عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

عاشق زندگی / ۲۵ آذر / چهار روز عالی

همونطور که پیش‌بینی کرده بودم روز جمعه امد و وسوسه‌ها شروع شده  65
بیخیال هم نمیشه  Khansariha (56)
(1398 آذر 29، 12:33)عاشق زندگی نوشته است: عاشق زندگی / ۲۵ آذر / چهار روز عالی

عاشق جان، ببخشید البته که رک می گم. این حرفت، یه نوع توجیه هست برای رفتن سمت خ.ا
من خودم هم همچین آدم با اراده ای نیستم در پاک نگه داشتن خودم. باید بگم این وسوسه برای همه وجود داره. برای اونی که دو سال هست پاکه هم وجود داره. وسوسه همیشه هست، مهم اینه که ما، از خودمون مراقبت کنیم. پاکی، فقط اراده و توکل ما رو می طلبه و تا خودمون نخواهیم، هیچکی نمی تونه به ما کمک کنه. بعدش هم شما عضو مسابقه گروهی رهروان هستی. کار تیمی می طلبه که تمام تلاشت رو برای سبز موندن خودت و بالا رفتن امتیاز گروهی، به کار بگیری.
سلام عاشق زندگی عزیز

ببین داداش گلم ،
اگه دشمن قویه تو عاقل باش ،
عقل حکم میکنه وقتی نمیتونیباهاش روبر بشی
باید ، باید ، باید ، باید ، باید و هزارتاباید دیگه
ازش فرار کنی فعلا
یعنی تنها نباشی به خصوص جمعه و تعطیلات
یعنی تلگرام و اینستا و مذخرفات پاک
یعنی اینترنت محدود
به خدا قسم اگه 40 روز هیچ خوراک بدی به چشمات ندی وسوسه ها به صفر نزدیک میشه
و الا نمیشه برادر من
بجنب ببینم چکار میکنی !!
به نظرم تو باید گزارش کار بااینترنت رو هم بدی
سلام دوستان خوبم
سلام آسمان عزیز

راستش اینترنت رو محدود کردم، با اینکه شغلم یکجوریه که همش با اینترنت سر و کار دارم. اینستا رو پاک کردم، فقط چند دقیقه برای انجام سفارش مشتریها میرم و برمیگردم.
خیلی از چشمام مراقبت میکنم، اما هربار بعد از ۴ روز احساس میکنم حالم خیلی بده و میرم سمت پورن!

شاید باورت نشه اما عزت نفس و اعتمادبه‌نفس منو داره داغون میکنه. 
امروز دوباره پاکیم بعد ۴ روز رفت، هربار شکست میخوردم با روحیه قوی میجنگیدم اما دیگه احساس میکنم کم آوردم.
انگار این پورن لعنتی از من قویتره!
 سپاس شده توسط
سلام 
آره از تو قویتر میشه اگه تسلیمش بشی
پاشو پسر  clapping
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
عاشق زندگی/4 دی/01
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 30، 8:17)حامدحامد نوشته است:
(1398 آذر 29، 12:33)عاشق زندگی نوشته است: عاشق زندگی / ۲۵ آذر / چهار روز عالی

عاشق جان، ببخشید البته که رک می گم. این حرفت، یه نوع توجیه هست برای رفتن سمت خ.ا
من خودم هم همچین آدم با اراده ای نیستم در پاک نگه داشتن خودم. باید بگم این وسوسه برای همه وجود داره. برای اونی که دو سال هست پاکه هم وجود داره. وسوسه همیشه هست، مهم اینه که ما، از خودمون مراقبت کنیم. پاکی، فقط اراده و توکل ما رو می طلبه و تا خودمون نخواهیم، هیچکی نمی تونه به ما کمک کنه. بعدش هم شما عضو مسابقه گروهی رهروان هستی. کار تیمی می طلبه که تمام تلاشت رو برای سبز موندن خودت و بالا رفتن امتیاز گروهی، به کار بگیری.
حامد عزیز
حرفت کاملاً منطقیه
آره به قول تو وسوسه‌ها همیشه هست

(1398 آذر 30، 14:43)new Aseman نوشته است: سلام عاشق زندگی عزیز

ببین داداش گلم ،
اگه دشمن قویه تو عاقل باش ،
عقل حکم میکنه وقتی نمیتونیباهاش روبر بشی
باید ، باید ، باید ، باید ، باید و هزارتاباید دیگه
ازش فرار کنی فعلا
یعنی تنها نباشی به خصوص جمعه و تعطیلات
یعنی تلگرام و اینستا و مذخرفات پاک
یعنی اینترنت محدود
به خدا قسم اگه 40 روز هیچ خوراک بدی به چشمات ندی وسوسه ها به صفر نزدیک میشه
و الا نمیشه برادر من
بجنب ببینم چکار میکنی !!
به نظرم تو باید گزارش کار بااینترنت رو هم بدی

(1398 دي 3، 19:54)فرید نوشته است: سلام 
آره از تو قویتر میشه اگه تسلیمش بشی
پاشو پسر  clapping

چشم فریدجان
 سپاس شده توسط
بچه‌ها من یک معلم هستم (البته دو تا شغل دارم). شاید براتون عجیب باشه که مگه میشه یک معلم هم به پورن و خودارضایی اعتیاد پیدا کنه؟!
حالا که شده.

میخوام در مورد تجربۀ خودم باهاتون صحبت کنم.
من سالها توی زندگیم احساس بی‌ارزشی کردم، با اینکه از لحاظ شغلی و تحصیلی به موفقیتهای قابل توجهی رسیده بودم. با همۀ اینها هیچوقت خودم رو ندیدم، تواناییهام رو ندیدم، موفقیتهامو ندیدم.
سالها فکر میکردم این موضوع به دوران کودکی برمیگرده، اما الان به این نتیجه رسیدم که حداقل 50-60 درصد این احساس بی‌ارزشی به پورن و خودارضایی برمیگرده.
دو ماه پیش که به لطف خدا تونستم 20 روز پاک بمونم، اینقدر نسبت به خودم احساس خوبی داشتم، دیگه احساس بی‌ارزشی نمی‌کردم، خودم رو با همۀ نقاط قوت و نقاط ضعفم پذیرفته بودم و به خودم افتخار میکردم.

من نمیدونم این پورن چی داره، این خودارضایی چی داره که اینجوری عزت نفس و تصویر ذهنی انسان رو خراب میکنه؟
اگه بحث گناه باشه، اینهمه گناه‌ و کارهای اشتباه دیگه هست که انسانها انجام میدن و اینطوری عزت نفسشون داغون نمیشه.

یک تجربۀ عجیب بهتون بگم.
روزهایی که خودارضایی میکنم نمیتونم کلاس رو کنترل کنم و از دستم خارج میشه! دانش‌آموزها وسط حرفم میپرم، حرفم رو قطع میکنند و من احساس حقارت میکنم!
حتی نمیتونم درست درس بدم، تمرکز ندارم.
اما کافیه 10 روز این کارو انجام ندم، کلاس رو عین موم تو دستام میگیرم.
توی کار من که باید جو کلاس رو کنترل کنم و با افراد زیادی تعامل داشته باشم، پورن و خودارضایی داره زندگیم رو تباه میکنه.
عاشق جان، من کمترین کی باشم که بخوام پست های سرشار از احساس و از دل برآمده ی شما رو پاسخ بدم. منم ۲۶ روز پاک موندم و دیشب متاسفانه شکست داشتم. خیلی اعصابم خورده و بهم ریخته ام.  Khansariha (60)
(1398 دي 4، 10:15)حامدحامد نوشته است: عاشق جان، من کمترین کی باشم که بخوام پست های سرشار از احساس و از دل برآمده ی شما رو پاسخ بدم. منم ۲۶ روز پاک موندم و دیشب متاسفانه شکست داشتم. خیلی اعصابم خورده و بهم ریخته ام.  Khansariha (60)

حام عزیز من بهت افتخار میکنم که تونستی 26 روز پاک بمونی
واقعاً کار بزرگ کردی
فدای سرت
فقط خیلی مراقب باش که سریالی نشی... من بعد از اون بیست روز سریالی شدم که الان برام سخت شده.
من چند ماه پیش اینطوری اذیت نمیشدم، چون تصمیمم برای حذف کامل پورن و خودارضایی نبود. صرفا میخواستم یک مدت طولانی پاک بمونم، اما از وقتی تصمیم گرفتم برای همیشه از زندگیم حذفش کنم، امیالم داره طغیان میکنه. من اینو قشنگ حس میکنم. من 17 سال درگیرش بودم. 
به هرحال همۀ زندگی یک تصمیمه. اون موقعی هم که وسوسه‌ها سراغ من میان، من تصمیم میگیرم که خودارضایی کنم، هیچکسی منو وادار نمیکنه.
برات آرزوی بهترین‌ها رو دارم و مطمئنم خیلی سریع برمیگردی.
(1398 دي 4، 6:25)عاشق زندگی نوشته است: بچه‌ها من یک معلم هستم (البته دو تا شغل دارم). شاید براتون عجیب باشه که مگه میشه یک معلم هم به پورن و خودارضایی اعتیاد پیدا کنه؟!
حالا که شده.

میخوام در مورد تجربۀ خودم باهاتون صحبت کنم.
من سالها توی زندگیم احساس بی‌ارزشی کردم، با اینکه از لحاظ شغلی و تحصیلی به موفقیتهای قابل توجهی رسیده بودم. با همۀ اینها هیچوقت خودم رو ندیدم، تواناییهام رو ندیدم، موفقیتهامو ندیدم.
سالها فکر میکردم این موضوع به دوران کودکی برمیگرده، اما الان به این نتیجه رسیدم که حداقل 50-60 درصد این احساس بی‌ارزشی به پورن و خودارضایی برمیگرده.
دو ماه پیش که به لطف خدا تونستم 20 روز پاک بمونم، اینقدر نسبت به خودم احساس خوبی داشتم، دیگه احساس بی‌ارزشی نمی‌کردم، خودم رو با همۀ نقاط قوت و نقاط ضعفم پذیرفته بودم و به خودم افتخار میکردم.

من نمیدونم این پورن چی داره، این خودارضایی چی داره که اینجوری عزت نفس و تصویر ذهنی انسان رو خراب میکنه؟
اگه بحث گناه باشه، اینهمه گناه‌ و کارهای اشتباه دیگه هست که انسانها انجام میدن و اینطوری عزت نفسشون داغون نمیشه.

یک تجربۀ عجیب بهتون بگم.
روزهایی که خودارضایی میکنم نمیتونم کلاس رو کنترل کنم و از دستم خارج میشه! دانش‌آموزها وسط حرفم میپرم، حرفم رو قطع میکنند و من احساس حقارت میکنم!
حتی نمیتونم درست درس بدم، تمرکز ندارم.
اما کافیه 10 روز این کارو انجام ندم، کلاس رو عین موم تو دستام میگیرم.
توی کار من که باید جو کلاس رو کنترل کنم و با افراد زیادی تعامل داشته باشم، پورن و خودارضایی داره زندگیم رو تباه میکنه.

سلام داداش

این خیلی قدم بزرگیه
همین تجربه ای که کردی.

«من ۲۰ روز پاک موندم و این پاکی به من حس و حال خوب داد»
«من وقتی خ.ا می کنم، حس می‌کنم، نمی تونم کلاس رو کنترل کنم»
«خ.ا و پورن به من حس حقارت می ده»

این خودش قدم بزرگیه که خیلی ها بهش نمی رسن.
اما کافی نیست داداش.

قبل از هر چیز باید باورهات رو قوی کنی.

این پست رو مطالعه کن داداش و تمرین هاش رو انجام بده.
توی این تاپیک هم می تونی نتایج رو یادداشت کنی.

یه سوال دیگه:

بیشتر چه مواقعی می ری سراغ پورن؟
آیا خلایی احساس می کنی توی زندگیت؟
مشکل حل نشده ای داری؟ استراحتت کمه؟ ورزش می‌کنی؟

به نظر خود ریشه ی خ.ا و پورن نگاه کردنت چیه؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

عاشق زندگی/4 دی/02
 سپاس شده توسط
(1398 دي 4، 10:15)حامدحامد نوشته است: عاشق جان، من کمترین کی باشم که بخوام پست های سرشار از احساس و از دل برآمده ی شما رو پاسخ بدم. منم ۲۶ روز پاک موندم و دیشب متاسفانه شکست داشتم. خیلی اعصابم خورده و بهم ریخته ام.  Khansariha (60)

داداش یه نگاه به عکس پروفایلت بنداز، تو عقابی..عقابی که همیشه بلند پروازه..و بر بلندی ها جاشه..عقاب هم گاهی خسته میشه..گاهی بال هاش به خاک میخوره..اما سرنوشتش پروازه..سرنوشتش بلند شدنه و تو آسمون پرواز کردن..پرنده های کوچیک بهش نگاه می کنن و میگن ای کاش مثل اون بودیم..دوباره عقاب باش.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
 به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]
6 دی 98
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

حامدحامد/ از 3 دی ............................. 3 روز خوب داری قهرمان
عاشق زندگی/ از 4 دی ......................... 2 روز خوب داری قهرمان
atrisa ا/ .................................. بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
سلام