط مزاج را به اعتدال نياورد، جز آنکه آن بيمارى را فزونى داد،
تا آنجا که درمان کننده خسته، و پرستار سرگردان، و خانواده از ادامه بيماريها سست و ناتوان شدند، و از پاسخ پرسش‏کنندگان درماندند،

و درباره همان خبر حزن‏آورى که از او پنهان مى‏داشتند در حضورش به گفتگو پرداختند.

سختى‏هاى لحظه مرگ

يکى مى‏گفت تا لحظه مرگ بيمار است، ديگرى در آرزوى شفا يافتن بود، و سومى خاندانش را به شکيبايى در مرگش دعوت مى‏کرد، و گذشتگان رابه ياد مى‏آورد.
در آن حال که در آستانه مرگ، و ترک دنيا، و جدايى با دوستان بود که ناگهان اندوهى سخت به او روى آورد، فهم و درکش را گرفت، زبانش به خشکى گراييد.
چه مطالب مهمى را مى‏بايست بگويد که زبانش از گفتن آنها باز ماند، و چه سخنان دردناکى را از شخص بزرگى که احترامش را نگه مي داشت، يا فرد خردسالی که به او ترحم مى‏کرد ، می شنید و خود را به کری میزد .

همانا مرگ سختى‏هايى دارد که هراس‏انگيز و وصف ناشدنى است، و برتر از آن است که عقل هاى اهل دنيا آن را درک کند.

53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
سلام داش مجتبي واقعا تو 4ساله كه پاكي
من انقدر ترك كردم و توبه شكستم كه باورم نميشه كه ميشه ترك كرد
خدایا ! من را در برابر بعضی از دوستانم محافظت
کن خودم از عهده تمام دشمنانم بر می آیم
secret جان فکر نمیکنم به اندازه من شکسته باشی تا به حال 12 رو ضبدر 8 و ضربدر 7 کن ، جوابش میشه خودارضایی های من طی 7 الی 8 سال 7*8*12 میشه حدود 700 بار . ولی موفق شدم ، توکلت به خدا باشه ،

امام حسن عسکری فرمودند : پر ارزش ترین تلاش ها ، تلاشی که برای ترک گناهان انجام می شود .

یعنی این مبارزه و جهاد پر ارزش ترین کاریه که توی زندگیمون میتونیم انجام بدیم . و بلند ترین و بالاترین همتی هست که توی زندگی به کار بستیم ، و موثر ترین کار برای رسیدن به قرب و رضای خدا .

.
 سپاس شده توسط
(1391 خرداد 9، 18:43)مجتبی نوشته است: secret جان فکر نمیکنم به اندازه من شکسته باشی تا به حال 12 رو ضبدر 8 و ضربدر 7 کن ، جوابش میشه خودارضایی های من طی 7 الی 8 سال 7*8*12 میشه حدود 700 بار . ولی موفق شدم ، توکلت به خدا باشه ،

امام حسن عسکری فرمودند : پر ارزش ترین تلاش ها ، تلاشی که برای ترک گناهان انجام می شود .

یعنی این مبارزه و جهاد پر ارزش ترین کاریه که توی زندگیمون میتونیم انجام بدیم . و بلند ترین و بالاترین همتی هست که توی زندگی به کار بستیم ، و موثر ترین کار برای رسیدن به قرب و رضای خدا .

.

آقا مجتبی
تعداد شکستهای من از شما هم بیشتره
منم واسه قبل از شکستم برنامه های زیادی میچینم ولی نمیدونم چرا تو لحظه حساس کارایی زیادی ندارن
یه زمان تو باشگاه میگفتن روال طبیعی اینه که اندازه وزنت پرس سینه بزنی من هر کاری کردم آخرش نشد.
فکر کنم ترکم واسه من این حالتی شده یعنی بعد یه مدت وسوسه ها کمتر میشن. اما برا من اینجوری نیست هر روز بیشتر از دیروز
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
4fvfcja مهم اینه که سرمایه ات امید باشه ، یه عقل و فطرت داریم ، اون طرف هم نفس و شیطان رو داریم ، این ها مدام توی صحنه های امتحان درگیر میشن ،

مهم اینه که همیشه آخرش برگردی و روت بخدا باشه ،

سعی کن در کل زندگی مخصوصا سال های جوانی اون ساعت ها و روز هایی که گرایش به پاکی و فطرت داره بیشتر از ساعت های بیهودگی و لغو و غفلتت باشه ،

حالا هر مرحله ای از اعتیاد به گناهان یا کارهای بد هم که باشی سعی کن اون طرف خوبه غلبه کنه ،تا هر چقدر که استطاعتش رو داری ، کم کم طرف خوبی ، پاکی . عشق و توجه ات رو به خدا بالا ببر ، باید با توجه به گذشته و نسبت به خودت و روحیات موجودت و پله پله بالا بری . کم کم یه روز بلکل کنده میشی و میبینی کارها برات راحت شده و یه روزی ایشالله میبینی که کار و اراده ات رو اگر نخوای برای خدا بکنی اصلا نمی تونی !
4fvfcja

53 راستی پست هایی که بی ربط به موضوع این تاپیک هستن رو بعد از یه مدت من به تاپیک مربوطش انتقال میدم .
 سپاس شده توسط
سلام
ب نظر من اولین ومهم ترین کاری ک میشه کرد وقتی این وسوسه های شیطانی میاد سراغ آدم باید ب این فکر کنه ک اگه یه آدمی ک خیلی دوسش داره حالا میتونه مادر باشه پدر یه کسی ک خیلی بهش احترام میذاری اگه اون جا بود این کارو میکردی من هر وقت ب این قضییه فکر میکنم از خودم خجالت میکشم
و بعدشم فکر میکنم خدا ک داره میبینتم اگه اون ادم محترم پیشم نیست خدا ک ارزش و احترامش از همه بیشتره خدا ک عشق هممونه ک داره میبنتم و بیخیال انجام این کار میشم
و واقعا خجالت میکشم
این ک تو هر لحظه زندگی خدا یادمون باشه هیچوقت دست ب کاره اشتباهی نمیزنیم و من فکر میکنم خدا همه ی اشتباهاتمونو بخشیده تا الان چون ک خیلی مهربونه البته ب شرط این ک دیگه لذتی تو دلمون برای انجام این کار نباشه
دوست دارم همه این جمله رو بخونن چون خدا باهامون حرف زده ک خیلی نیرو میده ب همه
خداوند متعال به حضرت داوود فرمود:
اگر روی گردانان از من چگونگی انتظارم برای انان مدارایم با انان و اشتیاق مرا به ترک معصیت هایشان می دانستند بدون شک از شوق امدن به سوی من میمردند و بند بند وجودشان از محبت من از هم می گسست53
آرزویی بکن ........

گوش های خدا پر است از آرزو ... و دستانش پر از معجزه....

ارزویی بکن............

شاید بزرگترین خواسته ات کوچکترین معجزه اش باشد!!

آرزویی بکن .......................................
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان