امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

آهــــــــــــو هستم Confetti
دیشب سومین روز خوب من بود 49-2
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
چهارمین شب خوب منهم گذشت.....   برای من  بدترین  چیز  عصبی  شدنه... وقتی عصبی میشم انگار باید از خودم انتقام بگیرم
و دیگه  هیچ کنترلی ری خودم ندارم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1398 بهمن 6، 0:44)آبـی نوشته است: سلام
حال و احوالتون دوستای خوب ۱۰ روزه؟
متاسفم که نبودم...
من شکستم. دیروز. سه بار.
میدونید؟ همه چیز واقعا خوب بود. هیچ وسوسه‌ای نبود. داشتم آماده میشدم بخوابم...
و کسی که نباید، پیام داد... اصلا فکر نمی‌کردم هنوز من رو یادش باشه.
بعد ۲ ماه فیلش یادش هندستون کرده بود و خواست از من سو استفاده کنه...
موفق شد... هی...
منم که اصلا خودم نبودم.... اوه یکی بعد یه مدت طولانی به خواست خودش اومده پی‌وی آبی!
بیداری بیش از حد کار رو به جاهای باریک کشوند و ....  Shy Hanghead
خیلی ناراحت شدم. ناراحت از اینکه خیلی قول‌هام رو در عرض ۲ ساعت به باد دادم...
گذشته‌ها گذشتن بهرحال!
و هر شکست یعنی درس
میفهمی کجای کار کم گذاشتی...

آبـی / ۵ بهمن / ۱ روز خوب

53  خودم رو ناامید نمیکنم....
همینطور دوستام رو...

آبی جان بیا یک بار دیگه به این شکست فکر کنیم، فرض کن همون فرد یا یه فرد دیگه دوباره روزت رو خراب کنه..تو این تلاش جدید چه محدودیتی برای خودت گذاشتی و به چه ابزاری مسلح شدی که بتونی مثل دفعه ی قبلی شکست نخوری؟

(1398 بهمن 7، 10:53)future d نوشته است: چهارمین شب خوب منهم گذشت.....   برای من  بدترین  چیز  عصبی  شدنه... وقتی عصبی میشم انگار باید از خودم انتقام بگیرم

آفرین که با قدرت ادامه میدین..عصبی شدن کاملا آدم رو به سمت وسوسه میبره..انتقام گرفتن از خود هم کلید واژه ی مشترک همه ی بچه های کانونه وقتی به سراغ خ.ا میرن..اما بیاین راه حل رو عوض کنیم..یه راه حل جدید برای مشکل عصبی شدن پیدا کنید..اگر مذهبی هستین نماز خوندن، خلوت کردن با خدا و.. اگر هم مذهبی نیستین تکنیک هایی مثل مدیتیشین، ریلکسیشن و تکنیک شاواسانای یوگا خیلی موثره.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1398 بهمن 7، 1:19)آبـی نوشته است: سلام :‌)
خوب هستین؟
شبتون بخیر ‌:‌)

من دومین روز خودم رو پشت سر گذاشتم
جا داره از تمام کمک‌های دوستان و پیام‌های محبت آمیزی که برام ارسال کردند تشکر کنم  302
امروز روز خوبی بود
شروع بدی داشت
اما پایانش خوش بود...
و یه مدرک دال بر اینکه شب همیشه باقی نمی‌مونه
53
آفرین به این اراده 49-2
روزای پاک که به راحتی به دست نمیاد، هر لحظش به مواظبت نیاز داره
شکست ها بهترین راهنما هستن، نقاط ضعفی که باعث گناه میشه رو شناسایی کنین و اونا رو پوشش بدین
پل های پشت سرتون واسه گناه رو خراب کنین و نسبت به پاکیتون خودخواه باشین
هر چیزی و هر کسی که باعث گناه میشه و حالتونو بد میکنه کنار بزارین و مطمئن باشین خدا یه جایگزین بهتر واستون میفرسته

(1398 بهمن 7، 10:53)future d نوشته است: چهارمین شب خوب منهم گذشت.....   برای من  بدترین  چیز  عصبی  شدنه... وقتی عصبی میشم انگار باید از خودم انتقام بگیرم
۴ روز پاکی 49-2  
آفرین به تو که اینقدر خوب نقطه ضعفات رو پیدا کردی و حواست بهشون هست
ما از همینا ضربه میخوریم و حتی ممکنه اصلا وسوسه و تحریک شدنی در کار نباشه
معمولا بر طبق عادت واسه آرامش به سمت اینکار میریم و به عواقب این نوع تسکین لحظه ای فکر نمیکنیم
که نه تنها چیزی رو حل نمیکنه، بلکه دردی میشه روی دردای قبلی

خلاصه ما حواسمون خیلی جَمعه!! مگه نه؟! Cowboypistol
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
عرفان/۱بهمن/۷روز خوب
نقل قول: چهارمین شب خوب منهم گذشت.....   برای من  بدترین  چیز  عصبی  شدنه... وقتی عصبی میشم انگار باید از خودم انتقام بگیرم

وای دقیقا. همین مشکل برای من هم برقراره :(
اما همونطور که برای هر مشکلی راه حلی هست
برای این هم راه حل های زیادی وجود داره
یه مدت دستکش و کیسه بوکس آرومم میکرد...
اما فکر کنم این اواخر یک سری پادکست‌ها خوب مشغولم میکنن
تا جایی که یادم میره سر چی عصبی شده بودم
فکر کنم این لینک و همچنین این یکی لینک، بتونن کمکتون کنن تا پادکست موردعلاقه‌تون رو پیدا کنید.
امتحانش ضرری نداره  53258zu2qvp1d9v
مرسی آبی بابت پادکست ها .. یهو به خودم میام میبینم سرمو از عصبانیت دارم اینجوری دارم میکوبم به دیوار Khansariha (60)   کلا ادم عصبی هستم God
خب و اما شب پنجم هم اوکی گذشت اما روز ششم. . . Khobam
هنوز نشکستم Vamonde  یعنی نه کاملا اما شاید تا مرز ترک برداشتن رفتم و شایدهم این ترک ها خیلی شدیده Hanghead ولی لحظه ی اخرسعی  کردم با چسب ترک ها رو بچسبونم در نتیجه فکر میکنم chase . . . میتونم امیدوار باشم تا به 10 روز برسم Khansariha (2)
سلام چطوری باید ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولین شب خوب من هم گذشت
علی/6بهمن/1روزخوب
ازوونجایی که  گفتید  دیگه  اینجا حرف زیاد نزنیم و فقط گزارش بدیم .....   Khansariha (98)
شب ۶ پاکی Khab
شب ۷  پاکی
بنده تازه وارد هستم... خیلی هم شکست خوردم... شکسته ام... از خدا میخوام کمکم کنه... دیگه خسته شدم... به مرحله ای رسیدم که تنها دلیل بازدارنده من از خوشبختی همین موضوع هست... واقعا بریدم...

من میتونم / 11 بهمن / 0 روز خوب
[تصویر:  pk6b_tondar.jpg]
8شب   و  ۹ روز  پاکی
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده 1398/11/11

[تصویر:  68.gif]

Auroraا / 3 بهمن  ............................................. 9 روز خوب داری قهرمان
 erfanali8ا / 1 بهمن  .......................................... 7 روز خوب داری قهرمان
 آبی ا / 5 بهمن  ................................................. 6 روز خوب داری قهرمان
آسپلیکوئتا! ا / 26 دی  ......................................... 2 روز خوب داری قهرمان
  Raspinaا / 22 دی  ............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
  daneyalا / 9 آذر  ................................................ 1 روز خوب داری قهرمان
علی سلیمانی ا / 6 بهمن  .................................... 1 روز خوب داری قهرمان
  kayhanا / 5 دی  ................................................ 1 روز خوب داری قهرمان
fatush76ا / 14 دی  .............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
ستاره هالی ا / 18 آذر ....................................... شروع روزهای خوب
ManMitoonam ا / 11 بهمن ................................ شروع روزهای خوب
 سپاس شده توسط
شروع روزهای خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان