امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی رمضان

سلام
وقتتون به خیر و طاعات و عباداتتون قبول باشه ان شاء الله.
از زحمات و پیگیری های آقای یا ماه بنی هاشم و همچنین فعالیت و حضور شرکت کنندگان محترم، تشکر می کنم 302

صادقین: 28/28 روز خوب
الحمدلله
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
تاریخ : 30فروردین
28/28روز   28رمضان

1) اعلام وضعیت:1           2) کنترل ذهن :0.6   3) کنترل نگاه:0.6
5) نماز صبح اول وقت :0  6) نماز ظهر اول وقت:0  7) نماز مغرب اول وقت :1         8) تعداد رکعت نماز به جماعت :0
9) تعداد صفحات قرآن : 1 10) سحرخیزی:1        11) تعداد رکعت نماز با تمرکز:7 12) تعداد آیت الکرسی:6
13) تعداد صفحات مطالعه کتب غیر درسی:0   15) زمان گوش دادن به فایل صوتی: 5
16) کار به دقیقه:130
بسم الله الرحمن الرحیم

30 فروردین /28  رمضان

25/28 روز خوب

1) اعلام وضعیت: 1
2) کنترل ذهن :1
3) کنترل نگاه:1

5) نماز صبح اول وقت :1
6) نماز ظهر اول وقت :0
7) نماز مغرب اول وقت :0

9) تعداد صفحات قرآن :0
10) سحرخیزی:1
11) تعداد رکعت نماز با تمرکز :0
12) تعداد آیت الکرسی :5

14) مدت زمان خواندن دعا به دقیقه:0
15)مدت زمان گوش دادن به فایل صوتی:0
16) کار یا درس به دقیقه :60

20) عادت دلخواهانه 1 ( چک نکردن سایت کانون از 12 ظهر تا ساعت 22 شب) :0
21) عادت دلخواهانه 2 (ثبت عملکرد روزانه در فایل اکسل برنامه ریزی) :0

(1402 فروردين 30، 23:47)صادقین نوشته است: سلام
از زحمات و پیگیری های آقای یا ماه بنی هاشم و همچنین فعالیت و حضور شرکت کنندگان محترم، تشکر می کنم 302

الحمدلله

سلام خدمت برادر صادقین عزیز 302 
باید ببخشید که نتونستم وظیفه سرپرستی مسابقه رو به خوبی به انجام برسونم. فکر نمیکردم لپ تاپم خراب بشه و تعمیرش اینقدر زمان بر بشه. باید یه فرد جایگزین و کمکی انتخاب میکردم. 
یا حداقل میرفتم کافی نت و جداول رو اونجا اپدیت میکردم که در این مورد واقعا کوتاهی کردم.

شرمنده تمام شرکت کننده ها هستیم.  Hanghead 

در مسابقه خوبی ها خیلی جدول به روز شده میتونه اثر بخش باشه و فضا رو رقابتی کنه. که مسابقه ما شبیه مسابقه دنیا و اخرت شد. جایی که هیچ کسی رتبشو نمیدونه تا مسابقه تمام بشه. برخی خیلی پر تلاش و برخی خیلی بیتفاوت. 

انشالله تو مسابقه دنیا و آخرتمون بتونیم جز پیشگامان باشیم.

دوستانی که اعلام وضعیت نکردند اعلام وضعیت هاشونو تکمیل کنند تا به صورت ساده و با گوشی جدول مسابقه روز خوب را بگذارم.

مسابقه خوبی هام به محض تحویل گرفتن لپ تاپم جدول رتبه بندی رو میگذارم.

موفق باشید التماس دعا یا علی Khansariha (8)

----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
(1402 فروردين 31، 0:38)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1402 فروردين 30، 23:47)صادقین نوشته است: سلام

الحمدلله

سلام خدمت برادر صادقین عزیز 302 
باید ببخشید که نتونستم وظیفه سرپرستی مسابقه رو به خوبی به انجام برسونم. فکر نمیکردم لپ تاپم خراب بشه و تعمیرش اینقدر زمان بر بشه. باید یه فرد جایگزین و کمکی انتخاب میکردم. 
یا حداقل میرفتم کافی نت و جداول رو اونجا اپدیت میکردم که در این مورد واقعا کوتاهی کردم.

شرمنده تمام شرکت کننده ها هستیم.  Hanghead 

در مسابقه خوبی ها خیلی جدول به روز شده میتونه اثر بخش باشه و فضا رو رقابتی کنه. که مسابقه ما شبیه مسابقه دنیا و اخرت شد. جایی که هیچ کسی رتبشو نمیدونه تا مسابقه تمام بشه. برخی خیلی پر تلاش و برخی خیلی بیتفاوت. 

انشالله تو مسابقه دنیا و آخرتمون بتونیم جز پیشگامان باشیم.

دوستانی که اعلام وضعیت نکردند اعلام وضعیت هاشونو تکمیل کنند تا به صورت ساده و با گوشی جدول مسابقه روز خوب را بگذارم.

مسابقه خوبی هام به محض تحویل گرفتن لپ تاپم جدول رتبه بندی رو میگذارم.

موفق باشید التماس دعا یا علی Khansariha (8)

سلام و خدا قوت داداش جان

دشمنت شرمنده باشه، این چه حرفیه؟ لطفاً این طور نگو Khansariha (18)
این همه همراهی کردی و زحمت کشیدی و تلاش کردی تا ایده های خوبت به بهترین شکل برگزار بشه 128fs318181
خیلی ممنونم ازت 302
ان شاء الله اجر همراهی ها و زحماتت رو ببینی.
و ان شاء الله لپ تاپت هم درست میشه.

و
ماشاءالله به روزهای خوبت Khansariha (69)

و
ان شاء الله دوستان کانونی قدر ماه مبارک رمضان و این مسابقه خوب و ارزشمند رو دونسته باشند و از این فرصت های طلایی بهترین بهره ها رو کسب کرده باشند.

همگی در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  28_ماه_رمضان_emaz.png]

پ ن:
2uge4p4 خداروشکر لپ تاپم به دستم رسید 2uge4p4

جدول بر اساس تعداد روز خوب اعلامی سورت شده.

منتظر اعلام وضعیت تمام 31 عضو مسابقه هستیم.
Khansariha (70) Khansariha (70)
317 جدول مسابقه خوبی هام به زودی آپدیت میشود. انشالله 317
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
با سلام و خدا قوت [تصویر:  302.gif]

28/28 روز خوب

تاریخ 28 رمضان:

1) اعلام وضعیت :1
6) نماز ظهر اول وقت :1
8) تعداد رکعت نماز به جماعت :8
9) تعداد صفحه قرآن :3
10) سحرخیزی :1
11) تعداد رکعت نماز با تمرکز :10
17) تعداد ذکر :40
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سلام
تاریخ : 31فروردین
29/29روز  29رمضان

1) اعلام وضعیت:1           2) کنترل ذهن :1  3) کنترل نگاه:1
5) نماز صبح اول وقت :0  6) نماز ظهر اول وقت:1  7) نماز مغرب اول وقت :1        8) تعداد رکعت نماز به جماعت :0
9) تعداد صفحات قرآن : 0   10) سحرخیزی:0        11) تعداد رکعت نماز با تمرکز:7 12) تعداد آیت الکرسی:6
13) تعداد صفحات مطالعه کتب غیر درسی:14   15) زمان گوش دادن به فایل صوتی: 0
16) کار به دقیقه:80
با سلام و خدا قوت [تصویر:  302.gif]

29/29 روز خوب

تاریخ 29 رمضان:

1) اعلام وضعیت :1
6) نماز ظهر اول وقت :1
8) تعداد رکعت نماز به جماعت :8
9) تعداد صفحه قرآن :3
10) سحرخیزی :1
11) تعداد رکعت نماز با تمرکز :10
17) تعداد ذکر :40
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
بسم الله الرحمن الرحیم

31 فروردین /29رمضان

26/29 روز خوب

1) اعلام وضعیت: 1

5) نماز صبح اول وقت :1
6) نماز ظهر اول وقت :0
7) نماز مغرب اول وقت :0

9) تعداد صفحات قرآن :0
10) سحرخیزی:1
11) تعداد رکعت نماز با تمرکز :0
12) تعداد آیت الکرسی :5

14) مدت زمان خواندن دعا به دقیقه:0
15)مدت زمان گوش دادن به فایل صوتی:0
16) کار یا درس به دقیقه :240

20) عادت دلخواهانه 1 ( چک نکردن سایت کانون از 12 ظهر تا ساعت 22 شب) :0
21) عادت دلخواهانه 2 (ثبت عملکرد روزانه در فایل اکسل برنامه ریزی) :0
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
این ماهم با همه پستی و بلندی هاش گذشت. یادمون باشه اتمام ماه رمضان به معنای تموم شدن هیچ چیز نیست، بلکه شروعه. یک تمرینی بود برای آغاز‌ راه و تا سال دیگه قراره موتورمون رو روشن نگه داره.
[تصویر:  e4107e69-1203-4193-a3eb-29f929e083a8_omq2.jpeg]
آقای بنی هاشم این حرفو نزنید لطفا همین خلاقیتتون خودش یک دنیاست و ممنونیم برای به عهده گرفتن سرپرستی 53
فقط یادمون بیاد چندبار به خدا گفتیم خدایا
فقط همین یه بار…
و خدا نه فقط همون یه بار
بلکه هزاران بار بعدشم هوامونو داشت…

کسی زودتر به مقصد میرسه که از راه رفته دیگران عبرت بگیره. گاهی تنها طی کردن مسیر به قسمت کل عمرمون تموم میشه. من اگه ترک کردم قسمت زیادیشو مدیون تاپیک تجربیات کانونم. من کلشو خوندم. کی همشو خونده؟ کودوم از کساییکه میگن همه راهارو امتحان کردیم نشده این تاپیکو کامل خوندن؟ کلشو که نه. حتی یه دونه لینک منم نمی خونن که دیگه فقط کم مونده خودمو بزنم بگم بخونیدش. از من خوشتون نمیاد؟ پستای بقیه رو بخونید. درس بگیریم درس بگیریم…
هرچه زودتر خودمونو باید از بند شهوات آزاد کنیم. دنیا خیلی کار باهامون داره، خیلی چیزای دیگه هست که باید بهشون رسیدگی کنیم، زندگی واقعی منتظرمونه… 
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
(1402 ارديبهشت 1، 19:36)yaldaw نوشته است: این ماهم با همه پستی و بلندی هاش گذشت. یادمون باشه اتمام ماه رمضان به معنای تموم شدن هیچ چیز نیست، بلکه شروعه. یک تمرینی بود برای آغاز‌ راه و تا سال دیگه قراره موتورمون رو روشن نگه داره.

آقای بنی هاشم این حرفو نزنید لطفا همین خلاقیتتون خودش یک دنیاست و ممنونیم برای به عهده گرفتن سرپرستی 53
فقط یادمون بیاد چندبار به خدا گفتیم خدایا
فقط همین یه بار…
و خدا نه فقط همون یه بار
بلکه هزاران بار بعدشم هوامونو داشت…

کسی زودتر به مقصد میرسه که از راه رفته دیگران عبرت بگیره. گاهی تنها طی کردن مسیر به قسمت کل عمرمون تموم میشه. من اگه ترک کردم قسمت زیادیشو مدیون تاپیک تجربیات کانونم. من کلشو خوندم. کی همشو خونده؟ کودوم از کساییکه میگن همه راهارو امتحان کردیم نشده این تاپیکو کامل خوندن؟ کلشو که نه. حتی یه دونه لینک منم نمی خونن که دیگه فقط کم مونده خودمو بزنم بگم بخونیدش. از من خوشتون نمیاد؟ پستای بقیه رو بخونید. درس بگیریم درس بگیریم…
هرچه زودتر خودمونو باید از بند شهوات آزاد کنیم. دنیا خیلی کار باهامون داره، خیلی چیزای دیگه هست که باید بهشون رسیدگی کنیم، زندگی واقعی منتظرمونه… 

سلام خانم یلدا عیدتون مبارک 2uge4p4

خیلی ممنون از تعریف و تمجید 4chsmu1
دقیقا به نکته ی مهمی اشاره کردید این ماه تازه شروع و استارته...تازه اول سالم هست.

در باره با یادداشت تجربیات بچه ها خیلی هاشون پیام شما رو خوندند و از تعداد سپاسهای زیر پست مشخصه ولی آدم فراموش کاره و فراموشش میشه نکات مهم و ریزی که گفتید رو . باید مدام به صورت جملات کوتاه یاداوری بشه مثل تاپیک آجیل پاکی . تک تک بندهای اون پیام ارزشمندتون باید به آجیل تبدیل بشه و هر روز یادآوری بشه.

من از طرف همه ی بچه ها از شما بخاطر این تجربه ی ارزشمند و طلایی سپاسگزاری میکنم. و ازتون دعوت میکنم که بعد ماه مبارک هم پیش کانونی ها بمانید و با انرژی مثبتتون بچه ها رو انرژی ببخشین و راهنمایی و حمایت کنید. Thankyou Khansariha (69)

راستی اعلام وضعیت مسابقه روز خوب رو هم فراموش کردید. برای گرفتن مدال شاید لازمتون بشه.

خوب ماه رمضان امسالم به پایان رسید.
Thankyou از تمام شرکت کننده ها سپاسگزارم. 302
bliss جدول مسابقه خوبی ها فردا بروز میشه. bliss
 تقریبا تمام اعلام وضعیتهای تا الان رو وارد کردم.

از امروز یک هفته فرصت داده میشود برای اعلام وضعیت تا تکلیف مدالها و اعتبار ها مشخص شود.

دوستان در کنار آخرین اعلام وضعیتشون نقدهایی که بر مسابقه بود و همچنین پیشنهادهای خودتون رو برای بهتر شدن مسابقات آتی بفرمایید. 49-2

Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40)
یه مژده هم بدم به همه بچه ها
اینکه قراره بزودی تاپیک های برنامه ریزی قوانین و نوع فعالیتش به کل تغییر کنه.
و از تمام شما عزیزان انتظار حمایت حداکثری و استفاده از این فرصت بینظیر برای ساختن زندگی رویاییتان را داریم.
چیزی شبیه مسابقه خوبی ها ولی با آنالیز عملکرد و رسم نمودار اتوماتیک.
Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40) Khansariha (40)

التماس دعای فراوان
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام خانم یلدا عیدتون مبارک [تصویر:  2uge4p4.gif]

خیلی ممنون از تعریف و تمجید [تصویر:  4chsmu1.gif]
دقیقا به نکته ی مهمی اشاره کردید این ماه تازه شروع و استارته...تازه اول سالم هست.

در باره با یادداشت تجربیات بچه ها خیلی هاشون پیام شما رو خوندند و از تعداد سپاسهای زیر پست مشخصه ولی آدم فراموش کاره و فراموشش میشه نکات مهم و ریزی که گفتید رو . باید مدام به صورت جملات کوتاه یاداوری بشه مثل تاپیک آجیل پاکی . تک تک بندهای اون پیام ارزشمندتون باید به آجیل تبدیل بشه و هر روز یادآوری بشه.

من از طرف همه ی بچه ها از شما بخاطر این تجربه ی ارزشمند و طلایی سپاسگزاری میکنم. و ازتون دعوت میکنم که بعد ماه مبارک هم پیش کانونی ها بمانید و با انرژی مثبتتون بچه ها رو انرژی ببخشین و راهنمایی و حمایت کنید. [تصویر:  thankyou.gif] [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

راستی اعلام وضعیت مسابقه روز خوب رو هم فراموش کردید. برای گرفتن مدال شاید لازمتون بشه.
من فکر کردم اعلام وضعیت یعنی اعلام پاکی Khansariha (13)
خواهش میکنم، به هرحال وظیفه هیچ یک از بچه های کانون نیست که هیچ وظیفه ای رو به عهده بگیرن اما مطمینم خدا گوشه نگاهی به هممون داره.
از تعریف شما هم ممنونم.
فقط اینو توی پروفایلم بهم بگید که مشکلی نداره  من ۲۹ روز توی جدولم وارد کردم؟ امروزو بنا به دلایلی حساب نکردم.
۳۰/۳۰ روز خوب به لطف الله

[تصویر:  a8213f2d-5dec-4cc1-b4b9-6f15556cda93_3vc.jpeg]

Gol
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
سلام

30/30روز  30رمضان

1) اعلام وضعیت:1           2) کنترل ذهن :0.6 3) کنترل نگاه:0.6
5) نماز صبح اول وقت :0  6) نماز ظهر اول وقت:1  7) نماز مغرب اول وقت :1        8) تعداد رکعت نماز به جماعت :0
9) تعداد صفحات قرآن : 0   10) سحرخیزی:0        11) تعداد رکعت نماز با تمرکز:7 12) تعداد آیت الکرسی:6
13) تعداد صفحات مطالعه کتب غیر درسی:0   15) زمان گوش دادن به فایل صوتی: 045
16) کار به دقیقه:0

عید همه دوستان مبارک باشه

خداقوت برادر یا ماه بنی هاشم  53
 سپاس شده توسط
۳۰/۳۰ 
با تشکر از مسئول مسابقه 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلااام خدا قوت به سرپرست محترم و تمام شرکت کننده ها 

عجب ماه پربرکتی، پاک موندم و چه حس خووووبی، کاش ادامه پیدا کنه 809197ps94ijjhwg چون بهم ثابت شده مدال گرفتن و پاک موندن یه ماه و دو ماه و حتی یه سال اصلا دلیل بر تداومش نیست همونطور که لغزش دلیل بر ادامه دار بودن لغزش نیست. نگرانم...دعا کنیم واسه هم 302

خب من متوجه شدم یه سری اشتباهات جدی و غیر عمدی ظاهرا در اعلامام هست...مثلا تعداد روزای خوبم یه روز عقبه از روزای ماه رمضون و تا جایی که حافظم میکشه ماه رمضونو پاک بودم کامل...فردا سعی میکنم از اول پستامو یکی یکی بررسی کنم...
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان