عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی اردیبهشت 92 *شرط:پیروزی در مسابقه 30 روز * (سرپرست :سنا و رند )

سلام به همه دوستای گلم  [تصویر:  n.gif][تصویر:  3.gif]
سنتی منتال/28 بهمن91 / 81 روز خوووووووووووووووب[تصویر:  m.gif]

پاک 317پاک 317پاک

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر:  05_blue.png]
مهسا 20 / 18 آبان 91 / 150 >>>>>>>> در انتظار ستاره چهارم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت 
پشتکار / 15آذر 91 /  153 >>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آسمون آبی/21آذر 91/ 121 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره پنجم به شرط پاکی اعلام وضعیت
معاهد 313 / 4 بهمن 91 / 70 >>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره  چهارم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت

لاو لورن /28 بهمن 91 / 45 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
میلاد+ / 30 بهمن 91 /100
>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به یاد حق / 6 اسفند 91 /0 >>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره به شرط پاکی و اعلام وضعیت
پاکدین/7 اسفند 91 / 40 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
ارمین 100 / 7 اسفند /92 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
الی / 8 اسفند / 99 >>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
محمد رضا 3002 / 11 اسفند /9 >>>>>>>>> در انتظار ستاره ی  سوم   به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رویای رهایی /13 اسفند91 / 92 >>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی سوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رهایی59 / 15 اسفند 91 / 45 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظارستاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گلبرک/ 16 اسفند91 / 0 >>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
مانی /16 اسفند 91/ 1 >>>>>>>>>>>>>>>>>>  در انتظار  ستاره پنجم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
آبتین /16 اسفند91 / 90 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی سوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت

زندگی 64 / 22 اسفند91 /53 >>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره دوم  به  شرط پاکی و اعلام وضعیت
سنتی منتال/28 اسفند91 / 81 >>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت

فرشته/ 30 اسفند 91/ 60 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
وعید / 3فروردین 92 /0  >>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
ی ای تی /4 فروردین  / 0 >>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
هما / 6فروردین 92 /8 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
ثنک گاد / 9 فروردین / 30 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظارستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
یا علی گفتیم / 10 فروردین /3 >>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

منم منم / 16 فروردین / 30 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
شیرین فرهاد / 17 فروردین / 30 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رها ار گناه/ 18 فروردین/ 37 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رامین/20 فروردین 92 /0 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستار ه ی چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
مجتبی/ 20 فروردین 92/ 44 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره به شرط پاکی و اعلام وضعیت
حامدی / 21 فروردین92 / 7 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سنا/ 21فروردین92 /11 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره پنجم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مریم../ 22 فروردین 92/ 0 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
پوری / 22 فروردین 92 / 13 >>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
اچ اف زهرا/ 25 فروردین92/ 53 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ترنم / 27 فروردین92 / 0 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رامتین/29 فروردین 92/ 36 >>>>>>>>>>>>>>
در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

سها / 1 اردیبهشت / 6  >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
محسن72 /11اردیبهشت / 0 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی پنجم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
مهدی 950/13 فروردین/37 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سهرابی دیگر/14 اردیبهشت/0 >>>>><>>>>>>>>>> درانتظار ستاره ی اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت

جاوید / 17 فروردین 92 / 30    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
پریا/13 فروردین 92 /30 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلوم303
جاوید / 17 فروردین / 32 روز خوب
اگر گم کرده ای ای دل ، کلید استجابت را
بیا یک لحظه با ما باش ، پیدا کردنش با من
اگر عمری گُنَه کردی ، مشو نومید از رحمت
تو توبه نامه را بنویس ، امضا کردنش با من

[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  05_blue.png]
سلاااااااااااااااااااااااااام به همگي.  303اهااااااااي من اومدم   clapping  منم منم clapping
از ١٦فروردين كه اينجا بودم ديگه نيومدم تااااااااااااااااا الان (متاسفانه)
راستش از بعد عيدي خيلي خيلي سرم شلوغ بود
اولين ٥شنبه و جمعه  بعد ١٦ فروردين دوتا امتحان سخت داشتم 
Khansariha (134)همچنين ٥شنبه و جمعه بعدش...Khansariha (134) اين از دو هفتش
هفته بعديشم درگير يه بازارچه خيريه بودم كه حتي وقت نكردم بيام پوسترشو اينجا اپ كنم كه بچه هاي اينجا هم بيان46
 هفته بعديشم باز هم امتحان ..... خيلي بدبختم ،نه؟؟ 53258zu2qvp1d9v
اينم از الان كه در خدمتتونم
كلىيسيييييييييييييي دلم واسه كانون و بچه هاش تنگ شده بود 
معلوم نيس اين كانون چي داره كه ادم با كسايي كه اصلا نميشناسه و حتي نديدتشون انقد انس ميگيره كه نميتونه تركش كنه؟!؟!؟!Khansariha (18)
تو هفته اول به خاطر اينكه امتحانا سخت بود متاسفانه ١كم شيطوني كردم ولي خوش بختانه اتفاق خيلي بدي نيفتاد يعني نزديك بودا ولي خدارو شكر چيزي نشد ولي واسه تنبيه هم كه شده ميخام اون ٣٠روزو برش دارم يعني از ٢٠فروردين روزاي خوبم شروع بشه
خدارو شكر بقيه روزاش انقد سرم شلوغ بود كه روزاي خيلي خوبي رو واسم ساخت317
يعني ميشه : منم منم /٢٠فروردين ٩٢ /٣٠ روز خوبMuscularMuscularMuscular317317317
شرمنده نميتونم ليستو كپي كنم يكي زحمت منم بكشه1276746pa51mbeg8j
ببخشيييييييد خيلي حرف زدم.  اسپم فرمودم3174fvfcja
سلام به همه [تصویر:  4fvfcja.gif]
چطورید رفقا ...منو اینجا دیدید خوشحال شدید نه ؟[تصویر:  bad_boys_20.gif]

هستیم یه مدت کنارتون ...

535353

دو قهرمون جدید داریم اینجه ...

جاوید عزیز     بیا تو دم در بده ، اجازه ما هم دست شوماست  4fvfcja
   مرسی جاوید عزیز واسه اعلام پاکیت قهرمان ... پاکیت مستدام رفیق41

535353

و پریا خانوم  خیلی خیلی خوش اومدیدبه ماهانه ..  انشالله یه راست برید بهترینا[تصویر:  dancegirl2.gif]
هرچندبارم دوست داری اعلام وضعیت کن ....

535353

مهدی  جان ..
ماشالله قهرمان ..
یه ابدلیوچگی برو تو صورت شیطون [تصویر:  kar.gif]

535353

ای ای تی  عزیز تاریختون بروز شد ...
محکمتر رفیق ..
قویتر ... ناامیدی ممنوع ...Khansariha (48)

535353

سنتی منتال ...داداش گلم ..سلام بروی ماهت رفیق ...
ماشالله قهرمان .....
خیلی خوشحالمون کردی ... ممنون که پاکی  ... 317
همینطور ادامه بده ..ستاره بعدی توراهه

535353

منم منم داداشم گلم
خیلی خوشحالمون کردی
مهمه اینه که پاکی ..این امتحانا همیشه هست ..اما امیدوارم بیشتر بهمون سر بزنی
و حرفتم کاملا درسته ..این خاکش میگیره ادمو ... مقدس شده برای خیلی هامون
اونم بخاطر وجود قهرمونایی مثل شماست
تاریختون تو لیست بعدی که وارد میشه بروز میشه Khansariha (48)

بوی نمور کوچه و کلمات ..

سلام
تاریخ منو از امروز بزنید
مهدی 950/20 اردیبهشت/0 روز خوب

خیلی حالم گرفته شده که نتونستم خودمو کنترل کنم...
همش فکر میکنم الان طرد شدم
خیلی بده آدم سقوط کنه
اونم بعد از این همه پاکی؛که برای خودم رکورد محسوب میشه..
از خدا میخوام منو ببخشه...
                                               نیرویی از آن توست باور نکردنی

و توانایی به کارهایی که تصورشان هم مشکل است

تنها مانع دیوار بلند ذهن توست        

پس به ناتوان بودن میندیش

باور کن که می توانی!

سلام.
من تا امروز ميشم 51 روز خوب.
يعني اگه خدا بخواد تا 9 روز ديگه ستاره ي بعدي رو ميگيرم.
مهسا 20 / 18 آبان 91 / 150 >>>>>>>> در انتظار ستاره چهارم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت 
پشتکار / 15آذر 91 /  153 >>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آسمون آبی/21آذر 91/ 121 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره پنجم به شرط پاکی اعلام وضعیت
معاهد 313 / 4 بهمن 91 / 70 >>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره  چهارم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت

لاو لورن /28 بهمن 91 / 45 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
میلاد+ / 30 بهمن 91 /100
>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به یاد حق / 6 اسفند 91 /0 >>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره به شرط پاکی و اعلام وضعیت
پاکدین/7 اسفند 91 / 40 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
ارمین 100 / 7 اسفند /92 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
الی / 8 اسفند / 99 >>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
محمد رضا 3002 / 11 اسفند /9 >>>>>>>>> در انتظار ستاره ی  سوم   به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رویای رهایی /13 اسفند91 / 92 >>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی سوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رهایی59 / 15 اسفند 91 / 45 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظارستاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گلبرک/ 16 اسفند91 / 0 >>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
مانی /16 اسفند 91/ 1 >>>>>>>>>>>>>>>>>>  در انتظار  ستاره پنجم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
آبتین /16 اسفند91 / 90 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی سوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت

زندگی 64 / 22 اسفند91 /53 >>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره دوم  به  شرط پاکی و اعلام وضعیت
سنتی منتال/28 اسفند91 / 81 >>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی دوم  به شرط پاکی و اعلام وضعیت

فرشته/ 30 اسفند 91/ 60 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
وعید / 3فروردین 92 /0  >>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
ی ای تی /4 فروردین  / 0 >>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
هما / 6فروردین 92 /8 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
ثنک گاد / 9 فروردین / 30 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظارستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
یا علی گفتیم / 10 فروردین /3 >>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

منم منم / 16 فروردین / 30 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
شیرین فرهاد / 17 فروردین / 30 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رها ار گناه/ 18 فروردین/ 37 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رامین/20 فروردین 92 /0 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستار ه ی چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
مجتبی/ 20 فروردین 92/ 44 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره به شرط پاکی و اعلام وضعیت
حامدی / 21 فروردین92 / 7 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سنا/ 21فروردین92 /11 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره پنجم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مریم../ 22 فروردین 92/ 0 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
پوری / 22 فروردین 92 / 13 >>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
اچ اف زهرا/ 25 فروردین92/ 53 >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ترنم / 27 فروردین92 / 0 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
رامتین/29 فروردین 92/
51 >>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

جاوید / 17 فروردین 92 / 30    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
پریا/13 فروردین 92 /30
>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

سها / 1 اردیبهشت / 6  >>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
محسن72 /11اردیبهشت / 0 >>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره ی پنجم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سهرابی دیگر/14 اردیبهشت/0 >>>>><>>>>>>>>>> درانتظار ستاره ی اول  به شرط پاکی و اعلام وضعیت
مهدی 21/13 اردیبهشت 92 /0 >>>>>>>>>>>>>>>> در انتظار ستاره   به شرط پاکی و اعلام وضعیت

سلام به همه 303
کم پیدایید چرا انقدر ..چرا انقدر درس میخونید اخه 42

5353535353535353

داش مهدی عزیز ...
خیلی ناراحت شدم از شکستت
اما رفیقم گلم ..دیشب هم بهت گفتم
که بهتره فراموش کنی و غصه نخوری دیگه ...
به خودش توکل کن و شروع کن دوباره
قوی تر
محکمتر
ببین از چه راهی شکست خوردی 
حتما بررسیش کنی
حتما
منتظر اعلام پاکیت هستیم 317
ناامیدی ممنوعه ها317

5353535353535353

داداش رامتین گل 41
خسته نباشید رفیق
تبریک قهرمان
عالی داری پیش میری
قدرشو بدون
خوحالمون کردی Muscular

بای بای 41

بوی نمور کوچه و کلمات ..

سلام بر دوستان گلم4fvfcja
آقا من هنوز روی 4 فروردینم که
من تاریخمو از دیروز زدم
ای ای تی/20 اردیبهشت/31
در ضمن قرار بود یه ستاره Khansariha (46)از تاریخ 4 اردیبهشت بگیرم که هنوز نگرفتم1276746pa51mbeg8j
نماز مودبانه از نگاه استاد پناهی +حرف آخر از نگاه خودم

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid141999

سلاااااام
اقا لطفا يكي تاريخ منو درس كنه 
قرار شد بزنن از ٢٠فروردين هنوز رو ١٦ هس 1276746pa51mbeg8j
منم منم/٢٠فروردين/٣١روز خوب53
ممنوووووونKhansariha (8)
سلام
در کل سی روزه منتظر بودم بیام ماهانه که قوانین مسابقه رو کم کنم برای خودم.
حالا نمیدونم جو گرفته یا چی، می خوام ورزش رو هم بهش اضافه کنم.
خدا میدونه چندسال تو ماهانه بمونم 4chsmu1
33 روز خوب

سلام   [تصویر:  n.gif][تصویر:  3.gif]
سنتی منتال/28 بهمن91 / 83 روز عاااااااااالی
clappingclappingclappingclappingclappingclapping
پاکدین/7 اسفند 91/ 46روز خوب
[تصویر:  friaresmilley.gif][تصویر:  friaresmilley.gif][تصویر:  friaresmilley.gif][تصویر:  friaresmilley.gif][تصویر:  friaresmilley.gif]
[تصویر:  friaresmilley.gif]
[تصویر:  136963759711141.jpg]
Khansariha (8)

سلام به همه بزرگواران

امروز 23ام و 30 روز خوبcheshmakو ...

ممنونم

[تصویر:  Untitled_1.png]
سلام   [تصویر:  n.gif][تصویر:  3.gif]
سنتی منتال/28 بهمن91 / 85 روز عاااااااااالیKhansariha (46)varzesh

دوستای گلم تجربه من تو 2 خط :
هر کاری یه انگیزه ای میخواد . مخصوصا تو این راه دشوار و سخت . رمز موفقیت من . 1.انگیزه 2.نماز3.فرار از تنهایی . که سومین مورد دیگه برای من یه چند ماهیه اهمیت نداره و به مرحله بسیار خوبی رسیدم . تنهایی دیگه منو اذیت نمیکنه چون فکرم دیگه به اون سمت نمیره .

*فقط بدونید شیطان هر لحظه با ماست و ما باید هر لحظه به یاد خدا باشیم *53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان