عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام گلم
پارميدا

منم بهت تبريك مي گم به خاطر 40 روزي كه ترك كردي. 41
انشا الله كه برا هميشه ترك كني . . .
موفق باشي cheshmak
يا علي
317317317
41414141
تبریک تبریک به پارمیدا ، تو تاپیک مصاحبه منتظرتم
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام دوستان
من قبلا با یه اسم دیگه اومدم ولی به دلایلی نتونستم ادامه بدم و دیگه اینکه به شدت بی اراده بودم. من گاه و بیگاه به فروم سر می زنم. ولی فقط گاه و بیگاه. تو رو خدا کمکم کنید. من می خوام ترک کنم وقتی میام تو فروم انگیزه می گیرم . ولی باز وقتی درگیر کار میشم روز از نو و روزی از نو. تو رو خدا اگه نیومدم و اینجا پست ندادم یکی به من ایمیل بزنه. من دنبال چند تا دوست می گردم. دنبال چند تا همدرد. چند تا نه. حتی یکی. ببینید من تو یه کشور اروپاییم و زمینه گناه اینجا بیشتره. آدمای دور و برم و جوی که توش هستم منو از نظر معنوی خیلی پایین میکشه. در و دیوار هم به آدم پیام سکس میده. من مذهبی هستم ولی الان حس میکنم خیلی تو عمل به مذهبم ضعیف شدم. الان هم که دارم مینویسم. بعد از دو روز که خود ارضایی نکردم یکدفعه 3 بار در یک روز این عمل رو انجام دادم و خیلی احساس بدی دارم.

لطفا یکی به من بگه برای شروع از کدوم مطلب فروم شروع کنم. بچه ها کمککککک. یکی پیدا میشه به من کمک کنه؟
(1388 خرداد 11، 23:56)یا خدا نوشته است: سلام دوستان
من قبلا با یه اسم دیگه اومدم ولی به دلایلی نتونستم ادامه بدم و دیگه اینکه به شدت بی اراده بودم. من گاه و بیگاه به فروم سر می زنم. ولی فقط گاه و بیگاه. تو رو خدا کمکم کنید. من می خوام ترک کنم وقتی میام تو فروم انگیزه می گیرم . ولی باز وقتی درگیر کار میشم روز از نو و روزی از نو. تو رو خدا اگه نیومدم و اینجا پست ندادم یکی به من ایمیل بزنه. من دنبال چند تا دوست می گردم. دنبال چند تا همدرد. چند تا نه. حتی یکی. ببینید من تو یه کشور اروپاییم و زمینه گناه اینجا بیشتره. آدمای دور و برم و جوی که توش هستم منو از نظر معنوی خیلی پایین میکشه. در و دیوار هم به آدم پیام سکس میده. من مذهبی هستم ولی الان حس میکنم خیلی تو عمل به مذهبم ضعیف شدم. الان هم که دارم مینویسم. بعد از دو روز که خود ارضایی نکردم یکدفعه 3 بار در یک روز این عمل رو انجام دادم و خیلی احساس بدی دارم.

لطفا یکی به من بگه برای شروع از کدوم مطلب فروم شروع کنم. بچه ها کمککککک. یکی پیدا میشه به من کمک کنه؟

سلام دوست خوبم اولیش خود من خوبه؟
میدونم کارت سخته تو هروقت داشت بهت فشار میاورد بیا همین جا تا ما منصرفت کنیم
ترک مشکله
شما تو تایپیک دردو دل های شما پست بزن تا همه راهنماییت کنن
تو مسابقاتم شرکت کن
در ضمن هیچ کاری نشد نداره مطمئن باش میتونی به خدا ترکش از خودش لذت بخش تره
یا علی شروع کن با ما روزای پاکیتو بشمر
ما رو هم دعا کن
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
سلام آقا منم الان حدود 7 روزه این کارو نکردم.
خدا رو شکر میلم ندارم.
نکنه اقیم شده باشم.1744337bve7cd1t81
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
(1388 خرداد 12، 0:05)parmida نوشته است:
(1388 خرداد 11، 23:56)یا خدا نوشته است: سلام دوستان

سلام دوست خوبم اولیش خود من خوبه؟
میدونم کارت سخته تو هروقت داشت بهت فشار میاورد بیا همین جا تا ما منصرفت کنیم
ترک مشکله
شما تو تایپیک دردو دل های شما پست بزن تا همه راهنماییت کنن
تو مسابقاتم شرکت کن
در ضمن هیچ کاری نشد نداره مطمئن باش میتونی به خدا ترکش از خودش لذت بخش تره
یا علی شروع کن با ما روزای پاکیتو بشمر
ما رو هم دعا کن

ممنونم. به امید خدا شروع می کنم. مسئله اصلی فراموشیه. ببین من یه آینه تو اتاقم دارم و روزها رو روش نوشتم و هر وقت که خودارضایی میکنم یه ضربدر جلوش میزنم. ماکزیمم روزای پاکی من 4 روز شاید شده باشه. ولی نه بیشتر. من بعدش همیشه به خودم میگم دیگه واسه همیشه ترک می کنم. و اولش خوب پیش میره ولی دوباره فراموشی. من وقتایی که بهم فشار میاد ذهن و استدلال و حافظه ام تعطیل میشه. حتی بعضی وقتا نمی فهمم که چی شد و می خوام که باور نکنم ولی نمیشه چون دیگه کار از کار گذشته. در این جور مواقع واقعا چه طوری می تونم بیام تو فروم؟
شاید بهتر باشه سر زدن به فروم رو تبدیل به یک عادت کنم برای خودم. اینطوری همیشه بهم یادآوری میشه یه عده دیگه هم دارن پا به پای من میان و من هم باید توی راه بمونم.
سلام منم اومدم
Khansariha (48)

شبها فقط منمو اتاقم
که تکه کرده اند نرده های پنجره اش مهتاب را
به میله های سیاه و سفید
سلام دوباره.
من نمی دونم این مسابقه تموم شده یا نه. ولی من لیست رو اینجا کپی و اسم خودم رو اضافه کردم. اگه اشتباهی کردم بگین لطفا.

1-بینام/24/ 0
2-گناهکار/28/0
3- برای آخرین بار/28/0
4-سینا/25/0
5-عبداله/5 بهمن/0
6-فرزاد/7بهمن/0
7-سبحان/12بهمن/0
8- سرباز كانون/17 بهمن/0
9-مارال /17 بهمن/0
10- راین / 24 اسفند / 0
11- آرمان/26 اسفند/0
12-عسل/27اسفند/0
13-سلام سلام/26 اسفند/0
14-گلیا/17فروردین/0
15- مثل هیچ کس /18 فروردین /0
16- تارك/9فروردین/0
17-استقامت/24فروردین/0
18-جنی پلوپز /5/0
19-مجتبی /10 اردیبهشت /1
20-آديداس /9 اردیبهشت /2
21-سه ایکس/1 خرداد/6
22-ایران زمین/12 اردیبهشت/0
23-رز زرد/25ارديبهشت/6
24- علی/13اردیبهشت/0
26-مهدی_69/2خرداد/0
27-گنهکار/5خرداد/0
28- یاخدا/11 خرداد/0
بله کاملا درسته...

ورود عضو جدید و حسابی تبریک میگممممممممممممممممممممvarzeshMuscularKhansariha (48)

یا خدا خان جان خوش اومدی یه عالمهههههههههههههههه

به افتخارش جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ+ دست و سوت

در این تاپیک جیغ زدن کاملا ازاده
و خندیدن و خوشحالی کردن جزو قوانین اصلی به شمار میآید
گریه و غم در اینجا عمرا نداشته بودیم و نخواهیم داشت (تا من زندم اینجا فقط جای خندس)
Khansariha (48)31741

317
خوشا باران و وصف بی مثالش
10 روز من تموم شد31741Khansariha (48)varzeshKhansariha (46)

خیلی ممنون از همه ی بچه ها که تو این چند روز با من بودن پیش به سوی 40 روز حالا باید تو کدوم مسابقه شرکت کنم؟
به افتخار mahdi_69 یک دست بلند بزنین...............41

[تصویر:  15n67ie.gif]
خوشا باران و وصف بی مثالش
(1388 خرداد 12، 0:15)massoud نوشته است: سلام آقا منم الان حدود 7 روزه این کارو نکردم.
خدا رو شکر میلم ندارم.

سلام من خودم از یه دکتر پرسیدم هیچ کس با این کار عقیم نمیشه و همچین چیزی تا حالا گزارش نشده ممکنه که اگه زیاده روی کرده باشید بچه تون ناقص بشه ولی عقیم نه که این مشکل هم با ترک کردن انشاالله حل میشه و با خیال راحت میتونید ازدواج کنید317Khansariha (48)
(1388 خرداد 12، 11:15)mahdi_69 نوشته است: 10 روز من تموم شد31741Khansariha (48)varzeshKhansariha (46)

خیلی ممنون از همه ی بچه ها که تو این چند روز با من بودن پیش به سوی 40 روز حالا باید تو کدوم مسابقه شرکت کنم؟

سلام مهدي
خوبي ؟ واقعا دمت گرم 41

بهت تبريك مي گم كه تونستي 10 روز پاك پاك باشي . . .
اميدوارم كه برا هميشه تركش كني .
موفق باشي
cheshmak
(1388 خرداد 12، 0:15)massoud نوشته است: سلام آقا منم الان حدود 7 روزه این کارو نکردم.
خدا رو شکر میلم ندارم.
من کتبا امضا میدم هیچ مشکلی برات پیش نیومده
اینا کار خداست ببین خدا چقدر دوستت داره!
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
(1388 خرداد 12، 13:48)parmida نوشته است:
خدا رو شکر میلم ندارم.
من کتبا امضا میدم هیچ مشکلی برات پیش نیومده
اینا کار خداست ببین خدا چقدر دوستت داره!
خدا کنه.
البته میل به دختر و که دارم ولی میل به این کارو ندارم.
قربون خدا برم .چقدر مهربونه.
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان