عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

آسمان 16 شهریور 48 روز

چندان اسیر خواهش نفسم که غافلم
از دست رفته را طلب بارگاه توست

رو بَر مَتاب از من آلوده، ای کریم
گوید دلم که قهر خدا از گناه توست

گفتم ز بس که توبه شکستم، شنیده ای
در بسته ای و توبه شکن رو سیاه توست

گفتی بخوان مرا که شبِ استجابت است
درگاه دوست منتظر یا اله توست
سجاد/26مهر/7روز
شکر
سلام
اراده / 0
این هم 16 روز شد
خدایا کمکم کن راهو پیدا کنم
ابزارهای خوبی در اختیارم قرار دادی ولی خودم دارم گند میزنم به زندگیم
کمکم کن 809197ps94ijjhwg
دوستان حس و حال خوبتون به من میرسه برام دعا کنید
سعید / 21 تیر / صد و پنج روز پاک

خدا رو شکر.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام،

دیوار / 22 شهریور / 42 روز خوب
حوا هستم / 21 اردیبهشت /168روز خوب 53
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
سلام.جوع/4 ابان/ 1روز خوب
کارهای اشتباه را اگاهانه یا نا اگاهانه
بارها و بارها تکرار می کنیم
و بالطبع شکست می خوریم
و متاسفانه باور می کنیم
لیاقت بیشتر از این را نداریم

اگر نفس به مرتبه ای از سرکشی رسیده باشد که اصلا اطاعت نمی کند و میل شدید به انجام گناه دارد تنها راه رام کردن آن گرسنگی های شدید پی در پی (جوع) می باشد 

منبع از بهترین کتاب اخلاقی نگاشته شده به زبان فارسی در طول تاریخ اسلام معراج السعاده استاد کامل اخلاق جناب ملا احمد نراقی

1_زیرکان در دین و دنیا سودمند تر از گرسنگی(جوع) نیافتند

2_غذای خدا در روی زمین گرسنگی (جوع)است

منبع: کتاب کشف المحجوب جناب هجویری عارف بزرگ سده 5 ه ق و همچنین کتاب شریف تذکره الاولیاء عطار نیشابوری

"جوع"(روزه) قوی ترین و سرعت بخش ترین عامل در سیر معنوی و عرفانی است

منبع کتاب شریف اداب و العبادات جناب شقیق بلخی عارف بزرگ سده 2 ه ق

اگر طریقه انبیاء مرسلین و ائمه دین و اکابر علماء و اعاظم عرفاء را تتبع(بررسی) کنید، می بینند که هر کس که به جائی رسیده و مرتبه ای یافته بی زحمت (جوع) گرسنگی نبوده است. منبع: کتاب شریف معراج السعاده، ص273

حد اولیه جوع‌ را از نظر زمانی‌، یك‌ شبانه‌روز و حداكثر آن‌ را سه‌ شبانه‌روز دانسته‌اند
(ابوطالب‌ مكّی‌، ج‌2، ص‌320)

اللهم صل علی محمد سید التوابین و اله

[تصویر:  6543.jpg]
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام به رفقای گل ماهانه ام. Khansariha (48) چه حال و چه خبر. امیدوارم همتون اول از همه در صحت و سلامت باشید 63 . بریم ببینیم چه خبره اینجا. 4fvfcja

اول باید دست قشنگه رو بزنیم برای رستا خانوم و سی روز پاکشون. dingdingding خدا رو شکر که ماه اول رو به خوبی گذروندن و امیدوارم تا ستاره ی دوم همین جور پر اراده برن جلو. Greenstars

آفرین به اراده ات آسمان که از روزی که اومدی تو کانون یه ضرب داری میتازی و جلو میری و چشم شهوت رو کور کردی. دمت گرم رفیق با اراده ی ما. ازت انرژی میگیرم برای پاکی و 50 روز پاک پیش پیش مبارکت. studsmatta

سجاد ، لئا و حامد هر سه از روز 26 مهر دوره ی تازه ی پاکی رو شروع کردن و با هم هم قدم شدن تو این راه. امیدوارم با هر روز پاکیشون به همقدم های دیگرشون این انرژی و امید رو بدن که میشه پاک بود و جلو رفت. من خودم وقتایی که با یک نفر دیگه شروع روزهام مشترکه خیلی انرژی میگیرم. انشالله به زودی قدم محکم ده روز پاک رو بر میدارن تا خیالمون راحت شه که سریالی بودن در کار نیست. clapping

عاشق خودمم، رفیق گلمون هم دوباره پا شده و نمی خواد یک لحظه هم به سریالی شدن فکر کنه. برات عاشق جان بهترین ها رو آرزو دارم و امیدوارم این سری دیگه مثل اون پاکی دراز مدتت بری جلو و قله ی پنج ماه پاک رو بگیری. daghighan

دوستمون آقای ویکتوری هم بعد از غیبتی برگشتن و با اعلام وضعیت ماهانه شون دل ما رو امیدوار کردن، که خوب برگشتن. به امید خدا 20 روز پاک به زودی تو مشتتونه. 302

دیوار، رفیق عزیزمون هم کمر همت رو سفت بسته و غیرت عاشقانه اش رو نشون داده با 42 روز پاک. داداش شیش هفته پاکی مبارکت باشه. ستاره دوم و نود روز پاکی رو انشالله به زودی زود میبینی با این اراده. خدا پشت و پناهت. 49-2

اما صدر جدول پاکی بالاهای ماهانه، کاربر باارادمونه که مستقیم از بهشت اومده 128fs318181 ، خانم حوا که 168 روز پاکی دارن. یه بار دیگه تکرار می کنم. 168 روز پاکی. 13 آفرین به این اراده ی قویتون خانوم. چیزی تا رکورد 180 روزه ی آخرتون نمونده و به امید خدا بعدش روزهای تازه ای از صفحه ی پاک زندگیتون رقم میخوره. balloons

برای آقای اراده مون، مرتضا و دوستمون تواب که تازه شکست رو تجربه کردن دعا می کنم که بتونن این دوره ی سخت بعد از شکست رو زود طی کنن و با برنامه ی جدیدی و مرور کارهای که نکردن و کارهای خوبی که کردن بتونن مدیریت شکست خوبی داشته باشن و قله های پاکی رو فتح کنن. رفقا ما در کنارتونیم. Khansariha (18)

دم همه ی با اراده های کانون گرم. خدا پشت و پناه همتون. 
سجاد/26مهر/8روز
ابوالفضل / 4 آبان / 1 روز خوب
هیچوقت زندونیه گذشتت نباش اون فقط یڪ درس بود واسه آیندت
رستا/31شهریور/35روز پاک
خداروشکر 53

ممنون از اقای سوشیانس وهمه دوستانی که انرژی مثبت میدن پاکیتون ابدی 302
یا رادَّ ما قَدْ فاتَ
عمرهای به سر آمده، 
روزهای گذشته،
خون‌های ریخته،
عشق‌های گم شده، 
آبروهای رفته،
بغض‌های شکسته، 
اشک‌های چکیده،
و آب‌های از جوی رفته را 
تو باز می‌گردانی
ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ها...

[تصویر:  20191213_181446.png]
سعید / 21 تیر /107 روز پاک

دو روز درگیر اتفاقی بودم که یکی از پر استرس ترین روزهای این چند ماه رو برام ساخته بود، همیشه تو شرایطی با استرسی کمتر از این مستقیم برای کاهش استرس به سراغ پ.و.ر.ن می رفتم، ولی این دفعه باورتون میشه برام خنده دار بود که با دیدن پ.و.ر.ن خودمو آروم کنم. دارم میبینم که ذهن و بدنم داره تغییر می کنه. دارم میبینم این تغییرات و خیلی خوشحالم. از وقتی به روز صدم رسیدم تصمیم گرفتم حالا که به خودم نشون دادم میتونم با اراده باشم شروع کنم یه عادت بد دیگه ام رو ترک کنم. من عادت بدی که دارم اعتیاد به آنلاین بودن و ولگردی اینترنتیه. همش از این سایت به اون سایت از این شبکه ی اجتماعی به اون شبکه ی اجتماعی. این عادت غلط هم موجب سوق دادنم به سمت پ.ور.ن میشه و هم کلی از وقت مفیدم رو میگیره. از 5 روز پیش اراده کردم که این عادت غلط رو ترک کنم و استفاده ام از اینترنت و شبکه های اجتماعی رو به مدت زمان  و ساعت مشخصی در روز محدود کنم. بریم که به امید خدا این عادت غلط رو هم ترک کنیم.
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده
1398/8/6

در انتظار ستاره ششم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  6m_+210.gif]

taraneh_sssا 19 اسفند 175 روز خوب
 jupiterا/ 31 شهریور10 روز خوب
BlueBoyا/ 31 شهریور/ 8 روز خوب

abolfazlا/ 4 آبان / 1 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی پنجم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  5m_+180.gif]

حوا هستم / 21 اردیبهشت / 168 روز خوب
رامین/ 20 مهر/ 10 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی چهارم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  4m_+150.gif]

لئا / 26 مهر/ 7 روز خوب
عاشق خودمم / 28 مهر/ 4 روز خوب
می توانم ؟؟ / ؟؟ روز خوب
ترلان / 1 مهر / 2 روز خوب
تواب / 3 آبان / شروع روزهای خوب
در انتظار ستاره‌ی سوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  3m_+120.gif]

soshiansا / 21 تیر / 107 روز خوب
رستا / 31 شهریور / 35 روز خوب
blisswayا/ 26 مهر / 8 روز خوب
آقای اراده / 3 آبان شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی دوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  2m_+90.gif]

دیوار/ 22 شهریور / 42 روز خوب Khansariha (46)
cornroseا / 28 مرداد / 14 روز خوب
حامد حامد / 26 مهر / 4 روز خوب
jooا / 4 آبان / 1 روز خوب
در انتظار ستاره‌ی اول [تصویر:  301.gif] [تصویر:  1m_+60.gif]

new Asemanا / 16 شهریور/  48 روز خوب
victoryا / 15 مهر / 16 روز خوب
Mementi moriا/ 2 آبان /  1 روز خوب

و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
عاشق خودمم/۲۸ مهر/۸ روز بدون خ ا
روزهای سختی رو می گذرونم،از یه طرف چندین پیشایند حسابی فکرمو درگیر کرده از طرفی با کسی که قراره ازدواج کنم بگو مگو داشتم.این لغزش نابهنگام هم صبر و حوصله برام نذاشته خیلی زود عصبی میشم.
خدایا کمکم کن
(1398 آبان 6، 4:27)عاشق خودمم نوشته است: عاشق خودمم/۲۸ مهر/۸ روز بدون خ ا
روزهای سختی رو می گذرونم،از یه طرف چندین پیشایند حسابی فکرمو درگیر کرده از طرفی با کسی که قراره ازدواج کنم بگو مگو داشتم.این لغزش نابهنگام هم صبر و حوصله برام نذاشته خیلی زود عصبی میشم.
خدایا کمکم کن

داداش یه نگاهی به تاریخچه ات بنداز، توی همون چهار ماه پاکیت هم روزهای سخت زیاد داشتی و تونستی پاک ازشون بیرون بیای. میدونم دوباره از صفر شروع کردن سخته ولی ققنوس همیشه از خاکستر بلند میشه. در مورد دعواهای خانوادگی هم من خودم همیشه یکی از میل دهنده هام به سمت پ.و.ر.ن همین بوده، ولی هر مشکلی راهی داره. پیشنهاد بهت می کنم حتما کتاب " هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی" رو بخونی.
ایام پاکی داشته باشی.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان