عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کاپ طلایی (سرپرست: ترلان)

Heart 
قوانين مسابقه

varzesh بیاین از حالا اعلام وضعیت کنین :

نام ، تاریخ آخرین خود ارض..

1_ مجتبی 17 اسفند
2_؟
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
چون گفتی نظر بدیم نظرم رو از سمساری آوردم اینجا
(1388 اسفند 24، 14:57)شاهد نوشته است: البته در این مورد باید بزرگترا تصمیم بگیرن
ولی فکر مجتبی فکر خوبی بود
اما برا 10 روز که مسابقه هست
اما برا 20 روز مثلا مسابقه نداریم

و مثلا برا 30 روز مسابقه هست اما برا بالاتر مثلا 40 روز یا 2 ماه مسابقه نیست، حتی برا 3 ماه و 4 و 5 و یه دفه رفتین تو 6 ماه
فکر کنم نظر مجتبی اینه که باید یه جوری مسابقات پله پله بشه
و یه رابطه منطقی بین اونها باشه
حالا اگه یه چند تا مسابقه اضافه بشه خیلی خوب می شه
مثلا مسابقه 20 روزه
مسابقه 2 ماهه
و مسابقه 4 ماهه
نظرتون چیه؟
اینم اعلام وضعیت من

1_ مجتبی 17 اسفند
2_ ای سی نو 23 اسفند
3_شاهد 3 اسفند
نخیر شاهد جان
قبول نیست من دومم :smiley-yell:4fvfcja

به نظره من مسابقه خوبیه Khansariha (48)
و اگه بالایه 100 ها هم بمونن میتونیم یه امتیاز بندی کلی برایه اعضایه کانون داشته باشیم
که منطقی و حساب شده است
1_ مجتبی 17 اسفند
2_ ای سی نو 23 اسفند
3-شاهد 3 اسفند
4- آرمان 26 آذر
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

Brick 
منم هستم : varzesh

1- مجتبی/17 اسفند
2-ای سی نو/23 اسفند
3-شاهد/3 اسفند
4- آرمان/26 آذر
5-رز زرد/22 اسفند

cheshmak
بنظر من حداقل 50 درصد (یا بیشتر)از بچه های کانون تجربه های مختلفی از ترک رو دارن که بعد 10 20 17 25 یا مثلن 52 روز شکستن ، ولی بعدش دوباره برگشتن و حتی تا چندین ماه دیگه به این رکورد ها نرسیدن ، و زود به زود میشکتسن .
.
غیر از ترک کامل شکستن های زود به زود فوق العاده انرژی و عزم بچه ها رو میگیره ، یکی از راه های ترک هم توجه به موفقیت هایی بوده که فرد قبلن کسب کرده ،

توی این مسابقه طرف همچنان هست تا وقتی که ترک کامل کنه ، مثلن بعد 5 ماه شرکت توی این مسابقه مثلن میدونه ، که مثلن دوبار به 20 رسیده یا یک بار به 30 یا کاپ های 10 روزه زیادی رو فتح کرده و همینطور امتیازشم بالاست و توی رده بندی شاید اگه خوب تلاش کرده باشه جزو اولین ها بشه ، و این نشون دهنده این هست که طرف داره تدیجا به ترک کامل نزدیک میشه چون هرچی امتیاز بره بالا یعنی فاصله های ترک زیاد شده

و یکی این که طرف اگه توی یه ماه 2 3 بار بشکنه ، امیدش رو برای برنده شدن از دست میده ، شاید خودش رو نسبت به بقیه ببازه و یا ببینه چون مثلن اسفند رو خراب کرد و زیاذ خود ارض.. داشت ، بقیه ماه رو هم با بی خیالی سپری کنه و زیاد انگیزه نداشته باشه ، این میتونه یه تشویق باشه براش که هر وقت شکست ، توی هر زمانی ، یا حفظ پاکیش بتونه امتیاز خودش و گروهش رو بیشتر کنه و توی رده بندی بیاد بالا

...........
شما برین اعلام وضعیت اولیه کنین و آخرین تاریخی که خوردین رو بزنین ، باید مسابقه پیش بره تا اثرش رو ببینیم .
.
Khansariha (48)
فعلن با اعلام وضعیت های که شده ، آرمان 69 و شاهد میتونن بیان توی جدول رده بندی ،

و بقیه و من باید صبر کنیم که به کاپ 10 روز برسیم ،

هر وقت به کاپ رسیدین ، توی این تاپیک اینطوری اعلام وضعیت کنین :

مثلن اگه من تا 27 اسفند پاک موندم ،مثل این پست رو بدم
(1388 اسفند 24، 15:21)مجتبی نوشته است: Khansariha (46) کاپ "فلان" روز
( فلان = 10 ، 20 و.. )

بعدش من خودم امتیاز رو براتون حساب میکنم و شمارو میارم توی جدول رده بندی
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
احسنت داداش مجتبی41414141
به قول سها خانم
الف الف مبروک یا مجتبی4fvfcja
4fvfcja

راستی رنگ گروه ها :از رنگ های اصلی ، استفاده کردم ،

Return To Life(تایرد و مهدی )...سبز
"نسیم حیات" (هورا و سها )...آبی
جنگجويان كانون ترک ( باران و رز زرد )....زرد
پرواز (تنها و پوریا)...قرمز
گروه نامشخص.... (مشکی )

...........................................................
اینم نمونه امتیاز دادن: ،

1_ آرمان 67 =Khansariha (46) کاپ 10 روز + کاپ 20 روز + کاپ 30 روز + کاپ 40 روز + کاپ 50 روز + کاپ 60 روز (تا 26 بهمن)
+ کاپ 70 +کاپ 80 (تا 16 اسفند ) که سه روز دیگه انشاءالله به کاپ 90 روز هم نایل میشوند!

امتیاز: 1 + 1.5 +2 + 2.5 +3 + 3.5 + 4 + 5 =22.5Khansariha (48)

2_شاهد = کاپKhansariha (46) 10 روز + کاپ 20 روز

....................................................

اینم جدول رده بندی فعلی :

1-آرمان 67 =22.5
2_شاهد=2.5

.................................................
این ها هم صفری ها

مجتبی =0
ای سی نو=0 گروه نامشخص
رز زرد= 0
سلام

دستتون درد نکنه آقا مجتبی...انشاالله که مسابقه پر رونقی باشه و انگیزه دوستان رو ببره بالا...

varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh

1- مجتبی/17 اسفند
2-ای سی نو/23 اسفند
3-شاهد/3 اسفند
4- آرمان/26 آذر
5-رز زرد/22 اسفند
6-سها/26 تیر

موفق باشین...ایام به کام..یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

4fvfcja
سها جان شما که ترک کردی ، به نظر من عرصه رقابت رو بذار برای بچه هایی که هنوز به صد هم نرسیدن

وگرنه امتیازت سرسام اور میشه !!

برای اونهایی هم که زبونم لال بعد 100 شکستن یه برنامه برای بازگشت مجدد به جدول میذاریم ، انشاءالله که پیش نیاد !
4fvfcja فعلن نامزد اصلی کاپ طلایی ارمان 67 هست ، یه هیئت هم توی این تاپیک باید برای تشویق کردن برنده ها داوطلب بشن ، تازه باید بگردیم دنبال یه جایگاه و کاپ خوشکل ، و ببینیم اولین کاپ طلایی رو کی میبره ، برای رکورد های40 و 50 و 80 روز هم کاپ های خوشکلی تهیه میکنیم .
[تصویر:  4fvgdaq_th.gif]
1276746pa51mbeg8j
خودمم احساس کردم نیام بهتره..اما دیگه دیر بود پستم ارسال شده بود....[تصویر:  oath.png]

1- مجتبی/17 اسفند
2-ای سی نو/23 اسفند
3-شاهد/3 اسفند
4- آرمان/26 آذر
5-رز زرد/22 اسفند

53258zu2qvp1d9v
همتون موفق باشین...یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

4fvfcja
ولی این جا برنده ها رو تشویق کن ، به کمک همه نیاز داریم 4fvfcja
4fvfcja

اینم قانون جدید :
کاپ طلا هم به کسی تعلق میگیره که به امتیاز 35 برسه (برای این که برای همه انگیزه بشه )

سریعترین روش هم اینه که 100 روز متوالی پاک بمونه ، این طوری کاپ 100 روز رو که فتح میکنه (که 6 امتیاز داره ) جمع کاپ هاش روی هم در کمترین زمان(100 روز ) میشه 35 امتیاز

و همون طور که گفتم ، کسی که کاپ 100 روز رو میگیره ترک کامل حساب میشه و از جدول رده بندی خارج میشه

قوانین مسابقه
رنگ گروه ها و نحوه امتیاز بندی
منم هستم

1- مجتبی/17 اسفند
2-ای سی نو/23 اسفند
3-شاهد/3 اسفند
4- آرمان/26 آذر
5-رز زرد/22 اسفند
6-نایت مر/21 بهمن

کاپ رو خودت میدی یا من باید به خودم بدم؟؟
امتیازبندی رو چی؟ خودت امتیاز بندی می کنی یا نه؟
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان