عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام به همه 53
Ali.start again
13 مهر
4 روز خوب
دیروز خیلی عذاب کشیدم وسوسه شدم رفتم سایت ... ولی جلوی خودمو گرفتم و اون کارو نکردم . روزای خوبم صفر میشه یا باید ادامه بدم؟
اگه باید ادامه بدم میخوام اینجا بگم که اگه دوباره برم سمت این سایتا باید از صفر شروع کنم نمیخوام با خیال راحت برم
 سپاس شده توسط
سلام
فرید/۶ مهر/۱۱ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
مموری،12 مهر، 6 روز
ای خدا...
 سپاس شده توسط
جوکر / 18 مهر / صفر روز خوب

قسم به پروردگار بزرگم من از تاریخ ۷ اردیبهشت ۹۸ ترک میکنم و به پروردگار مهربونم نزدیک تر میشم  [img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
آفرین بیست روزه هااا 317
 سپاس شده توسط
سلام به همه  53 کار همیشه رو تکرار نکردم ولی وسوسه شدم و رفتم سایت ...اما چون رفتن به سایت هم تو روزای بد حساب میشه از صفر شروع میکنم
Ali.start again
18 مهر
0 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

یه مدت نتونستم آنلاین بشم.

ولی 

اتزیو آدیتوره/3 مهر/15 روز خوب

البته حدود 1 هفتش به خاطر سفره....فک کنم 6 روزش زندگی عادیم بوده. 
کلا تو سفر راحت تره که آدم پاک بمونه
خیلی سخت شده، امیدوارم خراب نکنم
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
 سپاس شده توسط
فرید/۶ مهر/۱2 روز
امروز خدا خیلی بهم رحم کرد 18
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
سلام به همه  53
Ali.start again 
18 مهر 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله

سلام و عرض ادب خدمت دوستان در مسیر بهبودی

ان شا الله خوب و خوش باشین

(1398 مهر 17، 10:51)alonewolf نوشته است: ۱۷ روز خوب
ایشالا قراره اون س روز دیگه رو زیر گنبد اقا بگذرونیم  302

-عالیه آرمان جان، خیلی خوب داره پیش میری پسر، 3 روز دیگه یه قهرمان داریم  Khansariha (69)  ، ایول الله ؛  واسه ما دعا کن لطفاً 302

(1398 مهر 18، 1:27)Memory نوشته است: مموری،12 مهر، 6 روز

-مموری رو ببنیم که بی سر و صدا میخواد این مرحله رو ان شا الله با یاری خدا بگذرونه و وارد 30 روزه بشه. مموری یکم برامون صحبت کن، همه چی عالی هست؟ ما شا الله به شما عزیز حان 53

(1398 مهر 18، 3:03)جوکر نوشته است: جوکر / 18 مهر / صفر روز خوب

-خوش برگشتی جوکر جان، ان شا الله اینبار 20 روز رو با موفقیت طی میکنی و راهی مرحله بعد میشی، روزهای اول بیشتر مراقب باش و به کانون سر بزن و از حال و احوالت برامون بگو. ما شا الله. 53

(1398 مهر 18، 11:41)Ezio Auditore نوشته است: سلام دوستان

یه مدت نتونستم آنلاین بشم.

ولی 

اتزیو آدیتوره/3 مهر/15 روز خوب

البته حدود 1 هفتش به خاطر سفره....فک کنم 6 روزش زندگی عادیم بوده. 
کلا تو سفر راحت تره که آدم پاک بمونه
خیلی سخت شده، امیدوارم خراب نکنم

-آره داداش جان، آدم تو سفر راحتتره چون موقعیت های خطرناک کمتر پیش میاد. شاید هم بخاطر این باشه که تنها نیست یا مشغول هست. امیدوارم کل روزهای زندگیت آروم باشه و زندگی عادیت رو بدور از هرگونه اشتباهی بگذرونی، بیشتر مراقب خودت باشه. هر از گاهی شاید کمی سخت بشه ولی اگه بهش توجه نکنی و به همون زندگی عادیت بپردازی و از عواملی که باعث تغذیه به شهوت میشه پرهیز کنی راحت تر میتونی پیش بری. ما شا الله که چیزی به پایان این مرحله نمونده. 53

(1398 مهر 18، 15:00)آبـی نوشته است: سلام
ظهرتون بخیر
18 روز بعد | 3 روز تا هدف

-ایول آبی جان، چیزی دیگه به پایان مرحله دوم و همچنین رسیدن به هدفت نمونده، مراقب خودت باش و وقتی به هدفت رسیدی حتماً واسه خودت جایزه یا پاداشی در نظر بگیر ولو حتی یه چیزه  کوچیک باشه. و بعدش هدف بعدیت رو تعیین کن و برای رسیدن بهش تلاشت رو انجام بده، همونطور که در حال رسیدن به 20 روزه خوبی ، مطمئن باش اگه با همین همت ادامه بدی مسلماً به روزهای خوب بیشتر و بیشتری می رسی. چیزی دیگه نمونده که دومین قهرمان تو 20 روزه هم معرفی کنیم 2uge4p4   ما شا الله 53

(1398 مهر 18، 20:03)فرید نوشته است: فرید/۶ مهر/۱2 روز
امروز خدا خیلی بهم رحم کرد 18

-خوش اومدی فرید جان Welcome (1) ، تموم تلاشت رو بکن تا در مرز خطر قرار نگیری؛ فرار از خطر بهترین کار هست، مبارزه اشتباه هست. این که خدایی نکرده من بیام مثلاً یه چشم چرونی ولو ریز انجام بدم بعد بیام مبارزه کنم سخت هست، ولی اگه همون اول نگاه هم رو با روش های مختلف کنترل کنم بعدش خیلی راحت تر هستم. پس شما هم تموم تلاش رو انجام بده تا خودت رو در سختی قرار ندی ، و اگه تحت هر شرایطی در سختی قرار گرفتی بدون که خدا هست و کافیه ما تسلیمش بشیم. ما شا الله فرید خان. 53  

(1398 مهر 19، 10:42)Ali.start again نوشته است: سلام به همه  53
Ali.start again 
18 مهر 1 روز خوب

-علی جان ما تو مسیر بهبودی باید تلاشمون رو انجام بدیم تا واقعاً بهبود پیدا کنیم. منظورم بهبودی از شهوت هست. پس باید به شهوتمون تغذیه ندیم. نه صرفاً تلاشمون فقط این باشه که خودارضایی نکنیم. مطمئن باش اگه از عواملی که باعث میشه خودارضایی صورت بگیره پرهیز کنیم خود به خود خودارضایی رو هم ترکش میکنیم و کم کم بهبود می یابیم.
داداش گلم پورن خیلی خطرناکه. اونقدر خطرناک هست که شاید 10 یا 100 برابر خودارضایی باشه، اگه خدایی نکرده کسی به پورن اعتیاد پیدا کنه مسیر سخت تری رو برای بهبودی باید بگذرونه تا کسی که مثلاً صرفاً به خودارضایی اعتیاد پیدا کرده، درسته همشون زیر مجموعه شهوت هستن، ولی اعتیاد به پورن اونقدر اعتیاد بدی هست که حتی بعضی روانشناس ها اونو در حد اعتیاد به مواد مخدری از قبیل کوکائین میدونن. میتونی خودت سرچ کنی. همچنین تاپیکی توی کانون به عنوان مضرات سایت های هرزه نگار هست که اومده بعضی از مطالب در مورد پورن رو گردآوری کرده. اونم دوست داشتی حتماً مطالعه کن. لب کلام: نمیدونم در چه مرحله ای هستی ، اصلاً وارد مرحله اعتیاد به پورن شدی یا نه ، ولی به عنوان یه برادر بهت توصیه ای دارم؛ در هر مرحله ای هستی بدون که باید پورن رو متوقف کنی، هر جور شده باید تلاشت رو بکنی. موفق باش علی آقا 53

-موفق باشید دوستان.

به نام خداوند بخشنده و مهربان
[تصویر:  16.gif]
لیست به روز شده 19 مهر 98

[تصویر:  240.gif]

آبـی
31 شهریور
20 روز خوب داری قهرمان

Khansariha (46)
[تصویر:  247.gif]

alonewolf
31 شهریور