عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1398 آذر 7، 19:13)راسخ نوشته است: سلام به بچه های گل سی روزه ، لطفا اسم منم اضافه کنید

راسخ / 16 آبان / 22 روز

آقای راسخ با عزمی راسخ و امید به فردایی به مراتب بهتر از امروز، قدم در میدان مسابقه 30 روزه گذاشت. موفق باشی قهرمان.
الآن شما پایه بالای این جمع هستی برادر. بقیه ما، پایه بوقیم.
Gigglesmile

عاشق جان بیا دست به دست هم بدیم شاید بتونیم خودمونا بکشیم بالا. منم 17 روز پاک داشتم ولی بعدش ...

46
(1398 آذر 7، 17:51)عاشق زندگی نوشته است: عاشق زندگی/5 آذر/ دو روز خوب

ممنون از عاشق فاطمه زهرا  و حامدحامد  و سایر دوستان بابت دلگرمیتوون  53

آفرین به تو که بعد از هر شکست خودتو جمع می کنی می بینم روزی رو که سی روز پاک رو جمع می کنی و میای ماهانه. 49-2
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
عاشق زندگی/5 آذر/ سه روز خوب
(1398 آذر 8، 12:14)soshians نوشته است:

آفرین به تو که بعد از هر شکست خودتو جمع می کنی می بینم روزی رو که سی روز پاک رو جمع می کنی و میای ماهانه. 49-2

ممنون سوشیان عزیز  53

(1398 آذر 8، 23:38)راسخ نوشته است: راسخ / 16 آبان / 23 روز

(1398 آذر 8، 22:40)عاشق زندگی نوشته است: عاشق زندگی/5 آذر/ سه روز خوب

سلام برادر تو ۳ روز خوب داری من ۲۳ اگه جفتمون یه هفته پاک باشیم با هم میریم ماهانه اگه پایه ای بزن بریم 49-2

یه نصیحت که نمی تونم بگم ولی تجربه ای که خودم دارم اینه برای اینکه یه عادت بدو بزاری کنار باید یه عادت خوبو جایگزینش کنی سعی کن برای مواقع بیکاری یه سرگرمی و فعالیت داشته باشی تا کمتر فکر و خیال خراب بیاد سراغت و جایگذین داشته باشی برای من که خوب بوده و جواب داده

موفق باشی 53

سلام برادر خوشحالم که بیست و سه رو با موفقیت پشت سر گذاشتی  53 

من فکر می‌کنم سی روز رو از اول باید کامل پر کنم تا وارد ماهانه بشم. نه؟؟؟

راستش یک موضوعی هست، اون موقعی که بیست روز رو رفتم هم همین مسئله رو داشتم. احساس می‌کنم مبارزه با پ‌و‌رن و خ/ا داره همۀ اراده‌ام رو مصرف میکنه. 
یعنی قبلا که پ‌و‌رن و خ/ا رو داشتم، چند ساعتم می‌رفت ولی به بقیۀ کارهام میرسیدم.
الان دستم به کار دیگه‌ای نمیره. انگار قدرت اراده‌ام سوخت میشه.
چندجا هم تو سایت‌های خارجی خوندم که ارادۀ انسان مثل ماهیچه میمونه و اگه زیاد ازش استفاده کنی یک حالت خسته‌شدن پیدا میکنه.

اگه دوستان تجربۀ مشابه دارن بگید اینجا.
عاشق زندگی/5 آذر/ چهار روز خوب
(1398 آذر 9، 18:55)عاشق زندگی نوشته است:
(1398 آذر 8، 12:14)soshians نوشته است:

ممنون سوشیان عزیز  53

(1398 آذر 8، 23:38)راسخ نوشته است: راسخ / 16 آبان / 23 روز

(1398 آذر 8، 22:40)عاشق زندگی نوشته است: عاشق زندگی/5 آذر/ سه روز خوب

سلام برادر تو ۳ روز خوب داری من ۲۳ اگه جفتمون یه هفته پاک باشیم با هم میریم ماهانه اگه پایه ای بزن بریم 49-2

یه نصیحت که نمی تونم بگم ولی تجربه ای که خودم دارم اینه برای اینکه یه عادت بدو بزاری کنار باید یه عادت خوبو جایگزینش کنی سعی کن برای مواقع بیکاری یه سرگرمی و فعالیت داشته باشی تا کمتر فکر و خیال خراب بیاد سراغت و جایگذین داشته باشی برای من که خوب بوده و جواب داده

موفق باشی 53

سلام برادر خوشحالم که بیست و سه رو با موفقیت پشت سر گذاشتی  53 

من فکر می‌کنم سی روز رو از اول باید کامل پر کنم تا وارد ماهانه بشم. نه؟؟؟

راستش یک موضوعی هست، اون موقعی که بیست روز رو رفتم هم همین مسئله رو داشتم. احساس می‌کنم مبارزه با پ‌و‌رن و خ/ا داره همۀ اراده‌ام رو مصرف میکنه. 
یعنی قبلا که پ‌و‌رن و خ/ا رو داشتم، چند ساعتم می‌رفت ولی به بقیۀ کارهام میرسیدم.
الان دستم به کار دیگه‌ای نمیره. انگار قدرت اراده‌ام سوخت میشه.
چندجا هم تو سایت‌های خارجی خوندم که ارادۀ انسان مثل ماهیچه میمونه و اگه زیاد ازش استفاده کنی یک حالت خسته‌شدن پیدا میکنه.

اگه دوستان تجربۀ مشابه دارن بگید اینجا.

با اینکه اراده انسان مثل ماهیچه میمونه موافقم اما این نکته رو هم یادت باشه که عضلات دست بعد از دمبل زدن و عضلات پا بعد از دویدن خسته میشن اما خب خستگی موقتی و چیزی که میمونه آمادگی عضلانی و قدرت بیشتره
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
رفقای گلی که هنوز به 30 نرسیدین ؟
یه نکته !
قانون زندگی اینه که تا امتحانی نباشه مدرک و ارتقای درجه ای هم  نیس .
توقع عبور از ماه اول پاکی بدون دردو سر و با خیال راحت رو نداشته باشین دوستای گلم.

اما مژده و معجزه بزرگی بعد از 40 روز پاکی در  انتظاره.
که فقط رفقایی که اونجان
طعمشو میچشن 
این موضوع گفتنی نیس و فقط احساسیه که باید بش برسید. 
این مطلب محقق نمیشه مگه با اندک تلاشی که با توکل به خدا انجام بدید بچه ها.
اما همینقدر بدونید که کسی که برای پاکی میجنگه از جنگاوری که با تفنگ رو در روی دشمن میجنگه بالاتر و والاتره.
موفق باشین.
[تصویر:  reading-life2-1.jpg]
سی روز تلاش 
سی روز ایستادگی در برابر نفس 
در برابر خواسته نفس 
سی روز اطاعت از خدا 
چقدر زیباست 
چقدر زیباست
یکی از چیزایی که جدیداً خیلی ازش لذت می برم اینه که وقتی اینجا در مسابقه 30 روز پاکی، یه پست می ذارم، فردا پس فردا که دوباره میام اینجا، اونقدر بچه های گل گلاب عرق بیدمشک، پست گذاشتن که باید کلّی دنبال نوشته روز قبل خودم بگردم. باید بگم آفرین بر غیرت و حمیّت شما دوستان عزیز. یه زمانی به مسابقه 30 روز پاکی، به عنوان یه مسابقه خلوت و کم تحرک نگاه می کردن اما الآن به مدد شما دوستان، این مسابقه بین بقیه مسابقات، کلّی حرف برای گفتن داره.
پاینده باشید بچه های جان. درود بر شما

البته لذتی که گفتم در مرتبه دوم اهمّیته. در حال حاضر عمده لذتم برمی گرده به روزهای پاکی آقای راسخ و همچنین آقای عاشق، که هر روز داره افزایش پیدا می کنه. لذت بخش تر از پاکی بچه های گل کانون، آخه چی می تونه باشه؟!

«انرژی مثبت» از «علی زیبایی» پیشکش به «راسخ»، «عاشق زندگی»، «آتریسا» و همه گل هایی که به گلستان مسابقه 30 روزه، طراوت و شادابی بخشیدن.

عاشق زندگی/۱۰ آذر/روز صفرم
[تصویر:  9gu_عکس-گل-رز-قرمز-9.jpg]

گل برای گل
(1398 آذر 13، 0:21)راسخ نوشته است: راسخ / 16 آبان / 27 روز

راسخ جان، چیزی تا خط پایان نمونده. باریک الله داداش گل. بچه های مسابقه ماهانه برای استقبال، برات طاق نصرت بستن. خدا پشت و پناه انسان های پاک و با اراده است. ماشاءالله قهرمان.

Khansariha (46)
 به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]
13 آذر 98
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

راسخ/ از 16 آبان .................................. 27 روز خوب داری قهرمان

alonewolf ا/ از 1 مهر ........................... 26 روز خوب داری قهرمان

حامدحامد/ از 7 آذر ............................. 5 روز خوب داری قهرمان

عاشق زندگی .......................... بسم الله قهرمان

atrisa ا/ ............................... بسم الله قهرمان
راسخ  همین امشب، نصف شبی وقتی همه خواب هستیم یا نهایتش فردا صبح، 30 روزه رو به مقصد ماهانه ترک می کنه و از روز 31 ام در مسابقه ماهانه اعلام وضعیت می کنه. به همین راحتی؛ به همین زودی؛ در یک چشم بر هم زدن.

2uge4p4

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان