امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی محرم (سرپرست: ایرانا - Amirali.d)

به نام خدا

رضا/1محرم/23 روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
خدایا شکرت
hamed6
۱ محرم
۲۳ روز خوب
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 1 محرم / 23 روز خوب
53
 سپاس شده توسط
چیکا / 24 روز خوب  302
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 23، 7:10)majid78 نوشته است: سلام دوستان خوب هستین آیا من هم میتونم از الان توی این مسابقه شرکت کنم از اول محرم همشا پاک بودم ولی متاسفانه نتونستم بیام اینجا اعلام وضعیت کنم 2

سلام مجید جان
از هر موقع خواستید میتونید اعلام وضعیت کنید اسمتون میاد توی لیست  128fs318181 
فقط یادتون باشه مدت مسابقه محدوده و 16 روز دیگه تموم میشه  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
دوستان برای اعلام وضعیت باید از اول محرم پاکیا را حساب کنیم یا هرچی پاکی داشتیما؟
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 23، 14:58)majid78 نوشته است: دوستان برای اعلام وضعیت باید از اول محرم پاکیا را حساب کنیم یا هرچی پاکی داشتیما؟

سلام.از اول محرم 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
Majid78
1محرم  
۲۴روز خوب
 سپاس شده توسط
رضا/1 محرم/24 روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
مژگان / 1 محرم / 24 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروزشده 25 / 1439

مژگان.......................................................................................24 روز خوب داری قهرمان
رضاکی......................................................................................24 روز خوب داری قهرمان
majid78ا ............................................................................... 24 روز خوب داری قهرمان
چیکا.........................................................................................24 روز خوب داری قهرمان
هادی........................................................................................24 روز خوب داری قهرمان
زندگی زیبا.................................................................................23 روز خوب داری قهرمان
حامد6 .....................................................................................23 روز خوب داری قهرمان
zeusا..................................................................................... 23 روز خوب داری قهرمان
جناب خان.................................................................................23 روز خوب داری قهرمان
دریفت......................................................................................21 روز خوب داری قهرمان
هستی70..................................................................................21 روز خوب داری قهرمان
خاله شادن................................................................................20 روز خوب داری قهرمان
رضوانه...................................................................................20 روز خوب داری قهرمان
یوسف....................................................................................20 روز خوب داری قهرمان
سعید علمدار............................................................................20 روز خوب داری قهرمان
کویین....................................................................................19 روز خوب داری قهرمان
آتریسا....................................................................................11 روز خوب داری قهرمان
رضا222..............................................................................10 روز خوب داری قهرمان
نوبادی................................................................................10 روز خوب داری قهرمان

صابر8................................................................................9 روز خوب داری قهرمان
خنده...................................................................................8 روز خوب داری قهرمان
آرمین.................................................................................8 روز خوب داری قهرمان

محمد93.............................................................................7 روز خوب داری قهرمان
لئا....................................................................................5 روز خوب داری قهرمان
حامد حامد.........................................................................5 روز خوب داری قهرمان

عاشق..............................................................................4 روز خوب داری قهرمان
خداهمراهمونه.................................................................3 روز خوب داری قهرمان
قاصدک..........................................................................3 روز خوب داری قهرمان
انیس............................................................................3 روز خوب داری قهرمان
محمدرضا......................................................................3 روز خوب داری قهرمان
موری.........................................................................2 روز خوب داری قهرمان
میپ......................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
101......................................................................بسم الله قهرمان
خانم لبخند..............................................................بسم الله قهرمان
تواب.....................................................................بسم الله قهرمان
aliunknown.......................................................بسم الله قهرمان
شازده کوچولو.........................................................بسم الله قهرمان
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام

کویین 53 1 محرم 53 24 روز خوب
 سپاس شده توسط
زئوس / 1 محرم / 24 روز خوب
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
 سپاس شده توسط
بسم الله