نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

(1399 مرداد 21، 18:19)im_student نوشته است: سلام
 شعار در کنترل نگاه و ذهن : زیادی روز های کنترل شدم دلیل بر این نمیشه که فردا کنترل نکنم [تصویر:  53.gif] 

هفته اول /  دانش آموز / 18 مرداد 99 / کنترل نگاه 4+ کنترل ذهن 4+

کی بشه ما تو خیابونای خودمون قدم بزنیم احساس کنیم خارج از کشور داریم قدم میزنیم خدا میدونی  "الهم عج لولیک الفرج"
حجاب داره یواش یواش از سر خانم های وطنمون کنده میشه
پسر ها هم  دارن شبیه دختر ها میشن  مو بلند میکنن تل میزنن
دختر ها هم دارن شبیه پسرا میشن مو هاشونو کوتاه میکنن آستین کوتاه میپوشن  ؟)(باور نمیکنین ؟؟؟ تازه داشتم میومدم دیدم )
پسر رو هم که تل زده باشه رو هم امروز دیدم
دختری که موهاشو کوتاه کرده باشه چند ماه پیش تو خیابون دیدم
دنیا داره نابود میشه رفیق حداقل ما این یه کارو کنترل نگاه و ذهنو انجام بدیم 303  که یه نوع شمشیرو سپر در برابر آنهاست

سلام
یادم نیست از کدوم سخنران اینو شنیدم ولی جمله اش قشنگ بود

می گفت وقتی وارد جامعه میشین به افراد به چشم مرد و زن نگاه نکنید  همه انسان هستن یعنی نباید جنسیت فرد برات مهم باشه
جنسیت فقط باید در خانه مطرح باشه نه جامعه

اگه به این دید نگاه کنید از میزان حساسیت تون کم میشه
 سپاس شده توسط
شنبه 
نگاه 1 ذهن 1
یکشنبه 
نگاه 0 ذهن 1
دو شنبه 
نگاه 1 ذهن 1

سه شنبه 
نگاه 1 ذهن 0
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام
 شعار در کنترل نگاه و ذهن : زیادی روز های کنترل شدم دلیل بر این نمیشه که فردا کنترل نکنم [تصویر:  53.gif] 

هفته اول /  دانش آموز / 18 مرداد 99 / کنترل نگاه 5+ کنترل ذهن 5+
 سپاس شده توسط
سلام.

هفته چهارم / دیوار / 18 مرداد 99 / کنترل نگاه 5+ / کنترل ذهن 5+
 سپاس شده توسط
شنبه 
نگاه 1 ذهن 1
یکشنبه 
نگاه 0 ذهن 1
دو شنبه 
نگاه 1 ذهن 1

سه شنبه 
نگاه 1 ذهن 0

چهار شنبه 
نگاه 0 ذهن 0
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام 303 53
منم با اجازه از شنبه برای رضای خدا کنترل نگاه و ذهن میکنم و در این تاپیک قرار میدم 317
 سپاس شده توسط
سلام

هفته اول /  دانش آموز / 18 مرداد 99 / کنترل نگاه 6+ کنترل ذهن 6+
داش علیرضا امروز و فردا رو اعلام کن بصورت غیر رسمی و از شنبه  به صورت رسمی فعالیتتو شروع کن 
سلام.
خوش اومدی آقا علیرضا.
--
هفته چهارم / دیوار / 18 مرداد 99 / کنترل نگاه 6+ / کنترل ذهن 6+
شنبه 
نگاه 1 ذهن 1
یکشنبه 
نگاه 0 ذهن 1
دو شنبه 
نگاه 1 ذهن 1

سه شنبه 
نگاه 1 ذهن 0

چهار شنبه 
نگاه 0 ذهن 0

پنج شنبه 
نگاه 1 ذهن 0

فعلا که این مدلیه 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
داش دانش آموز همون شنبه تشریفمو میارم 4chsmu1 
ممنون دیوار جان
راستی بچه ها ، من با خودم برکت میارم ، عدداتون هی میره بالاتر 4chsmu1  4chsmu1 فقط اگه دور از جون رفت پایین تر نگین با خودش نحسی آورد Gigglesmile  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
سلام
هفته اول
21 تیر /کنترل ذهن +7/کنترل نگاه +7
هفته دوم
28 تیر/کنترل ذهن +7/کنترل نگاه+7
هفته سوم
4 مرداد/کنترل ذهن +5/کنترل نگاه +7

هفته چهارم
11 مرداد/کنترل ذهن +7/کنترل نگاه +7
هفته پنجم
18 مرداد/کنترل ذهن +6/کنترل نگاه +6
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام.

هفته چهارم / دیوار / 18 مرداد 99 / کنترل نگاه 7+ / کنترل ذهن 7+
 سپاس شده توسط
شنبه 
نگاه 1 ذهن 1
یکشنبه 
نگاه 0 ذهن 1
دو شنبه 
نگاه 1 ذهن 1

سه شنبه 
نگاه 1 ذهن 0

چهار شنبه 
نگاه 0 ذهن 0

پنج شنبه 
نگاه 1 ذهن 0

جمعه
نگاه 1 ذهن 1 Khansariha (69)

سپاس شده توسط
سلام.

هفته پنجم / دیوار / 25 مرداد 99 / کنترل نگاه 1+ / کنترل ذهن 1+
 سپاس شده توسط
سلام 
علیرضا ، هفته اول /  25 مرداد / کنترل نگاه 1+ / کنترل ذهن 1+

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان