دوست خوبم به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. اگر این پیغام رو می بینی، به این خاطر هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا به ما ملحق شی و از تمام امکانات سایت استفاده ببری.
اگر قبلا ثبت نام کردی، می تونی از اینجا وارد شی.
مهمان عزیز : .::.:. فعالیت دسته جمعی شماره 3 .:.::.

مهمان عزیز : .::.:. سرپرست های برتر شهریور ماه .:.::.

مهمان عزیز : .::.:. مصاحبه با آقا اراده رو از دست ندید .:.::.

مهمان عزیز : .::.:. قدم سوم: مراقبت از زبان .:.::.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: مرد مجاهد و عاشق)

(1398 شهريور 30، 22:12)Deril نوشته است: دریل / 28 شهریور / 2 روز خوب
از این دور باطل خسته شدم.
جسم و ذهنم رو خراب کرده. 
خدایا یا منو از شر این خلاص کن یا کلن خلاصم کن که دیگه حالم ازین وضعیت به هم میخوره.
ایندفه اگه نشه دیگه کلن همه چیو ول میکنم. حداقل باید 50 رو رد کنم. اگه نتونم دیگه به ترک فکر نمیکنم. 
اعلام وضعیت هم نمیکنم تا 30 روز. چون واقعا دیگه روم نمیشه بیام اینجا. 
خیلی گلید 53

سلام داداش

این تصمیم های از روی عصبانیت راه به جایی نمی بره.
الان باید آروم بشی.

می خوام بگم دریل فقط لغزیده
مثل آدمی که به سرعت در حال دویدنه، گاهی پیش می آد که از روی حواس پرتی یا هر چی، پاش به سنگی بخوره و بلغزه.
این لغزیدن آدم رو زخمی می کنه، اما اصل و اساس آدم رو خدشه نمی زنه.
دریل یه آدم خوبه، یه رفیق خوبه به علاوه کلی ویژگی های مثبت
بله نقطه ضعف هایی هم داره که یکیشون درگیری با خ.ا هست ولی همین که داره تلاش می کنه که کنارش بذاره، خودش یه ویژگی خیلی مثبت محسوب می شه.

(1398 شهريور 30، 23:21)مرد مجاهد نوشته است: دریل جان جنگیدن خجالت نداره .. رفتن و کم اوردن مایه شرمندگیه برای یه مرد ..
با خودت خلوت کن یه نیمه شبی و مسلح شو برای جنگی جانانه .. خودت رو از گوشه کنارها جمع کن .. پخش و پلا نمون پسر .. با تمام خودت بیا وسط ..

سنک تیتی جان .. بسم الله داداش جون .. 

حس میکنم تقصیر منه این لغزشها .. حواسم نبود به تاپیک .. شرمنده بچه ها ...

این احساس تو درست نیست داداش.
تا همین جاش هم خیلی کمک کردی به ما.

طبیعیه که همه ی ما یه زمان هایی سرمون شلوغ بشه یه زمان هایی هم خلوت باشه.
وَجَاهِدُوا فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ

برای یک نبرد سهمگین آماده ای؟
تا آخرین قطره ی خون آماده ایم

[تصویر:  05_blue.png]

نقل قول: همسر عزیزم، پدرم، خواهرم، برادرم، بقیه دوستانم!
اگر شهید شدم یک کلام حاج‌آقا مجتبی به نقل از علی علیه‌السلام می‌گفتند:
منتهی فضل الهی تقوی است، شهادت خوب است اما تقوی بهتر است تقوایی که در قلب است و در رفتار بروز پیدا می‌کند.
فکر نکنم مال یک روز باشد شاید یک روزه هم باشد ولی حاج‌آقا می‌گفت پی ساختمان فونداسیون آهن است.

قسمتی از وصیت نامه شهید روح الله قربانی

صبح بخیر کانون  Confetti 
یوسف / 31 خرداد / 93 روز خوب 

این اولین باره تو این 14 سالی که درگیرم تونستم تابستون رو پاک تموم کنم
تا حالا دو بار پاییز ویه زمستون پاک رو گذروندم اینم از تابستون 
مونده فتنه اصلی , بهار
قاصدک / 26 شهریور 98 / روز خوب: 06

خدا رو شکر [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلاااااااام به تلاشگرتریییین ها و مجاهدترییین های راه پاکی 317

خدا رو شکر تابستون خوبی داشتیم و میزان پاکیها به فضل و رحمت خا بالا بود ..
همچین تابستون خوبی نوید پاییز بهتری رو هم میده ..
نمیدونم برای شمام اینطوری هست یا نه؟ برای من فصلهای سر سال روونتره پاکی .. البته ما در هر حال هشیاریمون رو به یاری خدا حفظ میکنیم.

حاج یوسف! دقت فصلیت باحاله .. بهار که هیچ چی .. داری میری که به یاری خدا سالی پاک رو رقم بزنی.

قاصدکو! حاجی دوران کندگی رو گذروندی .. پاییز فصل پاکیه بچه درسخونها و مرتب منظمهایی مثل شماست .. فقط میشه بیشتر از خودت بگی؟ ( ما که هر چی به بچه ها میگیم زیاد  .. بلکه شما بدی1 )

دریل جان! این حرفهای برادر عاشق جالب بودااا ..

نقل قول: این لغزیدن آدم رو زخمی می کنه، اما اصل و اساس آدم رو خدشه نمی زنه.

عاشق جان! شما از اعلام وضعیت کنندگان پر انرژی هستی همیشه .. چه شده است که چندی است نمی اعلامی پاکی ات را یا شیخ! (کلا بچه ها، بیاین، در حد دو کلمه هم که شده تو فصل پاییز مقید باشیم زیاد اعلام وضعیت کنیم .. چون نوعا سرمون شلوغتره و ممکنه به کمال گرایی بیفتیم برای پست زدن)
ممنون داداش جون که بهم روحیه دادی .. امیدوارم موثرتر باشم برای کانون و خصوصا بهترینها ..

شادن خانم! خداوند در آغاز سال تحصیلی برکت بده به وقتتون و تلاشهای پاکتون و در تدریس و تحصیل موفقتون کنه.

شادوماد! 6 ماه و نیم پاکی مبارک باشه داداش جون.

دگرش جان! چه سلام قشنگی کرده بودی داداش جون و چه تعبیر جالبی .. اینجا جاییه که نقابهای روزمره رو پاره میکنیم .. جالبه برام .. این یک ماه پاکی حرفهات رو حتی از گذشته هم پر صلابت تر کرده .. پاکی اثر خودش رو خیلی زود نشون میده به فضل خدا ..

پوریا جان! پنج هفته پاکی، به حق پنج تن، ره توشه عمر پاکت .. باز هم برامون پستهای پرانرژی خواهی داد؟ Always Hope!

آفبا جان! حالت چطوره مرد؟! از پستهای اخیرت در تاپیکهای دیگه بر میاد که پرصلابتی و پرانگیزه .. هفتمین ستاره آسمون پاکیت مبارک باشه .. هشتمینش، پاکتر و  درخشان تر ...

سنک تیتی جان! انقدر تصور پاکی ازت دارم که حس میکنم هیچ نسبتی بین شما و اون کارها نیست .. میدونم که حقیقت هم همینه .. خداوند قلبت رو از عشق زنده ترین کنه و همیشه با همراهی عشق خودش، پاک و عاشق زندگی کنی .. ممنون که مثل همیشه مستمر و پاک در مسابقه ای ..

خانم کویین! پنجاه روز دیگه تا روز "یا زهرا" باقی مونده .. 5 ماه و نیم پاکیتون رو تبریک میگم .. خداوند به شما برکت مضاعف بده که با تلاش و حفظ برنامه هاتون به ما درس پاکی میدید.

خانم زینبی! 27 ماه پاکیتون گوارای وجود .. ان شاء الله از شما نسل پاک و مومنی امتداد پیدا کنه و همیشه در حفظ پاکی، هشیار باشید ..

خانم خدا همراهمونه! کلییی خوش برگشتید .. ما از برگشتن شما خوشحالیم .. بچه های کانون خاطرات خوبی از شما دارن .. یک سال پاکیتون بسیار مبارک ..

مرد مجاهد! بهت تبریک میگم! امروز 81 مین روز پاکیت بود .. میدونم دیشب سختترین حالت برات بود توی این 80 روز .. دیدی چقدر حتی نزدیک شدن به حس اون کار کثییف و لجن، زشت و غمباره؟ خدا رو شکر کن که بعد از اینکه یه لحظه آتش ویرانگر رو حس کردی، هشیاری بیشتری بهت داد .. خیلی مراقب خودت باش ..
[تصویر:  maxrejghkjdfkjdgfsdefault.jpg]
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 197 روز خوب  varzesh
53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. ممنونم از محبتهای مجاهد گل.  Thankyou
sanctityا / 27 شهریور 98 / 4 روز خوب
[تصویر:  dyd_signature_98-06-07.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان