عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

salam amroz roz khobi bram bod ham namazam ba mogah khondamo v ham tonastam pak bamonam avalin roz pakim dar zamnan babkhshin intore minavicam choon font farsi nadaram

سلام امروز روز خوبی برام بود هم نمازم به موقع خوندم و هم تونستم پاک بمونم اولین روز پاکیم

در ضمن ببخشین که اینطوری مینویسم چون فونت فارسی ندارم

ویرایش توسط علیرضا68

(آبتین جان تو پروفایلت برات ادرس سایت بهنویس رو گذاشتم)

یا علی
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام من تازه ثبت نام کردم معنی اسمم یعنی قاتل شیطان:smiley-yell:
قاتل شیطان/17 بهمن/0
بچه ها برید پست اول گزینه هاتون و انتخاب کنید

هر چند من جای همتون گوزینه میدم4fvfcja
خوشا باران و وصف بی مثالش
به سلامتی

پس از فردا باید کمر همت و ببندید برای ترک پایدار

فقط مقدارش نباید خیلی تخیلی باشه

نماز همون که قضا نشه

ورزش روزی یه ربع اگه ورزشکار نیستین

و باقی هم به همین ترتیب

یا علی
بد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچ پناهگاهی جز 53 آغوش خدا 53 نمی بینم

[تصویر:  15.gif]
سلام سالمم چند روز دیگه دارم
[تصویر:  05_blue.png]
روز خوبی بود

روحیه م عالیهKhansariha (48). انشاالله یه انقلابی باشه در درونم تا بتونم خودم رو بالا بکشم تا انشالله بتونم سرباز امام زمان بشم

فقط آقا پشتکار من با مسابقه آشنا نبودم و دو بار اشتباه اعلام وضعیت کردم. من 13-14-15-16-17 بهمن ماه برام روز های خوب بود. اگه میشه مال من رو اصلاح کنید. اگه هم نمیشه تابع قوانین هستیم. 535353

امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي

:
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا

ولی

....

چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان

...

جاي اعتـــماد بـــه

((
خـــدا

))
خـاليســـت

. . .

امروزم یه روز خوب دیگه بوووووووود. cheshmak
فکر کنم 10 تایی شدم. هورااااااااااااااا. Khansariha (48)
این کاپ رو هم من همین الان به خونه می برم. Khansariha (46)

البته نگید چقدر من از خود راضیم هان... Smiley-face-cool-2

این کاپ در واقع متعلق به اوناییه که تو این 10 روز به من کمک کردن تا به اینجا برسم؛ نه من. Khansariha (18)
خیلی ها تو این مدت بهم کمک کردن. Khansariha (18)
اجازه میخوام در همین جا در وهله ی اول از جناب پشتکار، آقا علیرضا, جناب مرد، عمو سعید و رکسانا خانم یه تشکر خیلی خیلی ویژه کنم. Khansariha (8)
همین طور از بقیه ی دوستان که همین وجوشون در اینجا خودش انرژی بخشه. 53

دیگه کم کم ساکمو جمع کنم و برم تا منو ننداختن بیرون. 4fvfcja
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
به به چه دنیا قشنگهvarzesh امروزم یه روز خوب دیگه بود خیلیییییییییی خوشحالم بازم از همه تون ممنونم دوستای گلمKhansariha (8) خیلی گل و خوبیدKhansariha (18)
یا علی!
[تصویر:  nasimhayat.png]
این دو روزم خوب بودKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
خدایاااااااااا شکرت317317
بچه ها ممنون 53535353
[تصویر:  nasimhayat.png]
بچه هااااااااااااااااااا

اگه روز بدی داشتین بنا به دلیل که داره به تاپیکای معرفی شده برید توی پست اول

انشاا... که عااااااااااااااااااااالی بشه روزتون414141

من دیروز عاااااااااااااااااااالی بود (البته با چاشنی کم کاری1276746pa51mbeg8j )6
Khansariha (48)varzesh

varzesh سلام من هم قصد شرکت توی ده روزه رو دارم ،

بیشتر میخوام به منظور راهنمایی ، برای این که نقاظ ضعف و قوت مسابقه رو بشناسم ، همینطور با نظرات بچه ها بیشتر آشنا باشم ، از 10 روزه شروع کنم که خودم هم درگیر این مسابقه باشم . 4fvfcja

امروز چندمه ؟؟

از چهارشنبه 18 دی :
موارد مسابقه (غیر از پاکی از گناه خود ارضایی )

1) نماز (قضا نشدن )
2) چشم پاکی
3) ذکر (برنامه ذکر من قابل توجه سرپرست ها : 400 تا ذکر "لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین " به مدت نیم ساعت )
4) ورزش (برنامه ورزش : 10 دقیقه انجام حرکات کششی و یا حداقل یه ربع داشتن پیاده روی )
5) قول و محاسبه ( تشکیل یه جدول از همین 5 مورد و تیک زدن اون ها که آیا انجام دادم یا ندادم )

4fvfcja بچه ها مورد 5 رو میتونین اگه خواستین ذهنی انجام بدین یا مثل یه جدول برای خودتون بکشین یا روی کاغذی چیزی بنویسین . مهم اینه که جایی این امار رو داشته باشین . که اگه نیومدین کانون یادتون نره .
http://www.mediafire.com/?afofo8b3wom7hsw

قول یعنی اول صبح این 5 مورد رو به خودتون یاد آوری میکنین . (هر روز )
محاسبه یعنی هر شب این 5 مورد رو محاسبه میکنین که آیا انجام شد یا نه (هر روز )

فرقش با شرکت در مسابقه اینه که شما ممکنه چندین روز نتونین بیاین کانون ، ولی قول میدین که هر شب این موارد رو پیش خودتون محاسبه کنین یا به معنی دیگه این که " شما قول میدین هر شب توی این 5 مورد از خودتون حساب بکشین و بپرسین "

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلااام سلاااام Khansariha (48)

رویا جان
خیلی عالیههههه Khansariha (48)Khansariha (48)
میتونی از قسمت ویرایش پروفایل گزینه های مسابقت رو به پروفایلت اضافه کنی تا هیچوقت یادت نره cheshmak

آبتین خان
مرسی واقعا خووبه varzesh
میبینم که مترجم همزمان هم استخدام کردید 317

به به آقای ای ای تی
خوش اومدید داداش :22:
خیلی خوشحالم از دیداره مجددتون 303
انشاالله این بار حسابی انگیزه جم کنید که باید تا تهش بریدا 317
برای انتخاب موارد هم خیلی به خودتون سخت نگیرید که انجامش سخت باشه و ناامید شید53258zu2qvp1d9v
موفق باشید41

قاتل شیطان
اسمت خیلی باسماست Khansariha (48)
خوش اومدی دوست خوبم Welcome (1)
با این روحیه خوبت باید یه راست بری بهترین ها 317

تاکیده مجدده حرف باران :
بچه ها برید پست اول همین تاپیک و گزینه هاتون رو انتخاب کنید 317

اآقای اقیانوس آرام
چرا ؟
چطور شد که اینطور شد؟
گزینه هاتون رو انتخاب کردید؟
چیا بودن .....؟
اون مواردی که صفه اول ذکر شدن حلقه های یک زنجیرن و کاملا به ترک ربط دارن ...
مطمئن باشید اگر انجامشون بدید میتونید بهتر و راحت تر ترک کنید
پس ازشون غافل نشید
دوباره یاعلی بگید و قویتر شرروع کنید 317

همناز خان
باید اعلام وضعیتتون بصورت روزای خوب روزای بد باشه cheshmak
ازین پس بگید که این روزا خوب بوده یا خدای نکرده بد ...
در غیره این صورت تولیست وضعیتتون هیچ تغییری نمیکنه
ممنونم و خیلی عالیه قهرمان Khansariha (48)

آقای یا علی گفتیم و...
خیلی خوشحالم که میگید روحیتون خوبه varzesh
باید تا آخر قوی پیش برید Muscular
درباره لیست هم بله که درست میشه cheshmak
خیالتون راحت قهرمان 317

آرمین خان
بسلامتی برید و دیگه برنگردید Smiley-happy114Khansariha (48)
ما که کسی بیرون نمیندازیم کی گفتهSmiley-happy114
زحمات خودتون بوده که شده این کاپKhansariha (46)
موفق باشید قهرمان 317

رویا جان
تبریک مجدد Khansariha (46)
خیلی گلی دختر تو همه پستا یه اثری ازت هست 317

منم منم
خیلی خوبه دوست حونی 317
خوشحالم که میبینم بمب روحیه ای Khansariha (48)
همینجور بمووون 317

باران
میگم روزای عادی خوبن یا بد ....
روزه عالی ببین دیگه چی شووووود 317

آقا مجتبی
خوش اومدید Welcome (1)
با اجازتون این قسمت حرفاتون رو تاکید میکنم :

قول یعنی اول صبح این 5مورد رو به خودتون یادآوری میکنین .(هرروز)

محاسبه یعنب هرشب این 5 مورد رو محاسبه میکنین که آیا انجام شد یا نه ؟ (هرروز)

شما ممکنه چند روز نتونین بیاین کانون ولی قول میدین هرشب این موارد رو پیش خودتون محاسبه کنین ....
اون بار اول یه ضرب رفتم 20 روزه؛ ولی انگار یه جور برام افتاده تو لوپ
گیر کردم تو 10 روزه
خـــــــــــــــــــــدایـــــا، کمکم کن
بی تاب / 16 بهمن / 1 روز خوب
کلاً ازین آدمام که بحث دوس دارم، ببین اوضام چی شده که حتی حال نظر دادن واسه سیستم جدید رو هم ندارم17
خودمم باورم نمی شه، امیدوارم نسبت به کانون سِر (=بی حس) نشم !!
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[b]لیست چهارشنبه18 بهمن
خوشحال/ 2 بهمن / 9
...........................منتظر اعلام وضعیت
[/b]

فور اور / 3 بهمن ............................................ منتظر اعلام وضعیت

مهدی 68 / 4 بهمن ...........................................[تصویر:  8.gif] روزه خوب داری قهرمان
داریوش / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  8.gif] روزه خوب داری قهرمان
مصطفی / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  8.gif]
روزه خوب داری قهرمان

سوزان / 5 بهمن ..............................................
[تصویر:  7.gif] روزه خوب داری قهرمان
26 اسفند / 5بهمن ...........................................
مصطفی 110 / 5 بهمن .....................................
سعید سیزده / 5 بهمن .................................... [تصویر:  7.gif] روزه خوب داری قهرمان

دختر آرزوها / 7 بهمن .........................................[تصویر:  7.gif]روزه خوب داری قهرمان

محمد / 6 بهمن ................................................ [تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان

مسعود تنها / 6 بهمن ..........................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
ترانه 230 / 6 بهمن .............................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
گمنام / 6 بهمن ...................................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
حسین / 6 بهمن .................................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان

الی/ 8 بهمن ......................................................[تصویر:  5.gif] روزه خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام / 7 بهمن ........................................[تصویر:  5.gif]روزه خوب داری قهرمان
ابولفضل / 7 بهمن ...............................................[تصویر:  5.gif] روزه خوب داری قهرمان

یاعلی گفتیم و ... /13بهمن .................................[تصویر:  5.gif]روزه خوب داری قهرمان

سهیل 70 / 8 بهمن .............................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان

پیمان / 8 بهمن ..................................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان
رایتوس 40 / 8 بهمن ............................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان

رویای رهایی / 13بهمن .......................................[تصویر:  4.gif]روزه خوب داری قهرمان

رامتین / 13 بهمن ..........................................................
3 روزه خوب داری قهرمان
مبین / 9 بهمن ..............................................................3 روزه خوب داری قهرمان
یک مشت خاک / 9 بهمن ..............................................3 روزه خوب داری قهرمان
امیرحسین18 / 9 بهمن ..................................................3 روزه خوب داری قهرمان
جنگجو / 13بهمن ...........................................................3 روزه خوب داری قهرمان

باران/14بهمن ................................................................3 روزه خوب داری قهرمان

شازده کوچولو / 10 بهمن ................................................. 2روزه خوب داری قهرمان

اسنایپر / 11 بهمن ...............................................................1 روزه خوب داری قهرمان
سینا 1401سینا/15بهمن ......................................................1 روزه خوب داری قهرمان
بی تاب/15 بهمن ..................................................................1روزه خوب داری قهرمان
آبتین / 16بهمن......................................................................1 روزه خوب داری قهرمان

ساسی لولو/15بهمن .......................................................... بسم الله قهرمان

سمور / 4 بهمن
.................................................................. بسم الله قهرمان

می شود؛ می دانم / 13 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان

در جستجوی حقیقت / 12 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان

مهدی / 12 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

آقای اراده / 12 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان

ارغوان / 13 بهمن ............................................................... بسم الله قهرمان

همناز / 13 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

سرزمین پاکیها / 16 بهمن ..................................................... بسم الله قهرمان

نارین / 14 بهمن ...................................................................بسم الله قهرمان

سین فول / 14بهمن ..............................................................بسم الله قهرمان

حق جو / 15بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

در راه مانده /15 بهمن ............................................................بسم الله قهرمان

ای ای تی / 17بهمن ..............................................................بسم الله قهرمان

قاتل شیطان/17بهمن .............................................................بسم الله قهرمان

اقیانوس آرام/17بهمن ............................................................بسم الله قهرمان

مجتبی/17بهمن.....................................................................بسم الله قهرمان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان