عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام دوستان.
sanctityا / 21 دی 98 / 8 روز خوب
سلام بر بهترین های کانون
پس مرد مجاهد دوست داشتنی تون کجاست؟
سلام

قاصدک / 27 دی 98 / روز خوب: 03 [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
حوا هستم/21اردی بهشت / 255 روز خوب [تصویر:  53.gif]
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
پوريا / 30 دی 98/ صفر روز خوب

میخوام یک بار دیگه شروع کنم
حوا هستم/21اردی بهشت / 256 روز خوب [تصویر:  53.gif]
سلام دوستان.
sanctityا / 21 دی 98 / 11 روز خوب
 [تصویر:  147.gif]
بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها:

[تصویر:  53.gif] لیست بروز شده 2/ 11 / 98 [تصویر:  53.gif]

زینبی/ 14 تیر 96 / 809 روز خوب... .................................................................. در حال جهاد

کویین/ 22 فروردین 98 / 280 روز خوب ............................................................ در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 183روز خوب ............................................... در حال جهاد

bahar2ا/ 15 دی 98 / 10 روز خوب ................................................................ در حال جهاد 

آرمین / 19 تیر 98 / 6 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

عطر رهایی/ 10 آبان 98/ 3 روز خوب .............................................................. در حال جهاد

53 53 53 53

دریا جون /12 فروردین 98/ 297 روز ............................................در انتظار ستاره بیست و یکم

امیرحسین خان / 20 خرداد/ 9 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره بیستم

رضا222 / 4 شهریور ۹۸ / شروع روزهای خوب  .................................. در انتظار ستاره بیستم

AlwaysHope ا / 30 دی 98 / شروع روزهای خوب .................................... در انتظار ستاره نوزدهم

قاصدک/ 27 دی 98  /3 روز خوب .......................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

یوسف / 31 خرداد 98 / 120 روز خوب ................................................ در انتظار ستاره هجدهم

مرد مجاهد / 17 اذر98 / 42 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره هجدهم

53 53 53 53

Mr Degareshا /27 دی 98  / شروع روزهای خوب ................................. در انتظار ستاره شانزدهم

شادن / 8 تیر 98 / 200 روز خوب  ..................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

Derilا / 12 آبان 98 / 40 روز خوب ........................................................ در انتظار ستاره پانزدهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 315 روز خوب  ........................................ در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا/ 21دی 98 / 11 روز خوب  .................................................. در انتظار ستاره سیزدهم

موجود زمینی / ابان69 روز خوب.......................................................در انتظار ستاره سیزدهم

مهرخدا / 7 تیر 98 / 4 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم

53 53 53 53

پلاسما/ ? / 1 روز خوب  ...................................................................... در انتظار ستاره هشتم

حوا هستم /21 اردیبهشت/ 256روز خوب.............................................در انتظار ستاره هشتم

aliunknown ا/ 2 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  .................................. در انتظار ستاره هفتم

ژوپیتر / 20 دی 98/ 5 روز خوب.............................................................در انتظار ستاره هفتم
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلاااام به همگی [تصویر:  khansariha (48).gif]

کویین [تصویر:  53.gif] 285 روز خوووب

خداروشکر 53
پوريا / 30 دی 98/ 2 روز خوب

2باره روزای خوب اومدند Confetti
حوا هستم/21اردی بهشت / 257 روز خوب [تصویر:  53.gif]

خدا رو شکر دوباره دارید برمیگردید آقا پوریا
من شما رو همیشه با این ویژگی یادمه که یه عالمه روز خوب داشتید هر روز خیلی بی صدا میومدید اعلام وضعیت میکردید
و میرفتید و پیش خودم همیشه میگفتم چه جوری میشه انقد روز خوب داشت
امیدوارم زودتر برگردید به همون روزاتون
سلام به همه 302 

جوپیتر / ٢٠ دی / ۱۲ روز خوب [تصویر:  53.gif]
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
سلام دوستان متاسفانه این روزا بعد از یکی دو هفته نیمه شب با افکار آشفته بیدار میشم و مقاومت کردن در آن لحظه برای من نا ممکن شده ولی حتما میشود وقتی در انجمن آمارهای خوبی داریم. بنابراین مجددا شروع میکنم. التماس دعا.

sanctityا / 3 بهمن 98 / 1 روز خوب
سلام به همگی
Mr Degareshا /27 دی 98  / 7 روز خوب
بسم الله

شادن/ ۸ تیر/ با لطف خدا ۲۱۰ روز خوب

فکر میکردم رسیدن به این روز خیلی فوق‌العاده باشه خیلی خاص باشه ولی نیس
در حال پسرفتم از لحاظ روحی
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان