عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

بسم الله الرّحمن الرّحیم
[تصویر:  16.gif]
لیست به روز شده 5 اسفند 98

[تصویر:  240.gif]

ManMitoonam
4 روز خوب داری قهرمان
(1 اسفند)

[تصویر:  247.gif]
Aurora
12 روز خوب داری قهرمان
(23 بهمن)

Sadegh_ra
1 روز خوب داری قهرمان 
(3 اسفند)

alireza4466
1 روز خوب داری قهرمان
(3 اسفند)

: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
  • علیرضا*04اسفند*01  53
عرفان/۳۰بهمن/۶روز خوب
علیرضا/06اسفند/02
 سپاس شده توسط
سلام
دوروز Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام
سه روز Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
بسم الله الرّحمن الرّحیم
[تصویر:  16.gif]
لیست به روز شده 10 اسفند 98

erfanali8
6 روز خوب داری قهرمان
(30 بهمن)

ManMitoonam
4 روز خوب داری قهرمان
(1 اسفند)

Aurora
3 روز خوب داری قهرمان
(7 اسفند)

Sadegh_ra
1 روز خوب داری قهرمان 
(3 اسفند)

alireza4466
2 روز خوب داری قهرمان
(4 اسفند)

: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
روز  چهارم........
عرفان/۷بهمن/۴روز خوب
هر چه لغزشم بیشتر میشود تجربه های بهتری بدست می آورم و دیگر نمی گذارم شیطان بر من پیروز شود زیرا من اراده ام تقوین کرده امـ
سعید/26 بهمن/015
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
5 روز پاک 
عزیزان  امیدوارم  همتون  پاک باشید  و پاک  بمونید  مخصوصا  همگروهی هام 302
سعید/26بهمن/016
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1398 بهمن 24، 12:24)karma نوشته است: چیزی که فهمیدم اینه که اولین قدم برای ترک اصلاح یه فکره :
فکر به این که من نمیتونم برای همیشه پاک بمونم

معمولا وقتی تصمیم به پاکی میگیریم میگم من همه‌ی تلاشمو میکنم که پاک بمونم ولی نمیگیم تا کی یا حتی خیلی ها میگن من باید مثلا یه ماه  یا چهل روز یا یه سال پاک بمونم به نظرم این اشتباهه شما باید قبل از همه چیز باور کنید که میتونیدو میخواهید تا آخر پاک بمونید و تلاشتون برای یه مقطع خاصی نیست  تا وقتی با خودتون بگید من که نمیتونم تا آخر پاک بمونم  مطمئن باشید نمی‌تونید تا آخر پاک بمونید و حتی تو بهترین روز های پاکی تون هم منتظر ومضطرب برای وقتی هستید که وسوسه ها شروع بشن و پاکیتون از بین بره

پس لطفا باور کنید که شما میتونید برای همیشه از شرش خلاص بشید
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
علیرضا/11اسفند/01
آفرین و ماشاءالله به بچه های خوب مسابقه 20 روزه و آفرین به Saeid_s که ان شاءالله به زودی میاد مسابقه 30 روزه.
Khansariha (63)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان