عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

تولد دوباره/16 اذر ماه/ 32روز پاک 53 Confetti
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
(1398 دي 18، 6:47)تولد دوباره نوشته است: تولد دوباره/16 اذر ماه/ 32روز پاک 53 Confetti

خوش اومدید  49-2
انشاالله زود هم برید بالاتر Khansariha (69)
[تصویر:  uVwrXF.png]
.... /14 دی /4 روز
شکرخدا 
سلام به ماهانه‌ای‌ها

بعد از یه مدتی سر زدم به این‌جا

وضعیت‌تون خیلی خوبه، اما با یک ماه پیش مقایسه می‌کنیم اصلا قابل مقایسه نیست.
یک ماه پیش هم تعداد اعلام وضعیت‌ها بیشتر بود، هم کیفیت‌شون.

البته این فراز و فرودهای گروهی طبیعیه و همیشه بوده.
اما اگر بیشتر مراقبت کنیم، بیشتر تلاش کنیم، بیشتر پاکی رو جدی بگیریم، بیشتر و جدی‌تر و دقیق‌تر توی مسیر اصلاح نفس گام برداریم،
می‌شه که فرودها تبدیل بشه به فراز.

ماموریت ویژه کانونی:  Khansariha (58)
تا یک ماه دیگه ماهانه باید برگرده به نقطه‌ی اوج قبلیش Khansariha (58) 
در غیر این صورت توسط موشک‌های بالستیک کانون، این تاپیک بمباران می‌شه 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام

فرید / ۶دی/ دوازده روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
آقای عاشق اگه خطایی از شما سر بزنه 52 نقطه حساس ازتاپیک  بهترین هارو با خاک یکسان میکنیم 4chsmu1 Khansariha (58)
[تصویر:  732864p6fy1lwyhd.gif]

گل های ماهانه سلاااااااااااااااااااااااام Khansariha (70) .. حال و اوضاعتون چطوره؟ خوب و ردیف و سرحالید؟ 

خوب تو روزایی که گذشت بالا و پایین زیاد دیدیم ولی بزرگترین تاثیری که میتونیم روی دنیا بذاریم اینه که خودمون رو پرورش بدیم..باید خودمون رو خوب کنیم تا دنیا هم جای بهتری بشه برای زندگی و ما ماهانه ای ها همیشه تلاشمون از این اعلام وضعیت ها همین بود که نشون بدیم داریم تو مسیر درستی حرکت می کنیم[تصویر:  roozgozar.com-0318.gif]

بریم سراغ آنچه گذشت  در ماهانه ...

[تصویر:  www.roozgozar.com-2208.gif]

پست رو شروع می کنیم با جملات طلایی هفته

محمد رضا گفته:

نقل قول: به نظرم اگه این ضرب المثل آب که از سر گذشت چه یه وجب چه صد وجب رو فراموش کنیم آسیب کمتری میبینم مثلا شما چند تا خط قرمز برای خودت داری اگه از یکی رد شدی نگو من که ازاین ردشدم از بقیه هم رد شم مثلا اگه خدای نکرده خ. ا کردید دیگه سمت پورن نرید و بگید من که شکستم بزار تا آخر برم
چقدر نکته ی خوبی بود امیدوارم هممون موقعی که نزدیک به شکستیم این نکته رو فراموش نکنیم[تصویر:  roozgozar.com-0214.gif]

حامد عزیزمون هم گفته:

نقل قول: من سوگند یاد می کنم در راه پاکی، عقاب بمانم. هم گروهی، پاکی تو، بال های مرا پر زورتر می کند.

چه سوگندی بهتر از این.. سوگند هامون رو با خودمون مرور کنیم بچه ها..چه قولی به خودمون دادیم؟ همون رو به صورت یک سوگند در بیاریم و هر روز موقع وسوسه با خودمون تکرار کنیم. [تصویر:  roozgozar.com-0215.gif]

[تصویر:  e67ec824afbc9f855ad850f1b49c5b05_XL.jpg]

جوونترا کمک کنن گوشه ی فرش قرمز رو بگیرن قشنگ پهنش کنیم که مهمون داریم...آهان..قشنگ صافش کنید مهمونمون ممکنه کفش پاشنه بلند داشته باشه [تصویر:  roozgozar.com-0080.gif] خوب مهمون داریم مهمون ویژه...از مسابقه ی 30 روزه با اسب خوشگلش اومده و حالا حالاها هم قصد شکست نداره..خانوم تولد دوباره خوش اومدین به ماهانه.. ما ماهانه ای ها امیدواریم همین جور با انرژی فراوون پیش برین به سمت پاکی ابدی...گروه رقص آماده است؟ برو بریم..

[تصویر:  roozgozar.com-0018.gif]  [تصویر:  roozgozar.com-0217.gif] [تصویر:  roozgozar.com-0227.gif] [تصویر:  roozgozar.com-0241.gif] [تصویر:  roozgozar.com-0288.gif]  [تصویر:  roozgozar.com-0316.gif] [تصویر:  roozgozar.com-0381.gif]

قهرمان داریم چه قهرمانایی (یاد اون خانومه افتادم که تو ایسنتا میگه تولد داریم چه تولدی [تصویر:  roozgozar.com-0257.gif] ) بازم این هم گروهی ما افتخار آفرین شد..آفرین به اهورای ورزشکار که در دو جبهه افتخار آفرینی کرد، مدال ورزشکار برنزی کانون و ستاره ی اولت مبارکت باشه داداش گلم..ایشالله که وضع درس خوندنت هم بهتر میشه و توی آزمون های پیش رو میترکونی[تصویر:  roozgozar.com-0296.gif]

قهرمان بعدیمون هم کسی نیست جز آسمان خودمون...با چهار ماه پاک و ستاره ی جدیدی که نصیبش شده..با این سرعتی که داداشمون داره قله های پاکی رو بی شکست در می نورده به زودی باید از این تاپیک باهاش خداحافظی کنیم [تصویر:  roozgozar.com-0234.gif]

خانوم لئا هم که بی معرفت شدن و به ما سر نمی زنن ولی ما مدال برنز ورزشکاریشون رو تبریک میگیم بهشون. ایشالله طلایی شن [تصویر:  roozgozar.com-0204.gif]

سجاد جان بازگشت دوباره ات به ماهانه مبارک انشالله این دفعه ما رو ترک نکنی و موندگار شی، سجاد تو دور جدید از پاکیش یک هفته پاکی تا الان گرفته، نوش جونش [تصویر:  roozgozar.com-0309.gif]

راسخ عزیز بعد از 58 روز پاک موقتا ما رو ترک کردن، امیدوارم شصت روز پاک رو گرفته باشن و همین طور راسخ و استوار راهشون رو ادامه بدن و زودی هم برگردن [تصویر:  roozgozar.com-0354.gif]

آقای اراده مون 53 روز خوب داره که با قدرت پیش میره و امیدوارم به زودی با خبر 60 روز پاک همه رو خوشحال کنه [تصویر:  roozgozar.com-0360.gif]

تو هفته ای که گذشت محمد رضا، فرید و حامد استارت دوباره زدن برای یه پاکی پر قدرت..دوستای خوبم که هر سه بیزارن از سریالی شدن و با خودشون عهد کردن که نا امیدی رو  کنار بزنن و پله های امید رو  رد کنن. برای هر سه شون که جزو بهترین های ماهانه هستن  بهترین ها رو آرزو می کنیم.[تصویر:  roozgozar.com-0191.gif]

این هفته غایب زیاد داشتیم دیگه اسمشونو نبرم خودشون خبر دارن [تصویر:  roozgozar.com-0399.gif] بچه ها همتون میدونید که راه پاک بودن فقط از طریق درمان گروهی میگذره و هیچ راه دیگه ای تو خلوت و تنهایی نداره پس بیاید برامون از روزهاتون بنویسید و اعلام وضعیت کنید..این هم به بچه های دیگه روحیه میده هم به خودتون انرژی میده برای ادامه ی راه. چراغ این تاپیک رو روشن نگه دارین. اگر می شکنید و دوست ندارید بگید شکستین بدونید که این حس برای هم هست ولی اعتراف به شکست خودش باعث میشه بار گناه از رو دوشتون برداشته بشه..اینجا کسی کسی رو قضاوت نمی کنه فقط میخوایم به همدیگه انرژی خوب هدیه کنیم..قربون همتون..ایشالله هفته ی پیش رو پر از پاکی و شادی باشه براتون. بخندید، عشق بورزید و زندگی کنید...

[تصویر:  GUEST_ba551ba8-8181-4852-8b90-9f630095af...&fmt=pjpeg]
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
تولد دوباره/16 اذر ماه/33روز پاک Confetti 2uge4p4
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
ممنون از آقای سوشیانسِ جان برای این همه زیبا نویسی؛ برای این همه روحیه دادن؛ برای این همه عشق و شادی؛ برای این ایموجی های زیبا و متناسب که استفاده کردن. بسیار بسیار ممنون.

Thankyou

حامدحامد ..... شروع روزهای خوب
سلام به راهنماییتون نیاز دارم 
من معمولا اگه یه مدت نسبتا طولانی پاک میبودم بعد شکستن تا چند وقت نمیتونستم خودمو بالاتر بکشم ولی این بار سعی میکنم این تکرار نشه امروز خیلی اذیت شدم ویه صدایی تو سرم با یاد آوری شکست ها قبلیم توی این شرایط میگفت فشار ها خیلی زیاده نمیتونی نگه داری تو که قراره بشکنی الآن این کارو بکن تا فرصت برا جبرانش داشته باشی و منو نا امید می‌کرد امروز که به خیر گذشت ولی خب نمیدونم اگه دوباره این شرایط پیش بیاد چیکار کنم؟؟
سجاد/ 11 روز
.... /14دی /5روز
شکرخدا 
سلام

فرید / ۶دی/ سیزده روز

دمت گرم سوشیانس 302

(1398 دي 19، 17:05).... نوشته است: یه صدایی تو سرم با یاد آوری شکست ها قبلیم توی این شرایط میگفت فشار ها خیلی زیاده نمیتونی نگه داری تو که قراره بشکنی الآن این کارو بکن تا فرصت برا جبرانش داشته باشی
اینکه الان بشکنی تا فرصت جبران داشته باشی رو اصلا نمیفهمم همین فرصتی که الان توی هستید بهترین فرصت جبران و رکورد شکنی 128fs318181
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1398 دي 19، 17:05).... نوشته است: سلام به راهنماییتون نیاز دارم 
من معمولا اگه یه مدت نسبتا طولانی پاک میبودم بعد شکستن تا چند وقت نمیتونستم خودمو بالاتر بکشم ولی این بار سعی میکنم این تکرار نشه امروز خیلی اذیت شدم ویه صدایی تو سرم با یاد آوری شکست ها قبلیم توی این شرایط میگفت فشار ها خیلی زیاده نمیتونی نگه داری تو که قراره بشکنی الآن این کارو بکن تا فرصت برا جبرانش داشته باشی و منو نا امید می‌کرد امروز که به خیر گذشت ولی خب نمیدونم اگه دوباره این شرایط پیش بیاد چیکار کنم؟؟

من الان 33 روز پاکم ولی این سروصداها روزانه چندین بار دور و بر سرم میچرخن،
طبیعی هست ،ترک کردن عادتی که حال خوبی برامون داشته و داره،سخته،
همین که شما تونستید امروز را به سختی سپری کنید ،خودتون را به چای ،نسکافه،قهوه ،پفک 128fs318181 هر چیزی که دوست دارید،دیدن یه فیلم،بیرون رفتن،....دعوت کنید،
به خودتون تبریک بگید و تشویق کنید خودتون را ،
میتونستید انجام بدید و کسی هم از این موضوع اطلاع نداره،ترس از کسی نداشتید ،تنها خودتون خواستید و ائجام ندادید
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
عجب روز سختی بودا

اهورا / ۷۵ روز خوب
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان