عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلااااااام هووووراااااا من که رسیدم به قله بقیه ش آسونتره البته همیشه مامانم میگه هرچی که به نصفش برسه بقیه ش هم آسون تره هم زودتر میگذره:21: من امروزم روز خیییلییییییییی خوبی بود.414141Khansariha (48)Khansariha (48)6
[تصویر:  nasimhayat.png]
:22::22::22:سلااااااااااااااااااااااااااااام

صبح همگی بخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

یه نگاه به تواناییاتون بندازید و بگید خدایا شکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر317317317317

آدینتون پر از انرژی های مثبت و پر از خدای مهربوووووووووووووووووووووووووووووووووووونKhansariha (46)
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام
تازه عضو شدم
گزینه 2 ر. هم انتخاب میکنم
امروز اولین روزهcheshmak
منو از امروز بنویسید
سلام

خوبین؟
خوش اومدین

باید حداقل 3 گزینه رو انتخاب کنید

اما همش متعادل و ححداقل که انشاا.. با موفقیت پشت سر بزارینش
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام بچه ها :

پنج شنبه : روز خوب varzesh

رکورد فعلی : 2روز خوب

ولی امروز چون شب قبلش نخوابیده بودم ، اصلا صبح پا نشدم ، تازه مثلا میخواستیم نماز شب بخونیم ، صبحمون هم قضا شد 1276746pa51mbeg8j

جمعه : روز بد .

رکورد فعلی : 0 روز (ریسیت شدم 4fvfcja)
بهترین رکورد (از اول شرکت در مسابقه ) : 2 روز بوده 4fvfcja

varzesh ولی سعی میکنم موارد دیگه رو امروز تا شده رعایت کنم .

یا علی .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام
روزتون بخیر Muscular

ع آرشام خان
من ندیدم پستتون رو Smiley-happy114
خوش اومدی داداش Khansariha (48)
باید بیای کلی روحیه بهمون بدیاااااااا :22:
چه گزینه های شاخی هم انتخاب کردی 317

گل اومد و گل اومد
چکاااوکم خوش اومد 317
چکاوک دوست داااریم 41Khansariha (48)

آقای اقیانوس آرام
چرا ؟ 17
میشه بگید گزینه هاتون چیا بودن ؟؟
از اون تاپیک هاییی که تو صفه اول معرفی شدن استفاده کردید ؟؟
مطمئن باشید اثر دارن و تو ترک کمک کنده هستن ...
منتظریم بیاید گزینه هاتونو بهمون بگید و قویتر شروع کنید 317

آبتین خان
خیلی عاااالیه داداش Khansariha (48)
از قیافت معلوووومه قهرماااان میشی خیلی زووووود 317

بااااران
یه دوووووووونـــــــــــــــــــــههههههههههه ای 317
دمــــــــــــــــت گــــــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررررررم 317

رویا خیلی عالیه دخمری 317
چیزه دیگه نموووووووونده بدو رویا 317clapping

آقای نایت
خوش اومدید Welcome (1)
همونطور که باران گفت باید حداقل سه تا گزینه رو انتخاب کنید و بهشون پایبند باشید cheshmak
اون گزینه هایی که اعلام شدن مواردی هستن که به نظر میرسه خیلی به ترک کمک میکنن 317
دوباره بیاید انتخابات
اعلام وضعیت با واژگان روزه خوب و دور از جون روزه بد فراموش نشه cheshmak
منتظره روحیه عالیتون هستیماااا :22:

سمورخان
سلام317
عاقا میدونید شیوه مسابقات تغییر کردهcheshmak
لطفا حتما پست صفه اول رو بخونید و گزینه هاتون رو بهمون بگید 41
بعدشم با "روزه خوب" اعلام وضعیت کنید 317
منتظریم قهرمان

مجتبی خان
اعلام وضعیتاتون خیلی عالین 317
انشاالله دوباره روزای خوب بسازید 317
لیست جمعه 20 بهمن

خوشحال/ 2 بهمن / 9
...........................منتظر اعلام وضعیت

فور اور / 3 بهمن ............................................ منتظر اعلام وضعیت

مهدی 68 / 4 بهمن ...........................................[تصویر:  2865.gif] روزه خوب داری قهرمان
داریوش / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  2865.gif] روزه خوب داری قهرمان
مصطفی / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  2865.gif]
روزه خوب داری قهرمان

سوزان / 5 بهمن ..............................................
[تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان
26 اسفند / 5بهمن ...........................................
مصطفی 110 / 5 بهمن .....................................
سعید سیزده / 5 بهمن .................................... [تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان

دختر آرزوها / 7 بهمن .........................................[تصویر:  2864.gif]روزه خوب داری قهرمان

رامتین/13بهمن .................................................. [تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان

محمد / 6 بهمن ................................................ [تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

مسعود تنها / 6 بهمن ..........................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
ترانه 230 / 6 بهمن .............................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
گمنام / 6 بهمن ...................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
حسین / 6 بهمن .................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

یاعلی گفتیم و..../13بهمن ................................... [تصویر:  2863.gif]روزه خوب داری قهرمان

رویای رهایی / 13بهمن ......................................... [تصویر:  2863.gif]روزه خوب داری قهرمان

اقیانوس آرام / 7 بهمن ........................................[تصویر:  2862.gif]روزه خوب داری قهرمان
ابولفضل / 7 بهمن ...............................................[تصویر:  2862.gif] روزه خوب داری قهرمان

باران / 14بهمن .................................................. [تصویر:  2862.gif]روزه خوب داری قهرمان

سهیل 70 / 8 بهمن .............................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان

پیمان / 8 بهمن ..................................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان
رایتوس 40 / 8 بهمن ............................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان

مبین / 9 بهمن ..............................................................3 روزه خوب داری قهرمان
یک مشت خاک / 9 بهمن .............................................3 روزه خوب داری قهرمان
امیرحسین18 / 9 بهمن .................................................3 روزه خوب داری قهرمان
جنگجو / 13بهمن ..........................................................3 روزه خوب داری قهرمان
آبتین / 16بهمن ............................................................3 روزه خوب داری قهرمان

شازده کوچولو / 10 بهمن ................................................. 2روزه خوب داری قهرمان

اسنایپر / 11 بهمن ...............................................................1 روزه خوب داری قهرمان
سینا 1401سینا/15بهمن ......................................................1 روزه خوب داری قهرمان
بی تاب/15 بهمن ..................................................................1روزه خوب داری قهرمان

ساسی لولو/15بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان
می شود؛ می دانم / 13 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان
در جستجوی حقیقت / 12 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان
مهدی / 12 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

آقای اراده / 12 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان
ارغوان / 13 بهمن ............................................................... بسم الله قهرمان
همناز / 13 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان
سرزمین پاکیها / 16 بهمن ................................................... بسم الله قهرمان
سین فول / 14بهمن ............................................................بسم الله قهرمان
حق جو / 15بهمن ...............................................................بسم الله قهرمان
در راه مانده /15 بهمن .........................................................بسم الله قهرمان

قاتل شیطان/17بهمن ...........................................................بسم الله قهرمان
پوری/18بهمن .....................................................................بسم الله قهرمان
نارین/18بهمن.......................................................................بسم الله قهرمان
کینگ کیان /18بهمن..............................................................بسم الله قهرمان
ای ای تی/ 18بهمن. ............................................................بسم الله قهرمان
پایان/19بهمن.......................................................................بسم الله قهرمان
نیکا/19بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان
آرشام/19بهمن....................................................................بسم الله قهرمان
اقیانوس آرام/19بهمن............................................................بسم الله قهرمان
مجتبی/20بهمن ...................................................................بسم الله قهرمان
نایت/20بهمن........................................................................بسم الله قهرمان
سمور/20بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان
303

با تشکر فراوان از همه ی سرپرستا و زحمت کشای کانون 53

شازده کوچولو / 18 بهمن /

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلاااااااااااااااااااااااااااااااام

واااای رکساناجونم مررررررسی

اقایون ، خانوما

40 روزه اخره سال رسماً شروع شد

ببینم

کی دلش میخواد سالشا پااک پاااااک

شروع کنه؟؟؟؟

تمام تلاشتون را بکنید

جا نزنید

خودتون را پیدا کنید

تیکه های گم شده از وجودتون را پیدا کنید

اونچیزایی که قراره حذف شن

بااااید حذف شن

و چیزهایی که باید قوت بگیرن (بزرگترینش اعتماد به نفسه که خیلی هامون باهاش مشکل دارم
اینکه به تواناییهامون ایمان داشته باشیم)

باااااید قوت بگیرن

یا علی را بگید و شروع کنیـــــــــــــــد

ببینم کی قدم اولش محکم تر و استوارتره

بشنوم این یا علی را

و ببینم تمام تلاشتون را

به امید خدا

لحظه هامون پر نووووور

یا علی
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام
من هنوز هستمااااااا
حالا اگه نتونستم زود به زود بیام حاضریمو بزنید cheshmak4fvfcja
می خواستم زندگی کنم ، راهم را بستند
ستایش کردم ، گفتند خرافات است
عاشق شدم ، گفتند دروغ است
گریستم ، گفتند بهانه است
خندیدم ، گفتند دیوانه است
دنیا را نگه دارید ، می خواهم پیاده شوم !
((دکتر علی شریعتی))
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
امروزم روز خوبيه. درواقع ميشه گفت عاليه!
[تصویر:  05_blue.png]
سلام قهرمان های 10 روزه
خوبین؟
ماشالله ب این همه روز خووووووووب
317317317

متاسفانه اقایان عمو سعید و مرد بنا ب دلایلی قادر به ادامه ی همکاریشون با ما نیستن
ولی ازشون قول گرفتم ک هروقت تونستن برگردن پیشمون
از زحماتی ک تو این مدت کشیدین خیلی خیلی ازشون ممنونیمKhansariha (8)
انشالله ک اجرش رو میبیننKhansariha (8)
303
و
خانم ترک به سرپرست های این گروه اضافه میشن
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
از سرپرست های قدیمی 10 روزه هستن
یه جورایی حق آب و گل دارن303
براشون آرزوی موفقیت دارم53
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام من اومد

1276746pa51mbeg8j

20بهمن/1
[تصویر:  05_blue.png]
سلام.من دوباره اومدم از ده روزه شروع کنم.انشالله که دیگه به این مسابقه برنگردم و همیشه پاک بمونم.من بین گزینه ها نماز + کنترل نگاه + ورزش رو انتخاب میکنم. میخوام یه آدم دیگه بشم از این زندگی متنفرب شدم از خودم متنفر شدم به خودم به همه با این کارم خیانت کردم ................
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان