عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ترک خودارضایی ماه دی

هدف مقدس نوشته است:سلام Tears
از وقتی اینجا عضو شده بودم فکر کردم خلاص شم چون واقعا روحیه ام عالی شده بود همه چیز عوض شده بود، خوب بود اما حالا.... واقعا شرمندم مخصوصا از دختر خانومای اینجا مخصوصا لیلی خانم که برام الگوست من باعث سرافکندگیشونم. حتما می دونید چه حس بدیه از خودم بدم میاد، فکر میکردم خلاص شدم Tears Tears Tears
ببخشید روحیه شما رو هم خراب کردم اما کسی و ندارم که درد دل کنم، بازم شرمنده ام جبران میکنم Tears خدا یا بهم رحم کن، خیلی نا امید شدم.

هیچ وقت نا امید نشو .
من 90 روز رو خراب کردم ولی با کمال پر رویی هنوز امیدوارم 317 Khansariha (48)

یادت نره . You Can varzesh

زندگی رو سخت نگیر ، الان من از همه نظر بدبختم ولی عین خیالم هم نیست . Smiley-face-cool-2

در ضمن این سایت مال اینه که ماها با هم درد دل کنیم که ترک برامون راحت تر بشه ، پس هیچ وقت غم هاتو تو دلت نگه ندار که واقعاً ضربه میخوری .

1-يك بار براي هميشه/1مرداد/0
2- آدمين/24 مرداد/0
3- پوريا/26 مرداد/0
4- امين972002/ 31مرداد/0
5- نيكي/25مهر/1
6- تورج/8 آبان/0
7- داوود/6 آبان/0
8-پرديس آشنا/12آبان/0
9- خسته/18 آبان/0
10- اسي85/ 28آبان/0
11- توهم/28 آبان/0
12- ماري/30 آبان/0
13- يووه/1آذر/0
14- بيبي/1آذر/0
15- تنها/2آذر/0
16- مهدي/2آذر/0
17- پرواز/3آذر/1
18- رد60/ 3آذر/0
19- صالح/4آذر/0
20- عادت متروك/4آذر/5
21- اسلحه/6آذر/0
22- آهنكر/8آذر/3
23- كمراه/11آذر/1
24- عليرضا/11آذر/0
25- عنكبوت سياه/12آذر/0
26- ليلي/13آذر/1
27- بي52/ 13آذر/1
28- خدا/15 آذر/1
29- مجتبي/17آذر/4
30- آرمان/17آذر/2
31- مكس/7آذر/0
32- امين2/ 17آذر/0
33- بر باد رفته/17آذر/0
34- نئو/19 آذر/3
35- كرس/25آذر/21
36- ادریس / 25 آذر /0
37- هدف مقدس/4 دی/1
38- ناشناس/30 آذر/0
39- سفر روحانی/ 1 دی/0
40-نا امید/ 2 دی /0
[تصویر:  rh3crl.jpg]

:exclamation: :: آن کس که از اول می داند کجا می رود خیلی دور نخواهد رفت ... . [ناپلئون] ::
لیل نوشته است:سلام هدف مقدس عزيزمم
گفتي 4 ماهه مبتلا شدي؟بدون، زودتر از ما مي توني ترك كني...
ناشناس نوشته است:هیچ وقت نا امید نشو .
من 90 روز رو خراب کردم ولی با کمال پر رویی هنوز امیدوارم ...
لیلی جان ناشناس عزیز نمی دونم چه جوری از شماها تشکر کنم Khansariha (8) شماها واسه من الگویید کاش زودتر اینجا عضو می شدم یعنی اگه من خدایی نکرده دوباره این کار زشت رو تکرار کنم اسمم رو عوض می کنم!!! چون حس می کنم به شماها که اینقد کمکم می کنید خیانت کردم، همین یعنی کمک خدا، خدا یا ممنووووووووونم. در ضمن این پر رویی نیست اراده قویه این نشون می ده که YOU CAN! راستی شرمنده همه این تاپیک رو من دارم پر می کنم 1276746pa51mbeg8j
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
سلام وضعیت من خوبه ممکن من نتونم بیام اما 30دی میام و وضعیتم رو اعلام میکنم چون باشگاهی که باهاش قراداد بستم برنامه ریخته یه اردو ما رو شیراز ببره در ضمن دوستان عزیز نا امید نشید نا امیدی یعنی بی ایمانی از خدا کمک بخواهید به روز های شکفتن فکر کنید به روزهای خوبی که بعد از ترک در راه دارید به ارامش
هنوز واسادم ته خط اسفند همین ساله اگه بتونم تا اون موقع دووم بیارم همه چیز درست میشه دعام کنید
به وبلاگ استوارم تا اسفند 87 هم سری بزیند
http://www.esfand87.blogfa.com
سلام دوستان خوشحال میشم اگه منم تو گروه دوستیتون راه بدین! وقتی اینجا رو پیدا کردم خیلی خوشحال شدم فکر میکنم با کمک شما این دفعه دیگه بتونم ترک کنم .آخه اینجا خیلی بهم روحیه داد!!
سلام.می خواسم به هدف مقدس بگم بابا برو بشین سر درست.تو مگه کنکور نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اگه می خوای زیر هزار بشی باید
1-دور اینتر نتو خط بکشی
2-صبح تا شب فقط درس بخونی و ذهنتو با هیچ چیز دیگه حتی برنامه های تلوزیون و رادیو و سریال و فوتبال مشغول نکنی .چون تو شاید یک ربع در روز تلوزیون ببینی ولی تا اخر شب فکرت درگیره اونه.تو بحث هایی که خونتو به جوش میاره شرکت نکن
3-تو حتی اگر تو ازمون ازمایشی نفر اخر هم شدی باز نا امید نباش. و بدون که در همون شرایط حتی اگر بخوای نفر 1 کنکورم بشی u can......من کسیو می شناسم سنجش اخرشو 2400 شد ولی تو کنکور 20 شد.!!!
4-به حرف دوستات پشیزی اهمیت نده .فقط بخون و هر کاری خودت می خوای بکن.همه درساتو قبل عید بخون کامل.اگر همه درساتو نصفه بخونی بهتر از اینه که چند تاشو کامل بخونی چندتاشو اصلا نخونی. اگه تونستی تا 12-13 -14 ساعتم باید بخونی هر کسم بهت گفت خرخون.بگو اره من خر خونم.ن
5-به مشاورم نیاز نیت.خودت به خودت امید بده با تلقین و بگو من می تونم زیر صد بشم.که انگیزه ی خیلی عالیه.
6-کتاب ادبیات و ریاضی و زبان و شیمی و فیزیک اندیشه سازان بزن
عربی کنکور های گاج یا سازمان سنجش-زیست کتاب سبز و مبتکران.البته حتما تو خودت میدونی .حالا من هم گفتم.
7-اعتماد به خودت داشته باش.
7- اگر فکرتو فقط به کنکور متمر کز کنی دیگه به راحتی خود ارضایی و ترک می کنی مثل خود من که 7-8 ماه کنکور کامل ترک بودم.
8- یه چیزی بهت بگم اول خدا و پدر مادر.بعد نشاط و شادی بعد درس.همیشه شاد باش
مهم نیست که دلی پر درد دارم .این مهم است که گریه نمی کنم.
مهم نیست که چقدر غمگینم.مهم این است که هرگز اخم نمی کنم

اصلا هم در مورد ناراختی هات با کسی حتی صمیمی ترین دوستان و افراد فامیل هم حرف نزن.حتی پیش خودت هم اونا رو زیاد باز گو نکن .فقط گاهی از مامان و بابات کمک بگیر.اصلا جلوی دیگران ضعف نشون نده.

امام صادق به مردی که اومده بود پیش اش تا براش واسه بهتر شدن وضع معاشش دعا کنه گفت:(از مشکلاتت)و هر انچه که بر تو می گذرد با مردم حرف نزن چرا که در چشم انها کوچک می شوی.
در ضمن هر کاری که می خوای انجام بدی به هیچ کس نگو چون هرچی بیشتر حرف بزنی کمتر کار میکنی.

راز نهان دار و خمش ور خمشی تلخ بود
انچه جگر سوزه بود باز جگر سازه شود

راستی یکبار برا همیشه ی عزیز م به همه ی حرفات گوش می کنم.فراموشت و فراموشتون نمی کنم .یک بار.. اگه تونستی تاپیک شعر و نثر ادیبانو ادامه بده.من نمی تونم دیگه.فعلا خدافظ.
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
KHODA نوشته است:سلام.می خواسم به هدف مقدس بگم بابا برو بشین سر درست.تو مگه کنکور نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اگه می خوای زیر هزار بشی باید
1-دور اینتر نتو خط بکشی
2-صبح تا شب فقط درس بخونی و ذهنتو با هیچ چیز دیگه حتی برنامه های تلوزیون و رادیو و سریال و فوتبال مشغول نکنی .چون تو شاید یک ربع در روز تلوزیون ببینی ولی تا اخر شب فکرت درگیره اونه.تو بحث هایی که خونتو به جوش میاره شرکت نکن......................
اَه اَه اینقدر بدم میاد از این روش درس خوندن دخترها............
حالم بد می شه ...............
بابا یهو بهش بگو برو خود کشی کن خلاص دیگه...................
بابا بخدا ما هم کنکور داشتیم ، مگه از این جینگیلک بازی ها درآوردیم؟ نه به خدا...................
بشین مثل آدم درستو بخون ، به ورزشت برس ، به تفریحت برس ، با رفیقات برو بیرون .....خلاصه هر چیزی جای خودش بابا................. حالا گرمید بزار بیایید دانشگاه می بینید بابا دانشگاهم چیزی نبود که داشتیم واسش سر و دست میشکوندید .... فعلا توی جامعه ما یا باید پارتی برای آینده ات داشته باشی یا آنقدر مدرک علمیت و دانشت زیاد باشه که نشه ازش صرف نظر کرد.....

راستس کی میخواست اسم منو از لیست حذف کنه؟!! نشنوما...........:smiley-yell:

-يك بار براي هميشه/1مرداد/0
2- آدمين/24 مرداد/0
3- پوريا/26 مرداد/0
4- امين972002/ 31مرداد/0
5- نيكي/25مهر/1
6- تورج/8 آبان/0
7- داوود/6 آبان/0
8-پرديس آشنا/12آبان/0
9- خسته/18 آبان/0
10- اسي85/ 28آبان/0
11- توهم/28 آبان/0
12- ماري/30 آبان/0
13- يووه/1آذر/0
14- بيبي/1آذر/0
15- تنها/2آذر/0
16- مهدي/2آذر/0
17- پرواز/3آذر/1
18- رد60/ 3آذر/0
19- صالح/4آذر/0
20- عادت متروك/4آذر/5
21- اسلحه/6آذر/0
22- آهنكر/8آذر/3
23- كمراه/11آذر/1
24- عليرضا/11آذر/0
25- عنكبوت سياه/12آذر/0
26- ليلي/13آذر/1
27- بي52/ 13آذر/1
28- خدا/15 آذر/1
29- مجتبي/17آذر/4
30- آرمان/17آذر/2
31- مكس/7آذر/0
32- امين2/ 17آذر/0
33- بر باد رفته/17آذر/0
34- نئو/19 آذر/3
35- كرس/25آذر/21
36- ادریس / 25 آذر /0
37- هدف مقدس/4 دی/1
38- ناشناس/30 آذر/0
39- سفر روحانی/ 1 دی/0
40-نا امید/ 2 دی /0
بسمه الله الرحمان الرحيم.
و آنهايي كه در راه ما تلاش ميكنند،به راههاي خود هدايت ميكنيم.

سلام.
اميدوارم كه حالتون خوب باشه...
قبل از هر چيز بايد بگم كه تقاضا دارم اين نوشته ها رو با دقت و در جايي كه تنها هستيد بخونيد.اميدوارم كه مفيد واقع بشه...
امشب اين جملات را مينويسم با عشق و توكل به او براي رهايي تمامي جواناني در بند...
الحمد الله رب العالمين ،الرحمان الرحيم،مالك يوم الدين،اياك نعبد و اياك نستعين اهدنا الصراط المستقيم،صراط الذين انعمت عليهم غير المغضوب عليهم و الضالين.
خدايا...
عادت داشتم كه هر چند روز يك بار به حرم مطهر امام رضا (ع) برم.شبهاي زيادي را به حرم ميرفتم و تا سحر به عبادت و دعا مي پرداختم.سجده هايي كه شايد باورتون نشه...نمازهايي كه تا حد بيهوشي ميرفتم...
با امام رضا (ع) رابطه ي عاشقانه اي داشتم تا حدي كه تقريبا هر چي ميخواستم سريع جواب مي داد...
من امام رو با چشم دل مي ديدم...
يك رابطه اي كه...
دوست ندارم خيلي چيزها رو بگم ولي تا حدي كه از ايشان ميخواستم و ايشان جواب ميداد...
.
.
.
ولي...
ولي...
خدايا شرم دارم از گفتن اين جمله،من رو ببخش...
ولي مشكل من اين بود كه هر چند وقت يك بار مرتكب گناه كبيره ي ... ميشدم...
اين كار باعث ميشد كه من براي 2 تا 3 روز گريه كنم و حتي با كسي صحبت نكنم و از زندگي خودم بيزار بشم....
فكر كنيد من 7 سال به اين عادت زشت مبتلا بودم و حدود 4 سال شديد ترين تمرينات ترك را انجام دادم،آنقدر كه مشكلات جسمي و روحي خاصي برام پيش آمده بود ولي خدايي بود كه من رو هدايت كرد...
اين مشكل تا حدي رسيد كه ديگه تحمل طاق شد و حدود 2 سال پيش بطور جدي خدا و دين رو كنار گذاشتم چون ديگه فكر نمي كردم كه خدا منو دوست داشته باشه...
اين جريانات ديني تا حدي پيش رفت كه نمازهام رو كنار گذاشتم و گناه و اعمال حرام تمام زندگي من رو فرا گرفت...
كم كم از خدا بدم آمد و حتي به او فحش ميدادم...
زمان مي گذشت و تا مرز جنون رفتم و حتي يك بار ميخواستم خودكشي كنم...
اما خود آقا امام رضا (ع) و حضرت بقيه الله من رو زير بال و پر گرفتند...
تعدادي انسان شريف و پاكدامن در اين مدت به پاي من سوختند و دائم با من در تماس بودند و كمكم مي كردند...
اون موقع با يك سايت ديني در ارتباط بودم و تمام زندگيم رو بچه هاي اون سايت مي دونستند و همه نگران من بودند و بشدت با من ارتباط عاطفي داشتند و كمكم مي كردند...
تا اين كه يك انسان بسيار شريف كه در تهران زندگي ميكرد و تلفن من رو از سايت برداشته بود به من زنگ زد و كمكم كرد و حتي يك بار آمد مشهد و خونه ي ما هم امد و با پدر و مادرم صحبت كرد...چون اونها مي خواستند من رو از خانه بيرون كنند...
....
بگذريم 2 سال طول كشيد تا تمام مشكلات من بطور كامل حل بشه...
و الان هم در خدمتتون هستم.
اما اصل ماجرا از دو هفته گذشته شروع ميشه...
همانطور كه گفتم من هفته اي چندين بار حرم ميرفتم و مكاشفه داشتم...
ولي دو هفته پيش با خودم تصميم گرفتم كه تا اين عادت زشت و گناه كبيره رو كنار نذارم ديگه حرم نرم،چون از امام رضا خجالت ميكشيدم و حتي با خودم عهد كردم كه تا موقعي كه از اين گناه پاك نشدم ديگه حرم نرم.،مگر خود امام رضا (ع) من رو به خونه ي خودشون دعوت كنند.
خيلي دلم هواي حرم كرده بود ولي به خودم اجازه نميدادم كه حرم برم...
چند روز پيش نوشته اي رو توي همين سايت خوندم كه يكي از دوستان نوشته بود كه 40 روز در برابر اين عادت زشت مقاومت كرد و شب به امام زاده ي نزديك خونشون رفت و به ايشان متوسل ميشدند تا توانستند اين عادت زشت رو ترك كنند...
با خودم تصميم گرفتم كه اين كار رو بكنم ولي دوباره ياد قرارم افتادم كه اجازه ندارم به حرم برم...
خيلي ناراحت شدم و ...
3 روز بعد،زنگ زدم به يكي از دوستاي خوبم تا حالش رو بپرسم...
يكدفعه به من گفت بيا امشب پياده بريم حرم...
من هم كه با خودم عهد كرده بودم كه حرم نرم ،مگر خود امام رضا (ع) دعوت نامه من رو امضا كنند متوجه ي اوضاع شدم و خوشحال قرار گذاشتيم ...
وقتي من رو ديد گفت:وقتي تو زنگ زدي يكدفعه ياد حرم مطهر امام رضا (ع) افتادم ،نمي دونم چرا؟؟؟
اواسط راه به من گفت كه بيا 40 شب پياده بريم حرم مطهر،من هم بدون اين كه فكر كنم گفتم باشه!!!!
چند دقيقه بعد گفت : ببين من اصلا نمي دونم چرا بهت گفتم 40 شب بريم حرم...انگار خودم اين جمله رو به اختيار نگفتم...
من هم بهش گفتم:راستش رو بخواي من هم جوابي كه بهت دادم اصلا دست خودم نبود...
كم كم متوجه شديم كه امشب از اون شبهاي خاص هست كه قرار هست يك اتفاق هايي بيفتده...
ياد خودم افتادم كه ميخواستم 40 شب بيام حرم ولي...
انگار خود امام رضا (ع) مجوز داده بودند...
با خودم تصميم گرفتم تا در اين 40 شب براي هميشه با اين عادت زشت و بسياري از گناهان ديگه خداحافظي كنم...
دوستم در حالي كه چشماش پر اشك شده بود به من گفت:من از موقعي كه از نامزدم جدا شدم ديگه از خدا زده شدم...آخه من يك عمر خودم رو پاك نگه داشته بودم تا يك زن خوب گيرم بياد ولي چرا خدا اين بلا رو سرم اورد،در حالي كه ما دو تا همديگر رو دوست داشتيم...
يك مقداري آرامش كردم و اون هم تصميم گرفت كه دوباره به سوي خدا برگرده...
بله حكمت اين بود كه ما دو نفر كه قبلا از دين و ايمان خوبي بر خوردار بوديم و به دلايلي كه غفلت كرده بوديم و از حضرت حق فاصله گرفته بوديم دوباره به سوي او باز گرديم.
نزديك حرم كه شديم اشك در چشمان هر دوي ما حلقه زد و بغض گلوي هر دوي ما را مي فشرد.
سلام داديم و وارد حرم شديم و هر دو با امام خود راز و نياز كرديم و از او خواستيم كه راه را به ما و همه ي جوانان نشان دهد...

حالا حرف من با شما دوستان اين هست كه حالا كه خود خدا ميخواد ما بريم جاش چرا نافرماني ميكنيم...
اول خدا لبيك ميگه و بعد ماها...
براي توبه به سوي خدا اول خدا توبه ميكنه...
اول اون خودش رو توي دل ما بروز ميده وگرنه دل انسان آلوده كه جاي خدا و ائمه نيست...
يا عبادي الذين اسرفو علي انفسهم لا تقنطوا من رحمه الله ،ان الله يغفر الذنوب جميعا...
اي بندگاني كه در نفس خود اسراف و گناه كرديد، از رحمت خدا نااميد نشويد ،خدا تمام گناهاي شما رو ميبخشه...
بله خدا تمام گناهان رو ميبخشه...
بچه ها بياييد همه با هم در يك حركت با اراده و قوي دست به دست هم بديم و 40 شب رو براي رسيدن به خدا برداريم...
فرصت رو از دست نديد،بچه هاازاين 40 شب ، 30 شبش ماه محرم الحرام هست...
تو رو خدا بجنبيد...
40 شب براي رهايي...
ديگه تنبلي بسه،ديگه نااميدي بسه...
امام علي (ع) ميفرمايد:مومن از كوه پا بر جاتر و استوار تر هست...
پس به خودتون بياييد و اينقدر مايوسانه فكر نكنيد....
حالا كه ما با هم هستيم قوي تر و پر انرژي تر هستيم...
خود خدا ميگه:
هر كه به خدا متمسك شود محققا به راه راست هدايت يافته است.
بياييد به هم قول بديم كه چشم و گوشمون رو در اين 40 روز از گناه دور نگه داريم..
بياييد فكر خودمون رو كنترل كنيم.
بياييد توي اين مدت به ائمه اطهار،قران و مناجات ها و ادعيه هاي مختلف متوسل بشيم.و با تفكر در معاني قران و مطالعه زندگي نامه بزرگان و صبر انها در مقابل مشكلات و سختيها و پاداش هايي كه خدا در مقابل اين صبر به آنان داده به خود اميد بدهيم.
بياييد با ورزش روحيه و اراده ي خودمون رو قوي كنيم و انرژي زايد خودمون رو خالي كنيم تا بتونيم محكم و استوار در مقابل اين مشكل بايستيم.
حتي غذاهايي كه بيش از حد معمول انرژي دارند و يا اينكه تحريك كننده هستند رو(مثل گوشت،پياز،تخم مرغ،گردو،موز،خرما و...) فقط به حد كفايت مصرف كنيم.
بچه ها روزه در روايت براي كنترل شهوت خيلي وارد شده بياييد هفته اي دو روز رو اگر ميتونيم روزه بگيريم و در صورتي كه نميشه روزه ي اخلاقي بگيريم يعني كمتر غذا مصرف كنيم ويا اينكه فاصله ي وعده هاي غذايي رو بيشتر كنيم.
بچه ها ذكر لا حول ولا قوه الا بالله و همچنين يا قوي اگر با حضور قلب باشه خيلي موثر هست...
بايد تصميم بگيريم توي اين 40 روز نمازهامون اول وقت وبا حضور قلب باشه...
ميتونيم چون محرم هم نزديك هست به امام حسين (ع) و مادرشان و يا امام زمان0(عج) و يا هر بزرگوار ديگري كه دوست داريم متوسل بشيم.
ديگه اينكه سعي كنيم از پوشيدن لباسهاي تنگ و ناجور كه باعث تحريك خودمون و جلب نظر ديگران ميشه اجتناب كنيم.
شبها مثانه ي خودمون رو خالي كنيم و از خوردن بيش از حد مايعات به خصوص در موقع خواب اجتناب كنيم تا زمينه تحريك در ما ايجاد نشه
به هيچ عنوان حتي به فكر گناه انجام دادن و انجام دوباره اين عادت نباشيم و اگر تحريك شديم سريعا با ذكر لا حول و لا قوه الا با لله و توسل و صدا زدن حضرت بقيه الله يا ساير معصمومين از انها عاجزانه طلب كمك كنيم.
سعي كنيم اوقات فراغت خود رو پر كنيم تا به فكر گناه نيفتيم و همچنين سعي كنيم تنهايي در مكاني نمانيم.
با نامحرم جز در مواقع ضروري صحبت نكنيم.
بچه ها كتابهايي مثل «معاد،ايمان و قلب سليم »شهيد دستغيب و همچنين ؤ«كيفر گناه و آثار و عواقب خطرناك ان» از سيد هاشم رسولي محلاتي رو بگيريد و هر روز مقداري از اون رو مطالعه كنيد،باور كنيد خيلي تاثير داره...
سعي كنيم زماني به رختخواب بريم كه كاملا خوابمون بياد تا خدايي نكرده...
رفتن به قبرستان و تفكر در مرگ خيلي ميتونه مفيد باشه..
53
53
53
امام صادق(ع): جهاد با نفس كنيد تا حكمت به دلهايتان وارد شود...
امام علي(ع):كسي كه به نفس خود غالب شود به درجه ي نهايي قوت و قدرت رسيده.
امام علي (ع) :پرهيزكاران (چنين هستند كه) هر گاه نفس انان در انجام كارهايي كه از ان خوشش نمي آيد سركشي مي كند او نيز نفسش را از آنچه خوشش نمي آيد محروم ميكنيد.
 سپاس شده توسط
سلام هدف مقدس .همین ادمایی مثل امین هستند که میگم به حرفشون گوش نده دیگه.اینا که خیر ما رو نمی خوان.
تو درستو بخون.میبینی که همین پسر ها هستند که از بالا رفتن اما قبولی ما دخترا پوزشون کش او مده اینقد که مجبور شدن براشون سهمیه بذارن.........

خلا صه بگم همه چیز تحصیلاته.الان یه ذره سختی بکش اما بعد یه عمر افتخار کن به رتبه ی عالیه کنکورت.

يك بار براي هميشه/1مرداد/0
2- آدمين/24 مرداد/0
3- پوريا/26 مرداد/0
4- امين972002/ 31مرداد/0
5- نيكي/25مهر/1
6- تورج/8 آبان/0
7- داوود/6 آبان/0
8-پرديس آشنا/12آبان/0
9- خسته/18 آبان/0
10- اسي85/ 28آبان/0
11- توهم/28 آبان/0
12- ماري/30 آبان/0
13- يووه/1آذر/0
14- بيبي/1آذر/0
15- تنها/2آذر/0
16- مهدي/2آذر/0
17- پرواز/3آذر/1
18- رد60/ 3آذر/0
19- صالح/4آذر/0
20- عادت متروك/4آذر/5
21- اسلحه/6آذر/0
22- آهنكر/8آذر/3
23- كمراه/11آذر/1
24- عليرضا/11آذر/0
25- عنكبوت سياه/12آذر/0
26- ليلي/13آذر/1
27- بي52/ 13آذر/1
28- خدا/15 آذر/1
29- مجتبي/17آذر/4
30- آرمان/17آذر/2
31- مكس/7آذر/0
32- امين2/ 17آذر/0
33- بر باد رفته/17آذر/0
34- نئو/19 آذر/3
35- كرس/25آذر/21
36- ادریس / 25 آذر /0
37- هدف مقدس/4 دی/1
38- ناشناس/30 آذر/0
39- سفر روحانی/ 1 دی/0
40-نا امید/ 2 دی /0

البته پسرا ناراحت نشن هااا.من شوخی کردم.
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
خیلی داره سخت میگذره .
[تصویر:  rh3crl.jpg]

:exclamation: :: آن کس که از اول می داند کجا می رود خیلی دور نخواهد رفت ... . [ناپلئون] ::
سلام

خوب بالاخره روز 7 دی ماه به آخر رسید.

متاسفانه کاربران زیر به علت عدم پاسخ به نامه های من از لیست حذف میشوند.
در صورت بازگشت باید دوباره ثبت نام کنند.

پردیس آشنا
تورج
توهم
رد60
صالح
عادت متروك
آهنكر
كمراه
عليرضا
عنكبوت سياه

افراد زیز به علت اینکه بیش از یک ماه است که اصلا به کانون سر نزدند از لیست حذف میشوند.

خسته
اسي85

ادمین هم بالاخره حذف شد.1744337bve7cd1t81

بنا بر این شرکت کنندگان نهایی دی ماه عبارتند از :

1- يك بار براي هميشه/1مرداد/0
2- پوريا/26 مرداد/0
3- امين972002/ 31مرداد/0
4- نيكي/25مهر/1
5- داوود/6 آبان/0
6- ماري/30 آبان/0
7- يووه/1آذر/0
8- بيبي/1آذر/0
9- تنها/2آذر/0
10- مهدي/2آذر/0
11- پرواز/3آذر/1
12- اسلحه/6آذر/0
13- ليلي/13آذر/1
14- بي52/ 13آذر/1
15- خدا/15 آذر/1
16- مجتبي/17آذر/4
17- آرمان/17آذر/2
18- مكس/7آذر/0
19- امين2/ 17آذر/0
20- بر باد رفته/17آذر/0
21- نئو/19 آذر/3
22- كرس/25آذر/21
23- ادریس / 25 آذر /0
24- هدف مقدس/4 دی/1
25- ناشناس/30 آذر/0
26- سفر روحانی/ 1 دی/0
27-نا امید/ 2 دی /0

که البته ممکنه تا پایان ماه طبق قانون تعدادی حذف بشن.
اعلام اسامی برندگان و هم چنین اهدا ستاره های آنها فردا انجام خواهد شد. ان شا الله
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
KHODA نوشته است:سلام هدف مقدس .همین ادمایی مثل امین هستند که میگم به حرفشون گوش نده دیگه...
سلام الی خانوم حتما به توصیه ات عمل می کنم از روزی که گفتی اینترنتم خیلی کم میام، توصیه هاتو باید طلا گرفت! امین خان حرفای قشنگ زیاد می زنه اما این حرفش عجیب غریب بودا! Khansariha (134) واسه همین تفکراته که پسرا اینقد عقب افتادن دیگه Smiley-talk038 (نزنید شوخی کردم!) آخه اگه اینجوری فکر کنن they don't can!!! فکر کنم الانه که یک بار برا همیشه گیر بده که این تاپیک جای این حرفا نیست! 42
- يك بار براي هميشه/1مرداد/0
2- پوريا/26 مرداد/0
3- امين972002/ 31مرداد/0
4- نيكي/25مهر/1
5- داوود/6 آبان/0
6- ماري/30 آبان/0
7- يووه/1آذر/0
8- بيبي/1آذر/0
9- تنها/2آذر/0
10- مهدي/2آذر/0
11- پرواز/3آذر/1
12- اسلحه/6آذر/0
13- ليلي/13آذر/1
14- بي52/ 13آذر/1
15- خدا/15 آذر/1
16- مجتبي/17آذر/4
17- آرمان/17آذر/2
18- مكس/7آذر/0
19- امين2/ 17آذر/0
20- بر باد رفته/17آذر/0
21- نئو/19 آذر/3
22- كرس/25آذر/21
23- ادریس / 25 آذر /0
24- هدف مقدس/4 دی/1
25- ناشناس/30 آذر/0
26- سفر روحانی/ 1 دی/0
27-نا امید/ 2 دی /0
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
2- پوريا/26 مرداد/0
3- امين972002/ 31مرداد/0
4- نيكي/25مهر/1
5- داوود/6 آبان/0
6- ماري/30 آبان/0
7- يووه/1آذر/0
8- بيبي/1آذر/0
9- تنها/2آذر/0
10- مهدي/2آذر/0
11- پرواز/3آذر/1
12- اسلحه/6آذر/0
13- ليلي/13آذر/1
14- بي52/ 13آذر/1
15- خدا/15 آذر/1
16- مجتبي/17آذر/4
17- آرمان/17آذر/2
18- مكس/7آذر/0
19- امين2/ 17آذر/0
20- بر باد رفته/17آذر/0
21- نئو/19 آذر/3
22- كرس/25آذر/21
23- هدف مقدس/4 دی/1
24- ناشناس/30 آذر/0
25- سفر روحانی/ 1 دی/0
26-نا امید/ 2 دی /0
27-ادريس/7دي/0
من باز شكستم 1276746pa51mbeg8j

2- پوريا/26 مرداد/0
3- امين972002/ 31مرداد/0
4- نيكي/25مهر/1
5- داوود/6 آبان/0
6- ماري/30 آبان/0
7- يووه/1آذر/0
8- بيبي/1آذر/0
9- تنها/2آذر/0
10- مهدي/2آذر/0
11- پرواز/3آذر/1
12- اسلحه/6آذر/0
13- ليلي/13آذر/1
14- بي52/ 13آذر/1
15- خدا/15 آذر/1
16- مجتبي/17آذر/4
17- آرمان/8 دي/4
18- مكس/7آذر/0
19- امين2/ 17آذر/0
20- بر باد رفته/17آذر/0
21- نئو/19 آذر/3
22- كرس/25آذر/21
23- هدف مقدس/4 دی/1
24- ناشناس/30 آذر/0
25- سفر روحانی/ 1 دی/0
26-نا امید/ 2 دی /0
27-ادريس/7دي/0
صد هزاران دام و دانه است اي خدا ......... ما چو مرغان حريص بينوا
دم بدم پابسته دامي نويم............ هر يكي گر باز و سيمرغي شويم
سلام303
همچنان سر حال در راه ترک هستم و پا پیش نمی کشم.clapping
گرچه چند روز پیش تا مرز انجامش پیش رفتم و خیلی تحریک شده بودم ولی یه دفعه قول و قرارام با خودمو خدامو اهدافم جلوی چشم اومد و اون کارو نکردمو همچنان امیدوار ادامه میدم.
آرمان جان نا امید نشو و ادامه بده.
2- پوريا/26 مرداد/0
3- امين972002/ 31مرداد/0
4- نيكي/25مهر/1
5- داوود/6 آبان/0
6- ماري/30 آبان/0
7- يووه/1آذر/0
8- بيبي/1آذر/0
9- تنها/2آذر/0
10- مهدي/2آذر/0
11- پرواز/3آذر/1