عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده
1398/9/3

در انتظار ستاره ششم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  6m_+210.gif]

حوا هستم / 21 اردیبهشت 194 روز خوب
taraneh_sssا 19 اسفند 175 روز خوب
 jupiterا/ 31 شهریور10 روز خوب
abolfazlا/ 4 آبان / 10 روز خوب

BlueBoyا/ 11 آبان/ 10 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی پنجم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  5m_+180.gif]

عاشق خودمم / 28 مهر/ 34 روز خوب Khansariha (46)
رامین/ 16 آبان / شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی چهارم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  4m_+150.gif]

soshiansا / 21 تیر / 134 روز خوب
لئا / 26 مهر/ 20 روز خوب

تواب / 27 آبان 4 روز خوب
می توانم / ؟؟ / ؟؟ روز خوب
ترلان / 1 مهر / 2 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی سوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  3m_+120.gif]

آقای اراده / 14 آبان 18 روز خوب
رستا / 9 آبان / 12 روز خوب

blisswayا/ 20 آبان / 3 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی دوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  2m_+90.gif]

دیوار/ 22 شهریور / 71 روز خوب
new Asemanا/ 16 شهریور / 68 روز خوب

victoryا/ 15 مهر / 30 روز خوب
cornroseا / 28 مرداد / 14 روز خوب
jooا / 12 آبان / 11 روز خوب

حامد حامد / 20 آبان / 11 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی اول [تصویر:  301.gif] [تصویر:  1m_+60.gif]

.... / 16 مهر/  46 روز خوب Khansariha (46)

Aramesh72ا/  23 مهر/ 32 روز خوب
فرید / 1 آبان/  31 روز خوب
Mementi moriا/ 10 آبان /  11 روز خوب

و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلام و دروووووووووووووووووووود به شیر مردان و شیر زنان ماهانه  امیدوارم حال دل همتون خوش باشه. راستش من که با توجه به اتفاقات پیرامونی مملکت اصلا حالم خوش نیست   Hanghead ولی خوب این دلیل نمیشه که از پاکی غفلت کنیم و باید بدونیم که بهترین راه برای ارتقای جامعه ارتقای شخصی خودمونه که ما این کارو داریم می کنیم. خوب خیلی بحث فلسفی شد بریم ببینیم تو این روزای همه جا شلوغ، ماهانه ای های همیشه در صحنه چه کردن Khansariha (69)

فرش قرمز این هفته رو پهن می کنیم برای دوستامون آقای آرامش و فرید عزیز. خوش اومدین به جمع ماهانه ای ها. اینجا ما خیلی خفن و کار درستیم. در واقع بهترین ها ماییم گول تبلیغ بقیه ی تاپیک ها رو نخورین Gigglesmile

در هفته ای که گذشت باز هم یکی دیگه از گل های ماهانه افتخار آفرینی کرد. دست مرتب و قشنگ بزنید به افتخار دیوار عزیز، که توی مسابقه ی بازی 2048 رتبه ی چهارم رو کسب کردن، آقا دمت گرم آبروی ماهانه رو خریدی (لطفا توی لیست به رتبه ی بنده توجه نکنید Khansariha (116) )

میخوام اینجا تشکر ویژه ای کنم از شادن خانوم که در طول حضورشون به عنوان سرپرست این تاپیک خیلی زحمت کشیدن و با پاسخ هاشون به اعلام وضعیت دوستان کلی انرژی خوب تزریق می کردن تو این تاپیک. 49-2 شادن خانوم ممنونم از همه ی زحماتتون و امیدوارم همیشه خوش و خرم باشین. Thankyou از رضوانه خانوم هم ممنونم که زحمت می کشن و این تاپیک رو با پیگیری پاکی بچه ها سر پا نگه میدارن. 53

تبریک و تبریک، دست و جیغ و هورا برای سه  تا قهرمان کار درست. سه تا قهرمانی که طعم تلخ این روزای بد رو با قهرمانی هاشون شیرین کردن، سه قهرمان این هفته چهار نقطه، دیوار و عاشق خودم. چهار نقطه، رفیق خوبمون از وقتی وارد ماهانه شده پاشو از رو گاز ورنداشته و 40 روز پاک مبارکش باشه. دیوار جان 70روز پاک مبارک ماشالله یه تاپیک فقط باید بزنیم برای شمردن افتخارات تو انقدر که کارت درسته. 128fs318181 عاشق خودم ثابت کرد وقتی آدم بعد از چهار ماه می شکنه میتونه بدون سریالی شدن دوباره برگرده به اون جایی که بوده، یک ماه پاک مبارکت باشه داداش.

اعلام وضعیت ها نشون میده کسی تو هفته ی پیش نشکسته که خبر خیلی خوبیه، این قطعی اینترنت هر چی بدی داشت خوبیش این بود که دسترسی به سایت های خاک بر سری رو کلا تعطیل می کرد   4chsmu1 خیلی از بچه ها هم از بعد از قطعی اینترنت هنوز سر نزدن و نیومدن اعلام وضعیت که امیدوارم زودتر بیان و بنویسن از حالشون.

حوا خانوم، پاکی بالای ماهانه هم چنان با وجود تمام مشکلات بدون ترمز روزها رو جلو میرن و 194 روز پاک رو ساختن برای خودشون. خانوم دم شما گرم، 210 روزه بشین انشالله! 53 (چه حیف که بعدش باید نقل مکان کنین از تاپیک ماهانه   46 )

آسمان رفیق خوبِ ما 68 روز خوب رو تو چنته داره که انشالله به امید خدا همین جور پاک تا روز 90 ادامه بده. 317

حامد، جوع و مرتضی هر سه 11 روز پاک رو پشت سر گذاشتن، براتون بهترین آرزو ها رو دارم داداشای گل و امیدوارم هر سه با پاکیتون به ما انرژی مضاعفی بدین برای پاک موندن. Khansariha (96)

رستا خانوم خوش برگشتی، نگران شکست نباش که شما از اون با اراده هاش هستی، امیدوارم 12 روز پاکی که اعلام کردین هم چنان رو به رشد باشه و با خبر 20 روز پاک ما رو خوشحال کنین. Khansariha (46)

داداشمون آقا تواب این سری دیگه قصد شکست نداره، انشالله به زودی 4 روزش بشه 10 روز پاک و اولین قدم محکم رو برداره. آقای اراده برگشته چقدر هم قوی برگشته Muscular  این دفعه دیگه خبری از سریالی شدن نیست چون 18 روز پاک رو به همراه داره. دمت گرم برادر همین فرمون برو جلو 303

حالا بریم سراغ حضور غیاب Cowboypistol  غایبین این هفته سجاد، لئا، ویکتوری، بلو بوی، ابوالفضل و رامین هستن. لطفا تا کار به نامه ی اولیا نکشیده اعلام وضعیت کنید بچه ها Khansariha (58)

دم همتون گرم که چراغ این تاپیک رو روشن نگه میدارین، ما اینجا هستیم که با وجود تمام ناملایمات زندگی با هم یه هدف مشترک رو پیش ببریم و خودمون رو ارتقا بدیم. برای همتون هفته ی خوب و آرومی آرزو می کنم 53
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
..../16مهر 47روز خوب
شکرخدا 
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام به همگی [تصویر:  303.gif]

فرید/1 آبان/ 32 روز خوب
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام 
آسمان 16 شهریور 79 روز

توی این هوای سرد باکتون پر بنزین باشه ایشالا 53
سلام به همه خوبان 
آقای اراده /14 آبان / 19 روز خوب 
شکر خدا
التماس دعا  Khansariha (69)
.... /16مهر /48 روز خوب
شکرخدا 
سلام به همگی [تصویر:  303.gif]

فرید/1 آبان/ 33 روز خوب
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام بر رفقا. 53

سعید / 21 تیر / 136 روز خوب 317
سلام علیکم و رحمت الله 

آسمان 16 شهریور 80 روز
می دانید؟ خشونت همیشه یک چشم کبود و دندان شکسته و دماغ خونی نیست. خشونت، تحقیر، آزار گاهی یک نگاه است. نگاه مردی به یقه ی پایین آمده ی لباس زنی وقتی که دولا شده و چایی تعارف می کند. نگاه برادری است به خواهرش وقتی در مهمانی بلند خندیده. نگاهی که ما نمی بیینیم. که نمی دانیم ادامه اش وقتی چشم های ما در مجلس نیستند چیست. ترسی است که آرام آرام در طول زمان بر جان زن نشسته

خشونت بی کلام، بی تماس بدنی، مردی است که در را که باز می کند زن ناگهان مضطرب می شود، غمگین می شود. نمی داند چرا. در حضور مرد انگار کلافه باشد. انگار خودش نباشد. انگار بترسد که خوب نیست. که کم است. که باید لاغرتر باشد چاق تر باشد زیباتر باشد خوشحال تر باشد سنگین تر باشد ، خانه دارتر باشد عاقل تر باشد. خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد. خشونت آن نقابی است که زن می زند به صورتش تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد. مرد می تواند زن را له کند بدون اینکه حتی لمس اش کند. بدون اینکه حتی بخواهد لهش کند. خشونت علیه زنان را متوقف کنیم!
روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان =)
حوا هستم/21 اردی بهشت/199روز خوب
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
(1398 آذر 5، 7:33)حوا هستم نوشته است: می دانید؟ خشونت همیشه یک چشم کبود و دندان شکسته و دماغ خونی نیست. خشونت، تحقیر، آزار گاهی یک نگاه است. نگاه مردی به یقه ی پایین آمده ی لباس زنی وقتی که دولا شده و چایی تعارف می کند. نگاه برادری است به خواهرش وقتی در مهمانی بلند خندیده. نگاهی که ما نمی بیینیم. که نمی دانیم ادامه اش وقتی چشم های ما در مجلس نیستند چیست. ترسی است که آرام آرام در طول زمان بر جان زن نشسته

خشونت بی کلام، بی تماس بدنی، مردی است که در را که باز می کند زن ناگهان مضطرب می شود، غمگین می شود. نمی داند چرا. در حضور مرد انگار کلافه باشد. انگار خودش نباشد. انگار بترسد که خوب نیست. که کم است. که باید لاغرتر باشد چاق تر باشد زیباتر باشد خوشحال تر باشد سنگین تر باشد ، خانه دارتر باشد عاقل تر باشد. خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد. خشونت آن نقابی است که زن می زند به صورتش تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد. مرد می تواند زن را له کند بدون اینکه حتی لمس اش کند. بدون اینکه حتی بخواهد لهش کند. خشونت علیه زنان را متوقف کنیم!
روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان =)
حوا هستم/21 اردی بهشت/199روز خوب

چه پست خوبی در آستانه ی چه روز مهمی..این روز جهانی داره همزمان شده با روز 200 ام شما....200 روز پااااااااااااک! شوخی نیست. آفرین به این اراده ی شما. Confetti
سلام دوستان 

خدا رو شکر تمام این یک ماهی که تو کانون عضو بودم ، پاک بودم . واقعا نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم . این شما بودید که آتش انگیزه ی من رو شعله ور تر کردین و به عزم اراده ام جان تازه ای بخشیدین . اجرتون با خدا . خدا خیرتون بده . 

انشالله از امروز به بعد اعلام وضعیت هام اینجاست . 
انشالله این پاکیم ابدی باشه . 
انشالله در طول زمانی که عضو کانونم هیچوقت هیچوقت نشکنم .
انشالله هیچوقت نیام اینجا بنویسم  0 روز خوب . اصلا وقتی فکر بهش میخوره خیلی ناراحت میشم و میترسم .

انشالله  پاکی هممون تا ابد پایدار باشه . 

به امید موفقیت همگی .
 دوستتون دارم ، خیلی زیاد . 53

پ ن : راستی خانم آتریسا بهتون سلام رسوند . Confetti
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1398 آذر 5، 14:23)Mihfa نوشته است: سلام دوستان 

خدا رو شکر تمام این یک ماهی که تو کانون عضو بودم ، پاک بودم . واقعا نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم . این شما بودید که آتش انگیزه ی من رو شعله ور تر کردین و به عزم اراده ام جان تازه ای بخشیدین . اجرتون با خدا . خدا خیرتون بده . 

انشالله از امروز به بعد اعلام وضعیت هام اینجاست . 
انشالله این پاکیم ابدی باشه . 
انشالله در طول زمانی که عضو کانونم هیچوقت هیچوقت نشکنم .
انشالله هیچوقت نیام اینجا بنویسم  0 روز خوب . اصلا وقتی فکر بهش میخوره خیلی ناراحت میشم و میترسم .

انشالله  پاکی هممون تا ابد پایدار باشه . 

به امید موفقیت همگی .
 دوستتون دارم ، خیلی زیاد . 53

پ ن : راستی خانم آتریسا بهتون سلام رسوند . Confetti

به به چه خبره همین جور نیروی تازه نفس داره میاد تو ماهانه 49-2 خوش اومدی داداش. درسته که کانون به اراده ات جون بخشیده ولی اگه اراده ی خودت نبود الان سی روز پاک نداشتی. تبریک بهت میگم و برات آرزوی پاکی مستمر دارم. خوب میشه اگر روزایی که اعلام وضعیت می کنی از حال و روزت هم برامون تعریف کنی. دمت گرم بزن بریم 317
.... /16مهر /49 روز خوب
شکرخدا 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان