عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی نوروز (سرپرست: العبد المرحوم)

سلام عزیزانم
با توکل برخدا منم شرکت میکنم
کار داوطلبانه هم: خوندن قرآن کریم + زیارت عاشورا
ان شاالله خدا به همه مون توان بده بتونیم دووم بیاریم
الهی به امید تو یا کریم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام منم هستم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
لیست شرکت کنندگان مسابقه نوروز97

شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
سلام دوستان منم هستم . 49-2
سلام.
15- دیوار
دوستان منم هستم Khansariha (69)
فقط یه سوال چجوریه باید همینجا اعلام وضعیت کنیم؟
داوطلبانه معنی آیات قرآن و یه کتاب خوب

به طور کل مبارزه را تا " آخرین فشنگ " ادامه دهید.Cowboypistol
[تصویر:  05_blue.png]
لیست شرکت کنندگان مسابقه نوروز97

(1396 بهمن 29، 18:59)generalparsa نوشته است: دوستان منم هستم Khansariha (69)
فقط یه سوال چجوریه باید همینجا اعلام وضعیت کنیم؟
داوطلبانه معنی آیات قرآن و یه کتاب خوب

به پارسا جان. اعلام وضعیت مثل همون مسابقات فردی هست. کار داوطلبانه هم نتیجه ش رو همراه با آخرین اعلام وضعیت بذار..  از سه شنبه شروع میشه و تا آخر 29 اسفند ادامه داره. موفق باشی داداش.
سلام خدمت بچه های عزیز
ممنون از طرح زیباتون 53
و خدا خیرتون بده

منم هستم 
فعالیت داوطلبانه هم هستم
ولی به صورت مخلوط !!! 4chsmu1 
گاهی قرآن ، گاهی کتاب و ... 65
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
سلام
مسابقه نوروز باشه و آرمین نباشه؟
آرمین هم هست.  317
فعالیت داوطلبانه خوندن ان شاءالله یک سوره قرآن.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
با سلام 49-2
اخه ادم دلش میاد از این قافله بزرگ جا بمونه؟
اقا منم هستم Khansariha (69)
این اولین بارمه که اعلام وضعیت می کنم...
خدا کرم ابریشم را به پروانه
دانه ی شن را به مروارید
تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد
اگر زمان به سختی گذشت
و تحت فشار بودی ؛
بدان روی تو نیز کار می کند.
(ریک وارن)

خیزش برای ۱۲۰ روز پاکی

سلام به همه بچه های عزیز و گل کانونی. اونایی که شرکت کردن و اونایی که دوس داشتن شرکت کنن ولی مطمئن نبودن.
امروز سه شنبه اولین روز از آخرین ماهِ سال 96هست.
بیاین حالا که توی این مسابقه اسم نویسی کردیم، بهترین تلاشمونو که تا الان برای ترک خ.ا و کردیم، انجام بدیم.
بیاین عهد ببندیم که توی این ماه، به خدا نزدیک تر شیم. بیاین همدیگه رو پوشش بدیم و عاملی بشیم تا دوستمون ترک کنه.
سی روز فرصت طلایی برای پاکی شروع شد. از امروز.
ان شاء الله سی روز پاک رو خواهیم داشت و سال 97 رو با پاکی و وجدان راحت شروع خواهیم کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم.

رضا/ 1 اسفند/1روز خوب
 سپاس شده توسط
لیست شرکت کنندگان مسابقه نوروز97                 فعالیت داوطلبانه

1-Aliunknown................................................................................ -
2-smwarrior........................................................خواندن یک جزء قران
3-rezaKy..................... تفسیر یک سوره از قران و مطالعه برادران کارامازوف
4-Queen........................................................................................ -
5-majid78...................................................................................... -
6-همت.......................................................................................... -
7-عاشق فاطمه زهرا............................................ تفسیر یک سوره قران
8-موری.......................................................................................... -
9-زینبی......................................................................................... -
10-rezvaneh..................................................... خواندن یک جزء از قران
11-mojgan.................................................................................... -
12-خاله شادن........................................... خواندن قران + زیارت عاشورا
13-Bandekhoda............................................................................. -
14-mohsen73................................................................................ -
15-دیوار......................................................................................... -
16-generalparsa.......................................................معنی آیه + کتاب
17-omid24..................................................................... قران + کتاب
18-آرمین........................................................... خواندن یک سوره قران
19-toby........................................................................................ -
 سپاس شده توسط
اسم منم اضافه کنید 
هر چند امیدی ندارم ...
 سپاس شده توسط
سلاااام 2uge4p4

چرا ساکتین Swear1

smwarrior/
۱روز خوب
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
آقا رضا من یادم رفت بگم فعالیت داوطلبانه ام یه جز قرآنه با رضوانه جان 302
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...