امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی محرم (سرپرست: ایرانا - Amirali.d)

زندگی زیبا / 1 محرم / 15 روز 53
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
یوسف / 1 محرم / 15 روز خوب
 سپاس شده توسط
کویین 53 1محرم 53 15 روز خوب
 سپاس شده توسط
مژگان / 1 محرم / 15 روز خوب
 سپاس شده توسط
به نام خدا 
رضا/ 1 محرم/ 15 روز عالی
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
محمدرضا، ۱۲مهر ، ۳ روز خوب و عالی
 سپاس شده توسط
مژگان / 1 محرم / 16 روز خوب
 سپاس شده توسط
یوسف / 1 محرم / 16 روز خوب
 سپاس شده توسط
جناب خان / 1 محرم / 16 روز خوب

ببخشید من یادم رفت عضو مسابقه بشم
الان میتونم؟
53
 سپاس شده توسط
خدا همراهمونه / 1 محرم / 16 روز خوب
 سپاس شده توسط
سعید علمدار / 1 محرم / 16 روز خوب
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
 سپاس شده توسط
چیکا / ۱۶ روز خوب 53
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 15، 23:46)جناب خان :) نوشته است: جناب خان / 1 محرم / 16 روز خوب

ببخشید من یادم رفت عضو مسابقه بشم
الان میتونم؟

سلام بر جناب خان عزیز
خیلی خوش اومدی به مسابقه 49-2
این مسابقه برای آقاس..
اقا امام حسین همیشه از شیعه هاش استقبال میکنه..
53

(1396 مهر 15، 15:04).Mohamadreza. نوشته است: محمدرضا، ۱۲مهر ، ۳ روز خوب و عالی

سلام بر آقا محمدرضای قهرمان
دروود برد۳ روز عالی 49-2 
فقط دوستان لطفا با فرمت زیر اعلام وضعیت کنین برای حفظ نظم در مسابقه محرم 303
نام کاربری / ____ محرم / ___ روز خوب
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
رضا/1محرم/17 روز خوب
 با احتساب امروز گفتم
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
لیست بروز شده در تاریخ 17 / 1 / 1439
53 53 53 53 53 53
السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک ، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکم
السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
53 53 53 53 53 53

رضاکی.................................................................17 روز خوب داری قهرمان
چیکا.....................................................................16 روز خوب داری قهرمان
سعید علمدار.........................................................16 روز خوب داری قهرمان
خداهمراهمونه......................................................16 روز خوب داری قهرمان
جناب خان............................................................16 روز خوب داری قهرمان
یوسف..................................................................16 روز خوب داری قهرمان
مژگان...................................................................16 روز خوب داری قهرمان
کویین...................................................................15 روز خوب داری قهرمان
زندگی زیبا............................................................15 روز خوب داری قهرمان
دریفت..................................................................14 روز خوب داری قهرمان
حامد6...............................................................14 روز خوب داری قهرمان
رضوانه.................................................................12 روز خوب داری قهرمان
خاله شادن............................................................12 روز خوب داری قهرمان

آتریسا..................................................................11 روز خوب داری قهرمان
رضا222............................................................10 روز خوب داری قهرمان
هادی.................................................................10 روز خوب داری قهرمان
هستی70............................................................9 روز خوب داری قهرمان
صابر8................................................................9 روز خوب داری قهرمان
آرمین....................................................................8 روز خوب داری قهرمان
محمد93............................................................7 روز خوب داری قهرمان
لئا.........................................................................5 روز خوب داری قهرمان
حامد حامد...........................................................5 روز خوب داری قهرمان
عاشق...................................................................4 روز خوب داری قهرمان
قاصدک................................................................3 روز خوب داری قهرمان
انیس....................................................................3 روز خوب داری قهرمان
محمدرضا.............................................................3 روز خوب داری قهرمان

موری....................................................................2 روز خوب داری قهرمان
خنده....................................................................1 روز خوب داری قهرمان

میپ.....................................................................بسم الله قهرمان
101......................................................................بسم الله قهرمان

خانم لبخند...........................................................بسم الله قهرمان
تواب....................................................................بسم الله قهرمان
aliunknown.......................................................بسم الله قهرمان
شازده کوچولو.....................................................بسم الله قهرمان
نوبادی.................................................................بسم الله قهرمان
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان