امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی محرم (سرپرست: ایرانا - Amirali.d)

میپ/4محرم/1روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
دریفت / 1 محرم / 5 روز خوب و عالی 49-2
 سپاس شده توسط
مژگان / 1 محرم / 5 روز خوب
 سپاس شده توسط
لئا/ 1 محرم /5 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده 5 /1 / 1439

موری............................................................................5روز خوب داری قهرمان
رضا ............................................................................5روز خوب داری قهرمان
رضوانه ........................................................................ 5روز خوب داری قهرمان
سعید علمدار .....................................................................5روز خوب داری قهرمان
دریفت ..........................................................................5روز خوب داری قهرمان
مژگان ...........................................................................5روز خوب داری قهرمان
لئا ..............................................................................5روز خوب داری قهرمان
هادی ............................................................................5روز خوب داری قهرمان
یوسف ...........................................................................5روز خوب داری قهرمان
ارمین ....................................................................... 4روز خوب داری قهرمان
hamed6 ا...................................................................4 روز خوب داری قهرمان
کویین .......................................................................4 روز خوب داری قهرمان
عاشق .......................................................................4 روز خوب داری قهرمان
خاله شادن ................................................................. 3 روز خوب داری قهرمان
زندگی زیبا ................................................................. 3 روز خوب داری قهرمان
قاصدک..................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
انیس ................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
خدا همراهمونه ............................................................. 3 روز خوب داری قهرمان 
 آتریسا ................................................................ 2 روز خوب داری قهرمان
رضا222.............................................................. 2 روز خوب داری قهرمان
 خنده ................................................................ 2 روز خوب داری قهرمان
هستی 70 ............................................................ 2 روز خوب داری قهرمان
 میپ................................................................ 1 روز خوب داری قهرمان
چیکا .......................................................................... بسم الله قهرمان
 101ا ........................................................................ بسم الله قهرمان
Nobody31ا................................................................... بسم الله قهرمان
 خانوم لبخند .................................................................... بسم الله قهرمان
تواب .......................................................................... بسم الله قهرمان
 aliunknownا ................................................................. بسم الله قهرمان
 mohammad_93ا ............................................................ بسم الله قهرمان
 hamedhamedا .............................................................. بسم الله قهرمان
 شازده کوچولو.................................................................. بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
خنده  5 روز خوب
 سپاس شده توسط
هستی ۷۰/ ۵ روزخوب
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
سلام
منم هستم گر چه دیر رسیدم
منم محرم رو پاک بودم،تا اخرشم با همیم
صابر۸ / * ۶روز خوب *
 سپاس شده توسط
چیکا / 6 روز53
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
زندگی زیبا /۱محرم / ۶ روز  Confetti
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
محمد/6 روز خوب
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 5، 17:47)saber8 نوشته است:
سلام
منم هستم گر چه دیر رسیدم
منم محرم رو پاک بودم،تا اخرشم با همیم
صابر۸ / * ۶روز خوب *

سلام بر صابرخان
خیلی خوش اومدی به مسابقه
مطمئن باش آقا امام حسین درش همیشه به روی شیعه هاش بازه  128fs318181
همسفر ما باش در این مسیر 1
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
رضوانه/ ۱ محرم / ۶ روز خوب
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
مژگان / 1 محرم / 6 روز خوب
 سپاس شده توسط
به نام خدا 
رضا / 1 محرم/ 6 روز خوب. امروز اینستا رو پاک کردم. چون داشت یکم زیر پام شل میشد و میترسیدم باعث شکست بشه.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان