عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1398 مهر 29، 21:17)می توانم نوشته است:
(1398 مهر 27، 8:41)می توانم نوشته است: سلام

منم مدتیه پاکم
بیشتر از اونچه اخیرا پاک بودم اما یادم نیست چقدر

دوستای خوبم دوستون دارم

چرا میام می گم پاکم بعد گند می زنم؟

دوباره شروع کن
با ما همراه شو
منتظر اعلام وضعیتت هستیم

ما حتما می توانیم یعنی باااااااید بتوانیم  خدا منتظر است
بسم الله
سلام بچه‌ها خوبین شکرخدا؟چه سواااالیه هاااا خوب معلومه خوبین نشون به اون نشون که اینجایید دور هم و داریم تو مسیر بهبودی گام برمیداریم 317

(1398 مهر 27، 20:24)رَستا نوشته است: رستا/31مهر/27روز خوب
افرین رستاجان داره کم کم یه ماااااااه عالی میشه که داری تو هوای پاکی نفس می‌کشی امیدوارم همینقدر مصمم باشی و کم نیاری و تن به این گناه ندی و زمین‌گیر شرایط نشی 49-2

(1398 مهر 28، 23:40)آقای اراده نوشته است: با سلام 
اراده / ۱۶ مهر / ۱۲ روز خوب   4chsmu1
مرد بااراده کانون کووولاک کردی مرررد 317 خداقوت ده روز نفس گیر رو پشت سر گذاشتین با همین انگیزه بریم ک قله ۲۰ روزه رو فتح کنیم 49-2

(1398 مهر 29، 6:11)عاشق خودمم نوشته است: عاشق خودمم/۲۸ مهر/۱ روز بدون خ ا
برادر عاشق تبریک بهتون برای شجاعتتون شما بعد از بیش از ۱۳۰ روز عالی تنها دوسه روز بد داشتید فکر میکنم این نمیتونه به معنای شکست باشه فقط ی توقف کوتاه باشه مواظب باشید دچار ناامیدی نشید که باعث سریالی شدنتون میشه 302

(1398 مهر 29، 7:38)new Aseman نوشته است: آسمان 16 شهریور 44 روز

امام علي - عليه السلام - فرمودند: كسي كه در راه فرمانبرداري از خدا و دوري از نافرماني او با نفس خويش مبارزه كند، نزد خداي سبحان منزلت شهيد را دارد.

مستر آسمان مبارکه ۴۰ روز عالی و خووووب خداقوت 317 خیلی خوب دارین پیش میرید نوش جانتون باشه این حس خوب 302  

(1398 مهر 29، 10:29)soshians نوشته است: سعید / 21 تیر / صد و یک روز پاک
چقد خوبین شما اقاسعید که اینهمه هوای هم گروهی‌ها رو دارین 49-2 بی دلیل نیست که اینهمه حس خوب دارین فکر میکنم بخش اعظمش بخاطر این خیرخواهی و سخاوتمندی‌تون هست ان شاالله ۱۰۰۰ روزه بشید بشدددددت مواظب روزای خوبتون باشید 302

(1398 مهر 29، 13:14)Mementi mori نوشته است: Memento mori 
26 شهریور
۳۴ روز خوب

برادر موری خوش اومدین به جمع ماهانه‌ایا  317 خداقوت دلاور افرین بهتون شما تا اینجای کار رو عااالی عمل کردین بریم ک چهل روز عالی رو با شما جشن بگیریم اماده این؟ 49-2

(1398 مهر 29، 16:04)لئا نوشته است: ترانه هم نیست
هیچ هم نیست
دخترا یکی یکی دارن سر به نیست میشن

لئا / 26 مهر / 3 روز

امیدوارم دوستامون هرجا هستن حالشون خوبه خوب باشه و بزودی با حال خوب بیان به جمعمون..لئاجان بهت تبریک میگم تو خییییلی قوی هستی ببین چه مقتدرانه بلند شدی و شجاعانه شروع به تلاش کردی بهت تبریک میگم قدر خودتو بدون 302

(1398 مهر 29، 17:48)Victory نوشته است: ویکتوری / 15 مهر / 13 روز خوب  53  Confetti

به به ویکتوری چه کردی شمااا افرین بهتون خداقوت برای پشت سر گذاشتن ی دهه پاک و عالی ان شاالله با هوشیاری به پیش برید و کم نیارژد
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سجاد/26مهر/3روز
(1398 مهر 27، 18:37)blissway نوشته است: سجاد/26مهر/۳روز
اقاسجاااااد افرین بهتون من تبریک میگم واقعا این زیرپا گذاشتن غرور خییییلی ارزشمنده اولین و مهمترین قدم تو ترکه افرین بهتون..مررررد بزرگ مبادا تو گل باقی بمونی و خسته بشی از تلاش

(1398 مهر 29، 21:17)می توانم نوشته است:
(1398 مهر 27، 8:41)می توانم نوشته است: سلام

منم مدتیه پاکم
بیشتر از اونچه اخیرا پاک بودم اما یادم نیست چقدر

دوستای خوبم دوستون دارم

چرا میام می گم پاکم بعد گند می زنم؟
پیش میاد عزیزم سخت نگیر ببین درز کجاست من اینقددددد زمین خوردم تا متوجه شدم واقعا وقت استرسه که میرم سمت خ ا اونم برای اینکه انگار قضیه ای ک باعث استرسم شده رو بهش توجه نکنم و نادیده بگیرمش همین باعث شکستم میشه
اولین بار که اومدم کانون ی سره تا ۱۱۵ روز رفتم تو آسمونا سیر می‌کردم ک یهو ناغافل لغزیدم بعد اون هی سریالی شدم ی جورایی جلو خودم خیط شده بودم روم نمی شد بیام اعلام وضعیت کنم احساس میکردم این راه هم به بن‌بست رسید و فایده نداره من دیگه نمی‌تونم درست شم و همین حس مجدد باعث لغزش و رو آوردنم سمت پ.و.ر.ن شد و هی لغزش و هی تلاشو .... 
اعلام وضعیت بچه‌ها رو ک می‌دیدم منم شجاعت تلاش پیدا می‌کردم خیلی خیییلی زمین خوردم تا متوجه شدم ایراد کار کجاست رفتم وارد اس ای شدم اونجا بود که با همراهی کانون تونستم ریشه رو پیدا کنم
بچه‌ها همه ماهایی ک اینجاییم بارها زمین خوردیم بارها به خودمون بدوبیراه گفتیم بارها نشستیم و با بیچارگی گریه کردیم بارها زدیم به سیم اخر و تامرز خودکشی خ ا کردیم و خواستیم از خودمون انتقام بگیریم اما ته ته همه این اتفاقها با همه دردناکیش دوباره بلند شدیم چون نخواستیم جلو خودمون شکست بخوریم
عزیزانم
ما همه مون در حال رقابت با خودمونیم ما داریم تلاش می‌کنیم که فقط و فقط برای امروز پاک باقی بمونیم نه کاری به فردا داریم نه دیروز
رسالت ما فقط امروزه و مطمئن باشین بچه‌ها که نجات و رستگاری ما توی تلاشه خدا ناظر تلاشهامونه بچه‌ها کم نیارید بلند شید دست بکشید رو سر خودتون ما بیماریم و برای درمان نیاز داریم صبور باشیم

خدا بهمراهمون باشه 302
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده
1398/7/30

در انتظار ستاره ششم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  6m_+210.gif]

taraneh_sssا 19 اسفند 175 روز خوب
 jupiterا/ 31 شهریور10 روز خوب
BlueBoyا/ 31 شهریور/ 8 روز خوب

abolfazlا/ 4 مهر/ 6 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی پنجم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  5m_+180.gif]

حوا هستم / 21 اردیبهشت / 160 روز خوب Khansariha (46)

در انتظار ستاره‌ی چهارم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  4m_+150.gif]

تواب / 27 شهریور/ 8 روز خوب
لئا / 26 مهر/ 3 روز خوب
می توانم 31 شهریور/ 2 روز خوب
ترلان / 1 مهر / 2 روز خوب
عاشق خودمم / 28 مهر/ 1 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی سوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  3m_+120.gif]

soshiansا / 21 تیر / 101 روز خوب Khansariha (46)
آقای اراده / 16 مهر 12 روز خوب
blisswayا/ 26 مهر / 3 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی دوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  2m_+90.gif]

jooا / 16 مرداد / 63 روز خوب
دیوار/ 22 شهریور / 35 روز خوب Khansariha (46)
رستا / 31 شهریور / 27 روز خوب
حامد حامد / 9 مهر / 15 روز خوب
cornroseا / 28 مرداد / 14 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی اول [تصویر:  301.gif] [تصویر:  1m_+60.gif]

new Asemanا / 16 شهریور/  44 روز خوب Khansariha (46)
Mementi moriا/ 26 شهریور/  34روز خوب
victoryا / 15 مهر / 13 روز خوب
Tarek110ا / 24 مرداد/ 1 روز خوب

و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
لئا / 26 مهر / 4 روز
آسمان 16 شهریور 45 روز 

الا یا ایها الساقی ادر کاسا وناولها
که عشق آسمان نمود اول ولی افتاد مشکل ها
سلام
20 مهر / 10 روز عالی  49-2
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سجاد/26مهر/4روز
سعید / 21 تیر / صد و دو روز پاک

خدا رو شاکرم که یه روز پاک دیگه رو هم گذروندم و دارم به خوبی پیش میرم. این دو روز که سرماخورده بودم و نای هیچ کاری رو نداشتم. به نظرم باید برای روزهای پیش رو برنامه ریزی بیشتری داشته باشم. راستشو بخواید از روز هفتاد هشتاد به این ور تحریک ها خیلی کم شده. یعنی حتی وقتی ناراحت بودم به پ.و.ر.ن به عنوان مسکن نگاه نمی کردم. یه جورایی احساس می کنم داره لذتش رو توی ذهنم از دست میده. خوب خدا رو شکر که این طوره.

به امید روزی پاک برای همه ی دوستان.

پ.ن: از خانوم رستا خبری نیست؟! منتظریم بیان خبر خوش سی روز پاک رو بدن 65
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
حامدحامد/ از 2 بعد از ظهر جمعه 26 مهر/ 4 روز پاک
سلام 
خدا رو شکر ۱۴ روز پاک و عالی
پاکم
اگه کمک کنه و پاکم نگه داره

[تصویر:  nasimhayat.png]
عاشق خودمم/۲۸ مهر/۳ روز بدون خ ا

موضوعات مرتبط با این موضوع...