امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی شعبان (سرپرست: مهدوی)

سلام
عید همگی مبارک
پیچک/14روز خوب
خداروشکر 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1395 خرداد 2، 0:27)mamad68 نوشته است: محمد 68
8 روز Hanghead

اقا محمد عزیز خیلیم باید خوشحال باشین که 8روز خوب دارین این خیلی باارزشه
قوی باشین و تااخرش قوی ادامه بدین این مبارزه رو باید شما برنده بشین Khansariha (69)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
sin-sin/اول شعبان/15 روز خوب 49-2
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
101
15 روز
پیروز / 15 روز خوب   Khansariha (46)
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

قاصدک / 7 شعبان / روز خوب : 10 49-2
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
خانوم لبخند/ 1 شعبان/ 15 روز خوب
اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

الهی من لی غیرک :(
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلامم
من ی بار اجازه گرفتم ک شرکت کنم ولی کسی جوابمو نداد. حالا اعلام میکنم.اگه قبول کردید ک ثبت کنید وگرنه ک Hanghead
خدا همراهمونه/13 روز خوب 49-2
101
16 روز
(1395 خرداد 3، 9:39)خدا همراهمونه نوشته است: سلامم
من ی بار اجازه گرفتم ک شرکت کنم ولی کسی جوابمو نداد. حالا اعلام میکنم.اگه قبول کردید ک ثبت کنید وگرنه ک  Hanghead
خدا همراهمونه/13 روز خوب 49-2

سلام
اجازه ما هم دست شماست 128fs318181 
خوش امدین ...
اعلام وضعیت خودتون رو انجام بدین .
یا علی 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام
کویین 53 16 روز خوب
سلام
عطر رهایی / 1 شعبان / 16 روز خوب
53
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
خانوم لبخند/ 1 شعبان/ 16 روز خوب
اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام

خداهمراهمونه ی عزیزم شما که حق آب و گل داری تو کانون نیاز به اجازه نیست 49-2 Confetti

شیدایی/اول شعبان/17 روز خوب
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
لیست بروز شده 1437/08/17

[تصویر:  JC_cupidgirl.gif][تصویر:  JC_cupidgirl.gif][تصویر:  JC_cupidgirl.gif][تصویر:  JC_cupidgirl.gif][تصویر:  JC_cupidgirl.gif][تصویر:  JC_cupidgirl.gif][تصویر:  JC_cupidgirl.gif][تصویر:  JC_cupidgirl.gif]

شیدایی...................................................................................17 روز خوب داری قهرمان

101...............................................................16 روز خوب داری قهرمان
کویین................................................................16 روز خوب داری قهرمان
خانوم لبخند.................................................16 روز خوب داری قهرمان
عطر رهایی....................................................16 روز خوب داری قهرمان

سین سین
................................................................15 روز خوب داری قهرمان
پیروز95...................................................................15 روز خوب داری قهرمان
نور ماه........................................................15 روز خوب داری قهرمان

انیس...........................................................14 روز خوب داری قهرمان
پیچک...........................................................14 روز خوب داری قهرمان

خداهمراهمونه.....................................................................13 روز خوب داری قهرمان

عاشق فاطمه زهرا....................................................11 روز خوب داری قهرمان

آرمین.............................................................10  روز خوب داری قهرمان 
قاصدک...............................................................10روز خوب داری قهرمان 
داش علی...............................................................8 روز خوب داری قهرمان
محمد 68................................................................8 روزخوب داری قهرمان

من جدید................................................................ روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو..............................................................4 روز خوب داری قهرمان 

هادی..................................................................................................3 روز خوب داری قهرمان

متوسل......................................................................2 روز خوب داری قهرمان 

صادقین......................................................................1 روز خوب داری قهرمان 
سها.........................................................................1 روز خوب داری قهرمان

جاماسب....................................................بسم الله قهرمان 
رزمجو.....................................................بسم الله قهرمان 
تواب.......................................................بسم الله قهرمان 
خدای من....................................................بسم الله قهرمان 
سعید0035..................................................بسم الله قهرمان
آرمیتا25....................................................بسم الله قهرمان 
سنا........................................................بسم الله قهرمان 
متی........................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  1207906t5ef8adzuh.gif][تصویر:  1207906t5ef8adzuh.gif][تصویر:  1207906t5ef8adzuh.gif]

[تصویر:  55419463242456635035.gif][تصویر:  www.gif][تصویر:  683159rzzxdxhqsx.gif][تصویر:  88.gif]

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان