امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقات همگانی (سرپرست: لئا)

عیلرضا جام من بیشتر برنامه های سمت خدا را میبینم اینا را میدانم و همین داستان را به صورت کامل میدانم

ولی باور کن که من از اون کفن دزد هم بیشتر گناه کردم

برای اینکه بدانی من کی هستم پستهای قبلیم را در گروه return to Life بخون
(1390 مرداد 31، 22:43)سحرگاه نوشته است: تو نمیدانی که گناه های من چی است و من از چی دارم میسوزم

چیزی بگم شاید خنده ات بگیره

(( کوچکترین گناه من خودا... است))

تو نمیدانی من کی هستم

معلوم که من نمیدانم که تو کی هستی 4fvfcjaمن که مهم نیستم اونی که تو را می شناسه
و بهتر از خودت تو رو می شناسه اونه که پشتته و دوست داره تو رو ببخشه 53258zu2qvp1d9v
خود ار ... هم کم گناهی نیست گناه کبیره است
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
من که گفتم

((خودا.... کوچکترین و مسخره ترین گناه من است))

چرا باور نمیکنین

اگه میخوایید بگم ؟ ولی حرمت این کانون میشکنه و از حجب و حیا در میاد

ولی به خدا خودمم شرمم میاد که بگم
سحرگاه عزیز من خیلی از پستاتونو دنبال کردمKhansariha (18)

و تو شما اینو میبنم اینو برای ریا نمیگم

ولی به خدا قسم که بخشیدتون

الان نوبت خودتونه که قدم بردارین اولین قدمو هم برداشتین قدم ترک خودار......

خیلی ها اصلان فکر ترکش به ذهنشون هم نمیوفته خیلی ها میوفته ولی گوش نمیدن

شما به تیر غیب اعتقاد دارین

خب بودن شما در اینجا هم تیر غیبی از سمت خدا

ابر و باد مه خورشید وفلک در کارن...................... که تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری

خدا این همه چیز رو به خاطر ما (اشرف موجوداتش آفریده)

همه چی رو هدفدار آفریده

پس حالا به بخشنده بودن خدا ذرهای شک نکن

حر کسی بود که اولین تیر رو سمت سپاه امام حسین(ع) فرستاد امام حسین که جزء برترین بنده های خدا بود

ولی آخرین لحظه برگشت سمت خدا و امام حسین و یارانش و با آغوش باز پذیرفته شد
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ببین من مونده ام اصلا به من و بقیه هیچ ربطی نداره که شما چه گناهی انجام دادی و بزرگیش چقدره
این گناهان بین تو و خداست و اونه که تو رو دعوت کرده و میگه توبه کن تا من ببخشم
خدا خودش وعده داده که هر چقدر هم که گناهانت بزرگه اگر توبه کنی می بخشم
نشان 100 روزه

ولی من نمیتونم تصو کنم که خدا گناه های منو بخشیده

اصلآ نمیتونم بهش فکر کنم
یه چیزی بگم آقا سحر گاه!
راحت. بی رو دربایسی.. من پستاتو تو گروهت نخوندم و نمیدونم چی کارکردی و نمیشناسمت..
ولی هم خودت از همه گناهات خبر داری هم اونی که اون بالاست.. حتی اگه یه سری آدم دورو برت فقط از ظاهر گناهات خبر دارن وتو دیگه باهاشون رابطه نداری..
خودتو وبازم اونی که اون بالاست از دلتم خبر دارین و حتی خوب میدونه که وقت گناه با پرویی مثل خیلی از ماها گفتیم حالا گناه میکنیم بعدش توبه..
تاااااااازه.. خیلی وقتا که حتی خودتم گول زدی و واسه خودت برا گناهات کلاه شرعی ساختی بازم اون که اون بالاست داشت نگاهت میکرد..
حالا با همه این دیدنا با همه این گناها..
راه اینجارو گذاشته جلو پات.. جایی که دغدغه همه بچه هاش توبه هست..
جایی که حتی غیر ... آدمو یاد بقیه گناهاش میندازه..
آقا سحر گاه خیلی بی انصافی که با همه اون گناها خدا آوردتت جلو درش. در توبه شو برات وا کرده.. زمانی گناهاتو یادت انداخته که شب قدرشه..
کنارت واستاده چش ازت ور نمیداره.. داره داد میزنه بنده بگو توبه.. با دلت بگو توبه..
اونوقت تو واسش طاقچه بالا میذاری..
بابا منو تو در حدی نیستیم که تو چنین موقعیتی واسه چنین خدایی رو برگردونیمااااا..
در حدی نیستیم که درشو جلومون وا کنه دستشم دراز کنه.. اونوقت ما دستمونو بندازیم که چی!!!! که بگیم نه من خیلی گناه کردم تو منو نمیبخشی..
نا امید نشو از بزرگترین امید زندگیت.. که همه نگاهش به تو هست.. به بنده ای که بین خیلیییییییییییییییییییییی از بنده های گناه کارش بنظرش لیاقت توبه داشته که آوردتش اینجا..
با دلت توبه کن از همشون..
بخواه که خودش کمک کنه گذشته رو جران کنی.. حتی اگه جبران شدنی نیست.. دل اونایی که رنجوندی رو بدست بیاری.. یا حد اقل براشون دعا کنی..
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
به خاطر اینکه این حربه شیطانه که جلوی دوستیتونو با خدا بگیره

میدونه که اگه به خدا وصل بشین و لذتشو حس کنین

دیگه سمت اون لذتهای گذارا که شیطان شیرین جلوه میده نمیرین

خدا خودش گفته تمامی گناهانو به غیر شرک و حق الناس به شرط توبه میبخشه

تو قران بارها گفته شده

.......................
یا فارج
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ببین مشکل تو همین جاست
حربه شیطان همینه که میگه گناهانت بزرگتر از خداست و خدا نمیتونه تو رو ببخشه اصلا به ببخش خدا فکر نکن
خدا میگه به حرف شیطون گوش نکنید من دوست دارم ببخشمتون فقط کافیه اراده کنید
نشان 100 روزه

سحرگاه جان خداییش ایولله داری...من و باش یه مدته گناه و..گذاشتم کنار کلی خوشحال و خندانم و میگم خدا بخشیدتم و بیخیاله غلطایی که قبلن کردم....ولی تو رو که میبینم....میبینم خیلی از من جلوتری و خودت خبر نداری...همینکه که هنوز بابت کارایی که کردی داغونی خودش یه احسن گنده داره.......من نمیگم فراموش کن چیکار میکردی .....جبران کن ولی یادت باشه چی بودی و کی شدی.... اینگفته رو نمیپسندم که میگن خدا منو نمیبخشه.....بیا تو این یه چیز با هم ...هم عقیده شیم......که خدا یه قلبه بزرگ داره.....پس بیا تو خیال و توهمات خودمون اون قلب و کوچیکش نکنیم....از بزرگی یه خدا نمیگم چون چیزی که عیانه چه حاجت به بیانه......پس بیا خدا رو کوچیک نکنیم.....اگه قبلا از من میپرسیدن از خدا چی میخوای؟می گفتم ترک این مرض...ولی الان از خدا هزار تا چیز میخوام...چون میدونم اگه بخواد کل دنیا و آخرت و می تونه به من بده.....فقط اگه.... بخواد..........
ولی همین قدر بدون که ما موقعی که گناه هم میکردیم اون ته مه های دلمون خدا یه سو سویی میزد...لج بازی از خودمون بود که می گفتیم بی خیال خدا.....فکر میکردیم تقصیر خداست که گرفتار این کارها شدیم......

خودت میدونی......با خودت خلوت کن ببین به چه نتیجه ای میرسی.....خدا به هممون کمک کنه.........................................................
[تصویر:  MuALi.png]
از همتون ممنونم

کمی آتش دلم خوابید

ممنون

من نمیدانم اگه شما نبودید کی به داد من میرسید
[font=tahoma]
نقل قول: معذرت میخوام در مورد کتاب راز هم بگم که اون کتاب نوشته یک مدیوم هستش(کسی که با ارواح شیطانی ارتباط برقرار میکنه)
من نمیدونم این اطلاع از کجاست و چقدر صحت داره اما میدونم آموزه های راز به این معنا نیست که خدا رو بگذارید کنار و با قانون جاذبه کار کنید..
من اگر اون کتاب رو خوندم و مطالب مفیدی درش یافتم ، بجای خودش دین خودم رو هم دارم و خدایم رو میپرستم.

در مورد گناهان سحرگاه هم، شما اگر به دین معتقدی ، دین به شما این حق رو نداده که از گناهایی که کردی با دیگران صحبت کنی. بگی آی مردم من فلان مقدار گناه کردم.
من در اولین پستهام به شما گفتم واجبات رو رعایت کن. شما از ترک یک مستحب موکد - ازدواج - و گناه کبیره میپرسی.. اون بجای خودش ، اما آیا واجبات رو رعایت میکنی؟
کیبردت رو زحمت نده. به ما مربوط نیست که انجام میدی یا نه! بلکه باید به خودت جوابگو باشی. من چند بار خدا رو خوندم و به اونچه میخواستم (نمایان شدن راه) نرسیدم
از زمانی که به نماز رو آوردم راه به من نشون داده شد و امروز حال بهتری دارم. یکیش همین ورودم به مسابقات اینجا بود که کاملا هم ناگهانی بود
و اصلا تصمیمی نبود که روش فکر کرده باشم. همینطوری تو ذهنم اومد. این مسابقات بهانه ایست برای انجام ندادن این گناه.
من از دوسه سال پیش عضو اینجام ولی جرات شرکت در مسابقه رو نداشتم! فقط یه بار شرکت کرده بودم که جا زدم.
نمیدوم میخوام تا کجا پیش برم فقط میدونم روزی که خودارضایی نکنم بهتر از روزیست که انجامش میدم.
شما باید یک قدم به سمت خدا بری تا خدا 10 قدم جلو بیاد.

ارنصحیت کردن بدم میاد. خودم بیشتر به نصیحت احتیاج دارم. پرحرفی من را ببخشید.
دوستان یک مطلبی میخواستم عرض کنم...
من مدت زیادیست که معده درد دارم. صبح امروز هم قرار بود آندوسکپی ازم بگیرن که نشد. نتونستم لوله رو قورت بدم بره پایین. Tears
حالا باید باز هم با مصرف دارو و رعایتهای غذایی منتظر گذر زمان باشم تا ببینیم چی میشه. اونم تا یک ماه دیگه. (تازه حداقلش)
اینجا همه با محبتن و همدیگه رو دوست دارن. ازتون خواهش دارم در هنگام دعا من رو هم یاد کنید. 53

[تصویر:  13140871751.jpg]
حتما m71 عزیز امشب شب قدره همه برات دعا می کنیم
انشاءالله که زودتر خوب میشی
نشان 100 روزه

سلام . امید هستم ، 27 ساله ، با 13 سال سابقه ی کاری 1276746pa51mbeg8j. اما دیگه وقتشه استعفا بدم varzesh
دلم میخواد به تک تکون اینو بگم: دمتون همیشه گرم ، لبتون همیشه خندون، ذهنتون همیشه پااااااااااااااااک.
راستش میخواستم از راه نرسیده یه پیشنهاد بدم! قبلش میخوام یه داستان تکراری تعریف کنم:
ادیسون بعد از اینکه لامپ برق رو اختراع کرد گفت: من هرگز شکست نخوردم! بلکه هزار بار امتحان کردم و راه حل های نادرست رو کنار گذاشتم تا به راه حل درست رسیدم. . . .
پیشنهادم یه جورایی مربوط به همین داستانه. هر کدوم از ما شاید راه های زیادی رو واسه ترکیدن امتحان کرده باشیم، و تجربه های خوبی رو بتونیم در اختیار هم قرار بدیم. اینه که میخام پیشنهاد بدم راجع به راه هایی که امتحان کردیم واضح تر واسه هم توضیح بدیم.
خودمم اولین داوطلب هستم 4fvfcja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان