عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

آسمان 16شهریور 35 روز
سلام و درود به گلهای ماهانه کانون  303
به نام خدا
آقای اراده /۱۷ مهر /۳ روز خوب  Khansariha (69)
رستا31شهریور/20روز خوب
الحمدالله 53
یا رادَّ ما قَدْ فاتَ
عمرهای به سر آمده، 
روزهای گذشته،
خون‌های ریخته،
عشق‌های گم شده، 
آبروهای رفته،
بغض‌های شکسته، 
اشک‌های چکیده،
و آب‌های از جوی رفته را 
تو باز می‌گردانی
ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ها...

[تصویر:  20191213_181446.png]
بسم الله و بذکر بقیه‌الله

سلام دوستان عزیزم در مسیر بهبودی خوشحالم که همچنان در مسیرید ممنون از برادر قاصدک، عاشق و محاهد برای پشتیبانی خوبشون

(1398 مهر 18، 10:25)soshians نوشته است: سعید / 21 تیر/ روز 90 ام
چه خوبه که اقا سعید همراه اعلام وضعیت شرح حال هم مینویسید مبارکتون باشه ۹۰ روز بی‌نظیر و عالی 317 به امید رهایی همگی مون 302

(1398 مهر 19، 4:11)عاشق خودمم نوشته است: عاشق خودمم/۶ خرداد/۴ ماه و ۱۴ روز زندگی بدون خ ا
خدایا بی نهایت ازت ممنونم
از داشتن همراهانی مثل بچه های ماهانه هم سپاسگزار خدام
به به مرد سه رقمی ماهانه مبااااارکه اینهمه حس و حال خوب ما هم خوشحالیم که آدمای نابی مثه شما کنارمونن 317

(1398 مهر 19، 11:25)لئا نوشته است: 9 روز خوب
به مدد حس حضور خدا
با وجود اینکه 5 روز از هفته رو تنها هستم
افرین لئای عزیز یک دهه پاک و طیب مبارکت باشه تو خیلی عالی هستی چون نموندی تو حال بد و بلند شدی و ده روز خوب رو رقم زدی ما بهت افتخار می‌کنیم 317

(1398 مهر 19، 22:03)دیوار نوشته است: سلام،

دیوار / 22 شهریور / 28 روز خوب
ببین دیوار چه کردهی سد محکم ۲۸ روزه از روزای پاک ساخته ک دهن شیطون سرویس کرده 4chsmu1 افرین به شما ..بریم ک تجربه ۴۰ روز عالی رو پشتسر بذاریم با شما 302

(1398 مهر 20، 2:20)blissway نوشته است: سجاد/4مهر/16روز
خداقوت آقاسجادگل ماهانه ان شاالله همیشه همینطور پر از انرژی مثبت باشی و پرامید ۱۶ روووووز پاک مبارکتون باشه همه ما میدونیم تو چه جنگ نفسگیری قرار داری و مطمئنیم برنده این میدون تویی میدونی چرا؟چون اینجایی این یعنی هوشیاری 317

(1398 مهر 20، 8:17)new Aseman نوشته است: آسمان 16شهریور 35 روز
سلام و درود به گلهای ماهانه کانون  303
اقای اسمان نوش اومدید به جمع ماهانه ای ها Confetti افرین به شما که اینقدر با اراده و باانگیزه اید اینجا ما خییییلی هوای همو داریم خلاصه که ماهانه ایا خیلی کاردرستن ببینم روزای خوبو درو میکنی یا نه 317

(1398 مهر 20، 8:36)آقای اراده نوشته است: به نام خدا
آقای اراده /۱۷ مهر /۳ روز خوب  Khansariha (69)
روزای اول پاک موندن خیلی سخته چون ادم دچار خودسرزنشگری میشه و هی شیطون در گوشت وزوز میکنه کسی ک بتونه هوشیار بمونه به پاکی میرسه عین مستر اراده خوب ما..حضورتون اینجا یعنی هوشیاری عاااالیه کم نیار مرد بزرگ 317

(1398 مهر 20، 18:09)رَستا نوشته است: رستا31شهریور/20روز خوب
الحمدالله 53
چه حس خوبیه وقتی بیست روزه رو پشت سر میذاری دلت پر از امید و شوق پاکی میشه و کم کم روزا سرعت میگیرن مبارکت باشه  302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سجاد/4مهر/17روز
سعید / 21 تیر / 93 روز پاک

تبریک به خانومامون رستا و لئا برای بیست روز و ده روز پاک 49-2   ممنون از شادن خانوم هم که هر چند وقت یه بار میاد اینجا یه بمب انرژی و انگیزه خالی می کنه جون میگیریم 317

خوب منم حالم خوبه، خدا رو شکر این روزها رو در نهایت آرامش دارم میگذرونم. دیروز داشتم فکر می کردم واقعا به جوون های مجردی که خ.ا می کنن چی میتونم بگم؟ واقعا میدونم که کارشون چند برابر متاهل ها سخت تره. خودم هم قبل از ازدواج همش با این سوال مواجه میشدم بارها که چطور میشه میلی که در وجودمون هست رو تا زمان ازدواج (که سال به سال تو ایران سنش داره میره بالاتر) نگه داریم. به این حرف هم اعتقادی ندارم که این حس در وجود ما گذاشته شده تا تمرین عفت و پاکی کنیم تا زمان ازدواج. واقعا مسئله ی پیچیده ایه و جوابش به این سادگی نیست که به طرف بگی بیا فعلا تمرین عفت و پاکی کن تا زمان ازدواج.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
آسمان 16شهریور 36 روز

سلام و درود به گلهای ماهانه کانون  
وممنون بابت مصاحبه ! [تصویر:  303.gif]
عاشق خودمم/۶ خرداد/۴ ماه و ۱۶ روز بدون خ ا
در نهایت ناباوری داشتم لغزش میکردم که خدا میخواست ادامه ندم
امروز سر کار یکی از همکاران برام وی‌پی‌ان فرستاد یهو کنجکاو شدم ببینم کار می‌کنه یا نه
یه راست رفتم سراغ سایتهای ناجور حتی یه کلیپ هم دیدم..دیگه چیزی نمونده بود.چقدر سخت می‌شد برام اگر....
خدایا شکرت
سجاد/4مهر/18روز
آسمان 16شهریور 37 روز

سلام و درود به گلهای ماهانه کانون
عاشق خودمم/۶ خرداد/۴ ماه و ۱۷ روز
می‌خوام درباره اعتماد به نفس موقعی پاکی می‌ره بالا بگم
اینکه فکر کنی چون پاکیت بالاست میتونی یه جاهایی بری توی زمین بازی
فکر کنی بتونی با وجود ف ش بری تو سایتها کلیپ ببینی بدون اینکه تهش به خ ا برسه
از دیروز مرتب این فکر اومده سراغم و خدارو شکر دیروز که ف ش رو پاک کردم فعلا دسترسی بهش ندارم
خیلی مراقبت می‌خوام خدا مراقبم باش
که این پاکی رو با یه لحظه غفلت و وسوسه عوض نکنم.نمیتونم بگم لذت آنی نداره اما حسرتی بس طولانی داره.راحت نمیتونی خودتو ببخشی
 سپاس شده توسط
(1398 مهر 22، 16:15)عاشق خودمم نوشته است: عاشق خودمم/۶ خرداد/۴ ماه و ۱۷ روز
از دیروز مرتب این فکر اومده سراغم و خدارو شکر دیروز که ف ش رو پاک کردم فعلا دسترسی بهش ندارم
که این پاکی رو با یه لحظه غفلت و وسوسه عوض نکنم.نمیتونم بگم لذت آنی نداره اما حسرتی بس طولانی داره.راحت نمیتونی خودتو ببخشی

پاکدامنی یه ارزشه
پاکی نگاه هم
پاکی ذهن هم
شما که خداروشکر تو اولی موفق شدین چرا به دومی نرسین؟ چرا به سومی نرسین؟
خوبی هاتونو بیشتر کنید از لذت های حرام چشم هم بگذرید

ان شاءالله منم بگذرم

داداش گلم خیلی مراقب خودت باش. خیلی حیفه این همه روز پاکی صفر بشه. پاکی همینه یه روزایی میبینی همه چی آرومه و اوکی یه دفعه شهوت شروع می کنه به ضربه زدن به آدم و متمایل کردن آدم به سمت خ.ا. برگرد به هدف هات، برگرد به روزهایی که تازه پاکی رو شروع کردی، دوباره با خودت انگیزه هات رو مرور کن. توی مسیر پاکی بارها باید برگردیم و مرور کنیم که چرا و چطور میخواستیم پاک بمونیم.

خدا به همراهت.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
سجاد/4مهر/19روز
 سپاس شده توسط
(1398 مهر 22، 19:08)soshians نوشته است:

داداش گلم خیلی مراقب خودت باش. خیلی حیفه این همه روز پاکی صفر بشه. پاکی همینه یه روزایی میبینی همه چی آرومه و اوکی یه دفعه شهوت شروع می کنه به ضربه زدن به آدم و متمایل کردن آدم به سمت خ.ا. برگرد به هدف هات، برگرد به روزهایی که تازه پاکی رو شروع کردی، دوباره با خودت انگیزه هات رو مرور کن. توی مسیر پاکی بارها باید برگردیم و مرور کنیم که چرا و چطور میخواستیم پاک بمونیم.

خدا به همراهت.

یه قسمتیش غرور پاکیه
یه قسمتیش ترس از ایندست اینکه بعد از ی مدت طولانی ب خودت میگی خب حالا ب قرض من 200روز هم پاک بودم اخرش که چی
یه قسمتش هم اینه که واقعا فشار رو ادم زیاد میشه بعد ی مدت.

به نظر من از 60روز که بالا میری تازه استارت جنگیدن ادم شروع میشه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان