عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه پاکی نوروز (سرپرست: العبد المرحوم)

امیدوارم این حدود 20 نفری که با انرژی شرکت کردن بتونن عده ی زیادیشون لحظه سال نو به این فکر باشن که یه ماه پیش یه مسابقه ای رو شروع کردم (همین مسابقه پاکی نوروز 97) که خیلی تونستم نتایج خوبی رو ازش بگیرم و از خودم راضی باشم. این استارت خیلی خوبی هست و من می تونم سال 97 رو یه سال پر از اتفاقات خوب برای خودم رقم بزنم.
حتما اکثر ماها که چندین سال هست به این بیماری دچار هستیم قبول دارید که یکی از مهم ترین دعاهای ما در لحظه تحویل سال که به هیچ کس نگفتیم و خودمون و خدای خودمون ازش خبر داشته رهایی از این اعتیاد هست.....
از همین امروز که روز اول مسابقه هست همه ما تلاش کنیم که بتونیم عید قشنگی رو در سال 97 داشته باشیم.
خیلی دوستتون دارم و مراقب خودتون باشید 53 53 53

[تصویر:  spring_1210194_1280.jpg]
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
ببخشید 
اسم منو خط بزنید
 سپاس شده توسط
(1396 اسفند 1، 16:31)تـــواب نوشته است: ببخشید 
اسم منو خط بزنید

عه داداش تواب نداشتیم هااااا...
تا آخرش با هم هستیم. غصه هیچی رو هم نخور. اگر خراب کردی با قدرت پاشو و دوباره تلاش کن. هیچ وقت نباید از رحمت خدا نا امید بشیم.
من تا آخرش باهاتم و می تونیم کلی با هم حرف بزنیم و حال همدیگه رو خوب کنیم.
خلاصه که دوست دارم باهامون باشی. اینجوری مطمئن باش که بهتره. 49-2 49-2 49-2
 سپاس شده توسط
اسم منو خط بزنید

سلام تواب جون. سه روز خوب جمع کن، اگه بعدش بگی حذف،  قبول. حذفت میکنم  روز اول خراب کردی عیب نداره یه فرصت دیگه بده به خودت
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
خدا رو شکر که امروز با اینکه تعطیل بود و احتمال خطا زیاد ولی پاک بودم.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان 53 53 53

همت / 1 اسفند / 1 روز خوب
اگر اشتباه اعلام وضعیت کردم بگید درستش کنم.
 سپاس شده توسط
سلام

ممنونم از دوستان که بانی ایجاد این تاپیک شدن...
 ان شالله همگی سال نو رو با پاکی شروع کنیم 53 

منم اومدم ثبت نام کنم ...
سرپرست محترم هوای ما رو هم داشته باش ... 128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
  ژنرال پارسا / 1 اسفند / 1 روز خوب

به طور کل مبارزه را تا " آخرین فشنگ " ادامه دهید.Cowboypistol
 سپاس شده توسط
سلاااام
منم هستم ان شاء الله
کار داوطلبانه هم خواندن روزانه مفاتیح (مناجات شاکرین) رو انجام میدم.

53 53  53
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
اسم منو خط بزنید

سلام داداش تواب.
اگه نمی شناختمت فکر می کردم که داری از عمد پستای ناامید کننده می زنی.
نمیومده می گی امید نداری و حالا که اولین روزه و انتظار گرمی و شور و خبرای موفقیت امیز از یچه هارو داریم همون اول پیام سرد کنندت به چشم میاد...
چرا برادر؟
اگه اصلا امیدی نداشتی چرا عضو شدی؟
همین قدمت خودش امیده.نمی شه که همین جوری بیای.شکست نفسی نکن.
توانایی تبدیل شدن به اشخاص قوی و حتی به محبوب ترین پیامبر در همه هس اما فقط رسول ما تونسته اون ی نفری باشه که تا اونجا پیش بره وگرنه همین دست اویزی می شد واسه کم کاران در برابر خدا و می گفتن حضرت محمد با همون قدرت و صبر آفریدی که تونست به اونجا بره ینی پیامبرو پیامبر افریدی...
 نه اینطور نیست اینو  خود دبیر دینیمون می گفت.
اینمورد در همه ی افراد موفق صادقه.
تو هم تواناییشو داری و اگه بخوای حتما می شه. Khansariha (46)

نمی دونم چرا بعضیا فقط از ناامیدیشون حرف می زنن و چطور شده که تاپیک درد دل شده دومین تاپیک پر بازدید.نمی دونم از اول اینطوری بوده یا اواسط راه برخیا اومدن و تا این حدش رسوندن...
من با چشم خودم دیدم که بعضی از کاربرانی که خیلی پر انرژی بودن بخاطر همین اغراق کاری اونا کم کم کار اصلی و عادتشون شد دق کردن و زدن همین جور حرفا که خیلی فراتر از ی درد دلیه که برا هر کس گاهی پیش میاد.همین چیزای مکرر و بیش از حدش الان داره اراده کانونو میاره پایین و سردش می کنه.
می گم چطوره تو این دوره سعی کنیم اصلا به اون بخش نریم و با قدرت ادامه بدیم؟(فقط تو این مدت و اینم نمی گم که کلا برداشته بشه تا حدش که خب مفیده)
خدا کرم ابریشم را به پروانه
دانه ی شن را به مروارید
تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد
اگر زمان به سختی گذشت
و تحت فشار بودی ؛
بدان روی تو نیز کار می کند.
(ریک وارن)

خیزش برای ۱۲۰ روز پاکی

عاشق / ۱ اسفند / یک روز خوب

به امید این که همه ی این جمع با پاکی به عید برسن.

تواب جون یه یا علی بگو و  شروع کن دادا 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 اسفند 1، 22:50)قاصدک نوشته است: سلام

ممنونم از دوستان که بانی ایجاد این تاپیک شدن...
 ان شالله همگی سال نو رو با پاکی شروع کنیم 53 

منم اومدم ثبت نام کنم ...
سرپرست محترم هوای ما رو هم داشته باش ... 128fs318181

به سلام قاصدک جون. خووش اومدی 53 هواتو داریییم

(1396 اسفند 1، 23:16)عطر رهایی نوشته است: سلاااام
منم هستم ان شاء الله
کار داوطلبانه هم خواندن روزانه مفاتیح (مناجات شاکرین) رو انجام میدم.

53 53  53

سلاام خیلی عالیه خوش اومدین ..آرزوی موفقیت میکنم  53 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
لیست شرکت کنندگان مسابقه نوروز97                 فعالیت داوطلبانه

1-Aliunknown................................................................................ -
2-smwarrior.........................................................خواندن یک جزء قران
3-rezaKy................... تفسیر یک سوره از قران و مطالعه برادران کارامازوف
4-Queen...................................................................................... -
5-majid78.................................................................................... -
6-همت........................................................................................ -
7-عاشق فاطمه زهرا.......................................... تفسیر یک سوره قران
8-موری........................................................................................ -
9-زینبی....................................................................................... -
10-rezvaneh.................................................... خواندن یک جزء از قران
11-mojgan................................................................................... -
12-خاله شادن.......................................... خواندن قران + زیارت عاشورا
13-Bandekhoda............................................................................ -
14-mohsen73............................................................................... -
15-دیوار........................................................................................ -
16-generalparsa......................................................معنی آیه + کتاب
17-omid24.................................................................... قران + کتاب
18-آرمین.......................................................... خواندن یک سوره قران
19-toby........................................................................................ -
20-عطر رهایی...................................خواندن روزانه مفاتیح
21-قاصدک................................................................... -
22-حوا هستم............................................................. -
 سپاس شده توسط
سلام منم هستم 1
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
سلام
smwarrior Khansariha (69)
1اسفند/۲روز خوب
بخشی از فعالیت دواطلبانه انجام شد Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
بسم الله
سلام
رضوانه / 1 اسفند / 2 روز خوب Gol
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان